Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42351) Ragnar95 válasza korpicschess (#42350) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nexusnál lehet,h így van, de azért a többi modellnél, amin nem gyári Android van, több a gond...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#42352) Cyberpunk válasza korpicschess (#42350) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez már vérgáz 2013-ban. az Android közel sem ennyire instabil, mint azt szépen lefestik egyesek. 2-3 éve még más volt a helyzet, de nem kéne leragadni a múltban. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42353) korpicschess válasza Ragnar95 (#42351) üzenetére


korpicschess
veterán

Ennyi, Nexust kell venni. Mindig jön újabb, ahogy a szifonból....

Ilyen problémáról hallottam valami gyári ROMon amiért fel kellett adni valami hatalmas uptime-ot, hogy a bluetooth nem akart bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42354) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#42351) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A többinél sem feltétlen. Note nem kellett, Oppo betonstabil volt. Esetleg az ilyen 50k-s kategória azoknál talán megeshet, a gány szoftver miatt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42355) Bling95


Bling95
őstag

Nekem az android mar a kinezetevel elbukott... Es lattam mar s3-t halalra fagyni .. S4 el meg nincs tapasztalat

Cyberpunk : 50k kategoria az mar mar kinzasnak minosul :D amikor apa vagy anya megker valamire 5 perc utan szentsegelek hogy hogy lehet ilyen szart gyartani :D

Más: 3Gs-eknek mennyi most a realis ara?

[ Szerkesztve ]

(#42356) Cyberpunk válasza Bling95 (#42355) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Még jó, hogy lehet témázgatni. Persze ez sokaknak már a gány része a dolognak. De mi nem tetszik benne? az ikonok, az appdrawer? Widgetet nem kötelező használni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42357) kali válasza Bling95 (#42355) üzenetére


kali
legenda

az iphone/ios is képes fagyni...
hozzá kell tenni, hogy normális esetben, minden rendszer alatt külön tenni kell érte, de néhány felhasználó "csodákra" képes.

(#42358) tDr1v3r válasza Cyberpunk (#42354) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ez egy ~30k-s kis szutyok, rendesen nyúzva (Viber, Skype napi szinten használva, Facebook és társai mellett), és az Instagram fasságán kívül (volt egy hibás build hónapokkal ezelőtt ami filterezés után csontra fagyasztotta a telefont) még semmi fagyásom se volt, újraindítás is csak akkor van ha véletlen teljesen lemerül a telefon... ezért is ilyen az indítás után eltelt idő értéke, szokott ez jóval több is lenni.

Van neki fassága azért (a névjegyzékben lassúcska - mondjuk mindenhova oda van kötve a Facebook account, néhol Twitter), de az üzemidő legalább jó és nem fagy...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#42359) Cyberpunk válasza tDr1v3r (#42358) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Persze vannak kivételek.:D Legtöbbször a szar program a hunyó, nem kell minden szart letölteni, az Androidnak hiányzik az Apple Appstore szigorúsága. Ezt elismerem.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42360) Ragnar95 válasza korpicschess (#42353) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nexusnak is vannak problémái, bár az tény, h maga a rendszer azon a legstabilabb...Amúgy lehet, h a stabilitás Nexusnál megoldott, de az összes többi dolog, ami számomra hátrány az Androidban ugyanúgy fennáll arra is...
Amúgy múltkor haverom S4-ét próbálgattam, valóban nem lett rossz, a mérete kezeléskor nem gáz, bár az egykezes használat nem játszik, viszont zsebre rakni nem egyszerű, van olyan gatyám, amibe nem fér bele... :DDD Stabilnak stabil az is, legalábbis mióta megvan neki (3hete :DDD ) még nem volt vele gond. Viszont a PlayStore kínálata egy vicc kb, főleg játékok tekintetében...A hiperszuper funkciók meg, amikkel reklámozták vagy olyan gagyik, h értelmetlen a használatuk vagy egyáltalán nem működnek... :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#42361) vadászcsiga válasza kali (#42357) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De hogy tud fagyni? Stílus van benne :DDD

(#42362) tDr1v3r válasza Cyberpunk (#42359) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Na igen, az AppStore szigor az hiányzik... tavaly leszedtem egy olyan appot (logaritmusszámolós talán, nem emlékszek pontosan) ami bizonyos időnként nyomta ki a reklámokat az értesítési sávra. Almáéknál az ilyenek fejlesztőit örökre ki is tiltanák szerintem...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#42363) Cyberpunk válasza tDr1v3r (#42362) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem a legidegesítőbb egy olyan volt, ami ki-be kapcsolgatta kijelzőt csak úgy spontán. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42364) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Durva. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42365) kali válasza vadászcsiga (#42361) üzenetére


kali
legenda

videóznom kellett volna az elmúlt héten, amikor egy olyan 4s jött, amin futófény módjára vibrált az alma logó, még tetszett is, csak ugye nem volt hajlandó másra, nem töltött be a rendszer, a tulaj meg lóhalálában jött, erősen idegbajosan, mert nagyon fontos hívásokat várt, aztán külön örült, amikor csak a visszatöltés segített, mentése persze sehol...

