Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38801) Plata válasza Kiskokó (#38798) üzenetére


Plata
félisten

Én is vagyok,közbe jött még egy telefon de vagyok.

(#38802) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Dobozos felhasználókhoz figyelem!

Az összes lemez tartalmát bemásoljátok 1 mappába és a telepítés végig megy,semmi lemez ki-be rakosgatás vagy stb., nagyon király! :K

:R

(#38803) gyimger válasza TechN7ne (#38802) üzenetére


gyimger
őstag

De a bemásoláshoz ki-be kell rakosgatni a lemezt, nem? :B

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#38804) cyberkind válasza TechN7ne (#38802) üzenetére


cyberkind
félisten

Aha, és akkor ha sokszor kell telepíteni a játékot tároljam a lemezeket is a gépen, vagy ha nem akkor játsszam ezt el mindig? :D
Jobbra se vágynék. :DD

Paranormal Cocktivity

(#38805) 4264adam válasza TechN7ne (#38802) üzenetére


4264adam
veterán

Már régen Iso-ba mentettem.

(#38806) hegyipapa válasza Mike (#38799) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Szívesen :)

(#38807) hegyipapa válasza Kiskokó (#38792) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Én nem ígértem de segítettem :) Délután már nem olvastam a fórumot.

(#38808) Kiskokó válasza hegyipapa (#38807) üzenetére


Kiskokó
veterán

jó is az,
köszi mindenkinek holnap délután lehetmehetne a kövi. azt egyáltalán nem ismerem.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#38809) TechN7ne válasza gyimger (#38803) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Semmit nem kell rakosgatni,egyeben feltelepül az egész...... :K

(#38804) cyberkind

Elfér a merevlemezen bőven:

De igazad van,inkább akkor töltsd le,ráérsz... ;)

[ Szerkesztve ]

(#38810) cyberkind válasza TechN7ne (#38809) üzenetére


cyberkind
félisten

Kényelmesebb is mint egyszer felmásolni mindent és úgy indítani, de még mindig a Steam a legkényelmesebb. :K

Paranormal Cocktivity

(#38811) TechN7ne válasza cyberkind (#38810) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ha vlmi megvan lemezen,annál biztonságosabb jelenleg nem létezik.

(#38812) cyberkind válasza TechN7ne (#38811) üzenetére


cyberkind
félisten

Szuper, hogy te így látod, akkor használd egészséggel amíg ilyen létezik mert nem fog örökre(sokáig se). ;)
Ja igen, azt meg se említem, hogy te a hajadra kenheted a dobozos verziókat ha nincs 7(vagy több) dvd benne mint a Gta-ban, ugyanis az töredéke se a játéknak. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#38813) TechN7ne válasza cyberkind (#38812) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Minden fontos adatot és mentést minőségi lemezre kell írni ,15 éves mentéseim vannak amiket bármikor elővehetek és felmásolhatom akárhová.
Megbízhatóbb mint egy merevlemez ami bármikor meghibásodhat ,vagy egy szerver ami ráadásul nem is a te tulajdonod. ;)

Az meg lehet hogy nálad ki megy a divatból,de ez nem divat kérdése hanem hozzáértés.
ODD meghajtók vannak és lesznek is,még ha nem is a te számodra.

[ Szerkesztve ]

(#38814) cyberkind válasza TechN7ne (#38813) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem számomra, ideje volna kicsit körülnézni hogy mindenhol a digitális vásárlás megy a felhőt meg se említem a MS-tal az élen akik minden új játékot digitálisan terjesztenek PC-re, én is lemezről rakok Windows-t meg azokat a játékokat amik nincsenek Steam-re de ennyi, a többi mind megvan a neten, sokkal egyszerűbb és kényelmesebb, ha nem így lenne minden játék dobozában 5-6-7-8-9 dvd-t találnánk, de ilyen nem igazán van.

Ja igen, a BF1 dobozában valahol(talán mindenhol) csak egy kód lesz elvileg.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#38815) TechN7ne válasza cyberkind (#38814) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Mi kényelmesebb az őszintét?
Mire letöltöd addigra már rég feltelepítettem a játékot,hagyjuk már ezt a hülyeséget mert ez már nagyon off. :W

(#38816) cyberkind válasza TechN7ne (#38815) üzenetére


cyberkind
félisten

Nehéz megérteni látom, kattintasz egyet és elkezdi leszedni hozzá se kell nyúlni se előtte se utána nem kell mókolni csak egy kattintás, hitted volna? ;)

Paranormal Cocktivity

(#38817) sqpp válasza TechN7ne (#38815) üzenetére


sqpp
őstag

Hát, azért nem mindenki falun él, van akinek lejön percek alatt, de most ez egyéni dolog. Felesleges vitáznod itt.

Én is támogatom a DVD-s dolgokat inkább, még sem megyek a topikokba beírni, hogy jajjj DVD-n vegyétek, mert az jobb! Ő bajuk, döntésük, azaz tartsd tiszteletben és kész.

