Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49851) lacy86 válasza r3dsnake (#49848) üzenetére


lacy86
addikt

Szerintem meg azert kellene valtoztatni , hogy ne legyen olyan mint a "tomeg" telefonokat gyarto ceg(ek).
Igen is ha egyedi termeked van akkor jobban kitunsz a tobbi kozzul.

(#49852) Cyberpunk válasza lacy86 (#49851) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kinek mi a fontos, van akinek a praktikum lényegesebb szempont, mint a ki milyen feltűnő az utcán. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49853) Ragnar95 válasza r3dsnake (#49848) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Eleinte énis így voltam ezzel, amíg 4S-em volt, de ha egyszer áttérsz i5-re, kb 2 hét után neked is az lesz a természetes és a jó,h olyan vékony és könnyű a telód és a 4(S) fog tömzsinek tűnni...
Mondjuk az tény,h énis jobban örülnék neki,ha ugyanolyan vastag lenne az 5, mint a 4 volt, de cserébe nagyobb akksi lenne benne érezhetően jobb üzemidővel...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#49854) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ilyen tok esetleg nincs valakinek? Azt kell, hogy mondjam.. jobban bejön mint a BookBook, árban is. :DD

(#49855) Zjunior


Zjunior
veterán

Várom már az Air-t, pedig még csak HÉTFŐ! :W :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#49856) bigdady válasza -secret- (#49854) üzenetére


bigdady
nagyúr

Túl vastag. Mondjuk bookbookhoz képest nem :)

(#49857) -secret- válasza bigdady (#49856) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mondjuk bookbook-nál főleg az nem tetszett, hogy olyan vastag volt nem csak kitömve hanem a telefon hátuljára eső bőr rész is..viszont ha nem tömném ki a kártyáimmal lehet nem lenne olyan vészes..

[ Szerkesztve ]

(#49858) bigdady válasza Zjunior (#49855) üzenetére


bigdady
nagyúr

Miért rendeltél? És nem is újságolod? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49859) Zjunior válasza bigdady (#49858) üzenetére


Zjunior
veterán

:O

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#49860) b4zsi- válasza -secret- (#49854) üzenetére


b4zsi-
őstag

Nekem annyira nem tetszik, hogy egy műanyagba pattintod még bele a telefont. Lehet élőben jobban néz ki.

(#49861) GALARDO


GALARDO
addikt

Gyün a teszt!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#49862) Blaise


Blaise
veterán

Le fogok szokni a kínai rendelésről, pocsék módon kommunikálnak, és iszonyat lassan jönnek meg a cuccok, néha több mint 2 hónapig...

Milyen megbízható ebay-es forrásokat tudtok ajánlani tartozékokra, amik viszonylag hamar ideérnek és árban is tűrhetők? (tok,kábel stb.)

(#49863) r3dsnake válasza Blaise (#49862) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szűrd UK-re.

(#49864) -secret- válasza r3dsnake (#49863) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vagy EU-ra. :D

(#49865) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Na, úgy néz ki maradok még fél évet a melóhelyen. (csak 8 órában, ugyanolyan röhejes fizuért)

Viszont úgy lesz, hogy 1 hónap meló (8 óra), 4 hónap oktatás (6 óra), majd megint 1 hónap 8 órás meló. Az oktatás alatt ugyanúgy jár a fizu, szóval így nem annyira gáz. Úgyis sulizok mellette hétvégén, más munka nemigazán van kilátásban most, szóval több, mint a semmi.

(#49866) vans? válasza r3dsnake (#49865) üzenetére


vans?
őstag

Milyen oktatas?

hábm bábm

(#49867) r3dsnake válasza vans? (#49866) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Valami rettentő alapvető kompetencia faszság. De legalább tudok majd olvasni kindle-ön addig. :) Ez az egész amúgy úgy van kitalálva, hogy most csomó munkanélkülit behívtak biztosítani neki melót (valszeg országszerte minden faluban/városban), így választásokra kurvajól fog mutatni, hogy milyen kevés a munkanélküli. Április 30-án meg mindenki ki lesz rúgva. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49868) -secret- válasza r3dsnake (#49865) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

mit dolgozol?

