Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) joe979 válasza Grózi (#18250) üzenetére


joe979
aktív tag

Ártalmatlan poénnak :)
Én inkább arra gondoltam, mennyi van jelenleg a közeledben [ polcon,dobozban,elfekvőben], a megfordult mennyiség sem kevés ....

Szissz

(#18252) Grózi válasza joe979 (#18251) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Most nem otthonról írok(így pontos darabszámot nem tudok mondani),de kb. 25-30 db+ amik a gépemben vannak(7db).

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18253) joe979 válasza Grózi (#18252) üzenetére


joe979
aktív tag

Az elég jó mennyiség :)

Szissz

(#18254) polgi803 válasza Grózi (#18250) üzenetére


polgi803
őstag

:R

(#18255) FirstTripla válasza adatfalo (#18241) üzenetére


FirstTripla
tag

Ahogy nézegettem a neten, talán ez segíthet neked. A lényege, hogy 1db 4 tűs pwm kábelből csinál 6db-ot és (ha jól néztem csak az egyiknek a sebességét mutatja a többi nincs bekötve), és mivel ez egy ágra biztosan sok lenne terhelésileg szinte minden ventilátorból ezért egy sata táp csatlakozóval tudod biztosítani az áramot hozzá. Így tudod szabályozni ugyanazzal a jellel mind a 6db-ot de külső tápról üzemel. Javítsatok ki ha tévedek :)

(#18256) Rick3D válasza Grózi (#18250) üzenetére


Rick3D
senior tag

Én teljes mértékben elfogadom hogy ha előre rakom be akkor a többi hardvernek nem lesz annyira jó.A létező összes teszt ahol ezt a háztípust használták fel mindenhol a ház elejébe rakták be a radit illetve rábukkantam egy "moddingos" oldalra ahol eszméletlen mennyiségű embernek van ez a háza és szuperül meg moddolták viszont egyik esetben sem találkoztam olyannal hogy felülre rakták volna a radit ! Szóval ha tegnap nem ások még mélyebbre akkor ezt ilyen formán megszívtam volna. Semmi esetre sem szeretnélek megsérteni (Az rendben van hogy nem volt ilyen házad.) de a 3-4edik mondatodból kiderül hogy tulajdonképpen még csak meg sem nézted azt az oldalt amit elküldtem és még csak a ház kialakitását sem tudod.Hiszen megnézted volna az oldalt amit elküldtem akkor te is észrevetted volna a ház anyaga amit odaírtak(a ház kialakitása stb.. stb.. 10másodperc végig futni rajta.) és ebből következik hogy még csak meg sem fordul a fejedben hogy "bili" anyagról beszélj vagy "meg lehet oldani egy kis moddingal" és tudnád azt is hogy fent nincs gyári venti csak elöl . . .
Mindenesetre köszönöm a ventillátor márka+modellt ami javasoltál , nagyon jónak ígérkezik.Ha a többiben is szeretnél segíteni akkor azt továbbra is szívesen fogadom !

(#18257) Grózi válasza Rick3D (#18256) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ne haragudj,de megnéztem és továbbra is tartom amit mondtam-megoldható felülre(az egy dolog,hogy ott nincs gyári venti).Hogy te mit hogy értelmezel,az a te dolgod.Próbáltam privátban is segíteni-pedig nem szokásom,mivel jó páran rám írnak fórumtémával kapcsolatban és ez elég fárasztó.
Ezentúl javaslom szorítkozzunk a topic témájára.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18258) S.Y.S. válasza mihione (#18243) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

Jól értem, hogy van a rács, utána venti és radiátor és befele fújatod a meleg levegőt?

Szerezz be, valami kidobásra itélt házat, azon végezd el a kivágást és ha beválik, mehet a jó házon. :)

(#18259) Glaz-dozfhut válasza joe979 (#18244) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Nekem is van egy pár darab, (majd' 40) , de én munka szintjén nem vagyok kapcsolatba a hardverekkel. Az idióta Imagerz megszűnt amit évek óta használtam képfeltöltésre.
Ez egy '14-es januári kép;
azóta vettem még egy-kettőt, meg kaptam egy házat amiben volt négy. Szeretem meglepni magam rendeléssel és ez pont az az árkategória, ami elviselhető árban. Csak egyre nehezebb meggyőzni barátnőmet, hogy még mindig kell egy.

