Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#52179) Gyöször


Gyöször
senior tag

Ápr 29én feladott seagate skyhawk 3tb kalandos útját megjárta. Örölök. 6300 postaköltség és a hulladék helyett van egy jó winyóm. Aki esetleg emlékszik a sztorira, megkukkant a hdd, kapott a biztonsagi kamerában rengeteg hőt, igen forró volt a winyó illetve áramszünet esetén rengetegszer alul feszt, ki be kapcsolgatást, stb. Ezek javítva lettek itthon, építettem a kamerába ventit, illetve alul fesz ellen egy stepup stepdown dc dc konvertert. Ki be kapcsolgatás ellen meg egy relét. a winyó gyárból valaki más javított hulladékját megkaptam, egy új matricával: recertified product. Mit várhatok ettől? Tegyem bele a kamerába, és használjam amíg meg nem kukkan, vagy jobban járnék, ha az adataim, fényképeim biztonsági másolatát tartanám rajta, géptől elszigetelten, évente max 3-4 szer bekapcsolva? Sharkoon drivelink combo usb3as cuccot használok erre a célra.

Érdekesség: a magyar posta szerint a csomagom még mindig a nemzetközi postakicserélőben van odefele úton. A felújított winyó meg már 1 hete nálam :-) 1 nap alatt kicserélték, miután beérkezett hozzájuk, 3 nap alatt meg hazajött.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.