Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na a rendszámtábla gond megoldódott magától ma ahogy bekerült az új kocsi, érdekes...

Amúgy nekem bejön. :)

Smoke some weed nigga!

(#38502) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#38501) üzenetére


ProgenXL
őstag

A hátulja néz ki egy kicsit furán. Enyhe Dodge Viper beütése van. Meg a hátsó légterelő van érdekesen megoldva. Egyébként nekem is tetszik. Az irányítása is rendben van.
Az első lökhárítót meghagytam alapon, az tetszik a legjobban. A tetőt is egyenlőre rajtahagytam.

A kép alapján ereszt a bal hátsó. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#38503) CactuS válasza Wiz Khalifa (#38501) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ebből a szögből nem is olyan randa ez az autó, videókon sokkal rondább. :F Kár, hogy nem fér több a garázsba, ahol a super és sportkocsikat tartom. Ráadásul jövő héten jön a seven 70, ami viszont elég szép maradt a plasztika után is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38504) ProgenXL


ProgenXL
őstag

seven 70 1millió alatti árral lesz. Az már sport kategória lesz szerintem. :)

Gunner for life

(#38505) ProgenXL válasza ProgenXL (#38504) üzenetére


ProgenXL
őstag

695.000$

Gunner for life

(#38506) Plata válasza ProgenXL (#38504) üzenetére


Plata
félisten

Szép autó lesz?

(#38507) ProgenXL válasza Plata (#38506) üzenetére


ProgenXL
őstag

[link]
[link]
[link]

Gunner for life

(#38508) Locutus válasza ProgenXL (#38507) üzenetére


Locutus
veterán

Ez is felejthető...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#38509) #81556480 válasza ProgenXL (#38507) üzenetére


#81556480
törölt tag

én nem ülök fel erre a kocsi hájp vonatra :D . ilyen formájú az elegy RH8- is, ami nekem ingyen van ( másnak nem tudom)

[ Szerkesztve ]

(#38510) Puma K válasza #81556480 (#38509) üzenetére


Puma K
veterán

Az RH8 nekem is ingyen van meg, de nem emlekszem mar hogy miert van meg ingyen es miota.

Errol tudsz valami infot?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#38511) #81556480 válasza Puma K (#38510) üzenetére


#81556480
törölt tag

most olvastam hogy aki social clubba regisztrál, az megkapja az onlineban ingyen.

(#38512) Kiskokó válasza Locutus (#38508) üzenetére


Kiskokó
veterán

jobb mint a sok gagyi extrasupercar... ami ugy nez ki mint valami selejt proto...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#38513) Plata válasza Locutus (#38508) üzenetére


Plata
félisten

Dettó,ez is ugyanolyan haggyá már kategória mint a többi.

(#38514) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha rajtatok múlna a R* felhagyna a jármű modellezéssel. :DD

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#38515) Puma K válasza #81556480 (#38511) üzenetére


Puma K
veterán

Azaz kb mindenki megkapja aki Online-al jatszik?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#38516) ProgenXL válasza Puma K (#38515) üzenetére


ProgenXL
őstag

igen. megszabadulni tőle macerásabb mivel ingyen megvehető.

Gunner for life

(#38517) Puma K válasza ProgenXL (#38516) üzenetére


Puma K
veterán

Igen azt tapasztaltam, hogy ha egyszer bekerul a garazsba akkor problemas onnan eltuntetni :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#38518) cyberkind válasza Puma K (#38517) üzenetére


cyberkind
félisten

Én felrobbantottam de a biztosítónál állandóan ott van. :(((

Paranormal Cocktivity

(#38519) #81556480 válasza Puma K (#38515) üzenetére


#81556480
törölt tag

A social club regisztráció nem szükséges a játékhoz, de szerintem is kb mindenkinek van.

Én úgy adtam el, hogy fullon volt a garázs, és mikor vettem másikat, erre cseréltem.

(#38520) Puma K válasza cyberkind (#38518) üzenetére


Puma K
veterán

En feladtam a harcot egy ido utan anno, hogy eltuntessem... :DDD inkabb beraktam egy olyan garazsomba amit egyaltalan nem vagy alig hasznalok.

Amugy nem ertem hogy a Rockstar miert ilyen suger... ha valami nem kell egy jatekosnak akkor attol miert nem lehet megszabadulni vegleg...? Gondolok itt a fegyverekre, ruhara meg egyeb feleslegesse valt cuccra amire ido kozben mar nincs szuksege az embernek vagy massal helyettesiti...

(#38519) LaciCRM:

Koszi az infot neked es ProgenXL-nek az RH8-cal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#38521) ProgenXL válasza Puma K (#38520) üzenetére


ProgenXL
őstag

Meglehet szabadulni az elegytől. Korábban már volt itt téma.
Ahogy LaciCRM írta én is úgy passzoltam el. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#38522) Gawamatsu válasza ProgenXL (#38521) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Úgy nekem is eltűnt, de a többi kocsit átvitte az új garázsba.
Nem is értettem.
Nem is örültem, mert használatban volt.

