Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33877) Ragnar95 válasza kenny123 (#33852) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Alap, hogy az :DDD ;]
: :DDD

Ruhákról: azért annyira nem állunk rosszul választék terén itthon, mint ahogy azt egyesek felvázolják, az átlagos, mindennapi viseletre való ruhákban elég nagy a választék, pár rétegruhát/kiegészítőt nehezebb megtalálni, pl múltkor elszakadt a teniszcipőm, így kellett új, na a Hervisben 2, azaz 2 db teniszcipő volt, pedig az nem egy kis üzlet, 2 másik direkt sportboltban is voltam, az egyik ráadásul sportcipő bolt volt, egyikben se volt 1 db férfi teniszcipő sem...A Sportmaxba kellett elmennem, na ott már volt szépszámmal találtam is egy királyat :K
Amúgy mostanra már a legtöbb nagy márka megtalálható itthon is, Európán belül ráadásul normális áron...Mondjuk én is a kedvenc márkáimat vásárolom általában, mást nem is nagyon nézek, hacsak ezekből nagyon nincs semmi, de ez azért ritkán fordul elő...Ruhából Pull&Beart imádom nagyon, mert jó áron ad normális minőséget, ráadásul fiatalos és elég ütősek a cuccaik. De szoktam még az Espritben,Tom Tailorban is vásárolni. Cipő meg általában Lacoste vagy Puma :D
GAP lehetne végre itthon is, nagyon király pulcsikat árulnak :DD Bár elvben az Árkád 2-ben nemsokára nyit egy, kérdés milyen árakkal fog operálni... :)) Amit nem tudok megérteni, az a legújabb A&F + Hollister őrület...Európában aranyáron van mindkét márka, főleg előbbi...Ráadásul számomra a legtöbb cuccuk túl minimalista.Minőségben elég jók mondjuk, de nem kiemelkedők és olcsóbban is kapsz olyan minőségű cuccokat...Csak ugye a márkanév... :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.