Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38651) Plata válasza sztmo (#38649) üzenetére


Plata
félisten

Egy Complete collection vagy Deluxe edition vagy egyéb külön kiadás mellé amiket kapsz azok nagyon szépek tudnak lenni.Na persze ma már ezek is gyatrábbak,de 10-13 éve még nagyon klassz könyvecskéket egyéb vackot mellékeltek hozzá.
Van több mint 60 játékom steamen,de szerintem max 10-el ha játszottam eddig. :B

(#38650) CactuSÉn is szoktam hébe hóba,de főleg kipróbálás miatt először megpróbálom warezt ha tetszik megveszem,viszont GTA-t nem próbáltam warezzel.

[ Szerkesztve ]

(#38652) gyimger válasza Plata (#38651) üzenetére


gyimger
őstag

Felesleges lett volna, mert tudtad, mit kapsz, és nincs egy súlycsoportban az eredetivel.
De úgy néz ki, egyedül vagyok azzal, hogy megvettem a praktikus Steam változatot és mellé a haszontalan látvány miatt egy aktivált dobozost. :DDD

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#38653) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ha jól látom, akkor megérkezett a Seven 70.

Ezen a videón kiborultam. [link] 39.903.999.738 $ a bankban, és még 5 milka KPban. És az ilyen "streamel" és még mindig online...

Amúgy korrekt volt a régi infó: Dewbauchee Seven-70 695,000 $. És egész szépre meg lehet csinálni, ez szerintem bent lesz a garázsomban.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38654) Locutus válasza CactuS (#38653) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem nem jön be ez se...

Ellenben tegnap vettem egy classic corvettet, és az baromi jó :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#38655) Modst3R válasza Locutus (#38654) üzenetére


Modst3R
senior tag

classic corvettet +1

seven 70 - 0 tuning :R

[ Szerkesztve ]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#38656) Plata válasza Modst3R (#38655) üzenetére


Plata
félisten

Ez a mai kocsi? :F
Asszem ezt is kihagyom,igazán kiadhatnának már valami szép autót is,nem csak ilyen ufó szerűségeket.

(#38657) Modst3R válasza Plata (#38656) üzenetére


Modst3R
senior tag

képen a classic, ültél benne :DDD

vagy cabrio ;]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#38658) Plata válasza Modst3R (#38657) üzenetére


Plata
félisten

Jah aszittem ez a mai taliga.

(#38659) #81556480 válasza Plata (#38656) üzenetére


#81556480
törölt tag

nekem meg már egy új kocsi sem kell az az igazság. van már elég. van miből válogatni. pár nagyvas, valami gumikerekes tank, mint a IV- be van vagy valami harci jármű jöhet, a "fun" faktort növelni. De ezekből nekem már tényleg elég . Ez a legújabb sportkocsi annyira szürreális nekem, nem is venném meg ha lenne is rá pénzem, akkor se.

(#38660) CactuS válasza Locutus (#38654) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Melyiket? Mert kettő van. Mármint 2 régebbi évjárat és azon belül ügye van cabrio, meg normál tetős is. Én mindkettőt megvettem, nagyon jó hangjuk van, nem annyira kidolgozott, mint egy SL mercié, de egyedi. ÉS ahogy nézem classic autókból úgyse jön új, mert erőltetik ezeket a drága sport/super osztályokat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38661) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Seven 70 nekem kifejezetten tetszik. Főleg szürkében. Bár az első lökhárítót kicsit túlcifrázták.
Aston Martin lenne ezért is lett szürke nálam.

Gunner for life

(#38662) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Megérkezett a harmadik rejtett sportkocsi is, ami a Finance and Felony frissítéssel került a GTA Online felhozatalába. A Dewbauchee Seven-70 mellett három új Power Play pályát és kedvezményeket is aktiváltak a fejlesztők.

Az autó a LegendaryMotorsport oldalán vásárolható meg 695 000 GTA dollár ellenében. Aki viszont új verda helyett inkább egy ütős helikopterre gyűjtögetett, annak itt a remek alkalom, a Savage helikopter ugyanis most féláron rendelhető meg a Warstock Cache & Carry honlapján.

