Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25008) DeathAdder válasza NoLF (#25005) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ne nézd le a VTi-t, sehogyan sem megy, de az csak úgy tűnik.
Kolegának E30 318is volt, felcsigázva, wems és minden finomság, 250 ló körül mozgott (már nem emlékszem). Amikor meghajtottam, az valami eszméletlen hogy ment, 21.1 mp alatt volt 200-on, ehhez képest az M3 E30 34 alatt van, még a CTR is előbb eléri :DDD A 225 lovas 4 keres TT-t játszva ette, és természetesen engem is kihívott, de csak akkor amikor már biztos volt benne, hogy meg fog enni. Fel is húzott rendesen, de azért kiálltam vele a teljes esélytelenség nyugalmával. Repülőstartból 100-110 -ig magam mögött tudtam tartani vagy tízszeri próbálkozás után minden alkalommal, aztán nagyon elhúzott, de addig semmi. Mentem E92 330i-vel, az még 3-asban is alig-alig nyúlt el. Több haveromnak bmw-je van, szarul mennek, sokat zabálnak, drága bele az alkatrész és hetente szervízben vannak, pedig az enyémtől újabbak.. én speciel semmire nem tartom őket, sőt sok ember közül csak 2 olyat ismerek aki bmw után még egyszer azt vett, ebből az egyik gyerek kora óta bmw buzi és olyan családban nőtt fel, ahol bmw a törvény :DDD Nekünk is volt egy E34 535i ami az első és egyben utolsó bajor mérnöki csoda is volt az udvarban :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.