Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50501) B-L-A-C-K válasza b4zsi- (#50476) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, azt amúgy jól írtam mert nekem megvan cserélve a megjelenítés, azaz utolsó hsz van elől...:) Azért a lent nekem fent, csak utána gondolkodtam úgysem érted ezért javítom...:D

(#50492) Ragnar95: Régen volt egy 47" LG-m (már régen nincs meg), egy kisebb szobába vettem, mikor hazavittem mondtam magamba mi hülye vagyok, ez nagyon nagy ide, na egy hét után már jöhetett volna a 60"-os is...:)

(#50502) GeGexx válasza Ragnar95 (#50492) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Most utána olvastam és igazad van, valóban lehet csak később könnyen támadható a szerződés főleg ha mindkettő tanú az egyik fél rokona.

(#50503) Ragnar95 válasza GeGexx (#50502) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez igaz, bár ott van a másik fél aláírása is, ráadásul nem ekkora értékű szerződéseknél lehet támadható egy szerződés, hanem több tíz/százmilliós tételeknél...
B-L-A-C-K: én 2x is észrevettem ezt magamon, először a hálószobai TV került itthon lecserélésre, egy jó öreg 37cm-es CRT egy 32"-os LCD-re és utána is már sokkal kevésbé szívesen néztem a szintén 32"-os CRT-t a nappaliban, pedig ott ugye méret ugyanaz volt, de a képminőség nagyon nem, aztán a 46"-os LED megérkezése után már a 32"-os is kicsinek tűnt :P :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#50504) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

A bittorrent syncet próbáltátok már? Látom van iOS app is, nincs fájl és méretkorlát, és ugyanúgy működik mint a többi felhős szolgáltatás. Érdemes lenne átköltözni ide a backupokkal?

(#50505) válasza Cyberpunk (#50497) üzenetére



őstag

Inkább vagyok egyes mint kettes ;]

(#50506) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

(#50507) Blaise válasza b4zsi- (#50476) üzenetére


Blaise
veterán

Ezt az LG G2-t miért sztárolja mindenki?

(#50508) b4zsi- válasza Blaise (#50507) üzenetére


b4zsi-
őstag

Korrekt áron kapsz egy jó készüléket. Pusztán ezért:). Nekem a kijelző, üzemidő tetszik. Androidról nem tudok nyilatkozni.

(#50509) r3dsnake válasza Blaise (#50507) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Biztos nagyon kényelmes, hogy a hátlapon van az egyetlen sleep/wake gomb.

(#50510) b4zsi- válasza r3dsnake (#50509) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ébred a kijelző dupla koppintásra... Olvastad a tesztjét? Mondjuk a véleményem szubjektív, de az elérhető áron van legalább nem úgy, mint az 5s vagy biliműanyag 5c.

(#50511) r3dsnake válasza b4zsi- (#50510) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Olvastam. Ettől függetlenül még nem tűnik kényelmesnek.

(#50512) #51177472 válasza r3dsnake (#50506) üzenetére


#51177472
törölt tag

Ez melyik telo? A tesztet linkelhetne valaki.

[ Szerkesztve ]

(#50513) Prof01 válasza Ragnar95 (#50498) üzenetére


Prof01
veterán

Köszi! :)
Nem olyan nagy karbantartás ez. Használt i4-esek, kb. egy alsó-közép kategóriás androidos telefon árával egyezik meg. 2-3 évig jók lesznek még remélhetőleg. :)

b4zsi-: Áhh, elég lesz ez. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#50514) Prof01 válasza Mela Kehes (#50490) üzenetére


Prof01
veterán

Szerintem nincs vele semmi baj. Az iOS6 még lassabb, mint az iOS7 i4-esen. [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#50515) Cyberpunk válasza (#50505) üzenetére


Cyberpunk
félisten

1+1=2 :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#50516) Cyberpunk válasza #51177472 (#50512) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez a Q10. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#50517) Mela Kehes válasza Prof01 (#50514) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Lehet bevállalom.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#50518) joey04 válasza GALARDO (#50460) üzenetére


joey04
titán

Nem olyan értelmetlen a kérdés:

HTC Sync Manager makes it super easy to restore iTunes backup files to your HTC phone. In a few simple steps, you can move your iPhone contacts, Calendar, SMS, photos, videos, wallpaper and bookmarks to your new HTC phone through HTC Sync Manager.