(#42366) madgie válasza Cyberpunk (#42364) üzenetére


madgie
titán

Az "Ő" betű? Valóban, az is durva.

(#42367) Bling95 válasza Cyberpunk (#42356) üzenetére


Bling95
őstag

Ikonok , nemerzem egysegesnek az egeszet , a widgeteket utalom es ettol a fekete tonustol kiraz a hideg

kali : teny hogy nemtudom mivolt azon benyomkodva de az en kezemben fagyott meg , tulaj mondta hogy aaa elofordul varjak 1-2 percet :D

De szerintem hasznalja mindenki azt ami neki kezreall es kenyelmes , eleg uncsi lenne ha mindenki ugyanolyan rendszert hasznalna:D

[ Szerkesztve ]

(#42368) Cyberpunk válasza madgie (#42366) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Fel sem tűnt. Tényleg gáz. ;] De olvasd tovább! :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42369) hackeeeee válasza Bling95 (#42367) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ennyi. :)

Erre otthon van mondás: A szépség szubjektív.

Véleményem szubjektív...

(#42370) Cyberpunk válasza Bling95 (#42367) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kinek mi. A TW-s ikonok, meg úgy az egész szerintem is irtó ronda. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42371) bobooo


bobooo
addikt

Na, kinek tetszik? :) [link]

(#42372) DanielK válasza Cyberpunk (#42364) üzenetére


DanielK
addikt

ebben mi a durva? az hogy a történelem és a biológia ismétli önmagát időközönként? :U
ha valaki kicsit mélyebbre ássa magát, akkor látja, hogy a sajtó jól felkapta ezt a melegedést. mennyi kutató van, aki a melegház ellen van? sok, csak azt sehol sem lehet szinte olvasni. mindig volt és lesz is felmelegedés, amit meg majd lehűlés követ. ez az élet rendje. körforgás (mindenhol az van, a gazdaságban is)

(#42373) korpicschess


korpicschess
veterán

Tud valaki ellenérvet mondani, hogy miért ne vegyek iPadet? Azon kívül, hogy drágállom.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42374) Solar_Wind válasza korpicschess (#42373) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Nekem nincs ellenérvem. Várd meg az újat.

(#42375) korpicschess válasza Solar_Wind (#42374) üzenetére


korpicschess
veterán

Akkor ez most ellenérv, nem? :O :DDD
Október végén lesz ha jól rémlik itt azt mondták, na nekem az már késő + nem újat vennék.
Most kicsivel 100 alatt tudnék elvileg egy kvázi új 4-et venni (legolcsóbb verziót).

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42376) kali válasza korpicschess (#42373) üzenetére


kali
legenda

a drágább késeket is kicsorbítja, nem csak az olcsóbbakat!

mert ez az off topik... ;]

(#42377) Totheground válasza korpicschess (#42373) üzenetére


Totheground
addikt

Nem.
Max tenyleg az, hogy az uj miatt csokkenhetnek az arak. Majd valamikor. De ha hasznalt kell es talalsz jo vetelt, akkor hajra, nem fogod megbanni.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42378) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok vagyis inkább most még csak felmérem a terepet ,hogy milyen készüléket szeretnék venni.

200 ezret iphone 5ért vagy 250ezret iphone 5s-ért sajnálok de szerintetek az Iphone 5C milyen lesz?

Ára mennyire fogja meghaladni a mostani iphone ötösét ?

Szerintetek még most szeptember elején ne vegyek telefont ? Várjam meg milyenek lesznek az új ájfonok?

Amúgy ha szeptember közepén kijön az új teló az kb mikorra lesz kapható ?

(#42379) Totheground válasza AsusBoy (#42378) üzenetére


Totheground
addikt

"250ezret iphone 5s-ért sajnálok"

Kimaradtam valamibol?

Egyebkent mindenkepp varj, mert a regi es a hasznalt modellek is olcsobbak lesznek.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42380) GALARDO válasza Totheground (#42379) üzenetére


GALARDO
addikt

Időutazó. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#42381) M@te válasza AsusBoy (#42378) üzenetére


M@te
senior tag

senki nem tudja milyen lesz az "olcsó" iphone ha lesz ami egyébként állítólal 120 ezer körül lesz. felesleges ilyet kérdezni. ami még nincs arról nem tudunk nyilatkozni.

nem kell neked "ájfon", vegyél egy huávejt.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#42382) whitezo88


whitezo88
nagyúr

instant kérdés: pesten (leginkább a metró vonalán) hol van fodrászat ahova nem kell bejelentkezni csak beülni és ha sorra kerülök csinálják? lekéstem a megbeszélt időpontot másodszorra és már nagyon zavar a hajam...

