Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69451) HussarF válasza #81556480 (#69450) üzenetére

Az plusz 10 millió ingame pénz. De Plata nem szeret csítelni ;]

(#69452) rasotamas válasza Plata (#69449) üzenetére


rasotamas
veterán

Én a kocsilopós kocsikiszállítós alapzenét utálom, be kell kapcsolnom a rádiót, vagy lenémítani hogy ne halljam, pedig a másik monitoron mondjuk épp menne a star trek discovery/the orville vagy a youtube.

Tú-tű-tí-tő, tirürünn
Tú-tű-tő-tí, turürinn
Wápp wápp wápp wáppu...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#69453) Segal válasza #81556480 (#69450) üzenetére


Segal
veterán

:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#69454) PeL


PeL
addikt

Változott akkor a heti program? Mi az új lehet már tudni?

Közben megtaláltam: Reddit

[ Szerkesztve ]

(#69455) Plata válasza HussarF (#69451) üzenetére


Plata
félisten

Ha neked alt+f4 ad 10 millát akkor lököttebb vagy mint gondoltam. :P
De Plata még sosem csalt sem GTA-ban sem más online játékban.
San andreas-ban például sokat csalt,mindenféle lökött csalásokat használt.
Tíz milla GTA dollár aprópénz,azért nem tenném kockára az accom.
De ha Plata akarna,mesélhetne neked igazán nagy összegről meg hogy hogyan is kell át verni a bannt. :P
De Plata accountja elite és inkább nem mesél nyílt fórumon,mert sok a spiclííí. :U

(#69452) rasotamas
Kocsi eladásnál én azért szoktam le maradni,mert először is elkapcsolom azt a ragyás zenét. :D

(#69454) PeL
Nekem repkedés közben azt a ruhát írta ki.

[ Szerkesztve ]

(#69456) Plata válasza PeL (#69454) üzenetére


Plata
félisten

Este szerintem megveszem B11-et.
Mielőtt leléptem megnéztem a klubban az árut.
Már 455 ezret ért,pedig alig van benne.

(#69457) Mr.Csizmás válasza PeL (#69454) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

special bussiness battles mit takar? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69458) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Sziasztok, megvolt a lapos felújítása óta a teszt üzem.
240GB-os SSD teszi szépen a dolgát, gyorsabb vele a winfos meg a GTAV is mint újkorában, online betöltés is kb csak 2 perc, 5-7 perc helyett, meg mindenhol kb 5 fps-el több van.
Kipucoltam, volt benne portigris bőven, meg a hővezető paszta is be volt száradva...
FPS droppnak nyoma sincs, és játék közben is kb 10°C-al kevesebb a cpu, gpu és az alaplap is, szal úgy vélem a túlmelegedés miatt volt az egész, mert fogta és lekorlátozta az órajelet, amit ugye 10s-enként csinált, most egy darabig ezzel se lesz gondom.

Közben mint kiderült a családon belül van magentás, így kamatmentesre lehetne elhozni tőlük laptopot (mivel leszoktam a cigiről így kb még maradna is, mert havi 50k ment el párommal együtt), így erre a kettőre gondoltam:
[link]

vagy erre:
[link]

Nyílván ezek is csak akkor jönnek szóba, ha már találtam valami fasza állást, valamint nem csak játékra lennének befogva, hanem a diplamunkámban is hasznomra válna, mert vegyipari gépészként van mit modellezni...

Na meg persze ez is csak ötlet, a használt alkatrészekből összedobott gép is biztos hogy ugyanúgy megteszi, csak ugye a mobilitásnak annyi.

Bocsi az offért, tudom lapos keresésre van külön topic, de a TI véleményetekre vagyok kíváncsi, elvégre a ti cuccotokkal zuhanok le, ha droppol a gép... :D

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#69459) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

7/2/2018 Weekly GTA Online Bonuses

New Content:
Schyster Deviant
Special Business Battles

Log-in Bonuses:
Schyster T Shirt

Double GTA$ and RP Activities:
Trading Places Remix
RC Bandito Races
Nightclub Safe income

Other Bonus Activities:
Event Cargo (2.5X cash)
Nightclub Popularity (2X)

Discounted Content:
Engine, Brake and Suspension upgrades
Terrorbyte
Terrorbyte Modifications
Oppressor MKII ($2,193,750 Trade Price)
Menacer ($1,153,750)
B-11 Strikeforce ($2,470,000)
Pounder Custom ($168,700 Trade Price)
Mule Custom ($50,400, Trade Price)
Nightclubs (30% Discount)
Nightclub renovations
Cerberus ($2,902,725 Buy It Now, $2,182,500 Trade Price)
ZR380 ($1,603,980 Buy It Now, $1,206,000 Trade Price)
DJ hire costs (30% Discount)

Time Trial:
Observatory, Par Time of 2:04.40

[ Szerkesztve ]

(#69460) #81556480 válasza Gawamatsu (#69459) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mi az az event cargo ?