(#38523) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy mennyire ok az ha a jatékot a C: meghajtóra telepítem?
Azért kérdem mert rendszer SSD-ről fut és akkor a játék is onnan futna...

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#38524) CactuS válasza Ra's al Ghul (#38523) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Okénak oké, de számottevő gyorsulást ne várjál a töltési időben. Sajnos nem lesz észrevehetően gyorsabb.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38525) Plata válasza Ra's al Ghul (#38523) üzenetére


Plata
félisten

Passz,nekem a rendszer C-ről megy a játék meg D-ről.

(#38526) Kiskokó válasza CactuS (#38524) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem tudom nekem kezdetek óta az SSD-n van a játék a C:- na rendszer mellett.. én indítástól számítva körülbelül 2 perc alatt vagyok bent Online... ez gyors vagy lassú?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#38527) Plata válasza Kiskokó (#38526) üzenetére


Plata
félisten

Passz,én először felmegyek sztoriba és onnan Online,de nem tudom mennyi idő.de gyorsan bent vagyok.

(#38528) Daw93 válasza ProgenXL (#38507) üzenetére


Daw93
senior tag

Az új autók közül ez a legszebb eddig. Mikor kerül be?

GTA Online: Daweee93

(#38529) ProgenXL válasza Daw93 (#38528) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jövőhét kedd.

Az online való felcsatlakozás szerintem inkább net függő és nem hardver. :)

Gunner for life

(#38530) ProgenXL


ProgenXL
őstag

"Új sportkocsival lehet felvágni a GTA Online-ban. A Pfister 811 kicsivel több, mint egymillió dollárért már megvásárolható a Legendary Motorsport oldalán. Ráadásként új kedvezmények léptek érvénybe, és hamarosan aktiválódnak a függetlenség napi ajánlatok is.

Az előző frissítéssel három szuperautót csempészett a játékba a Rockstar, melyekből most minden héten aktiválnak egyet a fejlesztők. A Grotti X80 után ezúttal egy Porsche 918 hasonmás lett elérhető.

A kocsit az aktuális kiemelt playlisten érdemes tesztelni, melynek teljesítéséért dupla RP és GTA$ jár. A lista a “Senora Freeway”, az “Arms Race” és “Business Trip” pályákból áll, legfeljebb 8 játékosra lett szabva, és hétfőig érhető el.

Akciók ezúttal a gépfegyverrel felszerelt járművekre léptek érvénybe. A Turreted Limo és a Karin Technical 40 százalékkal vásárolható meg olcsóbban. Hasonló mértékű kedvezmény van összes maszkra is, a Bullshark Testosterone pedig féláron kérhető Brucie-tól.

Az Egyesült Államokban hamarosan a Függetlenség Napját ünneplik, így július 1. és 11. között 25 százalékkal olcsóbbak lesznek a patrióta öltözékek, a Liberator monster truck, a Sovereign motor, és a Firework Launcher.

Forrás

Gunner for life

(#38531) CactuS válasza ProgenXL (#38530) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

De legalább újra megvehető a liberator.

Frissítettem az összefoglalóban a linkeket és a cikkbe bedobtam Syd képeit is, azon jól néz ki a 811.

Kiskokó: ~ annyi idő alatt beérek én is HDDről.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38532) cyberkind válasza CactuS (#38531) üzenetére


cyberkind
félisten

De nem igazán jó vezetni.

Paranormal Cocktivity

(#38533) Puma K válasza Plata (#38525) üzenetére


Puma K
veterán

Kollégát nem az érdekli, hogy az ábécé mely betűjével ellátott meghajtóról (mert az lehet egy pár) érdemes futtatni a játékot, hanem hogy az eltérő felépítésű adattárolók közti különbség érezhető-e a töltésnél.

Azaz HDD vs SSD közötti sebesség érdekli.

Szintén előbb egyjátékos módba lépek be, majd átváltok a multis karakteremre.

Nem tudom miért így lépek be, de régről biztos meg van az oka... lehet volt anno a gondom, hogy nem talált szervert azonnal és csak keresett és keresett... bár ezen elvileg pár hónapja javítottak egy frissítés keretén belül.

(#38523) Kenan
:

Ha nincs széttelepítve a géped felesleges háttérben futó programokkal amik feleslegesen tekerik az adattárolókat és a procit, akkor gyorsan Online leszel még HDD-ről is.

Nálam az OS egy igencsak belépőkategóriás (Kingston V300 120GB) SSD-ről fut (Win7 64Bit + 240Mbit-es net), a játékok és minden egyéb 1-1db 1TB-os WD Blue 7.2k RPM-es HDD(k)-ről dolgozik, és szintén 1-2 perc alatt fent is vagyok azután, hogy elindítottam a játékot, majd single-be belépve átlépek multiba a karakterválasztóval.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#38534) #81556480 válasza Puma K (#38533) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem is ilyen SSD-van ha jól emlékszem. Véleményem szerint a nagy ugrás HDD és SSD között van, az hogy egy SSD lassúb vagy gyorsabb, nálam csak hájp kategória. Nem hiszem hogy a laikus észreveszi mérésen kívül.

