Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42951) Tibee86 válasza r3dsnake (#42949) üzenetére


Tibee86
veterán

Nagyon szexi ez a póz.

(#42952) korpicschess válasza r3dsnake (#42949) üzenetére


korpicschess
veterán

csőbúza

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42953) manchester85 válasza korpicschess (#42952) üzenetére


manchester85
addikt

:K :U

i6 Silver

(#42954) madgie válasza korpicschess (#42952) üzenetére


madgie
titán

Jaja :))

(#42955) Tibee86 válasza korpicschess (#42952) üzenetére


Tibee86
veterán

Ennyire durván nem akartam fogalmazni. :D

(#42956) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Köszi mindenkinek! :DDD

(#42957) válasza r3dsnake (#42949) üzenetére



őstag

Hát ez sz@r
Ja, hogy loptad? Akkor is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#42958) r3dsnake válasza (#42957) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Loptam?

(#42959) válasza r3dsnake (#42958) üzenetére



őstag

Rengeteg olyan grafikai alkalmazás demó van, ahol egy vonalból indul, és a végére egy képszerű alkotás lesz. Én kézzel rajzolok ennél jobbat, semmi előre gyártott effektekkel.

(#42960) r3dsnake válasza (#42959) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

WTF? Kiraktam a vázlatot, kb 8 óra munkája van a csajnak benne, minden apró módosításnál kérdezett hogy milyen legyen, jó lesz-e így, stb. Ráadásul ezt teljesen ingyen. Nem hiszem, hogy bármilyen negatív kritikával illethetném a rajzot, mert egyrészt kurvajó lett, másrészt még nekem kellene hálásnak lennem (és az is vagyok. Nem mondom, hogy rajzolj jobbat, mert nem érdekel, megvalósította minden elképzelésem a fursonammal kapcsolatban, ráadásul csomó dolognál jobban tudott, mint hogy én én hogyan szeretném.

Ezt a szoftvert használta amúgy: paint tool sai

[ Szerkesztve ]

(#42961) Xero válasza r3dsnake (#42960) üzenetére


Xero
nagyúr

És ez mire jó, hogy van ilyened? :F

szerk: Mindjárt sírok. Megnéztem a furry.hu-t és mit ad Isten az online üzemeltetés nickje nagyon ismerős volt. Nyilván ismerem. Pofám leszakad. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42962) r3dsnake válasza Xero (#42961) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Így legalább látszik, hogy hogyan képzelem el a antro/furry karakteremet. Pl. van viszonyítási alapja annak, akit érdekel.

Szerk.: Szász Marci az admin, sztem sokaknak ismerős lehet a neve. Mondjuk furry.hu-n nem vagyok fent.

[ Szerkesztve ]

(#42963) Xero válasza r3dsnake (#42962) üzenetére


Xero
nagyúr

Dolgoztunk együtt, szóval személyes a contact. :K

(#42964) manchester85 válasza Xero (#42963) üzenetére


manchester85
addikt

Én meg egy suliba jártam vele, de kib*szták. :DDD Jezsuita gimi. Aztán engem is mondjuk. :DDD

i6 Silver

(#42965) Xero válasza manchester85 (#42964) üzenetére


Xero
nagyúr

Papíron mi is egy szakra jártunk. :DDD

Sőt anno volt közös tv-s megjelenésünk is, de ezt nem promózom inkább mert vérciki lett a produktum ami kijött belőle. Bár arra jó volt, hogy ingyen reklámot csináljunk.

[ Szerkesztve ]

(#42966) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

R3dsnake mi lenne ha valami hasznosabbal utnéd el az idodet, mondjuk dolgozhatnál. Kezdesz már tobbunk agyára menni. Látom ki finomabban, ki durvábban fogalmaz.

Erről a képről tényleg a honaljszag jut eszembe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42967) válasza r3dsnake (#42960) üzenetére



őstag

Ezek szerint nem is te csináltad? Pedig úgy állítottad be.

(#42968) r3dsnake válasza (#42967) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hol? Olvasd el EZT a hsz.-t.

[ Szerkesztve ]

(#42969) manchester85 válasza Xero (#42965) üzenetére


manchester85
addikt

Melyik gimibe jártál?

i6 Silver

(#42970) válasza r3dsnake (#42968) üzenetére



őstag

Nekem úgy jött le, de nem olvastam vissza.