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#18260) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Sziasztok!
Vennék egy ilyen házat, mert a régit nem lehetett front oldalról befúvatni. Az alaplapon csak 1 db 4 pines csatlakozó van. Segítsetek abban, hogy milyen két ventivel oldjam meg a hűtést, érdemes- e a topikon linkelt 4 pines osztóval megoldani két 80-as venti beszerelését vagy előe ill. hátra érdemesebb szabályozhatót tenni. Minél halkabb megoldás a cél, nincs semmi extreme használat Linuxon böngészek, letöltök media fájlokat.
Ilyen venti megfelelő lenne, ha mindkettő szabályozható lenne? Gondolom ugyanazt a fordulatszámot adnák az elosztó miatt vagy előre vegyek inkább fix rpm- est?
Köszönöm a tippeket!

(#18261) joe979 válasza Glaz-dozfhut (#18259) üzenetére


joe979
aktív tag

Azért így sem rossz :) Megértem a problémádat , a rendelést is, és az aprón kifogni valamit eszméletlen jó áron .
Házon belül van 5. Házon kívül, dobozban van 8 darab. Ebből 3 gyári Corsair, és 2 ZeroInfintyFreeFlow+ proci hűtőhöz adott, ami egy fokkal jobba a gyári Corsair Carbide 500R cuccnál, de inkább közepes kategória, de a színe kicsit legalább buheres :DDD . Ezt leszámítva simán jók vagytok gyűjteménnyel. :R
Bár én ezt is soknak érzem amim van ...

Szissz

(#18262) Grózi válasza ubyegon2 (#18260) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Én előre 120mm-st tennék ha már lehetséges. Hátulra jó a 82mm-sből 3 pin-s is és nem kell egetverő légszállítású,hiszen felsőtápos házról beszélünk.
joe979
Nálam a leírt gyakorlatilag állandó készlet,hiszen nem titok nekem szakmám és kenyérkeresetem is ez-így nagyobb mennyiségben rendelek mindig.És amit írtam az csak az új vagy minimálisan használt ventik mennyisége-régebbi(főként molex-s) tűrhető csendességű ventiből van pár doboz.. :D

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18263) joe979 válasza Grózi (#18262) üzenetére


joe979
aktív tag

Szakmai pervezió :DDD

Szissz

(#18264) Grózi válasza joe979 (#18263) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Mindig elfogy azért szerencsére,de ha valamiből(a beváltak közül) nincs itthon 2 db,akkor tuti az kéne+rájön a szállítás is.És azért tényleg benne van a szakmai perverzió!! :D

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18265) mihione válasza S.Y.S. (#18258) üzenetére


mihione
őstag

Igen,racs,venti,radi,venti ebben a sorrendben.negvan mg a kivagott oldallemez amin van valami racsozas azon majd kiprobalom milyen,de remelem bevalik a vagos modszer.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#18266) ubyegon2 válasza Grózi (#18262) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi, akkor ezek szerint nem kell 4 pines elosztó, előre 120- as pwm, hátra 80- as 3 pines. Sajna a képekből nem derül ki pontosan és a ház weboldalán sem, hogy fogad- e 120- as frontot.

Tipusra javasolhatnál valami csendeset a linkelthez hasonló árfekvésben, 2-3 eft/db.

(#18267) joe979 válasza ubyegon2 (#18266) üzenetére


joe979
aktív tag

Fogad :
Optional:
Rear: 1×120/80mm; Front: 1×120/90/80mm
side: 1×120mm

Szissz

(#18268) ubyegon2 válasza joe979 (#18267) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Fogam jól van most. :)

Köszi, nem vettem észre valószínűleg a leírásban!
Egy ilyen egyszerű home user gépbe mi lenne az optimális leghalkabb ár/érték arányban?
Aggaszt, hogy nagy kanyikulában 45 fok felett fut nyugiban a WD Black, semmi nem fut róla.

