Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64601) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Senki nem vette itt meg a Völgyzugolyt vagy csak nem meri elmondani? Isten bizony én nem kövezem meg érte.

(#64602) LÁZ válasza RapaNui1 (#64601) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

Alternatív forrásból, de csak vmikor később :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#64603) zsuha válasza zbundy (#64599) üzenetére


zsuha
aktív tag

Nekem is utánrendelve mindegyik amit rendeltem.
Nem szarják le, nyugodj meg, majd ha raktáron lesz akkor megpróbálják terhelni a kártyád. Ha nem sikerül, vagy ha paypallal fizettél (már eltelt fél év+), majd akkor kapsz emailt hogy hívd fel őket, mert nem tudnak terhelni. Weboldalon a rendelésednél látszik a státusz, ez majd raktáron-ra változik, aztán meg majd ott lesz egy olyan szöveg ezesetben, hogy kérjük hívja az ügyfélszolgálatot.
Előző körökben is ugyanez volt.

Rapanui1: nem fizetted ki, mivel a tavalyi zárolást feloldották 2 hét alatt, most fognak újra terhelni ha raktáron lesz és küldenék.

[ Szerkesztve ]

(#64604) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha esetleg valakinek tetszik, szavazzon rá :)

Tesla Center

[link]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#64605) zbundy válasza RapaNui1 (#64600) üzenetére


zbundy
aktív tag

Na de ezaz hogy nekem a tavalyi kifizetés óta amit ugye visszakaptam aztán, azóta nem történt terhelés😃 miközben március 6 óta (de világszinten már korabban ugye) elkezdődtek a kiszállítások.

(#64606) zbundy válasza zsuha (#64603) üzenetére


zbundy
aktív tag

Köszi az infót. Várok csak aggódok kicsit, mert akarom ezt a készletet a falumba😃 kiváncsi voltam másnál mi a szitu rendelés ügyileg. Akkor nem verem még az asztalt legoéknál.

[ Szerkesztve ]

(#64607) RapaNui1 válasza zsuha (#64603) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

De kifizettem, ugyan is én már megkaptam azt az emailt, hogy, mivel paypallal fizettem nem tudták levonni az összeget ezért hívjam fel az ügyfélszolgálatot. Ezt követően felhívtam őket és a nő levonta a kártyámról az összegeket. Tehát én már fizettem. 2 külön rendelésben 2-2 tétel van amiből rendelésenként 1-1 készleten míg a másik 1-1 utánrendelve státuszban.

(#64608) RapaNui1 válasza zbundy (#64605) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Azt mondom azzal nem vesztesz semmit ha felhívod őket és ránéznek a rendelési számodra.

Nem sikerült teljesítenünk a LEGO® rendelésed T390893817

Szia, Zalán!

Köszönjük, hogy megadtad a LEGO® rendelési T390893817 számot 2022. 05. 17..

Úgy tűnik, probléma történt a fizetési módod feldolgozása során, ezért nem tudtuk véglegesíteni a rendelésedet.

Ennek a következő okai lehetnek:Egy termék előrendelt volt vagy nincs készleten, így a rendelés ideje alatt a kártyát jóváhagyták, de most elutasították.A bankkártyád lejárati dátuma mostanában változott meg, vagy a kártya már nem aktív.PayPal fiókod nem volt engedélyezve a megkésett szállítás miatt.A megrendelésedet ellenőrizheted a Rendelés állapota oldalon itt, és kérjük, hívd fel az Ügyfélszolgálatot , hogy megerősítsd a fizetési adataidat. Így mindenről tudunk majd gondoskodni.

Elnézésedet kérjük a kellemetlenségért! Köszönjük a türelmed, miközben gondoskodunk a problémáról.

Hamarosan beszélünk,
LEGO Ügyfélszolgálat

[ Szerkesztve ]

(#64609) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Más. Ez a limitált Billund lego kalóz figura a magyar piacon vajon mennyit érhet, mert nem láttam még magyar oldalakon?

(#64610) joe-ker válasza zbundy (#64599) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nálam is utánrendelve státusz,de még lóvét nem vontak.

