Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#568) javie


javie
csendes tag

Sziasztok!

Fontos kérdésem lenne felétek! Nagyon fontos számomra a jó hangminőség. Füllhalgatóim mindig is prémium kategóriából választottam ki. Jelenleg egy Sennheiser PC 350 SE-t és egy RHA T10i-t használok zenehallgatásra, filmezésre a gépemmel. Hangfalakhoz túlságosan sosem értettem, de 2 éve találtam magamnak egy Logitech Z623-at, amivel MAXIMÁLISAN meg vagyok elégedve. 200 Watt effektív teljesítmény, 130Wos ládával és 2*35 W szatelitek. 60ért vettem, bizonyos helyeken már 30ért hozzá lehet jutni amit ilyen minőségért bámulatosnak tartok.
Azonban elérkezett az idő, hogy a TV-mhez is vegyek valami jó rendszert. Pontos típust nem tudok mondani, de vettem a Sony jelenlegi házimozi palettájából egy 70 ezres rendszert. Semmit nem bántam még meg annyira. Nagyon halk volt max hangerőn is. Külön menüből kellet ráadnom kakaót de ott már torzult a hang. El is adtam.
A KÉRDÉS: Milyen rendszert ajánlotok?
Kinéztem magamnak egy Klipsch R10B Soundbart, el is mentem, meghallgattam, egész jó hangja van és kis helyen is elfér. De megéri 130ért venni egy 2 szatelittel és egy wireless méyládával rendelkező rendszert? 150em lenne az egész mutatványra és 2.1es rendszert szeretnék. Ez az 5.1 nagyon nem az én világom, nagy sorozat fogyasztó vagyok, és ezeknek a fele csak 2.1es hangsávval rendelkezik, ez nekem meg is felel. Tehát az 5.1 nállam kizárt. Viszont egy erősítő, két front és egy mélyláda nem tudom milyen minőségből jönne ki 150ért. Egy 30nm-es szobába lenne, tehát lehet túlzás is lenne ide rendszert építeni. Ettől függetlenül olyan ember vagyok, aki számára nem igen létezik a "hangos" kategória, főleg minőségi hangból. Válaszaitokat, véleményeiteket előre is köszönöm!

"Time is a flat circle!"

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.