(#42383) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

(#42384) Cyberpunk válasza korpicschess (#42373) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tedd fel a kérdést kell e egyáltalán tablet. Én bánom, hogy nem tettem fel ugyan ezt anno. Ugyan azt tudja mint egy mobil csak nagyobban. Itthon inkább nagy gép, vagy laptop, menet közben mobil. Melóban mobil + nagy gép. ;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42385) máyköl válasza whitezo88 (#42382) üzenetére


máyköl
veterán

Bio hair.
Örs, Köki Terminál, Westend.

[ Szerkesztve ]

(#42386) GALARDO válasza Cyberpunk (#42384) üzenetére


GALARDO
addikt

Én először feleslegesnek tartottam, de ma már nem tudnék meglenni nélküle. :K

42387: Tudod, hogy hányszor köszönöm ezt meg Istennek? :DDD

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#42387) Cyberpunk válasza GALARDO (#42386) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mások vagyunk ebből is látszik.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42388) GALARDO


GALARDO
addikt

Na már csak 1 hónap, és megérkezik a januárba megrendelt GTA V. :DDD Végre lesz értelme az box-nak, nem csak a port fogja majd. ;]

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#42389) Cyberpunk válasza GALARDO (#42388) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Xbone! ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42390) hackeeeee válasza Cyberpunk (#42384) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk tanulni elég kényelmetlen tud lenni egy teló.. Egy notebook pedig nehéz egy tablethez képest. :)

Véleményem szubjektív...

(#42391) Cyberpunk válasza hackeeeee (#42390) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mit tanulsz rajta?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42392) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#42384) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egyetemre elég jól jön, mivel notinál kényelmesebb és kompaktabb, de elég nagy ahhoz, h tudj róla tanulni, márpedig a kollégának ehhez kell.
Én egy percre sem bántam meg az iPadet, mivel netbookot váltotta ki utazáshoz és e célra nincs jobb eszköz nála, de otthon is sokat használom, így egyáltalán nem volt fölösleges :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#42393) hackeeeee válasza Cyberpunk (#42391) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha például megvannak a jegyzetek, doksiban, stb... Otthon is, utazás közben is szerintem elég praktikus.

Arról nem is beszélve, hogy otthon, amikor csak pár dolgot akarsz elintézni, nem kell bekapcsolni a gépet, elintézed így.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#42394) GALARDO válasza Ragnar95 (#42392) üzenetére


GALARDO
addikt

Utazásnál nagyon jól jön, egy 8 órás utat röhögve kibír. :K Folyamatos net, film, és játék használat mellett.

AsusBoy: Kiegészítettem. ;)

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#42395) AsusBoy válasza GALARDO (#42394) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Attól függ mire használod :)

(#42396) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#42392) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Inkább laptop, mivel akkor tudok jegyzetelni is. ;) A menet közbeni tanulás meg nem téma nálam sosem ment, mindig vannak zavaró körülmények. Ha valamit meg akarok nézni arra meg a mobil is bőven elég. Ezért felesleges fenntartanom egy sokadik vackot. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42397) hackeeeee válasza Cyberpunk (#42396) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Előadáson igen..

De utazás közben, melyik a praktikusabb? Plusz, melyik is bír többet akkuval? Persze, a notebook-ot is meg lehet pakolni akkuval, hogy menjen 4-5 órát, de akkor is, melyik a praktikusabb?

Őszintén szólva, aki tud gépírni, iPad-en, fektetve tud majdnem ugyan olyan gyorsan írni, mint notebook-on. ;)

Egy hátrány van, az ékezet, de az későbbiekben korrigálható.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#42398) GALARDO válasza Cyberpunk (#42396) üzenetére


GALARDO
addikt

De a telefonban, nincs bivaly aksi. ;)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#42399) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#42396) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Megnézem, amikor laptoppal végigbírsz egy 12órás repülőutat :P Tény, h az új MacBookok már bírnak annyit, de kb semmi más nem...Ráadásul egy iPadet sokkal könnyebb hordozni és nem kell leülni ahhoz, h rendesen használni tudd... Bluetooth billel meg ugyanolyan gyorsan tudsz írni, mint laptoppal, de élezetek nélkül a virtuális bill is elég gyors.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#42400) Bling95


Bling95
őstag

Ha nemjonnek haza majd sulibol neha hetvegen akkor enis csak egy ipadet vennek imac melle egyetemre :) mostis kaptam toksok tanulnivalot Gdriveban , telon eleg szivas

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.