Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97051) ittakary válasza Zjunior (#97050) üzenetére


ittakary
nagyúr

sikerült visszaszereznem a pénzem attól a nyomorék szarrágótól...

7 éves feljegyzései vannak a rendőrségnél mégis szabadon csinálja :W :W :W

(#97052) Totheground


Totheground
addikt

Rant

Kész, ma végképp elszakadt a cérna. És lehet, hogy egy apróságon, de nem érdekel.
Szóval voltam meglátogatni nagyanyámat (aki a körülményekhez képest jól van). Az egy dolog, hogy nem kapott reggelit, senki nem tudja miért. Az is egy dolog, hogy mindenhonnan látszik a pénztelenség (az ápolók mentalitásán is elég rendesen). Azt is lenyeltem, hogy nekem kellett Pestről járókeretet vinni Veszprémbe egy szilánkos bokatöréssel operáltnak.
De hogy egy kurva MEGYEI kórházban sem a kórtermekben, sem a mosdókban nincs [moderálva] szappan (se rendes se folyékony), na ezen a ponton ledobta az agyam az égszíjat. És nem egy helyet néztem, hanem 2 kórtermet és 4 normál meg 1 roki mosdót. EGYIKBEN SEM VOLT. EGY [moderálva] MEGYEI KÓRHÁZBAN!!
Kenje mindenki a hajára a hazaszeretetet, nekem ebből elég volt. Amikor egyesek "véletlen" elfelejthetnek bevallami 1 mrd jövedelmet (aminek persze nincs folyománya), amikor a [moderálva] politiksok nem tudják, hogy épp milyen "családi támogatásból" veszik a kölkeik nevére az x. ingatlant, amikor stadionokra és egyéb látványberuházásra mennek tízmilliárdok, egy kórházban nem tudsz rendesen kezet mosni.
Köszönöm, ennyi volt, elég volt. :W

Még most is alig látok az idegtől.

[ Módosította: radi8tor ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#97053) GALARDO válasza Totheground (#97052) üzenetére


GALARDO
addikt

Üdvözlégy itt te ostoba, már halálod előtt a pokolba. - Deniz

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#97054) Zjunior válasza Totheground (#97052) üzenetére


Zjunior
veterán

Elhiszem...

Nekem a branűrt
(Ha jol írom) nem tudták leragasztani :D...
Nem volt fájdalomcsillapító csak otthonról ...
Kaja luxus:O
Sajnos ez van, mindenkinek jó minden!!
Birka tűr!:-)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#97055) Ragnar95 válasza Totheground (#97052) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az a baj, hogy mostmár a pénz és kapcsolat sem elég, mert mi van, ha sürgősségi ellátás kell és épp nincs bent ismerős orvos? Mi van, ha akinek adnál hálapénzt, 24 órás műszakon van és teljesen érthető okokból épp elalszik, amikor szükség lenne rá?
Sajnos pont a középkorú orvosokat sikerült elüldözni az országból, vannak a fiatal rezidensek, akik nem is operálhatnak egyedül, tapasztalatuk sincs, illetve van az 50+ korosztály, aki nem elég mobilis már a költözéshez, nekik van tapasztalatuk, csak épp nincs belőlük elég és nincs utánpótlás sem...
Nem az orvosok, ápolók, kórházi személyzet hozzáállásával van a baj általában, egész egyszerűen pénz és munkaerő hiány van az egészségügyben és ez rövidtávon semmivel sem lesz jobb, sőt...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#97056) r3dsnake válasza Totheground (#97052) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez azért erősen aztakurva. :U

Jobbulást/kitartást a nagyinak.

(#97057) radi8tor válasza Ragnar95 (#97055) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vannak még azért normális helyek. És olyan orvos is, aki nem fogad el semmit.