Én is használtam, nem volt rossz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50519) GALARDO


GALARDO
addikt

Megjelent a retinás iPad mini!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#50520) b4zsi- válasza GALARDO (#50519) üzenetére


b4zsi-
őstag

Már csak az iPhone alkalmazások topikból hiányzik, hogy megjelent az iPad mini retina ;]

(#50521) GeGexx


GeGexx
aktív tag

iSTYLE szervizes kollégákat keres, csak nem készülnek a garanciális javításokra? :Y

[ Szerkesztve ]

(#50522) madgie válasza GeGexx (#50521) üzenetére


madgie
titán

Ha jól emlékszem, akkor szó volt róla, hogy minden boltjukba szervizhátteret akarnak létesíteni.

(#50523) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Kint volt a Digi, de persze semmit nem sikerült csinálniuk :((( Mondjuk nem értem, minek jöttek ki egyáltalán, mert most azt mondták a szerelők,h nem láttak semmi hibát a központból se, ahhoz képest a telefonban azt mondták,h találtak és azért jönnek ki :U
DanielK: itt vannak a screenshotok a router beállításairól, köszi a segítéget :R 1 2 3 4 5 6 7

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#50524) GALARDO


GALARDO
addikt

Friss, ropogós 2013 novemberi készülékkatalógus. Nem vitték túlzásba. :DDD

Persze ennek kellett, a hely. :U

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#50525) GeGexx válasza GALARDO (#50524) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Egy oldal az órának + egy oldal a telefonnak, tiszta logikus. Csak az átlag ember kezében lehet nem így férne el az a készülék.. :D

(#50526) DanielK válasza Ragnar95 (#50523) üzenetére


DanielK
addikt

Szinte minden automatán van, így csak pár gondolatom/kérdésem lenne.
1. Legfrissebb firmware van-e rajta?
2. Nem értek a PPPoE beállításokhoz, de az jó-e hogy Russia van ott? (ezt majd más lehet jobban tudja) - gondolom ezeket a beállításokat a szolgáltató adja
3. WiFi beállítások nincsenek linkelve (mármint a beállító oldal), de ott van egy ország kiválasztó, ott Hungary van, ugye?
4. javaslom, hogy az SSID-ban ne legyen szóköz. Sok eszköz nem szereti, nem tudja értelmezni (inkább alulvonás legyen).
5. saját vélemény: a 2,4 és 5 GHz legyen azonos nevű. Nekem mikor ketté volt bontva a routeren, a mac mini netje akadozott, és istennek nem jöttem rá, hogy miért. Az összes channelt és egyéb beállítást próbáltam, de nem akart menni. Egy megoldás volt, a 2,4GHz-nek is xy az SSID-je és az 5GHz-nek is xy. Az eszköz eldönti, hogy melyiket használja. Ez van. A routerem egy linksys ea2700, nem bóvli és mégis.

Nagyjából ennyi. Illetve +1 kérdés: lanon jó a net? csak wifin akadozik?

(#50527) Tim82 válasza DanielK (#50526) üzenetére


Tim82
nagyúr

Semmi hátrányát nem érzem annak, hogy eltérő SSID-je van nálam a 2,4 GHz-nek és az 5 GHz-nek. :F Igaz, nálam más-más eszközök lógnak rajta, gyakorlatilag már csak telefonoknak van a 2,4 GHz fenntartva.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50528) DanielK válasza Tim82 (#50527) üzenetére


DanielK
addikt

ahogy írtam, egyéni dolog volt, egyedül a amc mini nem tudta feldolgozni és az istennek nem ment normálisan a net rajta. Ragnarnak is mace van, gondoltam leírom, hátha segít neki. ;)

(#50529) Xero válasza DanielK (#50526) üzenetére


Xero
nagyúr

Erre a csak wifin akadozikra én is kíváncsi lennék. Ha erre megvan a válasz, akkor beszállok a dologba. :)

Amúgy én úgy kezdeném, hogy gyári firmware kuka és openwrt. Ne bohóckodjunk ezzel a zöld szörnnyel.