(#69461) Plata


Plata
félisten

Ez a játék már megint tök hülye.
Este felmentem és pár érdekesség fogadott.
A délelőtt lopott ládák eltűntek,két raktáram újra üres.
A nigthclubban az áru 455 ezer körül volt,este az is valami 370 ezer volt újra.
Elmentem lopni jewel-t erre lopás közben kiírja hogy defend. :Y
De a defendet azonnal elbuktam,a bunkert kirámolták.
Hogy lehet láda lopás közben defendem?

(#69462) HussarF válasza Plata (#69461) üzenetére

#justplatathings

(#69463) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Manapság ritka ennyi playert egy helyen látni, nem eladások céljából :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#69464) CactuS válasza Gawamatsu (#69459) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Deviant egész jól sikerült, ha ezt vesszük alapul:

Plymouth Barracuda ''TorC''

Amúgy mi lelte az RS-t? Ezt már a sokadig muscle car mostanában, ami normálisan néz ki.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#69465) Plata válasza HussarF (#69462) üzenetére


Plata
félisten

Loptam 3 ládát,bevittem raktárba kiírta hogy 3 ládából 3 leszállítva.
De ahogy kijöttem a raktárból újra megvolt a 3 láda jele és nem tudtam csinálni semmit.
Haza mentem az irodába,de ott sem tudtam kezdeni semmit.
Olyan jó 10 perc után esett le a szervernek hogy végeztem.De ezek után minden láda eltűnt. :D

(#69466) htc07 válasza #81556480 (#69426) üzenetére


htc07
addikt

szia, en voltam az egy-ket hettel ezelott, nyitottam rockstar ticketet, adtak penzt. (eloszor valami 70k-t, aztan sirtam hogy keves, kuldtek meg egy szazast).

1-2 nap alatt megvolt.

(#69467) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Magyarítást ugye nem szabad használni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#69468) Mr.Csizmás válasza enginev3.0 (#69467) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem ajánlott online.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69469) the_mad válasza htc07 (#69466) üzenetére


the_mad
aktív tag

Nem értem miért kell ennyit szenvedni vele. A fegyverek megmaradtak, az a lényeg. A lőszert meg sokkal egyszerűbb és gyorsabb két kör Sandy Survivalon összetalicskázni, mint a szupporttal kardozni 60-70 ezrekért.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#69470) Plata válasza the_mad (#69469) üzenetére


Plata
félisten

Én akkor sem írtam nekik amikor több millát buktam,játék hibájából.
Tegnapi bugok miatt is írhatnék hogy adják vissza a ládáim vagy a félig tele bunkerem,de nem fogok.
Lőszerek miatt írni meg tényleg nagy marhaság,hamarabb megkeresed az árát minthogy írj egy levelet supportnak. :D

(#69471) rasotamas válasza Gawamatsu (#69459) üzenetére


rasotamas
veterán

Simán is olcsóbb lett az Opressor vagy csak trade price-ban? Mit is kell konkrétan teljesíteni, hgoy ne normál hanem trade price legyen?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#69472) htc07 válasza the_mad (#69469) üzenetére


htc07
addikt

nekem nem volt kardozas az a 3 perc amig megirtam a support ticketet.
amikor kijott a jatek es eltunt a kuruma a garazsombol, akkor is kifizettek.

igazabol szerintem ha bedobnam nekik hogy megcsinaltam a criminal mastermindot de nem kaptam meg a tiz millat, akkor azt is kifizetnek szo nelkul.

amugy en nem vagyok hardcore gtao player, nincs ra idom hogy minden este ladak utan szaladgaljak virtualisan hogy penzem legyen.

[ Szerkesztve ]

(#69473) Segal válasza htc07 (#69472) üzenetére


Segal
veterán

azért egy cm-et biztos nem kapnál meg. Az simán visszakövethető mert több dolgot is számol a statisztika a heisteknél.
Én nekem csak egyszer kellett 34 millió végett supportoznom. Naná hogy én voltam az első (meg Kele :DDD ) aki belefutott a kórházas pénzlehúzós bugba a crew-ból...
Nem volt könnyű de végül csak jóváírták.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#69474) HussarF válasza Segal (#69473) üzenetére

Én bekardoztam már így 2.2 millát, amikor bugos lett a nagy láda raktár eladásom és elveszett.

