Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40121) RapaNui1 válasza Lebobgo (#40115) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Tegnap este elkészült végre és élőben szerintem szebb mint a képeken pláne az állványra szerelve. Majd teszek fel képeket összehasonlítás végett.

Más; vzarmo

Elhiszem hogy sok embernek tetszik a jóbarátok készlet nekem pl nem de ettől függetlenül úgy gondolom hogy sokan a hájp miatt is megvásárolják még akkor is ha nem igazán érdekli őket, másrészt viszont gondolom a Lego is épít a tömegpszichózis erejére és nagyon is tisztában van azzal hogy egy készletet mikor, miért ad ki, mikor fognak arról beszélni vagy épp vitázni, mi az ami el fogja azt adni. Épp ezért semgondolnám hogy a reklám és a propaganda ereje lebecsülendő lenne vagy hogy akkora badarságot írtam volna.

Ettől függetlenül mindenki azt vásárol amit akar én csak azt mondtam hogy nem értem ezt a túl magy felhajtást körülötte, mert igen akkor inkább egy Rendőrkapitányság vagy Benatar vagy Discovery vagy akár virágcsokor mint egy félbevágott ház részlete a jóbarátokból amiből nekem csak Jenifer Aniston karaktere maradt meg.

LEGO 40686 + 5008818 + 30680 + 40704 Micro Ninjago Docks

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.