(#38818) ProgenXL


ProgenXL
őstag

kezdődik megint :DD

Gunner for life

(#38819) rup1u5 válasza TechN7ne (#38802) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nekem dobozos van, viszont optikai meghajtóm az nincs! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#38820) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nem értem miért kell mindig ezen ennyit vitázni... Akinek gyengébb a nete vagy RSC verziója van, az úgyis kimenti vagy másolja, hogy spóroljon a sávszélességgel. Akinek meg steames van vagy (és) jó nete, az úgyis újra letölti, ha kell. Adatmentést meg ne keverjük ide, már csak azért se, mert fontos adatokat nem 1 médiára mentünk és nem egy helyen tárolunk. A GTAV telepítője meg minden, csak nem fontos adat.

A továbbiakban kérlek, tartózkodjatok attól, hogy 2-3 hetente egymásnak estek. Mindenki olyan verziót vett, amilyet akart, nem kell a másikra ráerőltetni a saját véleményünket. Köszönöm.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38821) Plata válasza rup1u5 (#38819) üzenetére


Plata
félisten

Nekem dobozos meghajtóm van.
XP

(#38822) Mike válasza TechN7ne (#38813) üzenetére


Mike
veterán

van működőképes 80 mb-os Conner vinyóm

[ Szerkesztve ]

(#38823) Mike válasza cyberkind (#38814) üzenetére


Mike
veterán

Én már windowst is pendrive-ról

van 2 DVD íróm is, csak ATA-s. A 3.-at épp tegnap dobtam ki mert még a nagy volt (mérete), és koszos is kivülről

szal ha valakinek kell, vigye

[ Szerkesztve ]

(#38824) Kiskokó válasza CactuS (#38820) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát mostmár nekem is kezd uncsi lenni... én nem használok Steam-et de volt márhogy vettem ott játékot talán 1-2 őt... amgy meg alig játszok valamivel szal ha veszek is egy ekkora nevet mint a GTA akkor legyen meg fizikálisan. ennyi.

Hagy tudja már mindenki mit csinál azt kész...
én se állok neki a VW - Audi topicba hogy mindenki vegyen Audi A6 3.0 TDI-t mert az a legjobb...

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#38825) TechN7ne válasza ProgenXL (#38818) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Főleg ha folytatjátok....

(#38805) 4264adam

ISO-ban nem jó,mert akkor megint csak rakosgatni kell. :N

[ Szerkesztve ]

(#38826) Bjørgersson válasza TechN7ne (#38811) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mesélj még.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38827) CactuS válasza TechN7ne (#38825) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Eleve nem kellett volna sokadik alkalommal elkezdeni sem. Bár te csak megosztottad, hogy hogyan lehet megszakítás nélkül feltelepíteni egyben a dobozosat, de úgy látszik, hogy "kapós" a téma, bár még mindig nem értem, hogy miért.

Mindenkinek: Zárjuk le a témát addig, amíg a helyzet nem változik a RSC/Steam rendszerében. Adatmentésre van külön topik, ahogy steam-hez is.

Azt viszont most jelezném, hogy innentől radírozni fogom az ilyen jellegű hozzászólásokat, mert érdemi infót nem tartalmaznak, viszont egymást remekül lehet vele húzni, meg böködni, így felesleges a topikba.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38828) TechN7ne válasza CactuS (#38827) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ne haragudj,dobozos felhasználókhoz szóltam hogy könnyebb ha egy mappába másolják a lemez tartalmát mert akkor egyben feltelepül az egész játék rakosgatás nélkül ,semmi vita "lemez vs steam" vagy akármi, erre kaptam egy ILYENT.

Akkor ki kezdte,miről beszéltek?
És akkor még én kérjek elnézést mikor csak a dobozos felhasználóknak adtam egy egyszerű tanácsot? :U
Gondolkoztok már ,meg előtte olvassátok már vissza hogy ki kicsodát támadott, meg ki generálta ezt az egész felhajtást.... :W

(#38829) 4264adam válasza TechN7ne (#38825) üzenetére


4264adam
veterán

Igen, de nekem ez is elég falun a Telekom net van csupán 1.8mbit/s a maximum. A lemezek iso-ban pedig SSD-re települnek. Szóval még így is fényévekkel jobb a helyzet :)

(#38830) CactuS válasza TechN7ne (#38828) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Olvasd el kérlek, hogy mire válaszoltál. Senki nem kérte, hogy kérj elnézést csak olvasd el, hogy mire válaszolsz. Én azt írtam, hogy te csak leírtál egy segítséget a dobozos változattal rendelkezőknek, viszont valamiért elég forró a téma és ilyenkor mindig előjön a dobozos/digitális vita, ami nem kell a topikba, mert rengeteg offot generál. A törlésre való bekezdés előtt ott van, hogy mindenkinek, nem csak neked szólt, nem akartam még +1 hozzászólást teljesen feleslegesen a topikba.

