Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) FirstTripla


FirstTripla
tag

Végre sikerült beszerelni a 2db Viper ventit, igaz most az egyik ideiglenesen csak a sys_fan1-ről megy pwm üzemben, sajnos terhelés idején ilyenkor ez a venti csak 1400rpm-el forog szembe a műsik 1600rpm-el, de ezt hamarosan megoldom. Terhelés alatt a maximum hőmérséklet 60 fok volt (1 másodpercre volt 61 is :D ), gyári ventivel pedig 63-65 bár most kiszedtem egy házhűtőt ami felülről szívta be a friss levegőt a processzor hűtője elé. Gondolom ha majd egy jel vezérli őket hatékonyabb lesz 1-2 fokkal.

Max fordulaton viszont annyira hangos már a gép a 6db ventivel, hogy muszáj vagyok feljebb rakni a hangerőt :D Ja és az egyik JetFlo venti a két vidikari közé nyomja a levegőt így nem 78/73 fokosak a ventik felülről levele hanem 70/70 körülbelül

[ Szerkesztve ]

(#18102) Grózi válasza FirstTripla (#18101) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ott már a borda lesz a gyenge láncszem,nem a Viperek(több hőcsöves, nagyobb bordánál többet hozna).Terhelés alatt a 60 fok,főleg most ebben a melegben jó.A fő zajforrás mondjuk biztos a JetFlo!

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18103) alfiboy


alfiboy
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek kapható valahol 140mm-es venti takaró műanyag lap fekete színben?
Van itthon egy fehér Nanoxia féle, de nem festeném, ha nem muszály.

...

(#18104) Grózi válasza alfiboy (#18103) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Porszűrőre gondolsz vagy rácsra? :F

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18105) abridabri


abridabri
veterán

Elegge melegszik most a procim (70 fok jatek kozben )
Hazhutes igy nez ki :
Elol 2db 14cm es befele / hatul 12cm kifele / felol 20cm kifele sziv
Lenne e ertelme a felso 20 ast megforditani hogy ra fujjon a cpu bordara ? Es akkor csak a hatso 12 es szivna kifele (meg ugye a gephaz oldala lyukacsos szoval ott is tud tavozni a levego)

elolrol a maszek 14 es spargaval felfogatott venti :) nem er nevetni !

[ Szerkesztve ]

(#18106) Grózi válasza abridabri (#18105) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ott más gond lesz,ismerem a Macho-t,nekem is hütötte a 4790K-m 4,6-n és játék közben nem ment 60 fok fölé,pedig ugye abban HT is van.Vagy nem jól illeszkedik a hütő vagy túlfeszeli a lapod a procit.Mennyin megy?Auto-n van a biosban a Vcore vagy a Vccin?

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18107) abridabri válasza Grózi (#18106) üzenetére


abridabri
veterán

1,2V fixen 4,4 ghz ,mx-4 paszta

[ Szerkesztve ]

(#18108) alfiboy válasza Grózi (#18104) üzenetére


alfiboy
aktív tag

Egyikre se. Teli lapra, amik gyárilag szoktak lenni a ventik helyén 4 csavarral rögzitve.
Az írt Nanoxiát Merlinnél találták nekem, de sajnos feketében nem volt.

...

(#18109) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Lenne egy-két kérdésem ventik beszerelésével kapcsolatosan. Azt előre bocsátom, hogy eddig még nem szereltem soha házventit, tehát kéretik a kérdéseim miatt nem köpködni, valahol el kell kezdeni. ;]
Szóval, adva van egy Cooler Master Elite 370-es ház, nekem a célra tökéletesen megfelel. Az utóbbi időkben viszont került néhány komolyabb cucc a házba, ezért döntöttem úgy, hogy hűtés ügyben beruházok hosszabb távra. Ez konkrétan azt jelenti, hogy a ház elejére kerülne egy Nanoxia Deep Silence 140 mm-es venti, hátulra a gyárilag szerelt helyett pedig, egy Nanoxia FX EVO PWM 120 mm-es venti.
A tervem az, hogy az eddig hátul lévő gyárit beszerelném a ház tetejére, és itt lenne az kérdésem, hogy a két ventihely közül, hová lenne célszerű?

