Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39997) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Egyedül még mindig a CEO a legjobb szerintem ha pénz kell. Én felváltva csinálok 1 vip work 1 láda. Helikopterrel 1 fejvadászat 5-6 perc és 20 000 $ utána amíg letelik a cd. addig megyek 1 kört 1ládával.

A mission sem lenne rossz ha be lehetne állítani, hogy miket listázzon ki és miket ne amikor vége van.

Én még nem játszok régóta de már elvették a kedvem a random csapatokkal való a Heistbe menetelt.
Sokszor csak a 0 kommunikáció miatt van 2-3 +kör meg sértődés mert mindenki úgy csinálja ahogy meglehet csinálni csak akkor nem jó ha a 4 ember 2 féle képpen csinálja ...

Apropó kommunikáció tegnap az első bekezdésben ecseteltet csináltam . Bejött egy PHHU -s így 2 voltunk összesen. Köszönök semmi (ez nem zavaró van hogy én sem látom pont a kiírást amíg kint van).De azért ha látom, hogy csak 2-3 Magyar van fent egy szerveren amire fellépek akkor mindig próbálok köszönni...
Utána oda megy és be áll a célpont mellé.
Írok, hogy most viccel vagy mi. Semmi válasz. Írom, hogy menjen onnan ha véletlen áll ott mert a heli becélozza, semmi ... Leraktam a helit és oda mentem a páncélozott autóval végig lőtt amíg kinyírtam a célpontot. Én feltételezem, hogy a fórumról értelmes emberek csatlakoznak. Ezért kérem, hogy úgy adjuk oda másoknak az accot, hogy az alapokat mondjuk el. Mivel 3x szinten és statokal amúgy sem sok esélye lett volna ott hagytam de azt, hogy végig írtam a chaten és semmit nem írt vissza és reagált az gáz ....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.