Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33701) GALARDO válasza mondomén (#33693) üzenetére


GALARDO
addikt

:(

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#33702) mondomén


mondomén
őstag

Ki mit csinál ha ilyen lesz? Olcsón veszek iphone-t! :D

(#33703) máyköl válasza mondomén (#33702) üzenetére


máyköl
veterán

Lehet akkor oda is adom occóba. :DDD

(#33704)



őstag

Semmi értelme koncepteken rágódni. Az összes vizuális variáns megtalálható a Cydiaban, de még a Play-ben is. A lényeg, hogy funkciójában mi lesz az újdonság. Amire még csak elképzelés sincs.

(#33705) Xero válasza (#33704) üzenetére


Xero
nagyúr

Én tudom a funkciókat: "An iPod, a phone and an internet communicator." ;)

(#33706) válasza Xero (#33705) üzenetére



őstag

...vagy az iPhonból spórolják ki a baseband cbippet hogy ócsó legyen. :D

Más

Fényposttal jött a hír hogy jogosult vagyok. ;) Most már csak ki kéne találni mi az a (#B4B6B1-re optimalizálva) :D

(#33707) r3dsnake válasza Xero (#33705) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én nem is tudom igazán, hogy mi hiányozna, ami nem szoftveres. Mondjuk egy i4S házba belerakott i5 kijelző és hardver, legalább 2000mah-s akksival nagyon bejövős lenne.

(#33708) mondomén válasza (#33706) üzenetére


mondomén
őstag

Ps-ben a színárnyalat kódja amivel el kell menteni gif ként.

(#33709) Xero válasza r3dsnake (#33707) üzenetére


Xero
nagyúr

Tőlem jöhet az 5-ös háza is, viszont pakolják tele kijelzővel. Az aksit én is támogatnám.

(#33710) válasza (#33706) üzenetére



őstag

Utána olvastam, és szégyen, hogy nem magyar oldalon, mert nincs. RGB kódolás a három alapszín 1/3-os eloszlása sokféle megközelítésből. Bagatel :D Most már csak meg kell rajzolni.

mondomén

Jaja

[ Szerkesztve ]

(#33711) máyköl válasza r3dsnake (#33707) üzenetére


máyköl
veterán

Nyilván nem mennek vissza az I4S házra.

(#33712) válasza máyköl (#33711) üzenetére



őstag

Szerintem a dizájnon is csiszolnak, mert az i5 már a 3. kiadás. Viszont a 3-GS-nél jobb fogású telefont még nem gyártottak. Ezen a területen nem bánnám ha visszalépnének, de mondjuk nem műanyagból, hanem folyékony fémből.

(#33713) máyköl válasza (#33712) üzenetére


máyköl
veterán

Nem.
Az 5S ugyanolyan házzal jön majd mint az 5, és majd a 6 -os lesz a nagy kérdés. Hogy milyen lesz... Isten tudja.

(#33714) r3dsnake válasza máyköl (#33711) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Persze, ez valoszinu, de egy i4S mennyivel masszivabb, minosegibb hatast kelt, mint egy i5. Szerintem ez is visszalepes...

(#33715) máyköl válasza r3dsnake (#33714) üzenetére


máyköl
veterán

Abszolút egyetértek.
A fém+üveg kombó zseniális.

(#33716) szentkuti11 válasza máyköl (#33715) üzenetére


szentkuti11
addikt

Én mai napig a borítás és a micro sim miatt használok i4S-t. Remélem az Apple visszahozza még ezt az anyaghasználatot a következő iPhone-okban.

(#33717) nord_ válasza máyköl (#33715) üzenetére


nord_
veterán

Az i5 is fém-üveg kombó. ;)
Ha az 5S-ben a zenei hangzást javítják és a kopó éleket valamiképp helyreteszik, akkor tuti, hogy váltok.

(#33718) Totheground


Totheground
addikt

Szerintem túlzásba viszik az animálgatást, ez már kifejezetten a használatot is lassítaná...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33719) HarryPotter válasza mondomén (#33693) üzenetére


HarryPotter
őstag

ezzel én is együtt tudnék élni. sokkal jobb, mint egy wp

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#33720) Blyan válasza Xero (#33698) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33721) Blyan válasza Totheground (#33718) üzenetére


Blyan
félisten

Ilyen animalas tuti nem lesz, az egyik változás elvileg az lesz, hogy felesleges csilivilitől mentes legyen minden.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33722) manchester85 válasza mondomén (#33693) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem ez borzalmas. Ha tegyük fel, nagyjából ilyen lenne, akkor vagy nem frissítenék, vagy váltanék más platformra.

i6 Silver

(#33723) vadászcsiga válasza (#33706) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi az #B4B6B1 ez hol kaptad?

(#33724) mondomén válasza manchester85 (#33722) üzenetére


mondomén
őstag

Melyikre?

#33723
Színárnyalat kód.