Itt látszik, hogy a procin egy DeepCool Gammaxx S40-es hűtő van, a két ventihely közül a ház hátsó felülibe, vagy a jobbra mellette lévőbe szereljem be majd a Cooler Mastert?
A másik kérdés, hogy miként szereljem a ventit, gondolom úgy kellene mint ahogy most hátul van, vagyis a venti gyári emblémája továbbra is a ház belseje felé nézzen ?
Az utolsó kérdésem meg az lenne, hogy a Nanoxiákhoz gyárilag adnak 4 db rezgéselnyelő gumicsavarokat, jól gondolom-e, hogy ezeket bedugom a háznál a csavarfuratok helyére, majd azután ezekbe hajtom bele a csavarokat?

Előre is köszi a segítséget.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#18110) Geri8 válasza pendre54 (#18109) üzenetére


Geri8
tag

Én a felső ventit kifújásra (cimke befelé néz) használnám, bal oldali helyre.
A Cooler Master fordulatszámát (120-asnak tűnik) pedig leszabályoznám 5V-os csatival, ne legyen túl hangos, ne szívjon túl erősen. Így a bemenő légáram ~120m3/h, kimenő légáram (35+75)~110m3/h, ha a Nanoxia FX EVO maxon, a Cooler minimumon megy, gyári adatok alapján.
Persze lehet máshogy is :D

A gumicsavar meg csavar, szóval nem kell belehajtani semmit, az magában rögzíti.
Valahogy ÍGY

[ Szerkesztve ]

(#18111) Grózi válasza abridabri (#18107) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Vccin?Auto vagy fix?Ibt alatt(maximum ram) throttingol?
alfiboy Hát arra akkor nincs ötletem. :F
pendre54Elöl befúj,hátul kifúj és felül a hátsó ventihelyen szintén kifele fújóra(matrica befele néz)+a gumiharangokat úgy kell használni ahogy Geri8 is írta!

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18112) pendre54 válasza Grózi (#18111) üzenetére


pendre54
addikt

Köszönöm Neked is, meg Geri8-nak is az infókat. A gumicsavarokkal kapcsolatosan az kavart be nálam, hogy volt egy teszt leírás a ventiről, és ott úgy írták le a tartozékokat, hogy 4 db csavar, és 4 db rezgéselnyelő gumicsavar. Ebből gondoltam azt, hogy a gumicsavar egyfajta tokként szolgál, és ezekbe kell belehajtani a fémcsavarokat, de ez akkor nem igaz.
[/L]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#18113) Grózi válasza pendre54 (#18112) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Hát ha abba be bírod csavarni akkor vendégem vagy egy sörre! :D Meg ne sértődj,senki nem úgy születik hogy tudja ezeket-jobb ha kérdezel,erre van a fórum.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18114) alfiboy válasza Grózi (#18111) üzenetére


alfiboy
aktív tag

Értem. Marad ezek szerint a festés.
:R

Ha megtehetem itt, akkor:
Cserélnék fehér színű 140mm-es műanyag venti teli takarólapot, fekete színűre (nem rács, porszűrő).
:R

...

(#18115) Grózi válasza alfiboy (#18114) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Legyen szerencséd,de szerintem festés lesz a vége! :D

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18116) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Milyen 14 CM-es lehetőleg Zöld ledes ventik vannak melyek hatékonyak, és halk ajánlott típusok ?

Amit találtam a Corsair SP 140 kettő egyben 10K de sokallom értük vagy tényleg ennyire jók lennének ???
Találtam még a neten az alábbi típusokat is, de ezt itthon nem forgalmazzák, vagy már kifutott termékek lennének? Létezik még valami más Márka/Típus is :F

NZXT FZ-140mm Green LED
Cooler Master BC 140 Green LED Fan

Szóval megköszönnék minden segítséget a témával kapcsolatosan, fontos lenne a Zöld led de ha nagyon nincs akkor esetleg még Kék maradhatna :F