[ Szerkesztve ]

(#64611) adalbert1 válasza Mozaart (#64583) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezek a megjelenések valahol ki vannak kommunikálva? Mert mostanában mintha nem láttam volna a magazinok hátuljában.
Illetve most melyik magazinok futnak?
Mi ezeket szoktunk venni a gyerekkel:
- Batman
- Star Wars
- Avengers (itt kicsit összekavarodtam, hogy a pókember, carnage is ezekben volt, vagy az saját pókemberes újságban?)
- Ninjago
- Ninjago Legacy

(#64612) Tyler Durden válasza RapaNui1 (#64609) üzenetére

100k és felette láttam, Bricklinken lengyel eladótól 62k + posta. Tanulságot le lehet vonni ;]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#64613) Mozaart válasza adalbert1 (#64611) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Éppen ezért szoktam itt kommunikálni, mert nagyon béna amúgy. És könnyű lemaradni róla.

3 forrásról tudok:
- utolsó előtti lapon (star wars esetében biztosan mondom, hogy eddig mindig ott volt)
- facebook magazin csoport
- lapkereső - lapker.hu (lapnév: star wars, kiadó: blue ocean, rendezés: legfrissebb)

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#64614) adalbert1 válasza Mozaart (#64613) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi az infókat!

Most direkt fellapoztam a legújabb Batman számot, amit ma vettünk, az utolsó 2-3 oldalon sehol sem láttam, hogy mikor jelenik meg a következő, illetve ismertető sem volt benne, hogy mi lesz majd a következő számban... :F
Közben az is kiderült az utolsó linkedről, hogy a Spiderman külön újság, nem az Avangersben van. Viszont lehet, hogy megszűnt volna? Mert csak 2 szám újraterjesztését láttam a linken keresve, aktuális számot nem.

(#64615) zsuha válasza zbundy (#64606) üzenetére


zsuha
aktív tag

Persze, jó hogy megkérdezted.
Amúgy már én is lesegettem hogy "what.. mindenkinek küldik már csak nekem semmi?"
Felhívhatod őket rákérdezni, de úgyis azt mondják hogy majd terhelik a kártyád mikor küldik, de még nem érkezett be ("utánrendelve"). Nekem volt hogy előbb adták fel a csomagot, és csak utána vonták le a pénzt.

Aggódni semmiképp sem aggódnék, az előző köröknél is ugyanez volt, csak ott emailt sem küldtek hogy fel kéne hívnom őket, hanem a rendelés státusznál láttam csak ezt, mikor ránéztem hogy áll. Tehát ott nekem kellett észrevennem hogy már raktáron van, és írják a rendelésnél hogy ügyfélszolgálatot fel kéne hívni.
Nem hallottam még olyat hogy kukáznák mert nem veszed észre, meg nem kapsz semmit, abszolút nem ott tartunk.
Csak olyat mondott az ügyfélszolgálat, hogy arra figyeljek, hogyha kiküldik (dpd), akkor ha valamiért nem veszem át és azt visszaküldi nekik a dpd, akkor azt bedarálják és újraküldetni sem tudják már.

[ Szerkesztve ]

(#64616) Napfénysüti válasza zbundy (#64599) üzenetére

Csak annyi visszajelzést kaptam hogy nincs még raktáron.

Més que un club!

(#64617) manokaj válasza zbundy (#64599) üzenetére


manokaj
tag

Nekem például azt Írja, hogy feldolgozás alatt. Én is szívtam a kártyával, felhívtam őket, csajszi megoldotta a levonást, azóta ez a státusza.Az étterem még mindig nincs levonva, utánrendelés állapotban van.

(#64618) manokaj


manokaj
tag

Közben újabb taggal bővült a batman család.Nagyon eltalálták ezt a mocit.Kinézetre,méretre tökéletes.

(#64619) Ciccuka


Ciccuka
veterán

10242 LEGO Creator Expert MINI Cooper 119990-

LEGO Iconic - Napraforgó 4995-

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#64620) ripla


ripla
őstag

Április 1. Remélem nem csak tréfa.

