Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33501) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Volt már valaki közületek pszichológusnál? Ért is valamit? (bár gondolom ez sok tényezőtől függ.)

privátban is jöhet

(#33502) Bling95 válasza r3dsnake (#33501) üzenetére


Bling95
őstag

valamikor úgy 5 éves korom körül voltam :D

[ Szerkesztve ]

(#33503) nord_ válasza r3dsnake (#33501) üzenetére


nord_
veterán

Elég sokszor... de csak OFF-ban, mert a sógornőmnek ez a foglalkozása. :D

(#33504) korpicschess válasza vadászcsiga (#33485) üzenetére


korpicschess
veterán

Egy barátomnak van ilyen, na nem ilyen csúnya, de ez a széria. Van szép, de elég nehéz. Orient nem svájci, hanem japán. Azért is ennyi. Nekem ez tetszik. Szerintem nem öreges. 19 leszek hétfőn, ja.
Ami később tettél be az gondolom vicc, mert nagyon gáz.

Holnap megnézek 1-2 órát szerintem, de Szekszárdon tuti nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33505) mondomén válasza Xero (#33499) üzenetére


mondomén
őstag

Ez nekem nem tetszik. Az ilyenektől összeakad a szemem, olyan mintha túl sok dolog lenne rajta (pedig nem).:D Inkább az egyszerűek jönnek be...

@Bling95
Ezek sem rosszak, de az IWC rohadt jó, inkább olyan kéne. :K Egyébként 70 ezer körül találtam olyanból replikát, hát annak is van ára. :)

Nézzétek csak mi kallódik itthon. Casio gumi szíjjal.:DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#33506) vadászcsiga válasza korpicschess (#33504) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor gondolom a Tisza cipő sem mond neked semmit?

(#33507) DVlad


DVlad
őstag

Azért az órákat illik minimum 2 halmazba csoportosítani. Mechanikus (felhúzós vagy automata) és a többi vacak. :D

(#33508) r3dsnake válasza Bling95 (#33502) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én egyszer voltam, 15 éves koromban, de akkor semmi konkrét dologgal/céllal. De úgy érzem rámférne most, ha tényleg segítene.

[ Szerkesztve ]

(#33509) vadászcsiga válasza r3dsnake (#33508) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pia már nem segít? :DDD

(#33510)



őstag

Na akkor gyorsan pár kép.... Amik megfordultak nálam. Mind chronograf, de van köztük chonomater is certificationnal :D

(#33511) mondomén válasza r3dsnake (#33508) üzenetére


mondomén
őstag

Akkor menj el, max jól kibeszéled magad. Vagy vegyél 1g-t meg rágcsát és tegyél be egy jó filmet.:D

(#33512) korpicschess válasza vadászcsiga (#33506) üzenetére


korpicschess
veterán

Gondolom nem a mostani valójára gondolsz. Nem tudom régen milyen volt.

Nekem azok az órák nem tetszenek amik tele vannak pakolva mindennel.

piroskígyó: én nem hiszek benne..
Egy Fankadeli számban van, remélem jól idézem: "egy kis pálinka és pár barát, felejtette lelkem zavarát".

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33513) Bling95 válasza (#33510) üzenetére


Bling95
őstag

irigyellek :K

(#33514) r3dsnake válasza vadászcsiga (#33509) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Áh, ha iszok, akkor sokkal szarabb, teljesen hanyagolom mostmár.

mondomén: ez sem tűnik jó megoldásnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33515) válasza Bling95 (#33513) üzenetére



őstag

De már nincsenek meg. :( A Montrealt és a Speedmastert - a sors iróniája :D - svédek vették meg.

(#33516) vadászcsiga válasza korpicschess (#33512) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ugyanilyen, de nem ez a lényeg hanem hogy retro. Az az óra is ilyen, ha valakinek ott van a csuklóján azt egy bizonyos korosztaly érti, a fiatalok mint te meg talán hallottak róla mert láttam már olyan huszonévest akin volt.

(#33517) válasza Bling95 (#33513) üzenetére



őstag

IWC-m még nem volt, pedig egy Portuguese fáj a fogam.

Az a baj, hogy 40 éves IWC-k is 300k környékén vannak.

[ Szerkesztve ]

(#33518) vadászcsiga válasza (#33517) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Wow ez nagyon szép letisztult.

(#33519) válasza vadászcsiga (#33518) üzenetére



őstag

Az, patika... mérleg :)
Kb. ilyen precízen működik a Nexus. :D Naon meg vagyok elégedve vele, de mivel droid így mindig hozzá kell tennem, hogy egyenlőre. Még nem tudom mennyi időnek kell eltelnie hogy lemossa a múlt örökségét, de jó úton halad. :D

[ Szerkesztve ]

(#33520) HarryPotter válasza DanielK (#33465) üzenetére


HarryPotter
őstag

A büdös életben nem hallottam a pacek szót...egyébként rémes kifejezés. Handras meg szimplán egy bunkó .... Nem az a baj, hogy sznob, hanem hogy annak is akar látszani.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#33521) Onderon válasza HarryPotter (#33520) üzenetére


Onderon
senior tag

nem, az a baj, hogy sznobnak akar látszani, holott csak egy bunkó.