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#18117) Grózi válasza maxxenergie (#18116) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A Corsair Sp-t ha rám hallgatsz úgy kerülöd mint a rühes kutyát...
Az Nzxt FZ elég hangos darab már 9V-tól,a CM-l nincs tapasztalatom.Ami nagyon halk és jó légszállítású led-s 140mm-s venti,az az Aerocool Dead Silence 140.Viszont ez fehér,kék és piros leddel van és van ára-viszont szerintem megéri.Ami még jó és van zöld led-sben az a Thermaltake Riing(nekem is van pirosban,a tapasztalataim leírtam),viszont közel 7K darabja és egyedül Varázslóék hoznak belőle.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18118) Szinyák


Szinyák
őstag

Sziasztok,

Raijintek Triton vízhűtésre keresek a gyári ventik helyet jó minőségű/halk nagy teljesítményű lég kavarót :D

coolink swif2-1201 ??? ez mennyire vállalható ?

ez lenne

Válaszokat köszi.

Szinyák

(#18119) Grózi válasza Szinyák (#18118) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Mint írtam a kompakt vízhűtések topicban is,nem a legjobb választás.Az Akasa Apache/Viper sokkal jobb teljesítménnyel bír és csendes is.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18120) Szinyák válasza Grózi (#18119) üzenetére


Szinyák
őstag

:Y sorry , köszi a helpet..

Szinyák

(#18121) eventus


eventus
veterán

Cougar ventik az iPonban is: [link]

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18122) alfiboy válasza Grózi (#18115) üzenetére


alfiboy
aktív tag

Köszi, lehet igazad lesz.
Még ház topicja, ebay maradt ötletnek és kifogytam.

...

(#18123) maxxenergie válasza Grózi (#18117) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszönöm nem nagy a választék akkor sajnos így de ez alapján szétnézek :R :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#18124) G@ß!


G@ß!
őstag

40mm-es ventilátorba kérném segítségeteket.
A lehető leghalkabb kellene nekem.
Csak a noctua és a noiseblocker ventilátorai vannak? Melyik a halkabb?

(#18125) joe979 válasza G@ß! (#18124) üzenetére


joe979
aktív tag

Mire lehet felhasználni egy ilyen apróságot ? Azon kattogok magamban, a 40mm-es csoda vajon mekkora huzatot gyárthat és milyen sebesség kellhet neki , azt mondja rá az ember , na végre valami :)

Szissz

(#18126) Grózi válasza eventus (#18121) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Jó árban vannak és ha csak a tesztek/gyártói leírás fele igaz,már jó.
G@ß!A 40 mm már tényleg az a kategória mint a légyf@ng,de zajforrásnak kiváló!

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18127) eventus válasza Grózi (#18126) üzenetére


eventus
veterán

Videos teszteket is neztem, jol szuperal.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18128) Grózi válasza eventus (#18127) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Én is néztem,jónak tűnik.A pwm-s verzióból hamarost szerzek be tesztelésre-kíváncsi vagyok,hogy jobb-e annyival az Apache-nál,mint amennyivel többe kerül.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18129) joe979


joe979
aktív tag

Hailhó.
Hozzám került egy Alpenföhn Wing Boost 2 plus 140mm kavaró. Mennyire hozza , vagyis mennyivel marad el, ha elmarad mondjuk az Akasa, Lepa , Nanoxia vonaltól ? A csúcsteljesítmény része nem izgat , inkább az ilyen 800ig a csendesség és a megmozgatott levegő szempontjából ? Többre nincsen igényem, nem használnám ki a nagy " kakaót " .

Így szárazon, azt kell mondanom, minőségre, úgy az egész nagyon bejön :)

Szissz

(#18130) Grózi válasza joe979 (#18129) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Lepa Bol. Quiet 140-ben nincs,a Nanoxia szintjét hozza légszállítás terén 800 rpm-ig és csak minimálisan hangosabb nála.Az Akasa Viper légszállítását nem tudja produkálni,hangban kb. ugyanott van ezen a fordulaton.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18131) joe979 válasza Grózi (#18130) üzenetére


joe979
aktív tag

Lényegében procit hűt majd a Gotthard, csak tudjam mire számítsak, de amit mondtál az alapján ,szerintem ;elégedett leszek vele. :R

[ Szerkesztve ]

Szissz

(#18132) Grózi válasza joe979 (#18131) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Nem fogsz csalódni szerintem,jó venti!