(#38531) CactuS Eddig nem volt megvehető a liberator? ha az nem is de másik BigFootot lehetett venni. ( én még konzolról hoztam a liberatort )

első hsz : nem Daily Questek hanem Daily Objectives

[ Szerkesztve ]

(#38535) CactuS válasza #81556480 (#38534) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az offline - > online mód többet gyorsít rajta, mint az SSD - HDD. Legalábbis a GTAnál. A legtöbb játéknál nagyobb a különbség. Nekem a cégnél és itthon + családban kb. nincsen 2 egyforma SSD (OCZ, Intel, Samsung, HyperX, mindenféle van), észrevehető különbség nincs köztük.

Liberátor elvileg minden évben megvehető július elején. Közben nem. Van egy bigfoot, de az a visszatérő bónusz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38536) gyimger válasza CactuS (#38535) üzenetére


gyimger
őstag

És a landing page segíthet?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#38537) CactuS válasza gyimger (#38536) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt most nem értem. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38538) gyimger válasza CactuS (#38537) üzenetére


gyimger
őstag

Én ezt az (azt hiszem) landing page-nek nevezett dolgot bekapcsoltam a játékban. Tulajdonképp indításnál menübe dob, ahonnan választhatsz online, offline, random job, stb. között.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#38539) ProgenXL válasza gyimger (#38538) üzenetére


ProgenXL
őstag

mindenkinél így van szerintem.

Gunner for life

(#38540) gyimger válasza ProgenXL (#38539) üzenetére


gyimger
őstag

Ki lehet kapcsolni.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#38542) #81556480


#81556480
törölt tag

Story Modeban 100% és még egy csomó minden megvan, viszont a bigfoot peyote nincs. kedden reggel, 7-től 8-ig futkostam a helyen amit minden yt videó mutat, de semmi. az achi is megvan amihez elvileg kellett volna.

Mi a bánatért nem találom? Valakinek innen megvan?

(#38543) Plata válasza #81556480 (#38542) üzenetére


Plata
félisten

Edd meg a virágot,ami a mocsár mellett van a hegyen egy fa tövében.
Vagy dombon?

[ Szerkesztve ]

(#38544) Plata válasza #81556480 (#38542) üzenetére


Plata
félisten

Asszem golden peyote a neve és sárga fehér virág.keresd itt.

Ha megeszed meglesz a bigfoot.

[ Szerkesztve ]

(#38545) #81556480 válasza Plata (#38543) üzenetére


#81556480
törölt tag

Te el szoktad olvasni amire írsz? :DDD Ezt csináltam, sőt még a néhány helyen megadott időt is kipróbáltam de nincs ott.

(#38546) Plata válasza #81556480 (#38545) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom hány órakor kell megenni,vagy keresni,én csak a gamestaron láttam hogy hol van,onnan van a kép is.

(#38547) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Hétvégén tervezem újrahúzni Win10-et, clean install lesz, hogyan tudom elkerülni, hogy ne a 7 dvd-ről telepítsem újra a játékot + megvárjam a qrvasok gigás frissítések míg lejönnek RSSC-vel? Registryben nem lehet valahogy elmenteni a dolgait, aztán mikor új rendszer van, visszaállítom?

Ha nincs tippetek, valószínűleg azt fogom, amit eddig is csináltam, hogy 7 dvd-ről install fel, aztán a régi telepítési mappával felülírom.

(#38548) ProgenXL válasza geckowize (#38547) üzenetére


ProgenXL
őstag

A 7lemezes telepítés elkerülhetetlen.
A napokban telepítettem én is újra. A patcheket kb 11Gb lementettem pendrive-ra, azzal nem volt gond. De magát a játékot telepítsd fel. Az a biztos hogy működjön.

Gunner for life

(#38549) Plata válasza geckowize (#38547) üzenetére


Plata
félisten

Én megúsztam,újra rakták Win.t a gépen,de a win C-n volt a GTA meg D-n és megmaradt.Bekérte 1 5 7 dvd-t leellenőrizte oszt kész,pár perc volt.Csak a sztori mentések úsztak el.

(#38550) geckowize válasza Plata (#38549) üzenetére


geckowize
őstag

Nekem is ugyanazon a meghajton maradna a GTA telepites, mert az HDD, es csak az SSD lesz cserelve, meg arra uj rendszer. Akkor elinditottad a launchert, bekerte ezt a 3 dvd-t es kesz? Sztori menteseket amugy siman lehet backupolni, bar en majd ugyis ujrajatszom egyszer, a kijatszott storyval meg mar ugysem fogok, mert nincs ertelme.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.