Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41901) madgie válasza DanielK (#41897) üzenetére


madgie
titán

Van vagy nyóc csukám, de 2-3-at szoktam hordani, a többi csak áll.

Na mi is van a telefonoddal? ;] :DDD

(#41902) korpicschess válasza Cyberpunk (#41894) üzenetére


korpicschess
veterán

Mi a baráti? Én is veszek egyet sztem, kicsivel 7k alatt van az új (refurb).

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41903) Blyan válasza Xero (#41899) üzenetére


Blyan
félisten

És az 5S-t még nem számoltad bele. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41904) Xero válasza Blyan (#41903) üzenetére


Xero
nagyúr

Na bakker tényleg. 5S, következő iPad.

Nekem most jön a Karácsony na. :DDD

(#41905) Cyberpunk válasza Xero (#41899) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát igen. Én egy igazi igáslovat tervezek még idén, nem igazi lovat persze, ha nem egy laptopot. ;]

Dell Precision M6700, vagy HP Elitebook 8770W-t, persze DreamColor kijelzővel az utóbbit, az első meg alapból IPS. Jó lenne renewben kifogni a HP-t. ;] Még nem döntöttem mennyi lesz, a múltkor láttam egy megfelelő HP-t 650k volt.

korpicschess: az már az. :K Még 12k volt anno a Clip+om ha jól rémlik. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41906) korpicschess válasza Cyberpunk (#41905) üzenetére


korpicschess
veterán

Te is ennyiért? Mert ha drágábban tudsz, rendelek neked, de gondolom te is ebayről nézted. Én még ma megrendelem, akkor jövőhéten itt lesz, de ezen a héten már nem.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41907) Cyberpunk válasza korpicschess (#41906) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja én is Ebay-en nézelődők.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41908) vadászcsiga válasza r3dsnake (#41839) üzenetére


vadászcsiga
félisten

hosszabb távon a vágóhidak megszüntetését fogja eredményezni.

Es így az ember végre kiirtja az összes háziállatot is a földről. Így gondoltad?

(#41909) joey04


joey04
titán

Bazdmeg az Lg elmagyarázza, hogy a hátsó gombok miatt kényelmes lesz a phablet méret egykezes használatra. anyám.

(#41910) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#41908) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Majd aki nem tudja megvenni a műhúst, az megveszi az igazit, vagy fordítva lesz inkább. Az igazi az ízletesebb, tehát az lesz a drága.:D Nem irtanak itt ki semmit nyugi, max a létszámuk fog drámaian lecsökkenni.

joey20:

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41911) vadászcsiga válasza Cyberpunk (#41910) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez éppen olyan mint a vadgazdalkodas, nehány városi puhány azt hiszi hogy a szarvasokat kizárólag kedvtelesbol lovoldozik ki.

(#41912) manchester85 válasza vadászcsiga (#41908) üzenetére


manchester85
addikt

Elképzelem, ahogy r3dsnake egy glóriaval a fején kinyitja a csirkeól ajtaját: menjetek, szabadok vagytok. :DDD Azoknak meg eszük ágában sincs elmenni, ott kolbászolnak továbbra is a ház korul, amig pár róka ki nem nyúvasztja. :DDD

i6 Silver

(#41913) r3dsnake válasza manchester85 (#41912) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem a háziállattartás ellen, sőt még nem is a haszonból (tej, tojás) tartott állat ellen vagyok, hanem az ésszerűtlen tömegmészárlásuk ellen. Azért van különbség egy otthon nevelt boci, és egy vágóhíd között. Nekünk pl. van 5 libánk, de eszünkben sem lenne bántani őket. Majd végelgyengülésben kimúlnak, addig meg szabadon legelhetnek az udvaron. :)

(#41914) korpicschess válasza r3dsnake (#41913) üzenetére


korpicschess
veterán

Az már nem is jó, ami öregségben múlik ki. Jó példa erre, hogy a bárány meg a birka között mekkora különbség van.
Meg miért lenne ésszerűtlen mészárlás, mikor van rá kereslet, és el is adják? :F