(#69475) htc07 válasza Segal (#69473) üzenetére


htc07
addikt

akárhogy is, szerintem nem megterhelő lenyitni egy jegyet, aztán maximum nem jön össze.

(#69476) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Napi bug jelentés:
Lazulok a nightclub-ban, és mondom leülök már a gép elé hogy meglessem hogy áll az áru készlet, így indítottam egy CEO-t.
Erre le se tudok ülni, mert hív LJT hogy éppen viszik a hamispénzem, amit kb 1 órája adtunk el, szal kb 1 csík se lehet benne.
Mindenesetre megmentettem azt a semmit, de kicsit fura, hogy épületen belül vagyok, nem is MC president ként, és jön a támadás...

Mellesleg kb 1 hét alatt lazán kaptam már 10 támadást, fentebb vették az esélyét vagy mi?
Így kényszerítenek mindenkit hogy vegyen oda secut is, és kevesebbet termeljen?

Am eladások közt támadt egy fantasztikus ötletem:
A kedves R* betehetne egy olyan update-et, amiben ha a CEO és MC eladásokhoz használt járműveket megveszed és tuningolod, akkor azok lennének eladás közben is, mint ami most van a Nightclubban.
Gondoljatok bele, tuningolt postakocsi meg kukás... :D

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#69477) Plata válasza MrYoniko (#69476) üzenetére


Plata
félisten

Ha CEO vagy nem lehet Mc defend elméletileg.
Bár nekem tegnap volt ládalopás közben bunker defend,szóval én már nem csodálkozom semmin.
Csak nálam azonnal ki is írta hogy bukta,közben meg ment a láda lopás.

(#69478) MrYoniko válasza Plata (#69477) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

De a bunker az más, mert azt lehet MC-vel és CEO-val is...
Minden esetre elég fura számomra, bevédtem bevittem volna, elfogadta de ugye belépni nem tudtam mert ugye ceo...
Meg eddig nem úgy volt, hogy ha épületben vagy, akkor nincs támadás?
Lassan már ha passzív vagyok is lesz, sőt, ha offline vagyok, aztán jön az e-mail... :)

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#69479) bluuzia válasza Plata (#69477) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nekem már 2x volt MC Defendem CEO közben:

Az első és a második

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#69480) Kiskokó válasza bluuzia (#69479) üzenetére


Kiskokó
veterán

+++
Nekem is volt már többször is, de épületen belül még nem.
Olyan volt egyetlen egyszer hogy előbb léptem MC be mint bementem a gyárba és a betöltés közben megakadt, bedobott bentre de azonnal ki is rakott és indult a defend.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#69481) Heller2 válasza Kiskokó (#69480) üzenetére


Heller2
aktív tag

8 rendört meg egy helikoptert csak le tudtok lőni, na jó elvesz az eladás örülettöl 6 percet (jó pont neked nem számít ez ) :P :P :P :P

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#69482) Plata válasza Heller2 (#69481) üzenetére


Plata
félisten

De akkor mit csinálsz ha lopás közben jelenti be hogy defend,majd bejelenti azt is hogy buktad. :D

(#69483) Heller2 válasza Plata (#69482) üzenetére


Heller2
aktív tag

Nem szép, hogy buko, jó esetben 30 perc van a defendre.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#69484) Plata válasza Heller2 (#69483) üzenetére


Plata
félisten

Hát semmi nem volt.
Mentem opressorral épp jewel lopás közben erre hív ez a gyökér ügynök,és lopás közben defend,de ahogy letette a telefont csörög is újra hogy elbuktam.Asse tudtam mit csináljak,beírtam csetre hogy lol defend lopás közben de már vége is lett.
Ha duplás bunker hét lenne,zavarna,de így pont tojok rá,de azért kicsit gáz.
Szerencsére a research érdekel most a bunkerben azt meg nem lopták el. :U
De az is cinkes volt hogy előtte meg a délelőtt el lopott ládáim eltűntek a raktárból. :F

[ Szerkesztve ]

(#69485) Kiskokó válasza Heller2 (#69481) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát engem nem izgat a defend mondjuk pont 1 hete buktam be a fullos Bunkerem mert kilőttem a saját árum :DDD
De amúgy jó ha 2-3 havonta van 1-2 defendem azt csá.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#69486) Plata válasza Kiskokó (#69485) üzenetére


Plata
félisten

Nekem ez volt az első bunker defend.