(#50530) DanielK válasza Xero (#50529) üzenetére


DanielK
addikt

én azt nem ismerem, linksysre nincs, amíg tp-linkem volt, nem tettem fel (vagy 2 hónap és aztán a dual channel egy időben hiánya miatt, lecseréltem)

[ Szerkesztve ]

(#50531) manchester85


manchester85
addikt

:P

i6 Silver

(#50532) DanielK válasza manchester85 (#50531) üzenetére


DanielK
addikt

nekem meg nov 5-től ipad airem van :P

(#50533) Mela Kehes válasza manchester85 (#50531) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nekem is ugyanerre az időpontra írták az Air-t.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#50534) icecave


icecave
nagyúr

Megy ám az e-fityma csattogtatás :D :D

Viszont lassan én is választás elé kerülök: asszonnyal észrevettük,hogy kezd elég jól csökkenni az ipad 2 üzemideje (elmúlt 2 éves). Amire használjuk, arra viszont még jó lesz egy ideig (távoli asztal, net, youtube, műsorújság, film). Ahogy nézegettem, kb. 30k egy akkucsere. Amennyiben még 2 évig el lehetne evezni az előbb említett funkciók lassulása nélkül, simán inkább akkut cseréltetek, mint beruházok egy újra. Eladni úgy 60-70-ért tudnám kb (iPad 2 fehér 16 gb wifi, fóliás hátlap újkorától, eredeti zöld smart cover). így mindenképp rá kellene dobnom 90-eet egy air-re, de egy 4-re is 60-at kb.

[ Szerkesztve ]

(#50535) manchester85 válasza DanielK (#50532) üzenetére


manchester85
addikt

De a Mini csak mától kapható, es ki tudja meddig tart a készlet. Az Airt meg bárhol, bármikor meg lehet venni. :P

Icecave!

Jaja! :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#50536) madgie válasza icecave (#50534) üzenetére


madgie
titán

Akkó' mán én is beszállok, ma gyött (120/60 fps videó, f1.4 -es ojjektív, meg egyéb e-fütyik) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50537) icecave


icecave
nagyúr

Viszont lassan én is választás elé kerülök: asszonnyal észrevettük,hogy kezd elég jól csökkenni az ipad 2 üzemideje (elmúlt 2 éves). Amire használjuk, arra viszont még jó lesz egy ideig (távoli asztal, net, youtube, műsorújság, film). Ahogy nézegettem, kb. 30k egy akkucsere. Amennyiben még 2 évig el lehetne evezni az előbb említett funkciók lassulása nélkül, simán inkább akkut cseréltetek, mint beruházok egy újra. Eladni úgy 60-70-ért tudnám kb (iPad 2 fehér 16 gb wifi, fóliás hátlap újkorától, eredeti zöld smart cover). így mindenképp rá kellene dobnom 90-eet egy air-re, de egy 4-re is 60-at kb.

(#50538) Xero válasza DanielK (#50532) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem meg még mindig nincsen semmi. Személyesen akarom intézni a "nagybevásárlást", de időm se volt rá, másra elment a pénz (síút, régi autó szervíz-vizsga) és lusta is vagyok.

Kivárom szépen, hogy minden legyen raktáron és hajrá. Kb mire ideér a MP, addigra mehetek is.

Viszont az 5S-en még mindig agyalok. Nagyon arra hajlok, hogy marad a 4S. Gopro is kb akkor lesz a háznál, mire jön a nagybevásárlás, szóval lehet hagyom a francba. :DDD

De ezt offba csapom, mert még én is átmegyek bevásárlási szokásokról mesélőbe.