[ Szerkesztve ]

(#33725) icecave válasza r3dsnake (#33714) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát nem tudom, szeptember óta tartó i5 használat után egy i4-et kézbevéve nem ezt gondoltam.... Bár nem is azt,hogy gagyi. Egyszerűen azt éreztem, amit el is akartak érni vele: Hogy k*rva vastag és k*rva nehéz". Ha pedig ezt gondolja egyből egy ember, mi jut még eszébe akaratlanul is: hogy rosszabb, elavultabb, etc.

(#33726) manchester85 válasza mondomén (#33724) üzenetére


manchester85
addikt

Android, akkor már mindenképp. WP nem elég kiforrott, és nem is tetszik a felület. Amúgy Windows Phone-om volt már, de meg is váltam tőle.

i6 Silver

(#33727) Blyan válasza manchester85 (#33726) üzenetére


Blyan
félisten

:DDD Megnéznélek egy android topikban, ahol minden csupa öröm és elégedettség. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33728) manchester85 válasza Blyan (#33727) üzenetére


manchester85
addikt

Na majd kiderül, mi lesz. Az biztos, hogyha nagyon elqrják a UI-t, (számomra) akkor vagy váltok, vagy nem frissítek. Jó lesz ez, mert valszeg update-tel fel is megy a béta, ahogy eddig is. Apám i5-én majd letesztelem, és lesz idő kitapasztalni, mennyire vállalható. :U Mivel elvileg megkapom az övét november körül, így az is lehet, hogy akkor 2 évet kihúzok iOS 6-tal, utána meg ki tudja mi lesz. :)

i6 Silver

(#33729) Cyberpunk válasza Blyan (#33727) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó kell választani. Nexus például.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33730) Blyan válasza Cyberpunk (#33729) üzenetére


Blyan
félisten

Androidbol nincs jo választás csak kevéssé rossz. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33731) Blyan válasza manchester85 (#33728) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem meg teljesen jo lesz a frissítés, bármelyik android lehetőségnél jobb.
De aki csak azért váltana, mert nem tetszik neki a majdani új szifon felület a régi és unalmas helyett, az meg is érdemli. Váltson csak. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33732) Blyan válasza (#33651) üzenetére


Blyan
félisten

De egyre több telefon lesz stabil, konkrétan SonyZ tulajok sem panaszkodnak.

Z topikból: [link] :DDD
En is megvettem, nekem is bejon, de a szoftver minosege a beka segge alatt van (laggok, akadozik az UI, napi 10x fagy ki egy-egy alkalmazas, eddig egyik telefonom sem csinalt ilyet, pedig vegigvasaroltam tavaly is az osszes csucsmodellt). Ettol fuggetlenul szeretem hasznalni, kiszolgal tokeletesen.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33733) Brumi˘ válasza Blyan (#33732) üzenetére


Brumi˘
addikt

Na igen, ott lehet jókat olvasni. :D Viszont fater z-je 1 hónapja van meg és még 1x se fagyott. Jó kis döccenések vannak néha, de szerintem így is bőven jól használható.

(#33734) kali válasza Blyan (#33732) üzenetére


kali
legenda

erősen túloz, de neki az i5 is nagyon problémás, szóval nem igazán mérvadó...
ettől több problémás hozzászólást találni az i5 témában, szélsőséges felhasználók/hozzászólások pedig mindenhol vannak.
nem tudsz olyan témát linkelni, ahol nincs szélsőséges panasz, még az összes iphone topic is tele ilyenekkel.

[ Szerkesztve ]

(#33735) vadászcsiga válasza Blyan (#33732) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Minek túráztatod magad itt android témában? :F

(#33736) Blyan válasza kali (#33734) üzenetére


Blyan
félisten

Én egy szóval nem mondom, hogy ez az általános, de azt tudom, hogy az itteni felhasználók már attól ki vannak bukva, ha lassul vagy akad valami alkalmazás a 2 és fél éves i4-en. Mit szólnának az androidhoz, ami nem Nexus esetén mindennapi használatban szintén megakad - egy i5 kategóriás eszközön. Hogy a névjegyzék megnyitása még egy Z-n is nem ritkán pl másfél-két mp-es várakozás.

Van akit nem zavar, de az itteni topiklakók nagyobb része nem ilyen.