(#69487) #81556480 válasza the_mad (#69469) üzenetére


#81556480
törölt tag

250.000$ volt a teljes lőszer készletem.

Köszi HTC, lehet raszanom majd magam.

[ Szerkesztve ]

(#69488) Kiskokó válasza #81556480 (#69487) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én egyszer írtam Supportnak, mikor bejött a ládázás buktam 2.2Millát mert valami bug miatt 3an voltunk CEOban, Titan eladás. Aki vezette a Titánt ledobódott storyba de úgy hogy storyból tudott írni nekünk a chaten online :D a gép lezuhant pápá 2.2M.

Írtam nekik, első válaszban szó nélkül vissza adták.

A hermeses 500K levonásért már nem írtam

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#69489) Plata válasza Kiskokó (#69488) üzenetére


Plata
félisten

Én is ott voltaaam. :D
Asszem.
Nem akkor volt mikor savage helivel vigyáztam rátok és ledobott minket a játék?
Én savage helivel sztoriban lövöldöztem online karival és tudtam nektek írni.

(#69490) Kiskokó válasza Plata (#69489) üzenetére


Kiskokó
veterán

De akkor. :U vagy 2 éve
Azóta már tudom, hogy az is csak azért történt mert ott voltál!
Vonzod a lehetetlenséges helyzeteket :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#69491) Plata válasza Kiskokó (#69490) üzenetére


Plata
félisten

És az milyen volt amikor a semmiből be kerültem valakinek a heist-jébe? :DD
Az sem volt semmi.
Ráadásul asszem CM volt. :D

(#69492) Kiskokó válasza Plata (#69491) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen, az is mi voltunk és ott is veled omlott össze a Mátrix...
Az még "oké" hogy itt fárasztod a népet ;] de hogy egy játék is ellened fordul állandóan... hát api tudhatsz valamit :P

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#69493) Segal válasza Plata (#69491) üzenetére


Segal
veterán

Nálunk cm-nél a heist szobába ragadtam. Mármint a többiek látták a karakterem a városba és mászkálni is tudtam csak épp nem láttam az egészből semmit mert nekem egy helyben mutatta a heist szobába a karakterem...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#69494) Plata válasza Kiskokó (#69492) üzenetére


Plata
félisten

Nana.
Erősen gyanítom hogy te egy modder vagy. :P
Nem ment nektek 4-en a Cm és be modoltál még egy embert hátha úgy menni fog. :DDD
Valszeg te modoltál be engem is sztoriba Online karival. :DD

[ Szerkesztve ]

(#69495) rasotamas válasza rasotamas (#69471) üzenetére


rasotamas
veterán

Megnéztem az Oppressor árat, szóval trade price közel 1 millióval olcsóbb, de ahhoz meg kell csinálni 5 kliens küldetést terrorbyte-tal, ami kb 1 milla, ahhoz pedig kell nightclub ami most akciósan 1 milla plusz a többi míg elindul. Tehát minimum pár nap plusz 2 millióba kerül, hogy 1 millióval olcsóbb legyen az opressor. Akkor gondolom nem annyira éri meg.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#69496) Plata válasza rasotamas (#69495) üzenetére


Plata
félisten

De azt is vedd bele hogy most 30%-al olcsóbb a nightclub.
Ha nem most veszed meg drágább lesz a club.

[ Szerkesztve ]

(#69497) MrYoniko válasza rasotamas (#69495) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Így, hogy minden hozzá tartozó sallang akciós vedd meg, az NC simán visszahozza az árát, pláne ha megy mind az 5 MC gyár (nekem megy, és ha nem is nagy haszon van rajta, de van valamennyi).
Mondjuk NC-ben én a népszerűséggel nem sok semmit foglalkozok, termel szépen anélkül is.

Az opressorhoz meg az kell, hogy az 5 kliens küldiből mindegyiket csináld meg legalább 1x, az utolsó kettőt viszont nem tudod egyedül megcsinálni, a többi sima.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#69498) Ironfist77 válasza MrYoniko (#69497) üzenetére


Ironfist77
csendes tag

Elég ha 5 db küldetést megcsinálsz (lehet mind az öt ugyanaz).

(#69499) MrYoniko válasza Ironfist77 (#69498) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Próbáltam, hiába, csak akkor vette vissza az árát, ha mind az 5 küldit megcsináltam egyszer...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.