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41915) r3dsnake válasza korpicschess (#41914) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mert lehet hús nélkül is élni egyrészt másrészt embertelen, gusztustalan körülmények között tartják azokat az állatokat, akiket ráadásul külön tenyésztenek (sokszor mesterségesen, erőszakkal), hogy legyen kiket leölni. Ettől még az is SOKKAL jobb lenne, ha mindenki helyben tenyésztené az állatait, vagy vásárolna húst, és nem volna nagyipari öldöklés. Jóval több húst fogyasztanak az emberek, mint amire szükség volna (bár szükség sincs rá igazán...). De még mindig nem konkrétan a húsevés tényével van bajom, hanem magával a folyamattal, aminek az eredménye egy rúd szalámi a tescoban.

(#41916) manchester85 válasza r3dsnake (#41913) üzenetére


manchester85
addikt

Akkor mi célt szolgalnak? Nem gondolod, hogy majd egyesek etetni fogjak a disznót meg a juhokat csak azert, hogy eléldegéljenek a szabadban. Ésszerűtlen? Kevés ésszerűbb dolgot ismerek az evésnél. :U

"Mert lehet hús nélkül is élni"

iPhone nélkül is lehet, amit embertelen körülmények kozott gyártanak le a kínaiak. Ellenük miert nem lobbizol egy Nokia 3210-essel? :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#41917) r3dsnake válasza manchester85 (#41916) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De nem érted, hogy azért van ennyi állat tenyésztve (megerőszakolva), hogy legyen nagyipari mennyiségben hús? Ha beválna ez a szintetikus hús projekt, akkor nem kellene őket a húsukért tenyészteni. Brutális mennyiségben csappanna meg az ilyen célból tartott állatok száma, egyáltalán nem járna automatikusan túlszaporodással.

És igen, ésszerűtlen, de ezzel kapcsolatban nem fogok vitába szállni veled, mert veszett ügy lenne, bárhogy is érvelnék. Képzeld fogyasztok ételt, csak húst nem. Sőt, élek is, sőt gyúrok és növök/hízok/izmosodok. Szóval igen, a hús fogyasztása ésszerűtlen és fölösleges.

A hús egy élvezeti cikk, egy iPhone meg használati, megkönnyítheti az életed/munkád. Persze, anélkül is lehet élni, de senkinek se ártasz vele, ha mégis veszel. A húsfogyasztást a cigivel tudnám összefüggésbe hozni. Bár hülyeség, mert rosszabb, mint a cigi, azzal (jobb esetben) csak magadnak ártasz.

joey20: az íz nem indok, számtalan nem állati, de hús ízű ételt ettem már.

[ Szerkesztve ]

(#41918) joey04 válasza r3dsnake (#41915) üzenetére


joey04
titán

embertelen, gusztustalan körülmények között tartják azokat az állatokat, akiket ráadásul külön tenyésztenek (sokszor mesterségesen, erőszakkal), hogy legyen kiket leölni.
de finom. kell a francnak szintetikus hús, egyél sokat. :DDD
szerk.: nem érdekel, nekem kell a hús. :)

[ Szerkesztve ]

(#41919) korpicschess válasza r3dsnake (#41915) üzenetére


korpicschess
veterán

Hogy lehetne már hús nélkül élni? :U Elég régóta a hús a fő tápláléka az embernek, csak néhányan nem esznek, mert szegény bocika.

Elvileg lehet, gyakorlatilag meg értelmetlen is még csak mondani is ilyet.