A többi akció az ingatlanokat érinti. Július 11-ig minden iroda és iroda belső tér 20 százalékkal olcsóbb, a garázsok árának pedig a negyedét engedi el a Dynasty8. A raktárakban történő járműfejlesztésekre 15 százalék kedvezmény van érvényben.

Mindemellett hétfőig a korábbi 25 százalékos Függetlenség napi akciók is megmaradnak, és ahogy az lenni szokott, dupla jutalom jár a kiemelt playlist végigjátszásáért.

forrás

Gunner for life

(#38663) cyberkind válasza ProgenXL (#38662) üzenetére


cyberkind
félisten

Van missönre dupla xp?

Paranormal Cocktivity

(#38664) ProgenXL válasza cyberkind (#38663) üzenetére


ProgenXL
őstag

"dupla jutalom jár a kiemelt playlist végigjátszásáért."

Egy olyat látok ahol dupla xp jár az is 2 versenyből áll..

Gunner for life

(#38665) Plata válasza ProgenXL (#38662) üzenetére


Plata
félisten

Klassz kis leárazások,de én nem költök semmire most inkább.
Inkább gyűjtögetem a lóvét hogy legyen az új kéróra.De még mindig kevés pézem van.

(#38666) Locutus válasza CactuS (#38660) üzenetére


Locutus
veterán

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#38667) #81556480


#81556480
törölt tag

Péntektől viszik az xbox ONE-ok a Red Dead Redemptiont. Ezt csak azért írom mert nemrég volt téma.

(#38668) cyberkind válasza #81556480 (#38667) üzenetére


cyberkind
félisten

Király, én abban reménykedem hogy 2. résszel együtt ezt is kiadják PC-re de max nem! :DD

Paranormal Cocktivity

(#38669) gyimger válasza cyberkind (#38668) üzenetére


gyimger
őstag

Ha felújított verziót kap (mint a téma címadója), akkor az sincs kizárva. De ez még nem az.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#38670) drachoHUN válasza Plata (#38665) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Még mindig úgy írod, mint ha tény lenne, hogy jön bármiféle új kéró. Pedig egyáltalán nem az...

Forza JUVE!!!

(#38671) ProgenXL válasza drachoHUN (#38670) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én sem nagyon értem ezeket a képzeletbeli házakat. Persze sose tudni de semmi hihető forrás nincs.

Gunner for life

(#38672) #81556480


#81556480
törölt tag

Napi érdekesség:

A GTA V-ben lévő awardoknak a Max Payne 3-ban lévő megfelelői a GRINDS-ek.
Ezek között van Ill Gotten gains nevű is. Régebben mintha már írtam volna, de most újra eszembe jutott.

(#38673) Modst3R válasza ProgenXL (#38671) üzenetére


Modst3R
senior tag

Kész van(nak), benn is vannak térképen, "már csak a permit" kell. Holnap lövök képeket, ma már csak ezért nem loginolok vissza...

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#38674) ProgenXL válasza Modst3R (#38673) üzenetére


ProgenXL
őstag

Kíváncsi leszek. :)

Gunner for life

(#38675) Plata válasza Modst3R (#38673) üzenetére


Plata
félisten

Én azt nem értem ha küldtök PS-re meghívót miért mindig Humane Labs-ot ír.
Ma este le is kaptam.Kapom invet PS-re de HR-t ír.

Elfogadom az invet és PS-en találom magam.

(#38676) Modst3R válasza Plata (#38675) üzenetére


Modst3R
senior tag

Én se értem. De mindig ilyen vt :DDD

Küldök human labsra arra vajon mit ír? Pst?? XDD

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#38677) CactuS válasza Locutus (#38666) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

:R Szép darab és végre van más is, rajtam kívül, aki nem High end / Sport felnivel használja.

