Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96601) Zjunior válasza kenny123 (#96574) üzenetére


Zjunior
veterán

Írj ràm!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#96602) Cyberpunk válasza Totheground (#96600) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja a gonosz majom is jó. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#96603) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nos a norvégoknak nem sokára mindegy lesz, hogy van e a mobilban FM rádió. :D [link]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#96604) ittakary


ittakary
nagyúr

Redsnake!!

Ezt skubizd!! Na erre kéne rárepülnöd!

[ Szerkesztve ]

(#96605) r3dsnake válasza ittakary (#96604) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Épp pár perce láttam 9gagen. :)

(#96606) Zjunior válasza ittakary (#96604) üzenetére


Zjunior
veterán

Majd a méhek!:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#96607) radi8tor válasza Cyberpunk (#96603) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ideje volt már lépni valamit.

Ha jól rémlik UK-ban is van DAB, de ott még FM is.

⭐ Stella

(#96608) válasza radi8tor (#96607) üzenetére



őstag

Itthon is van dab. Az a baj ezzel a technológiával, hogy jó térerő kell hozzá, és rövid hatótávolságu. Ha rossz, megsem nyikkan. Ezzel szemben egy SW, MW körbe utazza a Földet, FM meg rossz jelnél is monoban tiszta marad.

[ Szerkesztve ]

(#96609) radi8tor válasza (#96608) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na igen, ideje lenne növelni az adótornyok számát.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#96610) válasza radi8tor (#96609) üzenetére



őstag

Én a teljes wifi lefedettség mellett voksolok. Szerintem a dab is elavult már.

[ Szerkesztve ]

(#96611) -secret- válasza ittakary (#96604) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

(#96612) Zjunior


Zjunior
veterán

Aki jár gyúrni, az honnan szokott rendelni?:) :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#96613) r3dsnake válasza Zjunior (#96612) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pont most van ingyen szállítás a builderen. (15k fölött meg egy ezrest elengednek.) [link]

[ Szerkesztve ]

(#96614) ittakary válasza Zjunior (#96612) üzenetére


ittakary
nagyúr

Honnan szokott rendelni? Mit?

Internetről rendelhető gyúrást? Pff.. miért nem mondta nekem senki, hogy ezt is lehet?

(#96615) Zjunior válasza ittakary (#96614) üzenetére


Zjunior
veterán

;]

Koxot, stanát , viagrát :DDD :DDD

SNAKE:
Builderről rendeltem most, de annyira nem jók az árak...
Bodybuildingbolton jobb sokkal, csak nagyon hamar elvisznek mindent :W :W

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#96616) r3dsnake válasza Zjunior (#96615) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Amúgy bakker már egy hónapja nem voltam se edzeni, se bringázni (betegség miatt), és fogalmam sincs mikor mehetek, de nagyon hiányzik. Zavar, hogy nincs meg a szokásos izomláz, bedurranás. Talán az edzést folytathatom a héttől, de a bringát még nem.

(#96617) Bling95 válasza Zjunior (#96615) üzenetére


Bling95
őstag

én mondjuk csak fehérjét szoktam venni, de azt simán valamelyik scitec boltban

(#96618) Ragnar95 válasza r3dsnake (#96616) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elmúlt hónap nekem is off volt sérülés miatt, de úgy tűnik, jövő héttől fokozatosan kezdhetem újra, de már én se tudtam magammal mit kezdeni, hiányzott már nagyon.
Ráadásul rendes sport se ment már 1,5 hónapja, mert a szezonnak is vége, úgyhogy kondi mellett újrakezdem a teniszt/squasht is, h legyen egy kis cardio is, meg lehet beiktatok az edzéstervbe is egy tabata protocolt.
Bling95: pont a fehérjét tartom a legfölöslegesebbnek, mivel az 100%-ban bevihető étrenddel is természetes módon. Ha valami plusz, akkor szerintem az mindenképp BCAA legyen, mivel azt jóval nehezebb bevinni olyan mennyiségben és elég hasznos.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#96619) Zjunior válasza Ragnar95 (#96618) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem tömeget kell növelnem 70kg ról 78 akarok lenni:)
Hyper Mass 5000 ret rendeltem vitaminokkal meg omega 3-on gondolkozok:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#96620) Ragnar95 válasza Zjunior (#96619) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én akkor inkább a napi 4l tejes diétát tolnám, mint hogy fehérjét.
De még csak az se feltétlenül kell, ha elég húst eszel, abból is simán megvan a tömegeléshez kellő fehérje, csak ugye mennyivel egyszerűbb megvenni a fehérjeport, mint odafigyelni az étkezésre.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#96621) Totheground válasza Ragnar95 (#96620) üzenetére