(#33522) Xero válasza (#33510) üzenetére


Xero
nagyúr

A Tag és az Omega jöhetett is volna ide. ;] :P

(#33517) SÖ: Ő is jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#33523) válasza r3dsnake (#33501) üzenetére



őstag

Ér, és vannak ám antideprenszáns gyogyók is, amik használnak. Igaz én még nem voltam, mert vannak olyan kérdések is egy egy állás interjún, hogy állt-e pszi... gyógykezelés alatt? V. volt-e a családban....
Ma a társadalom - legalább 70%-a - rászorulna valamilyen szinten, elég csak körülnézni az utcán.

(#33524) válasza Xero (#33522) üzenetére



őstag

Ez a TAG őse, vagyis Heuer Montreal Tag nélkül. Még az első ETA7750-es szerkezettel. Az Omega sem volt rossz, Moon Watch óra, csak nem Lemania szerkezettel, hanem az Omega által modifikált ETA 92xx automata verk-el. Ez is kb 30 éves, még plexi üveggel. :D

[ Szerkesztve ]

(#33525) tDr1v3r válasza r3dsnake (#33501) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én voltam... ha meg tudsz nyílni (őszintén beszélni a problémádról) meg komolyan tudod venni és betartani azt amit a pszichológus mond javasol akkor segít.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33526) Xero válasza (#33524) üzenetére


Xero
nagyúr

Amennyire én értek hozzá... Így is jöhetnek bőséggel. :P

(#33527) Xero válasza r3dsnake (#33508) üzenetére


Xero
nagyúr

Én gyerekkoromban voltak, mivel a tanárok nem igazán tudtak mit kezdeni velem. Aztán kihozták, hogy kicsit gyorsan és máshogy működik a logikám, majd ezzel az eredménnyel a tanárok továbbra sem tudtak mit kezdeni. :P

Ettől függetlenül rokonnak és nagyon jó barátnak is voltak pánikrohamos problémái némi depresszióval. A legfontosabb, az elmondottak alapján az, hogy olyan dilidokit találjon az ember akivel megvan az összhang és tényleg a probléma forrását akarja megszüntetni akár gyógyszeres kezeléssel is, és nem a tüneteket próbálja elnyomni. Nem biztos, hogy az első vagy második ilyen lesz.

A cimborám mesélte, hogy az övé konkrétan meghalt x idő után és az addigra teljesen helyrekalapált pánikrohamai visszatértek, de idővel felidézte a beszélgetéseket és szépen sikerült legyűrni.

(#33528) r3dsnake: Én sem vagyok bogyó párti, de vannak olyan szituk és esetek, amit csak ilyen módon lehet hosszú távon helyrekalapálni. A fent említett esetnek is kellett a bogyó az elindításához.

[ Szerkesztve ]

(#33528) r3dsnake válasza (#33523) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem akarok semmiféle tudatmódosító bogyót, épp ezért a pszichiáter kizárva részemről, csak pszichológushoz mennék.

tDr1v3r: köszi a választ! A megnyílással/beszéddel úgy érzem nem volna gondom, viszont a javasolt tanácsokat nem biztos, hogy minden esetben követni tudnám. Nagyon rendbe szeretnék tenni a fejemben 1-2 dolgot, és remélhetőleg ez pozitív hatással lenne rám is és valaki másra is. De ha azt tanácsolná, hogy tegyem túl magam a dolgokon ahelyett, hogy megpróbáljam rendbehozni, akkor kérdéses mennyire tudnék ebben partner lenni. Persze, ha ez lenne az egyedüli megoldás/vélemény részéről, akkor megpróbálnék hallgatni rá. Ez az egy fenntartásom van az egésszel kapcsolatban. Amúgy mindenképp menni fogok, és teszek majd egy próbát, ezt magamnak és másnak is megígértem már, úgy érzem jót tenne.

Xero: neked is köszi a választ! Valahogy a dilibogyós megoldásokat mindig erős fenntartásokkal kezelem. Én ezt mindig csak tüneti kezelésnek tartottam, és nem rendes megoldásnak. Nem volnék hajlandó semmi ilyet bevenni. (Persze a pánikroham teljesen más szituáció, mint amiben én vagyok.)

[ Szerkesztve ]

(#33529) Blyan válasza vadászcsiga (#33485) üzenetére


Blyan
félisten

Jól néz kis, csak én pl rühelem a fémszíjat, szóval

ezekből válogatnék (az adott szűrésen belül)

[link]
[link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33530) Xero válasza r3dsnake (#33528) üzenetére


Xero
nagyúr

Neked szerintem is elég lesz pár beszélgetés, hogy helyre tegyen. Arra viszont készülj föl, hogy sok olyan dolgot hallhatsz javaslatként, ami elsőre nagyon nem fog tetszeni.