Plata: Akkor már értem, hogy mi ez a sok Humane Raid Labs meghívó. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38678) Plata válasza CactuS (#38677) üzenetére


Plata
félisten

Már elég rég óta csinálja nekem ezt,ha valaki ismerős küldi PS invet fix humane labs-ra szól a meghívó. :D

(#38679) INMOTEP válasza Plata (#38656) üzenetére


INMOTEP
őstag

Tegnap megvettem azt a kocsit ,mentem vele 3 kört és eladtam .Buktam 200 k -t körülbelül :) Szerintem nem éri meg belefektetni ,ami most jelenleg szerintem a favorit a Pfister 811 [link]

(#38680) BigStraw


BigStraw
senior tag

Pegassi Reaper mennyire állja meg a helyét a versenyeken meg a Super kategóriában?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#38681) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok. Tonna számra jönnek ki újabb és újabb játékok, annyi van mint a szemét, és fog is kijönni jópár fps stb. még mostanában, kérdésem az lenne, érdemes játszani ezzel a játékkal?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#38682) #81556480 válasza Feri1977 (#38681) üzenetére


#81556480
törölt tag

Milyen kérdés ez ? :F

Egyik legnagyobb példányszámban eladott játékok egyike. Már majdnem 3 éves az alapjáték, de még mindig rengetegen játszanak vele. Nem egy tömeg cod hogy évente jöjjön ki. Ezzel 4-6 évre kell számolni. Még egy darabig nem várható új GTA rész( ha most bejelentenék, szokás szerint még akkor is 1-2 év lenne mire kijön), viszont az Online fejlesztése folyamatos. Esetleg még egy sztori DLC talán, ( de én már nem reménykedek benne) .

Egyébként a GTA IV- fapados multija is él és virul a mai napig. Még játékosok is vannak benne.

[ Szerkesztve ]

(#38683) Mike


Mike
veterán

Plata, szánj meg engem egy PS -sel, mert kellene még 400k hogy meg tudjam venni a bigfootot és a motort

(#38681) Feri1977
Nem

[ Szerkesztve ]

(#38684) Bjørgersson válasza #81556480 (#38682) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ebből a hozzászólásból pont csak az nem derül ki, hogy egy retek unalmas szar az egész online, a sztori pedig max két végigjátszás után törölhető.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38685) Locutus válasza Mike (#38683) üzenetére


Locutus
veterán

Bigfoot nemtom megér e ennyi pénzt... inkább csak eszmeileg, mert haszna nem sok. Terepezésben sem különösebben kiemelkedő, meg amúgy simán közlekedni vele is elég körülményes.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#38686) #81556480 válasza Bjørgersson (#38684) üzenetére


#81556480
törölt tag

Neked lehet. de aki most kezdi, annak azért van benne felfedezhető tartalom bőven. Elsőre a Heistek se szarok.

(#38687) ProgenXL válasza Bjørgersson (#38684) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ezzel a retek szarral ma is rengetegen játszanak. Akik ebbe a topic-ba írnak ők is ezzel az unalmas retek szarral játszanak. Én is a pc-s megjelenése óta. Tehát lehet nem mindenki úgy gondolkodik mint te.

Gunner for life

(#38688) Bjørgersson válasza ProgenXL (#38687) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem kell ennyire magadra venni, értelemszerűen a véleményemet írtam le. Be is baszna, ha mindenki ugyanúgy látna mindent. :o A rengeteg játékosra pedig ezt a nagyon idióta legyes-szaros hasonlatot tudom felhozni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38689) CactuS válasza Bjørgersson (#38684) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A tiedből meg csak az nem derült ki, hogy mennyire sarkítasz / nem kedveled a műfajt / elfogult vagy (ahogy a példád is mutatja). :F Szélsőséges vélemények mindig lesznek, ezzel sincs gond, de egyrészt meg lehet ezt fogalmazni kulturáltabban is. Szerintem a steames többnyire pozitív / nagyon pozitív helytálló, különösen annak fényében, hogy a negatív kommentek döntő többsége 2 dolgot sérelmez: nagy töltési időt és anno a Sale-es felárazást, amivel trükköztek anno.

