Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) Grózi válasza TheFurgeurge (#18850) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Igen úgy jók lesznek a ventik.Az afterburner segít a vga hőfokán,de a hangon sajna nem-sőt...
Ha csak nem új generációs(970,980) Nvidia vga-ról van szó,akkor kimerel jelenti hogy a Giga-nak a legpocsékabb a hűtése nagy kártyák esetén.Nem hiába a legolcsóbb...

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18852) TheFurgeurge


TheFurgeurge
csendes tag

Igen, sajnos zúg a Giga R9 290 ventije mint az állat, de legalább tudom, hogy nem sül meg! :)
Mennyit fog segíteni az a 4 venti? Gondolom azért sokat jelent... Szerintem a LEPA-t választom, bár nem nagyon szeretem ezeket a világító lósz@rokat de annak a legjobbak az értékei. :)

[ Szerkesztve ]

(#18853) Grózi válasza TheFurgeurge (#18852) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Sokat számít,ez háztól is függ-viszont minimum 5-10 fok.
Ha nem tetszik a Lepa,akkor nyugodtan választhatsz a másik 3-ból is-mindegyik kiváló venti,a gyári leírás úgyis hazudik mindnél.1-2 fok differencia lehet csak ide-oda.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18854) TheFurgeurge


TheFurgeurge
csendes tag

Oké, köszönöm akkor Apache lesz, vagy nem tudom. Majd alszok rá egyet. :) Sokat segítettél, mindig azt hittem ezeken a fórumokon nem nagyon van élet, de ezen túl többször járok majd... :)

(#18855) tailor74 válasza TheFurgeurge (#18854) üzenetére


tailor74
őstag

Én is Grózi kolléga útmutatása alapján vettem Lepa ventiket, és iszonyat jó ventik. Halk, megfelelően tolja a levegőt, és ami külön tetszett, hogy nem világítja szét a gépházat, hanem inkább csak diszkrét fényt bocsát ki, nekem " szolíd elegancia" érzést keltett.
Persze ízlések és pofonok, a többi javaslat is jó.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#18856) Grózi válasza tailor74 (#18855) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Továbbra is a kedvenc 120-s ventim házhűtésre,annak ellenére hogy nem szeretem a led-s ventiket.De ahogy írtad is szolid jószág.Legalább is a piros,kékkel nincs tapasztalatom(ki nem állhatom a kék színt,ugye motoros volnék... :DDD )

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18857) TheFurgeurge


TheFurgeurge
csendes tag

Még valami: :)
A gépházam olyan, hogy azt írja, hogy előre is lehet 2db ventit rakni. Viszont a ventik előtt még van a ház lapja, aminek csak az alján van egy nagyon kevés rács, a többi fedett burkolat. Nem tudom ez gond-e de nyílván akkor nem így alakították volna ki, vagy? Így néz ki az eleje:

(#18858) Grózi válasza TheFurgeurge (#18857) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Nem lesz olyan hatékony a két első venti.Viszont akkor előre biztos a Lepa-t választanám,mert ha utána nézel akkor láthatod,hogy oldalról is sok levegőt képes szívni.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18859) TheFurgeurge válasza Grózi (#18858) üzenetére


TheFurgeurge
csendes tag

Sejtettem, kár érte, ezek szerint nem volt a legjobb választás, de majd meglátjuk. Köszönöm a segítséget!

(#18860) qukesz


qukesz
senior tag

Üdv mindenkinek!
Tanácsotokra lenne szükségem. Az adatlapomon lévő konfigról lenne szó. Felülre milyen ventillátort javasoltok ?
2db 120-as vagy 2db 140-es ventillátor hely van felül. Corsair C70-es házról lenne szó.
köszönöm előre is a segítséget.

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#18861) Grózi válasza qukesz (#18860) üzenetére


Grózi
Topikgazda

3 pin vagy 4 pin(pwm)?
Hátul van felszerelve a H60?Mert akkor sok értelme nincs közvetlen fölé ventit rakni,hiszen csak elszívja a kompakt ventije elöl a levegőt.Akkor inkább arra válasz egy minőségi venti és/vagy előre,hogy jusson kellő levegő a házba.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18862) qukesz válasza Grózi (#18861) üzenetére


qukesz
senior tag

Igen hátra van szerelve a H60. Azon a gyűrűs nagy fordulatú 120-es corsair ventillátor van. Elől pedig ugyanebből a típusból van kettő. Akkor nem kell szerinted felülre ventillátor?