(#33735) vadászcsiga

Az OFF topikban ez már túráztatásnak számít? :DDD

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33737) Bling95 válasza Blyan (#33736) üzenetére


Bling95
őstag

2 masodperc a nevjegy megnyitasa egy csucskategorias telefonon? Azert az mar zavaro sztem

(#33738) vadászcsiga válasza Blyan (#33736) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mert 0-24-ben vitatkozhatsz a droidos kollégákkal akkor is lesz ellenérvük, de te tudod ha van időd meg energiád végül is miért ne, én már kinőttem ebből.
:)

Bling95
2 mp??? Kuka :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33739) Blyan válasza Bling95 (#33737) üzenetére


Blyan
félisten

A kettő nyilván a legnagyobb véglet egy 2 gigás telefonnál de anno az S3-on pl ez nem ritkán volt ez közel 3 is.
A névjegyzék mindig is az egyik legkritikusabb része volt az Androidnak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33740) kali válasza Blyan (#33736) üzenetére


kali
legenda

azt, hogy összegányolták a rendszert, mert a z normális esetben nem lassú, a névjegyzék sem, a nexus sem gyorsabb.
nekem 4s volt a z előtt, szóval csak feltűnne a dolog, mellesleg a sima 4 már elbújhat ilyen szempontból is a z mellett, az újabb ios verzióval, és ezt nem én mondom, hanem több i4 tulaj is.
a z esetén csak és kizárólag a kamera indulására lehetne panaszom, annak tényleg kell 3 - 4 másodperc, ha az utolsó indítása után volt kikapcsolva a telefon, de egyrészt nem sűrűn használom a kamerát, másrészt az újabb - független -firmware verzióban már javult a dolog, csak emiatt nem tartom fontosnak a firmware módosítását.
az s3 és a z nem azonos kategória, még az s3 lte sem, pedig utóbbi már 2 gigabyte ram verziós.
az s3 tényleg problémás, ha a névjegyzékről vagy a képernyő feloldásról van szó, de ezt ne általánosítsuk már le más típusokra is!

[ Szerkesztve ]

(#33741) bigdady


bigdady
nagyúr

Megnézem mi a rangom

Szerk: őstag :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33742) Blyan válasza kali (#33740) üzenetére


Blyan
félisten

Szóval a kicsit gyorsabb 4 magos két giga rammal már jól nyitja meg a névjegyzéket?
Na bravó! :C

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33743) kali válasza Blyan (#33742) üzenetére


kali
legenda

csak ennyit szűrtél le?
na bravó! :C

(#33744) mondomén


mondomén
őstag

Samsung névjegyzék tényleg iszonyat lassan nyílik meg. Nem is értem miért nem tudják optimalizálni. Mondjuk 8 másodperc másikat leszedni storeból. :D

(#33745) Blyan válasza kali (#33743) üzenetére


Blyan
félisten

Volt más is? Aszondtad ne általánosítsak mert a Z jobb és annál nincs gond. Volt mit leszűrni ebből? :D

(#33744) mondomén

Én vagyok túl maradi, de nekem rohadt fura, hogy le kell tölteni egy 3rd party névjegyzéket, mert az eredeti out-of-box nem túl jó. De valszeg ez az Android szabadság, amihez én nem tudok felnőni. :D

Szerk: természetesen a Samsungnál, mert a többi mind jó! :K

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33746) kali válasza Blyan (#33745) üzenetére


kali
legenda

sajnálom, ha csak ennyit látsz benne...
ezt viszont másold ki, és térjünk majd vissza rá a későbbiekben; aki ennyit szidja az android rendszert, az előbb vagy utóbb ott köt majd ki! az élő példa rá, de mást is lehetne említeni, akkár ebből témából is! :)
utóbbidra; számomra is probléma volt ez ios alatt a 6 megjelenéséig, és én voltam a maradi, mert problémáztam rajta, hogy a safari alól nem lehet állományokat betallózni feltöltéshez, mire mit válaszoltak? telepítsek fel külső alkalmazást... :U

[ Szerkesztve ]

(#33747) mondomén válasza Blyan (#33745) üzenetére


mondomén
őstag

Nem kell, de lehet.Most erre mit mondjak? A gyártókat kell ekézni nem a droidot. Biztos vagyok benne, hogy nexus topikban ilyeneket nem lehet olvasni...

szerk.
Igen samunál, de látod, sonynál meg a kamera lassú. Mindnek megvan a hibája, összeszedhetnék magukat kicsit. Viszont engem ez picit sem érdekel, cm rom és kész.:D

@kali
Tényleg, minden szarra külön app kell. Touché:D

[ Szerkesztve ]

(#33748) vadászcsiga válasza kali (#33746) üzenetére


vadászcsiga
félisten

MInt a látens b_zik? :DD

(#33749) Blyan válasza kali (#33746) üzenetére


Blyan
félisten

Nem mondom, hogy nem térnek át sokan. Ha nem sikerült volna vennem anno i4S-t a megfelelő áron tavaly ősszel, valszeg egy Nexust vettem volna. De ettől még az Androidról most is ugyanaz lenne a véleményem.

Szerintem van különbség, hogy alap alkalmazás alapfunkcióiban nem felel meg az elvártnak, vagy az egyéni igény miatt kellett letöltened egy másik alkalmazást. De lehet szerintetek nincs.
Csak akkor miért van az, hogy az Androidon mindenki mindent le akar cserélni?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33750) Cyberpunk válasza Blyan (#33749) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jelen pillanatban például sokkal jobban használható a droid mint a WP. Neked is van 920-ad tudod miről beszélek.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.