(#42971) vadászcsiga válasza Xero (#42965) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Linket kérünk! ;]

(#42972)



őstag

Csak a rend kedvéért - az Edge-t nem adják fel. Újra tervezik.
...és jön az újabb WP hullám. Nokia tabletje elég erős lesz.
Az 5C-nek meg nem látom értelmét, abban az árban már lesz 4S, talán i5 is.

(#42973) Xero válasza manchester85 (#42969) üzenetére


Xero
nagyúr

Herman 8 osztály. Válogatott hülyék. :P

(#42971) vadászcsiga: Szerencsére az már nincsen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42974) Bling95 válasza r3dsnake (#42949) üzenetére


Bling95
őstag

elég nőies :D

(#42975) Totheground


Totheground
addikt

Akkor szerintem kezditek kapizsgálni, hogy én miért érzek elég erős homárszagot a furry dolgok körül. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42976) korpicschess válasza Totheground (#42975) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát tényleg elég furi. :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42977) joey04


joey04
titán

ez kész. hónapok óta veri magát, keresve a legolcsóbb airt, imacet tököm tudja mit, aztán persze vagy olyan gané a gép, hogy csinált egy fölös utat, vagy szar a wifi, vagy melegszik, vagy tiszta por belülről, vagy kontakthibás valami. tényleg igaz, hogy "nem vagy te olyan gazdag, hogy ilyen olcsó gépet vegyél". Gyűjtsön hozzá az ember, aztán vegyen valami normális árban lévőt, nem ilyen zsákbamacska szarokat. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42978) Totheground válasza joey04 (#42977) üzenetére


Totheground
addikt

:F

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42979) GALARDO


GALARDO
addikt

:C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#42980) joey04 válasza GALARDO (#42979) üzenetére


joey04
titán

hát a régebbi szebb volt. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42981) vadászcsiga válasza joey04 (#42980) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez akár a mottód is lehetne: a régebbi szebb volt :DDD
Az aláírásodat is kibővíthetnéd ezzel: R.I.P. Mac Pro :D

[ Szerkesztve ]

(#42982) GALARDO válasza joey04 (#42980) üzenetére


GALARDO
addikt

Nekem ez a favorit. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#42983) válasza GALARDO (#42979) üzenetére



őstag

Azért az durva, hogy az új Mac-ek osx-el pár %-al teljesítenek csak jobban az előző generációnál, viszont Windowson meg hasít a 12 mag. :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#42984) joey04 válasza vadászcsiga (#42981) üzenetére


joey04
titán

az tetszik, hogy összement. a mini is nagyon tetszik. de ez a fekete szemetesvödör design nem jön be. bár ezt lesz*rom, ilyet nem vennék akkor sem ha lenne rá pénzem, mert nincs rá szükségem. szóval akár rózsaszín is lehet.

inkább adnának már végre ki olyan billentyűzetet mac mini meg imac mellé, amiben van olyan fasza világítás mint a macbookban.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42985) madgie válasza joey04 (#42984) üzenetére


madgie
titán

Ja, tök jó volna kéthetente elemet cserélni benne.

(#42986) joey04 válasza madgie (#42985) üzenetére


joey04
titán

más gyártók megoldják. meg kell a francak wireless, jó nekem a vezetékes. most egy k800as logim van, de az szerencsére tölt usbről, így aztán vezetékesként használom. csak sajna nincs magyar kiosztású normális világítós, vezetékes bill. 1 vagy 2 magyar gamer bill van, de az meg ocsmány. btw nem tartana senki a fejedhez fegyvert, hogy azzal vedd. most is lehet választani, ahogy egér helyett is lehet kérni trackpadet. mondjuk nálam az apple vezeték nélküli már ott megbukott, hogy nincs külön numerikus rész. ja meg a 2 usb port is nagy okosság rajta. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42987) r3dsnake válasza joey04 (#42984) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Annak mi az oka, hogy nem létezik numpados wireless apple billzet? Megőrítene a numpad hiánya asztalinál, de a kábel is.

(#42988) válasza joey04 (#42980) üzenetére



őstag

Akkor most keresd meg az a hsz-met is ahol már az i5 megjelenése előtt prognosztizáltam az ujjlenyomat olvasót. Pedig akkor még biometrikus cuccokkal foglalkozó cége sem volt az Apple-nek. :D
Most az jósolom, hogy jövőre meg fogják valósítani, Canonic elképzelését. Vagyis (na jó lehet hogy két év, ennyit szoktak csúszni hozzám képest) 2015-ben az iPhone-ok képesek lesznek futtatni ios-t és osx-et. Ubuntu elv szerűen. De az is lehet, hogy egybe olvad a két rendszer, használattól függően két UI-vel. Egy ilyen iPhonért akár 300k-t is adnék.