+5 Jurassic Parkos szett.
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#64621) LÁZ válasza ripla (#64620) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

mán ámerikában találtak boltban is (rajta is a cédula), a nagytemplomot linkeltem én is feljebb.

adom őket, 1 dolgot nem vágok, hogy a kölök aki fényképezte a boltban miér nem vette meg :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#64622) xcvbxcvb válasza LÁZ (#64621) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Jah régebben már be voltak téve.
Lehet nem adták oda neki. Az árak elég furcsák nekem , az üldözés 42 $ a sírkamra meg 47 $, az utolsót nem nagyon látom, de mintha az is 4 -essel kezdődne.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#64623) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Végre feladták a forestmeneket.

Aki rendelt Studgate-et annak levonták már az árát ?

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#64624) timar88


timar88
tag

Lol. Miért nem b***********************? Innentől kezdve ez lesz? 40 munkanap?? Magyarán 56 napig kell várni egy kurva rendelés kiküldésére? Nonszensz

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#64625) Llew válasza ripla (#64620) üzenetére


Llew
senior tag

Ezek a klasszikus Jurassic Park készletek eleg jók lettek szerintem.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#64626) vmk válasza Llew (#64625) üzenetére


vmk
tag

Nekem nagy kedvencem a Jurassic Park, de ezeket harmatgyengének találtom. Az első kettő még elmegy, de az utolsó három...

(#64627) ripla válasza xcvbxcvb (#64622) üzenetére


ripla
őstag

Az eddigiek alapján 150 euró lesz, 1545 darabos, 4 minifigurával, június 1-én.

[ Szerkesztve ]

(#64628) Dilikutya válasza vmk (#64626) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezek játszós készletek, annak jó, bár nem tudom, a triceratopsz kakiban matatós jelenetet a célcsoport mennyire ismeri, tekintve hogy korhatárban alatta vannak a filmének, és szerintem még megy az a divat, hogy a fiatalok nem néznek régi filmeket. Márpedig az eredeti Jurassic Parkot nevezhetjük régi filmnek már.
Az utolsó 3-ből az egyik 4+ csak, azt is vedd figyelembe. A másik kettőben viszont a terepjárók pofásak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#64629) maross válasza xcvbxcvb (#64623) üzenetére


maross
veterán

Nekem semmit nem vontak még le, mindegyk utánrendelve statuszban van.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#64630) czanga


czanga
őstag

Akármikor megoszt valaki infót az újonnan érkező Indiana Jones készletekről, a fejemben azonnal elindul a főcímzene, amint meglátom... és most már neked is. :DD

(#64631) balint82 válasza xcvbxcvb (#64623) üzenetére


balint82
senior tag

Téli házikó : levonva - in process
planeárium: nincs levonva - backordered

Google Pixel 4a

(#64632) apholyon válasza czanga (#64630) üzenetére


apholyon
aktív tag

A napokban néztem meg mindhárom filmet, még mindig jók (arra mondjuk nem emlékeztem, hogy a 3. ennyire gagyi...) Imádom a főcímdalt... gyakran dúdolom... :DDD

Azt a repcsi + autó kombót akkor is megvenném, ha nem IJ lenne... jól néz ki.

A JP-t is nagyon szeretem (de csak az első részt, esetleg a másodikat, onnantól a többi nálam kuka), de ezek a szettek... hát nem nyűgöztek le... meg mik ezek az árak? Speckó dínók ide vagy oda... Bátor szívvel kihagyós lesz nálam.

[ Szerkesztve ]

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#64633) Dilikutya válasza apholyon (#64632) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem gagyi a 3. szerintem. Jó, a vége picit. :) Én az elsőt néztem újra pár hete, az eredeti szinkronnal. Szerintem mai napig a legjobb kalandfilmek egyike, ennek a kutatós, kincskeresős műfajnak meg egyenesen a csúcsa, bár nincs is túl sok belőle.
Arról viszont majdnem mindig elfeledkezek én is, hogy az Indiana Jones nem trilógia már hosszú ideje. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#64634) apholyon válasza ripla (#64620) üzenetére


apholyon
aktív tag

Nekem valódinak tűnik... Brickset, YouTube.