Totheground
addikt

Tömegelésnél ált nem a fehérje a kevés.
Nekem is kell hozzá kiegészítő, mert amúgy annyit kéne zabálnom, amire se kedvem se időm nincs (alapállapotban vagyok 192-5cm meg 89kiló gyors anyagcserével). :DDD
A 4 lityó tejtől meg szerintem azt is elkapja a vékonyfosás, aki nem laktózérzékeny. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#96622) Ragnar95 válasza Totheground (#96621) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem is gyors az anyagcserém, de edzésnapokon van, hogy annyira kajás vagyok, hogy lemegy 3000-3500kcal anélkül,h meg kéne erőltetnem magam vagy odafigyelnem és általában alapból úgy sikerül kajálnom,h jól jöjjenek ki az arányok nap végére, egyedül pihenőnapon szokott néha kevés lenni a bevitelem, van, hogy 2000kcal alatt vagyok.
Ja, a 4l tejben ez az egy necces,h meghajt, de direkt megnéztem, például a mandulatejben is ugyanannyi fehérje van, mint a tehéntejben és az garantáltan nem hajt meg, ráadásul a cukrozatlannál az se baj,h a cukorbevitelt megnöveli, bár annak az íze nem tudom milyen, de a fehérjeturmixénál nehezen lehet rosszabb :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#96623) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#96620) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet profi testépítő is vagy, illetve diabetikus is (mert ugye mindenhez értesz), de azért ha hízni akar szegény fiú napi 4 liter tejre ha kérhetem ne beszéld már rá...:/ Fosni fog egész nap szerencsétlen, és köze nem lesz a hízáshoz...

[ Szerkesztve ]

(#96624) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#96623) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Márpedig nézz utána nyugodtan, ez pont a testépítők által használt diéta :U
Tessék, itt egy példa is: GOMAD
Ha én nem is vagyok se profi testépítő, se dietetikus, de te nyilván az vagy, hogy ennyire a magas lóról beszélsz :C

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#96625) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#96623) üzenetére


Zjunior
veterán

Rá kell h menjek a 8liter tejre akkor :D
Nézek is egy tehenet ócón !;]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#96626) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#96624) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt gondoltam találtál rá gyorsan valami cikket, nem pedig tapasztalatból írod. Hidd el, ez nem az a kategória hogy ebben az esetben hízni fog tőle aki nem tud az istenért se. Mivel az ilyen emberek anyagcseréje nagyon gyors, fosatni fogja csak magát vele.

(#96627) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#96626) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jólvan, biztos viccből használják ezt elég sokan akkor :U
Persze, nem mindenkinek jó, ezt nem is írtam, csak arra írtam, hogy meg lehet oldani a fehérjebevitelt természetes módon is, nem kell hozzá a fehérjepor. Arról meg szó sem esett, hogy a kolléga anyagcseréje milyen lenne vagy hogy tud-e hízni, annyiról volt szó, hogy tömegelni szeretne.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#96628) Zjunior válasza Ragnar95 (#96627) üzenetére


Zjunior
veterán

Az anyagcserém az gyorsabb mint a kínai vonat, meg amúgy se bírnám a sok tejet inni:)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#96629) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#96627) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze, azt jól írtad hogy a fehérje bevitelt meglehet így oldani, hiszen ez természetes. Ő viszont olyan típus hogy magas, vékony, és nem tud húzni akármennyit zabál, ergo gyors az anyagcseréje (gimi 3.-ig én is ilyen voltam). Na az ilyen embereknek napi 4 liter tej = a fosással.

Zjunior: Amúgy hagyjad a picsába ezeket a szereket, 1-2 hónapig minden nap egyél normálisan + 2 kor keljél fel és vágjál be egy tábla szalonnát 2 kiló kenyérrel + 1 liter sörrel öblíts le...:D ;]

[ Szerkesztve ]