(#49869) r3dsnake válasza -secret- (#49868) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Papíron könyvtároskodok, de mivel itt nem mindig van teendő, az időm nagy részében a rendszergazdának segítek be. Gépek szervizelése, IT support hivatali/irodai gépeken, meg most fognak hozzánkcsapni 130 irodai klienst távfelügyelettel (Amire még mindig nem találtunk olyan szoftvert, amire nem kéne 300k-t kiadni, mint pl. a teamviewer), rendezvényfotózás, hangosítás, videovágás, 3 helyi weboldal frissítése, meg ehhez hasonló dolgok. Szeretem csinálni, csak mivel közfoglalkoztatási programon belül vagyok beosztva (mivel a falunak alig van pénze), így nem túl ideális. Abban bízok amúgy, hogy mivel jók a visszajelzések az elvégzett munkáimról, ha elvállalom megint ezt az átmeneti fél évet, akkor jövőre felvennének rendesen. Épp ezért nem mondtam nemet, annak ellenére, hogy nincs megfizetve rendesen. Ráadásul helyben van, szóval utaznom sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#49870) Ragnar95 válasza Blaise (#49862) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az fura, nekem 3hétnél többet soha nem kellett várnom még rendelésre, pedig nem egyszer rendeltem már Kínából. Amíg tvc-mallról rendeltem, gyakorlatilag konstans 3hét volt a várakozási idő, de átszoktam ebayre, mert bár tvc-mallról egyszerűbb a dolog, mivel egyben tudsz mindent rendelni, a posta ugyanannyiba kerül, mint maguk a termékek kb, így jobban megéri ebayről ingyen postával.
Legutóbb Hong Kongból 2 hét alatt ideért a 10centis Lightning kábelem a külső akksihoz (mondjuk sajna épp várom a cseréjét, mert kontakthibás és néha tölt, néha nem, remélem az új jó lesz), de a bumper meg 24napja van úton, ez eddig a leghosszabb idő, amióta várok valamire Kínából :DDD
Én amúgy mindig mástól szoktam ebayről rendelni, nincs bejáratott eladóm

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#49871) Blaise válasza Ragnar95 (#49870) üzenetére


Blaise
veterán

2013. szept. 26-án rendelt akkus tokom története:

Okt 15 óta semmi hír :U

(#49872) -secret- válasza Blaise (#49871) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha beérkezik Magyarországra akkor majd írni fogja 'Célországba megérkezett' 'Küldemény VÁM-kezelve" és másnak kapod.

Ebay?

[ Szerkesztve ]

(#49873) Ragnar95 válasza Blaise (#49871) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én a helyedben írnék az eladónak...Milyen postával jön, illetve honnan rendelted?
Amúgy ebayen nagyon korrekt volt az eladó, szinte egyből felajánlotta,h küldd egy újat a hibás termék helyett :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#49874) icecave


icecave
nagyúr

Nekem szombaton volt 3 hete, hogy feladták a TVC mall-os csomagom, és semmi hír. Kaptam valami innovice numbert, meg hasonlókat, de nem tudom megnézni.

Végülis beírhatom, ezeket kaptam:

Invoice No: V13100305975
Tracking Number: RS910312166CH
Valamint ezt a linket hozzá: [HongkongPost]

Bármit bárhogy írok be, nem akarja az igazat.

(#49875) greggggg válasza GALARDO (#49594) üzenetére


greggggg
aktív tag

:DD

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#49876) tDr1v3r válasza icecave (#49874) üzenetére


tDr1v3r
veterán

[link]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#49877) DanielK válasza tDr1v3r (#49876) üzenetére


DanielK
addikt

ez alapján vám alatt van icecave cucca. :D

(#49878) Xero válasza Blaise (#49871) üzenetére


Xero
nagyúr

Megy a fesztivál az aksik miatt kint.

Több mint két hete adtak fel egy csere ecigi testet (beépített aksi nélkül). Pár napja jelent csak meg a nyomkövetési szám a HK Post rendszerében, és a Magyar Postáén.
Tehát semmi tiltott dolog, és lám mégis.

Jön még két 18350-es aksim tartaléknak,de azok track nélkül, szóval ki tudja mikorra érnek ide, ha egyáltalán ideérnek.

[ Szerkesztve ]

(#49879) -secret- válasza icecave (#49874) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha ma nem kapod meg akkor holnap vagy MAX szerdáig meg kell szerintem. :)

(#49880) icecave válasza tDr1v3r (#49876) üzenetére


icecave
nagyúr

Ígyy is van, vám alatt van, de minek b*szki, 17 dollár az egész csomag értéke, 40-ig vagy hogy nem is vámköteles...