On-ban csak annyit, hogy a jónak hitt öreg csotrogány autót vizsgáztatni akartam/akarom, had legyen minden rendben ha megy a garázsba. Erre mit ad Isten minden most makkant meg rajta.
Én átnéztem és ezeket rendeltem:
- Első féktárcsák, fékbetétek
- Olaj
- Olajszűrő, légszűrő, utastérszűrő
- Két izzó

Ezen felül a sikeres vizsgához kell még:
- Jobb első lengőkar
- Jobb külső kormányösszekötő
+ Elő kell kaparnom a futómű papírjait, mert már azért is pattogtak, hiába vizsgázott már jópárszor náluk

Ez így tokkal vonóval kb 80e+ szerelés + vizsgadíj. Szóval kb egy Air ára. Mindezt egy 4-500e-s autónál.
De megígértem, hogy rendben rakom el, aztán apránként kapja az átalakítást. :K
Viszont belegondolva abba, hogy egy 2-300e netto-s családi bevétel mellett ez mennyire gázos, ha muszájból van meg az autó... elég szomorú. :(

[ Szerkesztve ]

(#50539) manchester85


manchester85
addikt

Ja most nézem, a magyar store-ban is van Mini, akkor így szart se ér a kép. :U

i6 Silver

(#50540) Tim82 válasza manchester85 (#50539) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, legközelebb az új fukszról kellene fotót lőni.

;]

(Just kidding, nem kell komolyan venni.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50541) Xero válasza Xero (#50538) üzenetére


Xero
nagyúr

Végig is futott az agyamon amúgy, hogy mennyi prémium autót látok paneltömbök előtt.
Reálisan azt gondolom, hogy a már említett 2-300e-s kategóriában lehetnek max a tulajok. Na most egy komolyabb autónál hasonlóan minőségibb alkatrészekből egy ilyen móka verdesi az 500e-t.

Most is volt szerelőnél egy lógó belű A8-as. Magasan pigmentált kisebbség tagjai a tulajok állítólag mérhetetlenül magas számú nemesfém tartozékokkal, mégis mindenből a legócskábbat rendelik hozzá és csak azt ami muszáj.

A szerelőm mindig csak mosolyog, amikor viszem hozzá az autót, mert elmondása alapján az emberek maximum 25%-a hagyja ott úgy az autót mint én: "Mindenből gyári vagy jobb minőséget, és ami cserés, vagy cserés lesz az mehet."

Bele sem merek gondolni azoknak a járműveknek az állapotába. Ezek után végképp nem értem azokat, akik megkérdezik, hogy miért kintről hozok autót. :(

(#50542) ittakary válasza icecave (#50534) üzenetére


ittakary
nagyúr

Pont ezt akartam írni, hogy hirtelen mindenki mekkora raj lett :) Tükörben is fotózzátok magatokat :D

köv hsz:

Úgyúgy :D

[ Szerkesztve ]

(#50543) DanielK válasza ittakary (#50542) üzenetére


DanielK
addikt

Persze, az ipaddel! ;]

(#50544) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok

Melyiket ajánlanátok? Ipad AIR vagy Ipad 4? a wifis változatot lehet bővíteni a későbbiekben, hogy mobilnettel is lehessen használni?

Köszönöm

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#50545) ittakary válasza icecave (#50537) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ha akkut cseréltetsz, akkor az +30k...

Add el 50ért, és vegyél egy nagyon jó állapotút (< 0,5 éves) 65ért. Voálá: +15kból lett egy vadonat újad ;)

(#50546) Xero válasza Sickboy25 (#50544) üzenetére


Xero
nagyúr

Air.
Később nem lehet bővíteni.

(#50547) DanielK válasza Xero (#50546) üzenetére


DanielK
addikt

+1

(#50548) GALARDO válasza Sickboy25 (#50544) üzenetére


GALARDO
addikt

Egyértelműen Air. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#50549) r3dsnake válasza madgie (#50536) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egy bokeh-s képet majd igazán tolhatnál ide. :)

(#50550) Zjunior válasza Xero (#50538) üzenetére


Zjunior
veterán

Téged nem basznak le;)!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.