⭐ Stella

(#97058) Ragnar95 válasza radi8tor (#97057) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem igazán sajnos, mivel sehol sincs se pénz, se munkaerő elég.
Az meg, hogy nem fogad el pénzt szép és jó, de ettől még nem lesz kenyér a családja asztalán és ez semmiben sem javít az egészségügy helyzetén sem...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#97059) radi8tor válasza Ragnar95 (#97058) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mindegy is, a lényeg az lett volna, hogy vannak még jó szakemberek csak nem mindenhol.

⭐ Stella

(#97060) ittakary


ittakary
nagyúr

Overclockoltam a monitoromat :D

múltkor néztem hogy Win install után saját magától 64Hz-re áll be minden driver nélkül... na mondom fasza, ez minden napra maradhatna! Utánanéztem: "monitor overclock hz nvidia" erre kiadta hogy a driver alapból tudja...

nekem 76Hz-ig stabil volt, azaz 76FPS a VSync :C

sokkal folyamatosabb minden :) Nagyon tetszik!

(#97061) Ragnar95 válasza radi8tor (#97059) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez tény és való, de nem is írtam sehol sem, hogy nincsenek egyáltalán, az a baj, hogy egyre kevesebb van belőlük és jelenleg sincs elég.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#97062) Tibee86 válasza radi8tor (#97057) üzenetére


Tibee86
veterán

Persze hogy vannak, csak nem TB alapon, amire a nagy többségnek nincsen pénze...Külföldről se véletlenül járnak ide fogászatra meg miegymásra, csak tudd kifizetni.
Tudnék mesélni én is, pl. édesanyám már rég nem lenne köztünk, ha nem kerül át anno egy magánkórházba.

[ Szerkesztve ]

(#97063) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Valaki mint ha írta volna anno, hogy van neki ilyen Carolina Herrera 212 VIP parfümje. Ki volt az? :D

(#97064) Tibee86 válasza -secret- (#97063) üzenetére


Tibee86
veterán

A kereső szerint: [link], [link]

(#97065) -secret- válasza Tibee86 (#97064) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ezt a reggeli kelést nem nekem találták ki..még nincs agyam, köszi. :D

(#97066) Tibee86 válasza -secret- (#97065) üzenetére


Tibee86
veterán

Én ma egy órával tovább aludhattam, így friss és üde vagyok már. :D

(#97067) -secret- válasza Tibee86 (#97066) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Minden nap 9-kor fekszem és háromnegyed 6-kor kelek, csak tegnap kicsit megcsúsztam GTA-ban aztán 10-ig voltam fenn. Rendesen érezhető. :D

[ Szerkesztve ]

(#97068) icecave válasza Totheground (#97052) üzenetére


icecave
nagyúr

Azért hozzátennék egy dolgot. Legtöbb helyen sajnos azért nincs szappan, meg WC papír, meg ilyenek, mert az emberek ellopják, mert az otthon kell ugye. Tudom, most rasszizmussal leszek vádolva,de ahol én lakom, ott az egészségügyi központban még a folyékony szappant is kinyomkodták a kedves kisebbségiek egy pohárba, vagy ami volt náluk, és vitték is. Annyit tehettek,hogy ki van írva nyomtatott lapon nagy betűkkel, hogy "Kevéssel töltöttük fel, NEM ÉRDEMES ellopni". Ezt így. Szóval nem egyből a kormányt, meg politikát, stb.-t kell szidni (van okunk rá más miatt bőven úgyis), hanem a magyar és főként a más nemzetiségűek hozzáállását. Bár a magyar is olyan, hogy ha elmegy egy szállodába, nemcsak az ajándék szappant hozza el...(tisztelet a kivételnek ugye, amit mindenhova oda kellett volna írnom).

[ Szerkesztve ]

(#97069) -secret- válasza radi8tor (#97057) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Eddig ahol jártunk Papám betegsége kapcsán 4-5 kórházban, mindenhol fogadták a hálapénzt, ettől nem kell félni szerintem, hogy nem fogadják el.