Cica:
Vettem egy piros Zipet. :) ~6600 Ft

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41920) r3dsnake válasza korpicschess (#41919) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

LOL

(#41921) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#41911) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem is, de ettől még a "divat" vadászokat el lehet ítélni, és el is ítélem.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41922) manchester85 válasza r3dsnake (#41917) üzenetére


manchester85
addikt

Borzasztó sok marhaságot hordasz össze. :U Az állat azert van, hogy megegyék, ez a természet rendje. A szintetikus megoldás részleteit nem ismerem, es egy szóval se mondtam, hogy ellenezném, ha nem lenne hasznos összességében. A húsban meg az emberi szervezet szamara szükséges dolgok vannak. Az orvosok is vitatkoznak rajta, ugyhogy nehogy kitaláld mar hogy semmi szükség ra. :U Ha valamiért teljes joggal leöltető egy állat, akkor az a húsa. A hús rosszabb mint a cigi. :DD Ez komoly. A kígyókat is salátával eteted? :U

i6 Silver

(#41923) joey04 válasza manchester85 (#41922) üzenetére


joey04
titán

Inkább marhát hordana össze, az legalább finom. :D

(#41924) Bling95


Bling95
őstag

Xero: héten mész sióra?

r3dsnake: ne sajnáld őket, emiatt tenyésztik őket, inkább dobj be egy steaket ;]én tök megértem ha valaki vega, szíve joga mindenkinek úgy táplálkozni ahogy akar, de valljukbe nem az a normális

[ Szerkesztve ]

(#41925) válasza Cyberpunk (#41910) üzenetére



őstag

Nem olvastam vissza, de el nem tudom képzelni ki az a hülye aki örül ennek. Nem arról van szó, hogy kb. $65k egy gombóc, hanem minek. Majd ha az ember kiírtja az utolsó fűszálat is, és magára marad, akkor jöhet a műfa, műlégy, műgyümölcs, műanyós. De addigra már elég lesz belesz@rni a 3D nyomtatóba, és kész is lesz. :D Ezt hívják fejlődésnek, sajnálom aki megéri. Klónozás közelebb áll a természethez, azt az irányt preferálom. Sőt felajánlanám az agyam is az emberiség megmentése érdekében. :D

(#41926) korpicschess válasza Bling95 (#41924) üzenetére


korpicschess
veterán

de rare legyen ám... :DD

SÖ:
Az lehet inkább veszélyt jelentene... ;]

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41927) manchester85


manchester85
addikt

Tényleg a napokban volt a kérdés, hogy ki hogyan szereti a steaket. Véresen, közepesen, stb. R3dsnake dobta be ezt a témát? :DDD

Joey!

Jaja :DDD

i6 Silver

(#41928) Bling95 válasza korpicschess (#41926) üzenetére


Bling95
őstag

mondjuk azt már én sem eszem meg szívesen , medium rare

(#41929) DanielK válasza r3dsnake (#41917) üzenetére


DanielK
addikt

a lóf.... élvezeti cikk. tanultál biológiát? :F a fogazatról tanultál? :F
tudod milyen foga van a bocinak? :F és tudod milyen az oroszlánnak? :F És tudod milyen az embernek? :F
ha nem lenne szükségünk húsra, akkor azok a fogak sem alakultak volna ki... :U

(#41930) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Én sem értem meg a vegákat. Élettani szempontból vizsgáljuk a dolgot, akkor a vegyes étrend a nyerő. Ha sok húst eszik az ember, főleg vörös húst, akkor az sem jó persze, de ha egyáltalán nem eszünk az is baj. Ugyan is bizonyos elemeket csak állati eredetű fehérjéből nyerhetünk. A növényi táplálékból nem. Szóval szerintem a kiegyensúlyozott étrend a nyerő. Én is szeretem a salátákat, de a húst nem vetem meg. Csirke, disznó, marha jöhet. A többit utálom, ez van, ráadásul a zsírban tocsogó részeket is utálom. :DDD

De persze ha valakinek ez a meggyőződése nem lehet mit tenni szíve joga azt enni amit akar, de az emberi szervezet igényli a húst, ha ezt megvonjuk akkor csak ön sanyargatjuk magunkat. Mindenevők vagyunk ugyan is. Egyébként a nagy agyméret és az emberi intelligencia kifejlődésének is egyik alapja volt a húsevés. Ahogy a ragadozók rendelkeznek nagyobb értelemmel az állatvilágban is többnyire ez szintén megfigyelhető.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41931) manchester85 válasza DanielK (#41929) üzenetére


manchester85
addikt

"ha nem lenne szükségünk húsra, akkor azok a fogak sem alakultak volna ki..."