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18133) XenHai


XenHai
senior tag

Én nagyonon nem vagyok vele megelégedve. A 120as wing boost 2 royal nekem jobban be jött.
És mi a helyzet 1000 rpm-en is hasonló a helyzet viper R 140- t néztem ki.

[ Szerkesztve ]

(#18134) Grózi válasza XenHai (#18133) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Mivel nem vagy elégedett?

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18135) Dzsozi56


Dzsozi56
tag

Üdvözlet a fórumozóknak!

Új PC konfigom egy CM 690 III-as házba építem be, amely elől gyárilag egy CM MegaFlow 200 cm-es légkavarót tartalmaz.
[link]

Egy cikkből idézve: "A legtöbb esetben a 20 cm-es ventilátorokkal ellátott házak gyengébben hűtenek, keskenyebb, 12 cm-es ventikkel felszerelt társaiknál."

Kérdésem: Két-két 140 vagy 120mm-es Thermaltake Ring ventivel helyettesítve a gyári 200 mm-t elérhető-e jobb szellőzés, jó esetben még kisebb zajjal is, technikai leírásuk ismeretében?
[link]
[link]

ui.: Van két plusz Alpenföhn 140-es venti a tetőn is. (Alaplap ASUS Z97-A, 4 rendszerhűtő csatlakozóval)

[ Szerkesztve ]

(#18136) XenHai válasza Grózi (#18134) üzenetére


XenHai
senior tag

Alpenföhn Wing Boost 2 plus 140mm
Brocken 2 gyári ventije.

(#18137) Grózi válasza Dzsozi56 (#18135) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A hűtés 2 db 140-s Riing-l jobb lesz,viszont a zajszínt nem.Nekem is Riing van,leírtam a tapasztalataim.
XenHai
Az Akasa Viper R biztos hogy jobb,de azért az a venti se egy kutyaütő.Azt szoktam rá mondani,hogy egészséges kompromisszum-mindenben jó,de semmiben sem kiemelkedő.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18138) joe979 válasza XenHai (#18136) üzenetére


joe979
aktív tag

Egy foskerék deepcool gamma archert vált a Gotthard, sokkal kisebb egyszerűbb megoldást kerestem de ez lett :) ma jött meg, nem bántam meg, holnap épül rá egy szintén ezeréves x2 netezős, filmezős gépre ....
Nem volt olcsó, de bármikor jó lehet a későbbiekbe . Aztán lehet elbír csak a borda is vele ;] Na azt nagyon karmolnám.

Szissz

(#18139) Grózi válasza joe979 (#18138) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ahhoz a hűtőhöz képest biztos felüdülés lesz! ;)

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18140) Bnorbu


Bnorbu
tag

Hali!

Jó magyar szokásként HOME MADE munkába kezdtem. Nem számítógépbe lesz nyugi :D.
Mi történik akkor ha a ventit 12V 5A helyett 19V 5A-en működtetem?

Válaszokat előre is köszönöm ;)

Üdv :R

(#18141) Grózi válasza Bnorbu (#18140) üzenetére


Grózi
Topikgazda

[link]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18142) Bnorbu válasza Grózi (#18141) üzenetére


Bnorbu
tag

Köszönöm, akkor ezt elfelejtem.
Akkor elmondom hogy mit szeretnék, hátha van rá biztonságos megoldás is :D
Oszlop ventilátort szeretnék készíteni 3db ház ventiből (120x120).

Ehhez ugye kell:

-tápegység amire molexet tudok dugni
-egy elosztó ami molexből csinál 3 pint

Válaszokat köszönöm :R

(#18143) Grózi válasza Bnorbu (#18142) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A legegyszerűbb és olcsóbb megoldás,ha nem akarsz vezérelni:
Fogsz egy kis tápegységet(erre jó a kodegány,hkc stb. hulladék is),rövidre zárod a 24 pin-s csatin és molex-ről hajtod a ventiket.[link]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18144) Bnorbu válasza Grózi (#18143) üzenetére


Bnorbu
tag

Köszi az újabb infót :D
Helytakarékosság szempontjából egy laptoptöltőt nem tudnék átalakítani molex dugóssá?
Persze olyanra gondolok ami 12V 5A.
Igen én is vezérlés nélkül gondoltam, nem értek annyira a villamos szereléshez.