Btw, őket nem büntetik lopásért? Vagy esetleg a pályaudvarokon a 700 forintért cigit árulókat? :U

[ Szerkesztve ]

(#97070) Gergőke88 válasza icecave (#97068) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ezert megint le leszel....
Mert nem csak ok lopnak stb..

(#97071) Bling95


Bling95
őstag

suliból is van aki hazaviszi a wc papírt. Hihetetlen de tényleg minden mozdítgató dolgot visznek haza emberek. Szállodából törölközőt, köntöst ( bár volt aki Tv-t ...)..

Korházakban egyébként a nővérek hozzáállásán drasztikusan lehet javítani kisebb ajándékcsomaggal, bonbonnal :K

(#97072) -secret- válasza Bling95 (#97071) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tőlünk lepedőket, kanalakat, evőcuccokat vittek el, mást eddig nem nagyon vettünk észre... ja meg egyszer a párnahuzatokat is. :U

Azért veszélyesek azok a nővérek hidd el.

[ Szerkesztve ]

(#97073) Bling95


Bling95
őstag

najó, meg kell gyónnom hogy egyszer én is elhzotam egy söröskorsót :DDD de az jó rég volt, az sem különb dolog

(#97074) icecave válasza Gergőke88 (#97070) üzenetére


icecave
nagyúr

Persze, ezért írtam oda magunkat, magyarokat is.

(#97075) Zjunior válasza -secret- (#97063) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem:)
Nem fogsz benne csalódni !

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#97076) -secret- válasza Zjunior (#97075) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tegnap rendeltem én is egy 100 milliset, bár sosem szagoltam, remélem be fog jönni. Kicsit már uncsi a HB Bottled. Úgy voltam vele vagy One million vagy ez a Carolina Herrera, de 1m-t vágom, meg sok mindenkin érzem, szóval ez lett. :D

[ Szerkesztve ]

(#97077) radi8tor válasza Tibee86 (#97062) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Traumatológián (Fiumei út) TB alapon volt ez. Meg is lepődtünk rajta.

⭐ Stella

(#97078) Zjunior válasza ittakary (#97060) üzenetére


Zjunior
veterán

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#97079) Cyberpunk válasza Gergőke88 (#97070) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hidd el hogy nem csak ők! Ja te hidd el, miket beszélek, te sosem fogod. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#97080) Jojo5 válasza -secret- (#97076) üzenetére


Jojo5
őstag

212 VIP-el jól jártál :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#97081) B-L-A-C-K válasza -secret- (#97063) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet én, nekem is ez van.

(#97082) Ragnar95 válasza radi8tor (#97077) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Cserébe ott is eszméletlen várakozási idők vannak...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#97083) irgum


irgum
addikt

Addig kell örülni amíg van normális ellátás. Ha lenne mindenhol szappan akkor az lenne a baj, hogy miért 30-an vannak egy kórteremben stb...

(#97084) catroot válasza irgum (#97083) üzenetére


catroot
veterán

Normális ellátás?

Inkább addig örüljünk, amíg nem kell befeküdni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#97085) irgum válasza catroot (#97084) üzenetére


irgum
addikt

Amíg meggyógyítanak ha így jobban tetszik. Alap dolog, de sok helyen a világban ez messze nem természetes dolog. Én is 3 órát vártam mikor nemrég felrepedt a homlokom, de nem érdekelt. Megköszöntem a dokinak a segítséget és elégedetten mentem haza. Attól mert alap, hogy gyógyítanak még meg kell becsülni, hogy egyáltalán van ilyen.