Hát némelyik csajnak jobb is lett volna ha nem alakul ki. :U

i6 Silver

(#41932) Bling95 válasza manchester85 (#41931) üzenetére


Bling95
őstag

erre lehet ők is rájöttek már és azért él a nők egy része leveleken :D

cyberpunk: de azzal megunknak is ártunk :D vizuális élvezet kinyirva akkor

[ Szerkesztve ]

(#41933) Cyberpunk válasza manchester85 (#41931) üzenetére


Cyberpunk
félisten

:DDD Ezen könnyen lehet segíteni, mondjuk egy vasrúd segítségével. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41934) r3dsnake válasza DanielK (#41929) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A fogazat hülyeség, őrlő mozgást végez az állkapcsunk, nem tépőt (mint a húsevőké/mindenevőké).

De ezt már múltkor is írtam.

(#41935) DanielK


DanielK
addikt

ti tudtok csatlakozni app store-hoz? :F

(#41936) joey04 válasza DanielK (#41935) üzenetére


joey04
titán

(#41937) Bling95 válasza r3dsnake (#41934) üzenetére


Bling95
őstag

de tökéletesen alkalmas tépőre is, csak nem igazán van rá szükség

(#41938) DanielK válasza joey04 (#41936) üzenetére


DanielK
addikt

ok, köszi, akkor másnál is van hiba

(#41939) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

napizene, már úgy is rég volt

egy kis laza dnb. félig magyar :)

(#41940) korpicschess


korpicschess
veterán

Holnaptól Samsung B2100.... ;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41941) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Kitaláltam mi lesz majd a tökéletes név egy fekete-fehér, ördögi/gonosz fejű huskynak: Dante :)

[ Szerkesztve ]

(#41942) Cyberpunk válasza r3dsnake (#41941) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Dante pokla. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41943) madgie válasza r3dsnake (#41915) üzenetére


madgie
titán

Mert lehet sárgarépa nélkül is élni egyrészt másrészt embertelen, gusztustalan körülmények között tartják azokat az répákat, akiket ráadásul külön tenyésztenek (sokszor mesterségesen, erőszakkal), hogy legyen kiket leölni. Ettől még az is SOKKAL jobb lenne, ha mindenki helyben tenyésztené az zöldségeit, vagy vásárolna répát, és nem volna nagyipari öldöklés. Jóval több zöldséget fogyasztanak az emberek, mint amire szükség volna (bár szükség sincs rá igazán...). De még mindig nem konkrétan a zöldségevés tényével van bajom, hanem magával a folyamattal, aminek az eredménye egy szál répa a tescoban.

;]

(#41944) vadászcsiga válasza madgie (#41943) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:)) arról nem is beszélve hogy azért mert a növény nem tud gondolkodni, még lehetnek érzései.
Egyszer volt valami dokufilm, amiben valami érzékeny mikrofonnal kihangositották amikor egy növényt letépnek, es akkorát sikoltott hogy komolyan ijesztő volt.

[ Szerkesztve ]

(#41945) manchester85


manchester85
addikt

Tökéletesen megy a sportslemon Puffinnal a Minin. Juppi.

i6 Silver

(#41946) válasza vadászcsiga (#41944) üzenetére



őstag

Én konkrétan hallom, mikor minden reggel megköszönik, hogy meglocsolom Öket. ;]

[ Szerkesztve ]

(#41947) vadászcsiga válasza (#41946) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Női vagy férfi hang?

;]

(#41948) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ezt ismeritek, vagy csak nekem új?
[link]

(#41949) Xero válasza Bling95 (#41924) üzenetére


Xero
nagyúr

Vasárnap-vasárnap.

(#41931) manchester85: Ezt felírtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41950) korpicschess


korpicschess
veterán

iPad 1-en mennyire rossz olvasni? Mivel főként erre kéne, ezért a retina jobb lenne, de b*szott drágák.... 100k...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.