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#18863) Grózi válasza qukesz (#18862) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Nem.Én inkább aqzokat a pocsék Korszar ventiket cserélném halkabb,nagyobb légszállítású darabra.Radira Akasa Apache/Viper,előre meg 2db Bol.Quiet,Nanoxia DS,PW2 vagy Wing Boost 2.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18864) qukesz válasza Grózi (#18863) üzenetére


qukesz
senior tag

Volt Coolermaster jetflo is, de az nagyon hangos volt. Egyébként nekem fontos a design és az összhang is. Egyébként pedig van ventilátor szabályzóm is.

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#18865) Grózi válasza qukesz (#18864) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Hát igen,vakok közt a félszemű a király... :D A JetFlow-hoz képest jobb a Korszar,de egy minőségi ventihez képest harmat gyenge.Nem vitatom hogy jól néz ki,viszont én a funkcionalitást nem rendelem alá a design kedvéért.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18866) qukesz válasza Grózi (#18865) üzenetére


qukesz
senior tag

Azért köszönöm a tanácsokat. Mindenképpen fontolóra veszem a dolgot. További szép napot mindenkinek

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#18867) Black_Sheep


Black_Sheep
tag

Sziasztok,

Nanoxia Deep Silence 2 házamat szeretném ventikkel bővíteni. Gyárilag elöl 2 db 120mm-s, hátul 1 db 120 mm-s venti felel a szellőzésért. A procin Alpenföhn Brocken 2 ül, 140mm-es ventivel, gyakorlatilag elfedi a hátsó ventit. Az a gondom, hogy a videokari gyorsan melegszik (G1 980 Ti), emiatt nagyon hangos.

Elméletileg alulra kerülhet egy 120 vagy 140 mm-es venti felülre max. 2 db 120 mm. Milyen ventiket ajánlatok (alulra lehetőleg nagy légszállítású kellene)? A felső részen mindkét helyre érdemes ventit rakni?

(#18868) Grózi válasza Black_Sheep (#18867) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Mi az a nagyon melegszik hőfokban a vga-nál?

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18869) Black_Sheep válasza Grózi (#18868) üzenetére


Black_Sheep
tag

75-78 fok, ennél feljebb a kártya kiváló, de hangos hűtése miatt nem megy.

(#18870) Grózi válasza Black_Sheep (#18869) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Hát a Giga-k hűtése mostanában párszor előkerült...
Ha a vga hőfokán akarsz segíteni akkor előre és alulra kellene nagyobb teljesítményű venti,ami tolja neki a friss levegőt.120mm-ben amiket ajánlok:Akasa Apache/Viper,Lepa Bol.Quiet,Wing-Boost 2.
Alulra esetleg Viper R vagy 140-s Apache/Viper.
És játszanék kicsit a vga ventiprofiljával is,afterburnerrel.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18871) haxiboy


haxiboy
veterán

Sziasztok. Nemrég vettem egy Corsair 750D-t és az egyik ventilátor elöl törött lapáttal érkezett. Igen tudom hogy ezek a légkavarók nem a legjobb minőségűek viszont a kérdésem az hogy cserélik-e ingyen a corsairnál? (AF140l) esetleg van-e valakinek olcsón ilyen dobjon egy üzit.

A következő nagy bevásárlásom szeptemberben lesz. Erősen gondolkodom hogy le cserélem utána ezeket a normál AF140-re illetve a vizesblokkokra SP120-akat szeretnék.
Noctua ventik is bejövősek a színüket kivéve. A redux sorozatnál pedig elég sok extráról le kell mondani.
Noiseblockerekről sok jót hallok de a személyes tapasztalatom az hogy ezek nem olyan halkak.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#18872) Grózi válasza haxiboy (#18871) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Hát ha te mondjuk a Noiseblocker ELoop szériát hangosnak találod,akkor a korszar sp-től meg fogsz süketülni... :D
Aprón láttam nem olyan rég ilyen gyári ventit hirdetni 1 K körül,véleményem szerint annyit is ér.
Ha majd aktuális,szívesen ajánlok az AF és Sp-nél sokkal halkabb,jobb légszállítással rendelkező darabot-igaz szép színes karikák nem lesznek rajta...