Nem tudom, hogy létezik-e olyan, hogy átlagos játékidő egy adott játékra, de nekem az ismerőseim döntő többsége 500 óra felett van már (bőven). Nálam ez 600+ és ez csak az online rész, a sztoriban is van szerintem vagy 200 órám.

Feri1977: Ha szereted az autós játékokat, némi sandbox körítéssel, könnyed karakterfejlődéssel, keverve a coop és competitive játékmódokat, akkor igen, érdemes megvenni. Ha hidegen hagynak az autós dolgok és lövöldözni sem szeretsz, akkor max. a story miatt lehet érdemes. Van hátránya is bőven, de alapvetően egy jól sikerült játék, ami hosszútávon tud szórakoztatni, ha fogékony vagy rá.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38690) #81556480 válasza Bjørgersson (#38688) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én amúgy ezt megértem, hogy páran már megunták ( mivel pénz orientált lett az egész, és mindenki farmolgat, akkor tényleg nem izgalmas századszorra ugyan azt a szcriptelt szart végignézni)

Viszont az is igaz amit a multkor próbáltam megfogalmazni: ha van pár haverod, akkor a lehetőségek végtelenek. Vannak akik csak azért játsszák a GTA-játékokat, hogy cél nélkül kalandozgassanak benne. ( én ezt szoktam mai napig a IV-ben is, meg mintha már te is írtál volna hasonlót régebben). Este pl teniszeztünk az egyik PH-s kollégával, ami nem egy nagy durranás, de szórakoztató volt ( hajnalba ha nagyon unatkozom golfozni szoktam, annak is van egy feelingje )

Az unalmassághoz még annyit tennék hozzá, amit nem értek : COD, BF, vagy bármelyik FPS játéknak van egy 8 órás sztorija, ami irányított, csőjáték. Ezen felül a multi egy kb 10 pályából álló lövölde. Mindig ugyan az. indítod a játékot, és ölöd a másikat. Ebbe beleölnek az emberek több ezer órát. ( én az első pár száz óra GTA onlineomat team deathmatchben töltöttem el). De az nem unalmas.

én azt mondom cefet jó ez a játék, csak nem rakja eléd mit csinálj, neked kell megtalálni benne a fun faktort :P amiben meg nincs hiány.

(#38689) CactuS én se mindig értem kovinszki úr okfejtéseit. itt van a kezdetektől, várta a megjelenését a játéknak, de nem nagyon elégedett. Egyébként én összeadtam 2 platform online és story idejeit, ami 1700 óra. Én itt tartok 3 év alatt :D

[ Szerkesztve ]

(#38691) drachoHUN válasza BigStraw (#38680) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ha skilles ellenfél is van jobb kocsival (T20, Osiris, Zentorno, FMJ, X80) akkor nem igazán nyertes választás. De a random ellenfelek ellen mindennel lehet nyerni. Ha Catchup meg Slipstream beállítások On-on vannak, akkor is szinte mind1, mivel mész.

Forza JUVE!!!

(#38692) cyberkind válasza #81556480 (#38690) üzenetére


cyberkind
félisten

Azzal van az egész kinyírva hogy nem lehet modolni, a 4 multija nemhiába él még mindig, számtalan ötletet pakoltak abból ebbe csak az már most kevés.

Paranormal Cocktivity

(#38693) #81556480 válasza cyberkind (#38692) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na ja, csak emiatt a marhuláson kívül az játszhatatlan, mert tele van csíterekkel. Az 5 ben ott a creator, csinálhatsz amit csak akarsz úgy, mint a 4-ben is tették ezt , leszámítva a gode modeokat és egyéb bosszantó dolgokat.

nekem erről a modolgatásról inkább a san andreas multija jutott eszembe az óriási rámpákkal meg stunt szerverekkel. Szerintem ennek a feelingját akarják visszahozni a stuntos DLC-vel. Persze ez se fog majd tetszeni az embereknek, nem tudom miért.