(#18269) Grózi válasza ubyegon2 (#18266) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Igen,a ház gyártói oldalán a leírás hozza a 120mm-s első ventit.Én előre a szokásosakat javasolnám: Nanoxia Deep Silence Pwm,Lepa Bol.Quiet,Akasa Apache.Hátulra: Be Quiet Pure Wings 2 80mm,Nanoxia Deep Silence 80mm 1200 rpm.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18270) dqdb válasza ubyegon2 (#18268) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha az adatlapodon szereplő F2A85-M alaplapról van szó, akkor két rossz hírem van:
1. a 3 pines PWR_FAN nem szabályozható, fix 12 volton megy
2. a 4 pines CHA_FAN mindössze a kialakítását tekintve 4 pines, de nem tud PWM-es szabályozást, csak feszültség alapút (bár jó hozzá PWM-es ventilátor is)

PWR_FAN: Rotation, 12V, GND
CHA_FAN: DC Mode, IN, PWR, GND

Grózi: elméleti szinten egy ventilátor PWM-es vagy 3 pines változata a szerencsésebb megoldás feszültség alapú szabályozás esetén? Láttam tesztet, ahol mindkét esetet lemérték, és mérési hibán belül volt az eltérés a hangot és a légszállítást tekintve.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#18271) Grózi válasza dqdb (#18270) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Még jó hogy ilyen alapos vagy,én nem néztem az ő adatlapját.Mondjuk pwr csatiról hajthatja a Be Quiet-t vagy a Nanoxiát,még fullon is elég halk.-viszont akkor a 4 pin-s 120-s venti felesleges.
A másik kérdésedre válaszolva,ha feszültség alapon megy a szabályozás akkor én 3 pin-s ventit javasolnék,de csak azért mert általában olcsóbb mint a pwm-s társai.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18272) TomiLi


TomiLi
addikt

Meseterek!

Nincs tapasztalatotok a DeepCool UF120(R) ventivel kapcsolatban?
A múltkori ajánlásaitok szerint a Be Quiet Shadow wings 120 PWM lenne a befutó, de még erre a DeepCool-ra rákérdeznék a rendelés előtt! :R
Az jobb, vagy rosszabb, hogy golyós csapágyas a venti? (zaj szempontjából)

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#18273) Grózi válasza TomiLi (#18272) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Rosszabb a golyós csapágy nagy általánosságban.Viszont az UF 120-hoz volt szerencsém,nem egy kiemelkedő darab.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18274) TomiLi válasza Grózi (#18273) üzenetére


TomiLi
addikt

Köszi szépen! Akkor marad a be quiet! :R

Bogyóka

(#18275) ubyegon2 válasza dqdb (#18270) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

& Grózi

Köszönöm az igen részletes helpet! Igaz, most még nagyobb a homály. :U
F2A85-M alaplapról van szó, bocs, ezt írhattam volna.

Hátulra találtam hamar beszerezhetőt,
Be Quiet Pure Wings 2 80mm
Jó, hogy Bp- n nem lehet a többi javasolt tipushoz hozzájutni. :U

Jól értem, hogy elől egy Nanoxia a 3 pines vezérelhető biosból fesz alapon és Be Quiet 3 pines meg fixen menne hátul ?
Van ez a másik Nanoxia, ez jobb lenne, mert én nem látom a különbséget?

(#18276) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Tudnátok ehelyett valami alternatívát ajánlani, ami Pesten kapható?

[ Szerkesztve ]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#18277) Grózi válasza ubyegon2 (#18275) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ej ezek a pösti emberek..ami nincs Pesten,az szinte nem is létezik.. :D (Isten hozott az én cipőmben,vidéken minden csak rendelésre megy! :)) )
Hátra azért fixen járatva(molexről) a 80mm-s Nanoxia az halkabb lenne(feleannyi rpm) és ha már rendelsz előre Varázslótól 120mm-s Nanoxiát,akkor hozzáteteted azt is.A két 120mm-s Nanoxia között annyi a különbség,hogy a drágábikhoz adnak 7V-s adaptert,ami jól jöhet sokszor(pl.ha a lapod nem szabályozza,akkor fix 7V-n hulla csendes)
Gh0sT
Hardverk@r-be nézz be,náluk néha szokott lenni ilyen elosztó-igaz nem harisnyázott.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18278) Dzsozi56


Dzsozi56
tag

Talán túl amatőr kérdés, de ezt sem árt megtudnom!
2 db be quiet silent wings 140 mm-es PWM-es ventillátor kerül a gyári 200-as helyére egy CM 690 III típusú ház elejére. Melyik rögzítést célszerű választanom a kézikönyvben leírt 3 lehetőség közül?