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18873) gyulaitomika válasza Grózi (#18824) üzenetére


gyulaitomika
tag

szia.
megjöttek a ventik.
most melyiket hogyan rakjam?
előre(gép eleje) betolja a levegőt vagy ki? és hátul?

Intel Core i7 9700K @ 3.6Ghz | Asrock Z370M Pro4 | GeForce RTX™ 3080 VENTUS 3X 10G OC LHR | Kingston HyperX Predator RGB 32GB @ 3200mhz | FSP HYDRO G 650 80+ Gold | Kingston 128GB SSD | Samsung 970 EVO NVMe m.2 250GB | Toshiba 2TB HDD | Zalman Z9 Neo

(#18874) caris1 válasza gyulaitomika (#18873) üzenetére


caris1
tag

Elől be, hátul ki.

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#18875) Black_Sheep válasza Grózi (#18870) üzenetére


Black_Sheep
tag

Köszönöm! :R

(#18876) gyulaitomika válasza caris1 (#18874) üzenetére


gyulaitomika
tag

köszi. sikerült :D

Intel Core i7 9700K @ 3.6Ghz | Asrock Z370M Pro4 | GeForce RTX™ 3080 VENTUS 3X 10G OC LHR | Kingston HyperX Predator RGB 32GB @ 3200mhz | FSP HYDRO G 650 80+ Gold | Kingston 128GB SSD | Samsung 970 EVO NVMe m.2 250GB | Toshiba 2TB HDD | Zalman Z9 Neo

(#18877) Grózi válasza gyulaitomika (#18876) üzenetére


Grózi
Topikgazda

5V-ről hajtod végül is?

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18878) gyulaitomika válasza Grózi (#18877) üzenetére


gyulaitomika
tag

hát az egyik megy az alaplapi 3-pin-ről, a másik pedig erről az elosztóról.
fogalmam sincs hány v-osak :D

Intel Core i7 9700K @ 3.6Ghz | Asrock Z370M Pro4 | GeForce RTX™ 3080 VENTUS 3X 10G OC LHR | Kingston HyperX Predator RGB 32GB @ 3200mhz | FSP HYDRO G 650 80+ Gold | Kingston 128GB SSD | Samsung 970 EVO NVMe m.2 250GB | Toshiba 2TB HDD | Zalman Z9 Neo

(#18879) Grózi válasza gyulaitomika (#18878) üzenetére


Grózi
Topikgazda

:U
Ha azt az átalakítót(molex)vetted amit linkeltem,akkor ott azon van több ág-na arra lennék kíváncsi melyikről hajtod.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18880) gyulaitomika válasza Grózi (#18879) üzenetére


gyulaitomika
tag

ezt vettem

és az egyik feketébe van dugva az első venti

Intel Core i7 9700K @ 3.6Ghz | Asrock Z370M Pro4 | GeForce RTX™ 3080 VENTUS 3X 10G OC LHR | Kingston HyperX Predator RGB 32GB @ 3200mhz | FSP HYDRO G 650 80+ Gold | Kingston 128GB SSD | Samsung 970 EVO NVMe m.2 250GB | Toshiba 2TB HDD | Zalman Z9 Neo

(#18881) dqdb válasza gyulaitomika (#18880) üzenetére


dqdb
nagyúr

Vagyis 12 voltról, azaz maximális fordulatszámon hajtod.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#18882) gyulaitomika válasza dqdb (#18881) üzenetére


gyulaitomika
tag

és a fehér lenne az 5v?