Még egyszer, hogy biztosan tiszta legyen: semmi gond nincs azzal, hogy te a dobozos változatot veszed. Azzal sincsen, ha megosztasz tanácsokat a dobozosokkal, ami a telepítéskor hasznos lehet (sőt, akár még az összefoglalóba is bekerülhet, ha így tényleg gyorsabb a dolog). Azzal sincs gond, ha más Steames változatot vesz. Azzal van a gond, amikor egymást hergelik a topiklakók az alapján, hogy ki milyen változatot vett. Meg azzal, hogy folyamatosan szidja valaki a Rockstar szervereit, holott le van írva, hogy update/patch terén nincs a helyzet magaslatán a saját szerverük.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38831) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na srácok érdekessgképpen az adataimnál a gépem!

Aszalról Story mode - Online eclipse tower garázsba 2:41 idő alatt léptem be.

Win SSD-n és a GTA V is az SSD-n

Most figyeljetek!!! ééééssss Dobozos verzió ;] hátha számít

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#38832) ProgenXL válasza Kiskokó (#38831) üzenetére


ProgenXL
őstag

Szerintem internetfüggő is. :) ennyi idő alatt winchesterről nekem is belép.
Előfordul hogy hamar bent vagyok de a frissítések után sokat szokott gondolkodni gondolom a terhelés miatt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#38833) Kiskokó


Kiskokó
veterán

tegnap Human labst letoltuk... lester hivott hogy uj heist.. de amikor kilépek és ujra fel akkor midig Ujra hiv é csak utána van kint a zöld ház ikon... de most baszik hivni ? mit csináljak ? :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#38834) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Valaki letudná irni hogytudom átnevezni a játék főmappáját ? Mert ha átirom persze elkezdeni letölteni újra a 67xx gb ot . Nekem csak az a gondom hogy ékezetes a mappa és ha minden igaz ezért updatel mindig ,ezt már megelégeltem minden indításnál

Ugyanitt ,egy ismerősömmel megyünk fel kb 10 20 perc múlva .Tolnánk heistet 2 embert keresünk

[ Szerkesztve ]

(#38835) sqpp válasza INMOTEP (#38834) üzenetére


sqpp
őstag

Regeditbe kell átírnod az elérést asszem:

HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Wow6432Node>Rockstar Games>Grand Theft Auto V

lesz egy olyan, hogy InstallFolder azt kell átírnod

(#38836) INMOTEP válasza sqpp (#38835) üzenetére


INMOTEP
őstag

Köszönöm ,mostmár jó nem updatel :C

(#38837) sqpp válasza INMOTEP (#38836) üzenetére


sqpp
őstag

:R

(#38838) Mike


Mike
veterán

(#38839) #81556480


#81556480
törölt tag

Ned Luke (akiről Michael lett mintázva) feltett egy videót, amint kisétál egy kórházból. A videó címe: respawned :D

(#38840) Locutus válasza Kiskokó (#38831) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem kizárólag a session szerverek sebességén múlik ez.
Nekem a predatoron van a gta5, mégis sokszor többet töltök várakozással mint játékkal...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#38841) INMOTEP válasza sqpp (#38837) üzenetére


INMOTEP
őstag

Gondolom neked is ez volt a gond ,régen ezt irták nekm hogy ez lessz a gond és tényleg igy van .. Csak nekem eddig nem volt türelmem ezzel foglalkozni

(#38842) Mike


Mike
veterán

meddig enged tv-zni mielőtt kivágna a session? üresen vagyok publikba ha valakinek kell

(#38843) #81556480 válasza Mike (#38842) üzenetére


#81556480
törölt tag

1.hsz

nem dob ki tv nézés közben

(#38844) sqpp válasza INMOTEP (#38841) üzenetére


sqpp
őstag

Én volt, hogy hetente raktam újra a gépet, szóval igen ;]

(#38845) Kiskokó válasza #81556480 (#38843) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az zsír jó tudni!!

más
szerintem 1.hsz-be mehetne

Tudtátok, hogy a Chat szövegben page up / down-al lehet görgetni?
Én is véletlenül jöttem rá, aztán mondtam már jópár embernek senki se tudta!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#38846) Plata válasza Mike (#38842) üzenetére


Plata
félisten

Zsír,kb 20 perc és tudok GTAzni,addig bírd ki. :DDD

(#38847) McSico válasza Kiskokó (#38845) üzenetére


McSico
senior tag

Már megérte benézni a topikba. :D :R

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#38848) Kiskokó válasza McSico (#38847) üzenetére


Kiskokó
veterán

végre egyszer ... ;] ;]
Szívesen.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#38849) #81556480 válasza Kiskokó (#38845) üzenetére


#81556480
törölt tag

azthiszem ez már a 4-be is így volt. tehát tudtam, csak elfelejtettem :DDD

(#38850) gyimger válasza Kiskokó (#38845) üzenetére


gyimger
őstag

Ez legtöbbünkben akkor vált világossá, amikor anyázás közben ráugrott a Page Upra, hogy újra indítsa a küldetést, de más nevében nem szólhatok. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.