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#64635) apholyon válasza Dilikutya (#64633) üzenetére


apholyon
aktív tag

Trilógia, mert három részes, nem? (komolyan kérdezem, nem értek ennyire hozzá) Egyébként nézhető a harmadik is, de az első kettőhöz képest szerintem sokkal gyengébb. Persze ez szubjektív.

Igaz, nem ugyanaz a kategória, de én a Nemzet Aranyát is szerettem.

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#64636) Dilikutya válasza apholyon (#64635) üzenetére


Dilikutya
félisten

4 része van. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#64637) xcvbxcvb válasza maross (#64629) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

(#64631) balint82
Köszi.

Nálam a Studgate-et nem vonták le utánrendelés státuszba van.
Wintert meg a dinert levonták és feldolgozás alatt.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#64638) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Pár napja lehet kapni az újságosoknál és a kutakon, szerintem ennyit megér :D

(#64639) Dilikutya válasza Fifaisshit (#64638) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez jó csomag. :) Kár, hogy megvannak egyenként.
Jó kis Batman kezdőcsomag. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#64640) flashpointer válasza ripla (#64620) üzenetére


flashpointer
őstag

mi az a repcsi nem valami nacko team uldozte oket? :D gyorsan be kell szerezni mielott a v22 sosrsara jut!

(#64641) Dilikutya válasza flashpointer (#64640) üzenetére


Dilikutya
félisten

De, az német repülő. :) A régi készletekben is volt repülő, teherautó, sőt a 7683-ban még az a csupaszárny bombázó is az első részből (ami egyébként egy nem létező repülő, de létező prototípusból és tervekből összegyúrva).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#64642) nemorino válasza RapaNui1 (#64601) üzenetére


nemorino
tag

Engem a LOTR hozott vissza a Lego gyűjtésbe, folyamatosan arra gondolok, hogy hiba lenne kihagyni de ezen az áron nem tudom meggyőzni magam. Ha lesz olyan 180 körül, akkor lehet hogy megveszem.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#64643) balint82 válasza nemorino (#64642) üzenetére


balint82
senior tag

175 körüli áron már tele a fb. :K

Google Pixel 4a

(#64644) HUN_Sector válasza Dilikutya (#64641) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Horten go229 :) az amerikaiak tették rá a kezüket anno

[ Szerkesztve ]

(#64645) Ciccuka válasza ripla (#64620) üzenetére


Ciccuka
veterán

Kicsit olyan színtelennek tűnik, így nem annyira illik bele Indiana Jones világába szerintem.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#64646) Crus


Crus
őstag

Winter szett kedvelőknek, kötelező, HL ár:

LEGO® Harry Potter™ - Szellemszállás és Fúriafűz (76407)

Kuponozva, ingyen házhozszállítva, 23.490 Ft-ot fizettem.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#64647) nemorino válasza balint82 (#64643) üzenetére


nemorino
tag

Akkor jó, hogy nem vagyok fenn a Facebookon, mert most gondokodóba esnék :D

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#64648) beamen válasza Crus (#64646) üzenetére


beamen
tag

Milyen kupon van most hozzá?

(#64649) Pötyi válasza flashpointer (#64640) üzenetére


Pötyi
őstag

Azt már réges-rég kinyilatkozta a Lego, hogy liszenszelt témában (többnyire filmek), történelmi készletben lehet fegyver, harci eszköz. Csak önállóan nem. Tehát egy harckocsit, vagy egy harci repülőt egyedül nem.

QNX is cool!

(#64650) timar88 válasza Pötyi (#64649) üzenetére


timar88
tag

Tehát egy várban nem lehet templom, de egy Indiana Jones készletben lehetne nácik. Világos. Egyre inkább rühellem a legot, meg a hozzáállásukat a dolgokhoz, a fos szar rendszerükről és az árképzésükről nem is beszélve.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.