(#33531) Blyan válasza Xero (#33530) üzenetére


Blyan
félisten

Bizony, könnyen belemásznak az ember lelkivilágába.

Amúgy szerintem egy pár hét android rendbe rakná. :D Valami állandó romolós cucc.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33532) Xero válasza Blyan (#33529) üzenetére


Xero
nagyúr

Tudom, hogy gagyik, de külsőre nekem pl ezek a Fossil-ek is bejönnek:

(#33533) DanielK válasza (#33517) üzenetére


DanielK
addikt

Én sokáig ilyet hordtam: [link] :P
Fekete számlappal és fém szíjjal. Mostohafateré volt, de mikor lelépett, vitte magával...

(#33532) Xero: nekem a luminox tetszik nagyon. :K [link] vagy [link]

[ Szerkesztve ]

(#33534) Blyan válasza Xero (#33532) üzenetére


Blyan
félisten

Nincs vele semmi gáz, aki nem órafanatikus annak megteszi. Persze értelemszerűen nem a felsőkategóriás minőség, de nem is fos kínai gagyi.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33535) Bling95 válasza Blyan (#33531) üzenetére


Bling95
őstag

kékkel az a baj hogy nagyor korlátozattan használható, szerintem

(#33536) Blyan válasza Bling95 (#33535) üzenetére


Blyan
félisten

Mint kiegészítő biztosan. De a farmeros inges cuccokhoz bármelyikhez elmegy.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33537) r3dsnake válasza Bling95 (#33535) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nálam az óraszínek kizárólag ezüst, fekete, fehér, piros. Amelyiken más is van ezen kívül, az kapásból nem tetszik.

(#33538) válasza DanielK (#33533) üzenetére



őstag

Nem csodálom, hogy magával vitte. Sok havi megélhetés van benne.

(#33539) válasza r3dsnake (#33537) üzenetére



őstag

Esetleg... :B

(#33540) r3dsnake válasza (#33539) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jó, ha cuki, az teljesen más dolog, olyankor jöhet. :)

Meg amúgy ha divatórák, akkor jól néz ki ha színes. (sőt, ott pont az zavar, ha classic) De én a hagyományos órákról beszéltem.

Pl EZ a pink Nooka óra egy full fekete cuccban (fekete hosszúujjú ing, fekete öltönynadrág) nagyon jól mutatna

[ Szerkesztve ]

(#33541) vans? válasza r3dsnake (#33540) üzenetére


vans?
őstag

Jesszusom... Ezek a divattanacsok nagyon komolyak. :DDD Persze tudom, izlesek es pofonok.

hábm bábm

(#33542) r3dsnake válasza vans? (#33541) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem divattanácsok ezek, nem értek a divathoz (maximum van egy minimális érzékem hozzá), csak leírom, hogy számomra hogy mutatna jól. :)

(#33543) mondomén válasza r3dsnake (#33540) üzenetére


mondomén
őstag

Hu bakker. Ne hezitálj a pszichológuson. ;] :DDD
Ez már csak azért sem jó, mert 10 perc mire megvan mennyi az idő.:D

[ Szerkesztve ]

(#33544) válasza mondomén (#33543) üzenetére



őstag

Basszus, hagyjátok már abba, mert akkorákat röhögök, hogy mindenki felébred a házban. :D

[ Szerkesztve ]

(#33545) DVlad válasza (#33524) üzenetére


DVlad
őstag

Később is azzal készült, hagyománytiszteletből, nem zafírral.

(#33546) Bling95 válasza r3dsnake (#33540) üzenetére


Bling95
őstag

Ezek a gumi orak mindenhogy erosek , de ebben az osszeallitas megdurvabb.

Rozsaszin ora egy ferfin ?? :Y

(#33547) mondomén válasza (#33544) üzenetére


mondomén
őstag

Jovan na, csak akkora labda volt... :D Remélem sértődés nem lesz belőle, csak vicc volt. :)
Egyébként most felvettem a kamu rolexet és egész jó, lehet én is veszek egy órát, ha végre valaki ad egy kis pénzt.:D

(#33548) HarryPotter válasza Onderon (#33521) üzenetére


HarryPotter
őstag

En is ezt írtam , egyetértünk. Redsnake: jó a pszichológus, a legfontosabb, hogy te is akarj változtatni magadon. Ha ez megvan, akkor óriási segítség lehet egy jó pszichológus

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#33549) korpicschess


korpicschess
veterán

Közben találtam boltot ahol van, 28260 Ft.

www.oraparadicsom.hu/php/wtermresz.php?tid=1844

Nagyon hajlok rá.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33550) nord_ válasza korpicschess (#33549) üzenetére


nord_
veterán

Az a lényeg, hogy neked tetszik! :K
Ha alkalmi óra lesz, akkor számolj hozzá egy óramozgatót is. Az Orient jó márka, a megfizethető kategóriában ez az egyetlen, amelyik nem műanyag belű cuccokat csinál. Nekem is van egy. :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.