(#38694) Bjørgersson válasza CactuS (#38689) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Semennyire nem sarkítom a saját véleményemet, a műfajt pedig egyáltalán nem nem kedvelem. :)

LaciCRM persze, hogy vártam, hogyne vártam volna. A sztori egynek elmegy, a IV-nél persze jobb, a multi pedig 50, de nagyon maximum 100 óra után egy nagy nulla. Annyi idő alatt bőven végig lehet tolni legalább kétszer a heistokat, versenyezni, kontakt missionök 95%-át legalább egyszer végigcsinálni, versenyezni, az összes többi ötlettelen játékmódot, adverszary módot kipróbálni, free mode-ban marhulni, majd egy életre megunni. Természetesen ezt mindet haverokkal, nem egyedül.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38695) CactuS válasza #81556480 (#38690) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én megértem, hogy sokan belefásultak, az tény, hogy nagyon rámentek a pénzre. Aki gyűjtő, az rengeteg pénzt bele tud ölni ebbe a játékba és ahhoz meg vagy nagyon sokat játszik, vagy mastercardozik. Sőt vannak olyan dolgok, amit tényleg negatívak vagy idegesítőek: töltési idő, anti-cheat rendszer, vagy ahogy írtad a Hestek alatt a 150. alkalommal kötelezően végignézendő videók. Ettől függetlenül aki beletesz egy játékba 3-400+ órát az ne mondja már, hogy rossz választás a játék.

Most nézem remekül sikerült megírnom a kommentemet. Kávé nélkül képtelen vagyok értelmesen fogalmazni. :B

Pfister 811: baromi gyors autó, nagyon jó gyorsulás és végsebesség értékkel, de a tapadás/kanyarodása nagyon elmarad a T20/X80/Zentoro/stb. élmezőnytől. Repteres pályákon ha azonos tudást feltételezünk, akkor tuti, hogy nem győzöl, ha viszont kevés a kanyar, akkor esélyes.

kovy29: Ezt eléggé tényként írod le. De akkor szerinted az emberek miért játszanak még további 500-1000+ órákat is vele? :F

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38696) Plata válasza Mike (#38683) üzenetére


Plata
félisten

Engem is úgy hívtak,de este ha fent leszel lehet róla szó.

(#38697) Plata válasza Feri1977 (#38681) üzenetére


Plata
félisten

Tonna számra jönnek ki az új játékok,amiket vagy ki sem próbálok vagy egy nap után leteszem és megyek vissza GTA-zni mert az nagyon jó.Na persze csak Online játszom főként.

(#38679) INMOTEP
Tud meg hogy nagyon meg haragudtam rád,mi a fenének mutogatsz ilyen videókat,most miattad elköltöttem majd másfél milliót. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38698) #81556480 válasza CactuS (#38695) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én ajánlom mindenkinek ezt a játékot !

:D

A foci EB-n kialakult " károgók" után itt is lehetne valami gyűjtő neve a GTA hatereknek :D

[ Szerkesztve ]

(#38699) Bjørgersson válasza CactuS (#38695) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, ez még továbbra is a véleményem, pusztán csak nem írom minden mondatba legalább kétszer, hogy szerintem. Azért, mert nem vagyunk egyformák, mi másért? Mindenkinek más az ízlése, és ez így jó. Pusztán csak csalódott vagyok, mert nagyon vártam a játékot, a tartalma viszont szerintem egy nagy nulla lett. Az elején persze nagyon tetszett, mert akkor megvolt még az újdonság varázsa, aztán nagyjából olyan 100 óra környékén, de legkésőbb a 100. szint elérése után el is szállt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38700) #81556480 válasza Bjørgersson (#38699) üzenetére


#81556480
törölt tag

Simán jöhetne ON-ba hogy akik csalódottak ( mert nem vagy egyedül ) azoknak véleményük szerint mi kéne a játékba !? Aztán csinálnánk egy ticketet vagy mi a picsát, amin a rockstarosoknak lehet írni, és megírjuk a " Nagy magyarországi GTA-játékosok " ajánlóját nekik, hogy: hé fiúk: ettől jobb lenne az egész :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.