(#96630) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#96629) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ok, csak ezt nem tudom, honnan kéne tudnom, mivel nem írta le egyszer sem :DDD
Totheground kolléga leírta, hogy ő ilyen alkat, de Zjunior kolléga, akinek ajánlottam nem írt semmi ilyet egészen idáig.
Zjunior: akkor a GOMAD valóban nem ajánlott számodra, de én továbbra sem tolnék fehérjeport, mivel normális étkezéssel megoldható a dolog. A húsbevitelt növeld meg, legjobb a vörös hús, abban jóval több adott tömegre nézve a fehérje, mint a szárnyasban, de ha eleget eszel, akkor megoldható a bevitel szárnyasból is, énis csirkemellet szoktam enni, mert sajna Londonban elég drága a marha, sertést meg annyira nem szeretem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#96631) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#96630) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igaz nem mondta, de neked ez elnézhetetlen, mivel zseni vagy, mindenhez értesz így ebből a mondatból már automatice rá kellett volna jönnöd:

"Nekem tömeget kell növelnem 70kg ról 78 akarok lenni:)"

Azaz ha célja 70 ről felmenjen 78 ra, gondolom nem azért írta mert hízékony alkat, és kurva lassú az anyagcseréje... ;] :P

(#96632) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#96631) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem kell a vita Mr Olimpiák!:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#96633) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#96631) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Megint jössz olyan kijelentésekkel, amiket egyszer sem írtam le :U
De én kérek elnézést :R :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#96634) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#96633) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Neked nem kell leírni, ezt én mondom...Most nem nehéz látni hogy mindenben otthon fagy fullra. ;]

(#96635) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#96634) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Asszem ebbe inkább nem megyek bele megint, mert már párszor lejött, hogy képtelen vagy megérteni azt, hogy valakinek lehet sok dologban véleménye azért, mert érdekli valami és az, hogy valakinek véleménye van valamiben, nem kell, hogy azt is jelentse, hogy abban ő a legjobb és mindenkinél jobban ért hozzá :U
Hogyha az lenne a helyzet, amiről te beszélsz, elég szűklátókörű emberek léteznének csak a világban :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#96636) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#96635) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, te sok esetben olvasol valami cikket, és már azt jelenti értesz is hozzá, és megy az okoskodás. De tényleg hagyjuk...;)

(#96637) válasza Zjunior (#96625) üzenetére



őstag

Nálunk úgy van a csap, hogy hideg, meleg, tej. :D és a fürdőszobában ám :D

[ Szerkesztve ]

(#96638) Zjunior válasza (#96637) üzenetére


Zjunior
veterán

:Y
Tehén be van kötve?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#96639) Bling95 válasza Ragnar95 (#96618) üzenetére


Bling95
őstag

Rogton edzes utan nem mindig jutok kajahoz, akkor iszom csak a feherjet. Tejesen hobbiszint a dolog, eljarok 3-4 edzesre utana dobok egy feherjet, meg felig meddig normalisan etkezem. Nekem ez igy tokeletes

(#96640) Zjunior


Zjunior
veterán

[link]
Megfulok:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#96641) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Megvan az új cincogi. Ami viszont meglepett, és nem tudtam, hogy ilyen lesz, RGB ledek vannak az alsó részében és customra lehet állítani (vagy akár profilhoz rendelni). Úgyhogy beállítottam szexire.

(#96642) catroot


catroot
veterán

Fika kommentek... 3... 2... 1...

;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#96643) GALARDO válasza r3dsnake (#96641) üzenetére


GALARDO
addikt

Úgyhogy beállítottam szexire.

;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#96644) Cyberpunk válasza r3dsnake (#96641) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem egy egérnek felesleges világítania, úgy is rajta a kéz.

Amúgy meg napizene ez is szexi. :K

Na most jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#96645) GALARDO


GALARDO
addikt

Oké, akkor most én is bedobok egy szexi dolgot. Tessék, lehet fikázni. :P

646: Na jó, itt a végem. :DDD

Cicus: Bocsi, szólhattam volna... neked. ;]

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#96646) r3dsnake válasza Cyberpunk (#96644) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kikapcsolható, de akkor csökken a szexi-faktor. Anélkül meg hogy headshotoljak BF3-ban?

(#96647) Cyberpunk válasza GALARDO (#96645) üzenetére


Cyberpunk
félisten

/ban ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#96648)



őstag

Ugye ezt is megmondtam már évekkel ezelőtt. Csak is haszonlesésből nincs FM :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#96649) Ragnar95 válasza GALARDO (#96645) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem rossz csaj, de az Amerikai Pitében nem nézett ki ennyire jól, sőt... :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#96650) ittakary válasza GALARDO (#96645) üzenetére


ittakary
nagyúr

de jó, sosem tudtam hogy hívják..

"jaaa abból a filmből a jó szőke" néven futott nálam

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.