Intel Core i7 9700K @ 3.6Ghz | Asrock Z370M Pro4 | GeForce RTX™ 3080 VENTUS 3X 10G OC LHR | Kingston HyperX Predator RGB 32GB @ 3200mhz | FSP HYDRO G 650 80+ Gold | Kingston 128GB SSD | Samsung 970 EVO NVMe m.2 250GB | Toshiba 2TB HDD | Zalman Z9 Neo

(#18883) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Grózi! Kicsit változott a dolog,mert egy ilyen alaplapom lett...Asus P8B75-V. A ventik, ha azt mondod jók, akkor ezek lennének. Be quiet! Pure Wings 2 120 mm . Na most a kérdésem az volna, hogy az alaplapon van 3 PWN-es csati. A ventik viszont 3 pinesek,ezért ezt Y-al rá tudom tenni és akkor tudom szabályozni őket, vagy inkább PWN-es ventiket keressek. A ház ugye Corsair Carbide 200R lesz, amiben nincs venti szabályozás... :U

(#18884) Grózi válasza polgi803 (#18883) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ahogy nézem az alaplap kézikönyvét(rohadt Asus weblap 15 perc alatt töltött be.. :W ),mind a 3 csatlakozod pwm-s.Viszont ez esetben jobban járnál 4 pin-s(pwm) ventivel.
Házhűtésre a szokásosokat ajánlom: Nanoxia DS Pwm,Lepa Bol.Quiet,Wing-Boost 2 vagy Coolink swif2 120P.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18885) polgi803 válasza Grózi (#18884) üzenetére


polgi803
őstag

Hát most hallgattam zajtesztet és a Wing-Boost 2 azért jóval halkabb 11V-on is mint a Swif...a többi meg ronda...akkor asszem wing-et veszek...

(#18886) Grózi válasza polgi803 (#18885) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A felsoroltak közül a Lepa a legjobb légszállítású és halkságban is csak a DS veszi fel vele a versenyt-viszont led-s,bár nagyon szolid.Kategóriájában továbbra is a kedvencem.A Wing-Boost 2 semmiben sem kiemelkedő(hang,légszállítás,statikus nyomás),viszont mindenből jó.
Ha csak a halkság a fő szempont akkor viszont ajánlom figyelmedbe a Be Quiet Shadow Wings Pwm-t,bár van ára.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18887) Ferell84


Ferell84
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Volba egy corsair carbide air 240 kis házam. Szeretném kicsit feltúrbózni a hűtését. Procihűtővel nincs probléma egy corsair h75 van előre felszerelve kettő PE corsair sp120 ventivel viszont a házhoz adott ventik nagyon gyengécskék a teljes átszellőztetéshez (2 felül 1 a h75 alatt elől). Van még kettő 8 cm es hely hátul oda szeretnék ventiket kettő Noiseblocker multiframe s m8 s3 illetve a 3 gyári corsair ventit cserélném le valami erős ventire Enermax Twister storm ra gondoltam. Mi a véleményetek ezekről a ventikről esetleg tudnátok ajánlani valamit?

[ Szerkesztve ]

(#18888) Grózi válasza Ferell84 (#18887) üzenetére


Grózi
Topikgazda

80 mm-ben a noiseblocker helyett a Be quiet PW2-t ajánlanám.A Twister storm nem egy halk venti,annál találsz sokkal jobbat is.Ha kell a teljesítmény akkor a Lepa bol.Quiet,Akasa Apache vagy Viper közül válassz!

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18889) polgi803 válasza Grózi (#18886) üzenetére


polgi803
őstag

Lehet hogy Lepa lesz...zárt házból úgysem látszik ki...de ha esetleg van led nélküli ami jó lehet, azt még írd le légyszi...

[ Szerkesztve ]

(#18890) Grózi válasza polgi803 (#18889) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Leírtam amiket nyugodtan ajánlok,kivétel a Thermalright TY147A,feltéve ha elfér(120-s furat,de 140*152mm-s méret).Ha elfér akkor az kiváló választás.
A Lepa fénye nem olyan erős mint egy átlag led-s venti,hanem kb. 60%.
Esetleg még az Akasa Apache vagy a Cougar Vortex HDB V12H jöhet szóba,de ezeket inkább bordára-radira szoktam ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18891) haxiboy válasza Grózi (#18872) üzenetére


haxiboy
veterán

A piros karika nem lényeg. De ha gyárilag feketék a ventik már jobb a közérzetem. Viszont egy noctuat Pl nincs kedvem szétszedni és átfesteni. De még erősen gondolkodom rajtuk. Noiseblockerből fogalmam sincs melyiket hallgattam de arra emlékszem hogy az sp120 quiet sokkal csendesebb volt, pláne max fordulaton.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#18892) eventus válasza haxiboy (#18891) üzenetére


eventus
veterán

Grózi megöl engem, de... Nekem van af/ sp ventim is, mind a quiet. H100i pumpa hangja jobban zavart mint ezek feltekerve maxra. Ha kell a látvány, akkor ne habozz. Ha jársz Budapesten adok kölcsön és meghallgathatod :K