1.) Kemény műanyagos sarokelemmel történő rögzítés csavaros felfogatással a ház elülső lemezéhez.
2.) Antivibrációs gumielemmel, 1 mm-es hézagot hagyva a ventilátor keret és a ház lemeze között. (A sarokelem "L" jelű vége néz a ház lemeze felé)
3.) Antivibrációs gumielemmel, de a légkavaró gumis kerete közvetlenül felfeküdjön a ház lemezére. (A sarokelem "S" jelű vége néz a ház lemeze felé)

Köszi a reménybeli javaslatokat: Dzsozi56

(#18279) Grózi válasza Dzsozi56 (#18278) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Én továbbra is a csavart preferálom,de ha vékony anyagú a ház akkor a gumibak segít a rezgés elnyelésében!(akkor 2-s)

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18280) Gh0sT válasza Grózi (#18277) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nincs nekik... Esetleg ez jó lehet? [link]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#18281) Grózi válasza Gh0sT (#18280) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ez az Arctic kábel felejtős,minden 3. működik rendesen-nekem legalább is ez a tapasztalatom.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18282) Gh0sT válasza Grózi (#18281) üzenetére


Gh0sT
addikt

Két darab kettes Y-t se dugjak egymásba ugye?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#18283) mihione


mihione
őstag

Na,kivagtam a hatso es az also racsozast a venti elol,teljesen elhalkult a masina F12-vel pedig mind max fordulaton mennek,koszonom a tippet eg es fold a ketto kozti kulonbseg!viszont most hogy levettem a radirol a masodik ventit es atraktam felulre ugy erzem hogy sokat visszafele dolgozik a radin levo venti,ha odarakom a kezem hatarozottan erezni lehet hogy mintha nem tudna attolni a radin igy "lepattan" rola es visszafujja.hofokok is romlottak igy.szerintem megy vissza hogy radin keresztul szivja at.kivancsi leszek javul-e.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#18284) #68216320


#68216320
törölt tag

Egy ilyen venti adta meg magat a CPU hutomon. Ez 140mm, de a csavarjai 120mm venti elhelyezesben vannak. Max 96CFM legszallitas es PWM jellemzik. Tudnatok ajanlani hasonlo parameterekkel 14 vagy 12 cm-es ventit? Legyen ekkora ereje es pwm legyen.

(#18285) ubyegon2 válasza Grózi (#18277) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem vagyok pesti/függő, bár itt élek 1000 éve. :DD Ettől még az egyik bolt, ahol vételezni szoktam meghajtót, egyebet, egy km- re van a melóhelyemtől, a másik hazafelé útba esik., itt rendeltem meg reggel az SSD- t, este meg átvettem. Azt most nem említem, hogy talán a legtöbb számtech bolt eme településen van. Emiatt nyekeregtem.:P Vagy várok 4-7 napot (jön a kánikula) és a termék árának feléért- harmadáért jóltartom a futárcégeket!

Leesett most a Varázsló is, eddig mindíg olvastam, hogy rendelj a Varázslótól és azt hittem ez valami titkos kód.
Reggel még nem vettem észre, de a különbség a garancia ideje, 7 voltos adapter mindkettőhöz jár!
Azért köszi a javaslatokat, erős a gyanúm, hogy nem kapok jobbat és ez marad! Ha meglesz, jövök még beszerelési tanácsokért! :DD

(#18286) Glaz-dozfhut válasza #68216320 (#18284) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Scythe Grand Flex PWM, Cooler Master Jetflo 120, Akasa Viper R Thermalright TY 143. Ezek inkább erősek, mint halkak.