Ezt a hsz-t most mentsd bekeretezve. :D

(#42989) joey04 válasza r3dsnake (#42987) üzenetére


joey04
titán

biztos zavart okozna Ive lsd-s agyában.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42990) Totheground válasza joey04 (#42986) üzenetére


Totheground
addikt

"meg kell a francak wireless"

Akkor szenvedj te a kábelekkel, nekem egy erős érv volt az iMac mellett, hogy 1 tápkábel és kész. Meg a fejhallgató, de az elkerülhetetlen.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42991) joey04 válasza Totheground (#42990) üzenetére


joey04
titán

szenvedek nyugi

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42992) bigdady válasza r3dsnake (#42949) üzenetére


bigdady
nagyúr

húúú b+ Ez beteg amit művelsz, tudod-e?

Milyen topic lett ez? Gondolkozom, hogy lépek, nem vicc... :O

(#42993) vadászcsiga válasza bigdady (#42992) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ne te lépj :U

(#42994) korpicschess válasza bigdady (#42992) üzenetére


korpicschess
veterán

Jajj cicafiú, hát hová lett belőled az empátia? :P

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42995) válasza Totheground (#42990) üzenetére



őstag

"Meg a fejhallgató, de az elkerülhetetlen."

Oszt mé? Bluetooth fejesről még nem hallottál? Persze ha a hangminőség szempont akkor ok, de arra jobb helyeken van erre megfelelő eszköz, pl. erősítő. Skypehoz meg tökmindegy.

(#42996) madgie válasza joey04 (#42986) üzenetére


madgie
titán

Más gyártók megoldják... ahogy az üzemidőt is :))

4 USB van a Minin, négyes hub az U2711-en, meg van még egy négyes külső hub-om... biztos kell még az a két usb a billzetre :)

SÖ: nekem is USB DAC-on van a füles, eszembe nem jutna az alaplapira kötni Minin sem. BT füles meg hátööö... inkább ne.

#42988: úgy keretezzük be, ahogy az Ubuntu mobil mindent elsöpör majd hsz-t is? Vagy előtte a Blackberry dolgokat? ;]

[ Szerkesztve ]

(#42997) joey04 válasza madgie (#42996) üzenetére


joey04
titán

tehát maradt az usb amibe bele tudtál kötni... :N
nos ott meg az a helyzet, hogy imachez használva nagyon jól jön, mert nem kell turkálni a gép seggén, ha gyorsba csatlakoztatni akarok valamit. de ez csak egy plusz. eleve nem akarok elemekkel szórakozni. a kábel meg nem zavar. de még ez is csak elméleti kérdés, mert te használhatnád a mostanit. az én szokásaimhoz meg jobban illene egy vezetékes, világítással ellátott. A 2 nem ütné egymást, mindenki azt venné amelyiket akarja.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42998) madgie válasza joey04 (#42997) üzenetére


madgie
titán

Vadevőr :) Nekem is madzagos billem van most.

[ Szerkesztve ]

(#42999) joey04 válasza madgie (#42998) üzenetére


joey04
titán

Azért volt számomra érdekes a belekötés, mivel az usb portokat egyértelműen csak pluszként említettem. A többit nem értem minek hozod fel, az csak kiegészítés/magyarázat volt, hogy a véleményem ellenére miért használok (papíron) vezeték nélküli billt.
szerk: látom szerkesztetted, sebaj. :)
plusz az alapszitu az volt, hogy cserélgethetnéd az elemet. Ami ugye nem igaz, mert 1, maradhatna a piacon világítás nélküli verzió (hiszen hülye lenne az apple beszüntetni, mert inkább a világítós lenne az extra, plusz pénzért), de 2.: ha csak ez lenne, akkor sem lenne kötelező használni, ha nem világít, akkor meg nem fogyaszt. Mindenki nyer(ne). plusz azt sem hiszem, hogy a logi olyan keveset bírna. persze nem max fényerőn, az zavarna is este...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43000) Totheground válasza (#42995) üzenetére


Totheground
addikt

DAC + AKG K701. Van még kérdés? :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.