Grózi, neeee,, neneeee eeerrrrrrrrr ----------------------------------- ;] ;]

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18893) Ferell84 válasza Grózi (#18888) üzenetére


Ferell84
tag

Köszönöm szépen :) az igazság az hogy imádom ezt a házat de a porszűrő sűrű rácsa plusz egy külső rács miatt elég nehezen fújnak rajta át a ventik ezért is lenne fontos a statikus nyomás is. Egyébkén egy Sapphire r9 390 nitro van a házban annak a melegét kéne kihúzni 70 fok környékére melegszik. Nézegettem akasa ventiket a viper csúnyácska az Apache jó de a piranha teljesítménye papíron még jobb. Ajánlott darab a piranha is?

(#18894) Grózi válasza eventus (#18892) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Nem mindenki egyformán érzékeny a zajra,van akinek megteszi az Sp is.Addig amíg nem vesz egy mínőségibb darabot,na utána már nem fogja szeretni,az biztos.Ha meg már a látvány a fontos,akkor Thermaltake Riing-jobban néz ki(szubjektív) és minden szempontból jobb is.
haxiboyAz Akasa Apache jó választás lehet vagy a Wing-Boost 2.
Ferell84
A Piranha is jó venti,de amennyivel többet forog,annyival hangosabb is.És véleményem szerint házhűtésre overkill.Azért egy porszűrőt átfújni nem kell nagy statikus nyomás...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18895) eventus válasza Grózi (#18894) üzenetére


eventus
veterán

Van bq ventim a dr3rol és tesztelgettem. Valóban jobb, mint a korszar, azonban nagy ho nincs a gépben, így nem kell fullon járatni, azaz így meg halk és jók a hofokok is. Riing az nekem is tetszik, színes karikás :p

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18896) Grózi válasza eventus (#18895) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Hasonlíts össze egy Akasa Apache vagy Noiseblocker eloop B12 PS-t egy Sp-vel,már 40%-s fordulatnál ég és föld lesz hangban,ráadásul mindkettőnek jobb a légszállítása mint annak a karikás csodának.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18897) eventus válasza Grózi (#18896) üzenetére


eventus
veterán

Tudod, hogy tudom :) azonban ha az is eleg + kell a műsor a házba, mert vitrines, akkor karikás :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18898) #19784448 válasza Grózi (#18669) üzenetére


#19784448
törölt tag

Hali! Na letettem arról hogy vegyek külön szabályzót, inkább még gyűjtök egy kis pénzt és lecserélem a gyári ventiket minőségire. Így jobban járnák mintha a mostaniakat szabályozgatnám szerintem. Milyen 120-as ventit ajánlanál? A fő szempont hogy minnél több levegőt mozgassanak meg és azért nem a legdrágábbat szeretném . A hang és a külső nem számít nekem annyira. Kéne kettő 3pin-es amit a ház (z3 plus) gyári szabályzójára kötnék, és kéne kettő 4pin-es pwm-es amit a lap system fan csatlakozójára kötnék egy Y kábellel. A két utóbbi lehet ledes is mert az egyik elöl a másik hátul lenne. (a 3pin-esek felül lennének). Bocs ha idegesítelek a variálásaimmal! :) ez így a végleges már biztos!

(#18899) Grózi válasza #19784448 (#18898) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A 2db 4 pin led-s az egyik legjobb-Lepa bol.Quiet.
3 pinben: BeQuiet Pure wings2,Nanoxia Deep silence,

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18900) #19784448 válasza Grózi (#18899) üzenetére


#19784448
törölt tag

Köszönöm a segítséged! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.