(#18145) ot93 válasza Grózi (#18143) üzenetére


ot93
senior tag

Sziasztok!

Grózi ötletére alapozva nézegettem ventiket aztán vettem egy Arctic F12 PWM PST ventit 1940 Ft-ért, majd beszereltem a ház hátuljába és a korábbi hőmérsékletek jelentősen javultak... alapállapotban (pl. böngészés) a proci 40-ről 32-34-re ment le, a vga 37-ről 31-re, az ssd 28 körülről 25-re, míg a hdd 35-36-ról 31-32-re... igaz most a napokban hűvösebb a kinti hőmérséklet, de azt tudni kell, hogy nálunk mikor kint 35 fok körül van, itt bent nem nagyon megy 25 fok fölé, mert az ablakok jól el vannak ilyenkor takarva vastag sötétítő, roló, stb. :-D Minden esetre játék közben (GTA V) is teszteltem ahol viszont meleg ide vagy oda 55 és 58 fok között szokott lenni... most nem hittem el mert 45 és 48 között ingadozott és csak a cpu és ház hűtő is feles sebességen ment... sőt mivel ez az új venti besegít a cpu hűtőnek így sok ideig nem is kapcsolnak nagyobb fokozatra, míg máskor a cpu hűtő már 1-2 perc játék után felpörgött. Nekem teljesen megfelel, halk (legalábbis nekem) és most a vga is hűvösebb játék közben :)

Csak gondoltam megosztom a tapasztalataimat... :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#18146) joe979 válasza ot93 (#18145) üzenetére


joe979
aktív tag

Volt régen egy Akasa Zen [ lehet egyszer felhasználom még valamire] nevezetű házikóm. Mikor elkezdtek benne öregedni a gyári tekerők, akkor cseréltem én is arra ... kb 1,5 évig volt az a cucc gépben. Elől egy , hátul egy. Elégedett voltam vele én is míg használtam.

Szissz

(#18147) Grózi válasza Bnorbu (#18144) üzenetére


Grózi
Topikgazda

De,természetesen megoldható,nekem is a ledek arról mennek,Viszont a hozzászólásaidból ítélve,kell keresned egy hozzáértőt aki megcsinálja.Nem nagy meló,aki 1000Ft feletti munkadíjat mond azt küld el a ...
ot93
Örülök,hogy bevált-viszont a jelek szerint te nem vagy érzékeny a hangra,mert az Arctic nem a leghalkabb.Viszont azzal számolj,hogy Arctic specialitás előjön:4-12 hónap(használat mértékétől függően) erősödni fog a hangja.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18148) ot93 válasza joe979 (#18146) üzenetére


ot93
senior tag

értem.. és amúgy az mit jelent, hogy öregednek?
mert nekem két éves a gép, de nem vettem észre semmit azon kívül, hogy a cpu pár fokkal melegebb mint újkorában, bár most a múlt heti melegben meg főleg, de ezt félig meddig annak tudtam be, hogy a paszta még nem lett cserélve...

Grózi hát igen annyira nem vagyok rá allergiás, főleg, hogy most a múlt heti melegben már amúgy sem ment szinte sosem alapjáraton a cpu venti, de általában zenét hallgatok, ha meg nem akkor játszok tehát sosem hallom szinte, de egyébként most nem is zavar... akár az is lehet, hogy egy jobb példányt fogtam ki, nem tudom... :) amúgy majd még próbaként átrakom a gép oldalára, de mint mondtad szerintem sem lesz ott jobb...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#18149) joe979 válasza ot93 (#18148) üzenetére


joe979
aktív tag

A ház amiben volt majdnem 6 évig volt használatban,gyári Akasa ventik, elég hitványak, érezhetően gyengült a teljesítményük.Leszolgálták a korukat. Ekkor jött a AC, és ameddig használtam ezt a házat , addig nem volt problémám vele, de akkor be értem velük is, most meg már ... jobb nem túlzásba vinni a dolgokat :)

[ Szerkesztve ]

Szissz

(#18150) ot93 válasza joe979 (#18149) üzenetére


ot93
senior tag

értem, köszi... hát majd meglátjuk meddig teljesítenek jól :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.