(#97086) Ragnar95 válasza irgum (#97085) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak épp az a baj, hogy sok esetben nem gyógyítanak meg :U
Amikor egy ultrahangra, MRI-re hónapos várólisták vannak, annyi idő alatt vagy meghalsz vagy meggyógyulsz magadtól...Illetve már ott tartunk,h sok esetben sürgős műtétekre se kerül be időben az ember, ha nincs ismerős...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#97087) irgum válasza Ragnar95 (#97086) üzenetére


irgum
addikt

Egyetértek, ezer sebből vérzik az egész. Viszont attól még igazam van. :D

(#97088) icecave válasza Ragnar95 (#97086) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez nem is lesz jobb. Annyira erősen növekszik a világ, hogy katasztrófa. 60 év alatt 3 milliárd emberből lett 7,3... 10 év múlva 8 milliárd, stb. Ezzel nem lehet lépést tartani. Ok, nem ez a magyarázat mindenre, de ezt is figyelembe kell venni sajnos.

(#97089) Ragnar95 válasza icecave (#97088) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

És mi köze a világnak Magyarországhoz jelen tekintetben? :DDD
Magyarország népessége messze nem növekszik ilyen ütemben, sőt, inkább csökken...
De ha még az is lenne a helyzet, amit mondasz, ideális körülmények között ez akkor sem jelenthetne gondot, hiszen a népesség növekedésével együtt nő az állami bevétel is, így van pénz új kórházakra és új orvosok képzésére is.
A probléma azzal van, amit már korábban is leírtam, hogy Magyarországról kivándorolnak az orvosok az otthoni vállalhatatlan munkakörülmények miatt. Abban persze igazad van, hogy ez a közeljövőben nem fog változni, de az ok nagyon nem az, amit írtál.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#97090) Gergőke88


Gergőke88
addikt

BLACK: erről vélemény?
[link]

Garanciát hogyan lehet csekkolni?
Számít, hogy hol lett vásárolva?

Köszi

(#97091) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#97090) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a gép nagyon jó, nem is értem hogy ilyen olcsó, 350 felett van az új ára. Cégnél is van ilyen azért tudom ajánlani, na meg végül is enyém is hasonló csak nagyobb kivitelben.

Garit itt tudod elkérni, ha a service tag szám megvan.

(#97092) Hunt3r22 válasza B-L-A-C-K (#96771) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Kellemetlen. :(

Xr

(#97093) Jeanne d'Arc válasza B-L-A-C-K (#96778) üzenetére

Talán ez a jó ebben hogy olcsón van rá megoldás. Vodas volt? Mert azokkal sajnos baj van, ha cserélik akkor is.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#97094) Laca1212 válasza Zjunior (#96783) üzenetére


Laca1212
őstag

Hogy van ez a független letiltása? Milyen konkrét esetekben pl.?

(#97095) Blyan válasza Jeanne d'Arc (#97093) üzenetére


Blyan
félisten

Mi baj van velük? Most akarok Vodánál venni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#97096) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Pont ma láttam egy reklámot, amiben hirdetik a magánrendelést, hogy azonnal röntgen, CT, ultrahang stb több hónapos várakozás nélkül. Na ez ma a magyar egészségügy. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#97097) Hunt3r22 válasza Laca1212 (#97094) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ez engem is érdekelne. :U

#97096

Pénzzel mindent meg lehet venni. Ilyenkor merül fel bennem az miért fizetünk TB-t. ;]

[ Szerkesztve ]

Xr

(#97098) catroot válasza Cyberpunk (#97096) üzenetére


catroot
veterán

Ennyi. Így jó TB-t fizetni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#97099) Cyberpunk válasza Hunt3r22 (#97097) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen ez bennem is felmerült. És ugye komoly betegségeknél nagyon nem mindegy, hogy még tengilengizik az ember fél évet, mire meglesz a diagnózis. Mert az idő az nagyban befolyásolhatja a végkimenetelét a dolognak. Egy ráknál meg főleg.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#97100) Blaise válasza -secret- (#97076) üzenetére


Blaise
veterán

En is Hugo Boss Bottled parfümöt vettem legutóbb, de elég gyengének tűnik az illata, ráadásul nem tartós.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.