(#49881) greggggg válasza bigdady (#49714) üzenetére


greggggg
aktív tag

:K

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#49882) icecave válasza -secret- (#49879) üzenetére


icecave
nagyúr

Mert mindegyik megy a vámra, ami kintről jön,vagy csak random, hasraütés szerűen? Kibontják,vagy honnan fogják tudni, ugyan vámolnivaló összeget elérő cucc van-e benne?

(#49883) -secret- válasza icecave (#49882) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem ahány csomagom jött track számmal, mindegyiknél írta hogy 'vámkezelés' lehet, hogy ez csak egy automatikus 'jelzés' hogy ellenőrzik/beérkezett a csomag. Passz, nem vagyok vámos se NAV-os bocsi. :D

(#49884) Xero


Xero
nagyúr

Aki kicsit vonzódik az extrém sportokhoz (sí, base jump), annak ez kötelező film.

A freeski egyik legnagyobb alakja volt. Tegnap megnéztem, nagyon jó alkotás. Mindig is az egyik nagy kedvencem és példaképem volt. Nagyon sajnáltam anno amikor elment, de benne volt mindig az életében, hogy ottmarad.

Trailer.

szerk: Nekünk meg közben kiderült, hogy 6nap helyett 8-t tudunk csúszni Zermatt-ban. Az eddigi leghosszabb síhetem lesz. :C

[ Szerkesztve ]

(#49885) r3dsnake válasza Xero (#49878) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én is jókor rendeltem külső akksit szifonhoz... :P

Amúgy, ha minden igaz, holnap reggelre itt a kindle. ^^

(#49886) Blaise válasza -secret- (#49872) üzenetére


Blaise
veterán

Nyugi, tudom, hogy ezeknek kéne majd ottlennie, az aggaszt, hogy a csomag hetek óta utazik valahol.

Nem ebay, Aliexpress.com

(#49887) lacy86


lacy86
addikt

Iphone 5S-re szerintetek ez "jo= minosegi" folia?!
[link]

(#49888) icecave válasza -secret- (#49883) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor várok, csak jön majd :) Köszi.

(#49889) -secret- válasza lacy86 (#49887) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bántani nem fogja a telefont, de biztosan karcolódik ez is. :)

icecave: :R

[ Szerkesztve ]

(#49890) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

romantikus napizene

no its not the end
forever you'll be in my arms
I could never let you go
my darling cold and blue
I wonder are you dreaming still
spread eagle blood removed
I weave the sucking trocar
beneath your bruising skin
tonight I'll lay beside you darling in necromantic sin
pinned to the bed sheets like a prized butterfly
you're mine
I hear your voice so precious echoing deeply inside
I did my best to love you
while you did live and breathe
this tender taxidermy
trophy of the bereaved

;]

(#49891) icecave válasza r3dsnake (#49890) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudod ki van romantikus kedvében, mikor gyakorlatilag a mai napom elment arra,hogy előre beállított fényekhez viszonyított tökéletes porcelán hatású shadert keverjek ki 3ds maxban. Szép lett, de a tököm tele, hogy reggel óta ezt csinálgatom :D

(#49892) r3dsnake válasza icecave (#49891) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Rage-hez tök jó az ilyen zene levezetésnek. A romantika meg szarkazmus volt. :)

(#49893) Cyberpunk válasza r3dsnake (#49890) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez meg a romantika két különböző fogalom. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49894) -secret- válasza r3dsnake (#49892) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#49895) r3dsnake válasza -secret- (#49894) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A zene átlagos, viszont a klip atomjó. :) Köszi!

(#49896) GALARDO


GALARDO
addikt

Úgy látszik, balszerencsés szám, ez az öt. :DDD Na jó igen, az enyém is kopna, ha nem lenne tokba. :P

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#49897) lacy86 válasza GALARDO (#49896) üzenetére


lacy86
addikt

-- Nah ezert veszek en tokot a telora :U --

(#49898) b4zsi- válasza GALARDO (#49896) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ez a friss Nexus 5 tulaj készülékének a képe innen MA-ról ugye?

(#49899) GALARDO válasza b4zsi- (#49898) üzenetére


GALARDO
addikt

Igen.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#49900) whitezo88 válasza b4zsi- (#49898) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a kép címéből ítélve, igen.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.