- Glaz-doz-fhut -

(#18287) Grózi válasza Gh0sT (#18282) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Én nem erőltetném...
mihione Egy nagyobb statikus nyomású ventivel sokat nyernél a radin.Örülök,hogy bejött a rács.
PeachManAkasa Viper R (AK FN-073)ha teljesítmény kell(800-850 rpm-ig halk),TY-147A ha inkább a halkság(többen jelezték hogy mostanában akad pár hibás példány-csak tudj róla)
ubyegon2 A pesti dolgot nem kell komolyan venni,csak vérszívás.Igen Merlin=Varázsló.Sajna a szállítás nem olcsó,ha előreutalsz akkor posta pontra/csomagautomatába olcsóbb(azt hiszem 900).Sajnálatos módón a Nanoxia és Thermalright,Lepa Bol.Quiet ventiket csak ők forgalmazzák.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18288) Grózi válasza Glaz-dozfhut (#18286) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A Jetflo-t azért én nagyon nem ajánlanám,nem hiába kapta :D a nevét..

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18289) FirstTripla válasza Glaz-dozfhut (#18286) üzenetére


FirstTripla
tag

Grózi ebben egyetértek, hatalmas hangja van a JetFlo-nak és ha nem egy nagy teremben vagy akkor nagyon hangos max fordulaton. Hangfalakat is feljebb kell tekerni, hogy ne legyen zavaró a zúgás. Ja és a rács a venti előtt a a légáramlást elrontja (vagyis nem középre nyomja a levegőt) és zavaróan hangosabbá teszi.

(#18290) mihione válasza Grózi (#18287) üzenetére


mihione
őstag

Hát még én hogy örülök :C
Radira 12 cm-ben van valami olcsóbb megoldás?
Csak egy vékonyka Coolermaster seidon 120v-vel kéne elbánnia.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#18291) Grózi válasza FirstTripla (#18289) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Hasonló a tapasztalatunk! ;)
mihione
Az Akasa Apache Black-t nyugodtan ajánlom,én is használom.Már kis fordulaton is(800 rpm) nagy légszállítás,nyomás és alacsony hang jellemzi!

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18292) ubyegon2 válasza Grózi (#18287) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Dehogy veszem komolyan, nem úgy, mint a javaslataidat! Sokat segítettetek a választásban. :R

Jól értelmezem, hogy a venti a cimke irányából szívja a levegőt?

(#18293) Grózi válasza ubyegon2 (#18292) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Attól függ melyik címke..A hátlap felé fúj mindig(ahol a vezetékek mennek),illetve a legtöbb venti oldalán a forgásirányt és a levegő útját is jelölik egy kis ábrával.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18294) mihione válasza Grózi (#18291) üzenetére


mihione
őstag

Köszi,de ez kissé húzós árban van,ennél valami olcsóbb esetleg? :DD

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#18295) #68216320 válasza Glaz-dozfhut (#18286) üzenetére


#68216320
törölt tag

Köszönöm. Ezek valóban elég "erősek".

(#18296) ubyegon2 válasza Grózi (#18293) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

:) Értelek, köszi. Nem egyszerű ez a hűtés téma, de hamarabb kiismerem majd magam rajta, mint legutóbbi hw bővítésnél, az épp az SSD volt. Annak azért örülök, hogy a ventiknek tök mindegy, hogy Wint vagy Linuxot használok, mondjuk ez sem igaz minden esetben, de nálam most igen!

(#18297) Grózi válasza mihione (#18294) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Kifejezetten radira,amit nyugodtan ajánlanék? Nem jut eszembe egy se.
ubyegon2 Senki se úgy születik hogy tudja ezeket,pont az a fórum lényege hogy segítsünk a tapasztalatainkkal+ te is tanulsz!

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18298) mihione válasza Grózi (#18297) üzenetére


mihione
őstag

Alpenföhn wing boost/plus 120mm milyen?

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#18299) Grózi válasza mihione (#18298) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Nem rossz,nagyon nem.Viszont semmiben sem kiemelkedő és az ára sem kevesebb az Apache-nál,sőt.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#18300) mihione válasza Grózi (#18299) üzenetére


mihione
őstag

Van fent egy aprón a sima 2500 a plus 3000.apache meg ahogy néztem olyan 5k körül van újonnan.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.