Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38701) cyberkind válasza #81556480 (#38700) üzenetére


cyberkind
félisten

Singleplayer DLC de nagyon, mert engem a multija már nem izgat annyira, ha fel is megyek inkább autókázok és kész.

Paranormal Cocktivity

(#38702) INMOTEP válasza Plata (#38697) üzenetére


INMOTEP
őstag

Felőlem mérgelődhetsz ,de majd megnyersz pár versenyt pl x80 ellen akkor majd eszedbe jut hogy áldom az istent hogy ismerem Ken okuyama-t

(#38703) CactuS válasza Bjørgersson (#38699) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

(Szerintem bőven on ez a beszélgetés.)

60 Eur átszámítva 18.900 Ft, 100 óra játék esetén 189 Ft / órás ár. Én nem tudom, hogy szoktál-e más játékokkal is játszani, de ez az átlagos játékidő sokszorosa. Ami"retek unalmas szar", abba az ember nem tol bele 100 órát. :B Azért nem is értem, hogy ilyen mutatók mellett miért nem ajánlod és miért vagy ennyire csalódott (mármint miért ilyen érdesen fogalmazol.(Nekem pl: a Black Desert Online nem jött be, pedig az is ~ ennyibe volt és kb. 10 óra rendes gameplay után ráuntam, mégse írtam róla ennyire sarkított véleményt, amikor kérdezgettek róla.)

INMOTEP: Plata még okés, de az a nagyobbik baj, hogy én is azon agyalok, hogy mit kéne kidobni a garázsból, hogy beférjen. :DDD (Szerintem az öreg bugatti lesz a "nyertes")

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38704) Bjørgersson válasza CactuS (#38703) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Többet játszottam vele, mint kellett volna, ezért tartom retek unalmas szarnak. Ha megálltam/tunk volna ~100 óránál / 100. szintnél, akkor valószínűleg nem lennék ennyire negatív. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38705) gyimger válasza Bjørgersson (#38704) üzenetére


gyimger
őstag

Tehát olyan sokáig jó volt, hogy az már szar? :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#38706) Bjørgersson válasza gyimger (#38705) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, egyedül szerintem néhány tíz óra után hagytam volna a fenébe az egészet, az első heistkör után már inkább csak a társaság miatt játszottam. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38707) Plata válasza INMOTEP (#38702) üzenetére


Plata
félisten

Sosem megyek versenyre.Asszem 1 versenyem van.
De az autó tetszik.
Aranyos kis verda,csak jó drága.

[ Szerkesztve ]

(#38708) Plata válasza CactuS (#38703) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a második online karimmal több mint 20 nap játékidő van.

(#38709) CactuS válasza Bjørgersson (#38704) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ah, túltoltad. :DDD

Nálam is vannak töréspontok, szünetek (pl: a 2. karakternél olyan lvl 40-50 körül borult a bili, akkor kimaradt pár hét), de valahogy mindig visszanézek, ha másért nem, akkor ökörködni. Nekem mondjuk nagyon bejött ez a nyitott város az autókkal, fegyverekkel, bármennyire is sok apró idegesítő dolog van még mindig a GTAOban.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38710) cyberkind válasza CactuS (#38709) üzenetére


cyberkind
félisten

Én már vagy 5x túltoltam, aztán valami grafikai beállítást találtam amivel újra szép lett a játék és megjött a kedvem is. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#38711) Laraxior válasza CactuS (#38703) üzenetére


Laraxior
titán

100óra? Egy 12-13ezer forintos játékkal legalább 500, vagy 1000 órát kell játszani, hogy megérje... :K
Meg elégedetten azt mondja az ember, hogy megérte megvenni.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38712) CactuS válasza Laraxior (#38711) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez igazából szubjektív, de ha forintra vetíted le, akkor nem igaz. Vagyis igen, akkor nagyon megéri, de ha átlagos szórakozási lehetőséget nézel, pl: egy mozit, akkor nincs egálban. Egy imax jegy valahol 2.500 Ft köröl mozog, az mondjuk ha 2 órás film, akkor 1.250 Ft per óra. Amit te mondasz az meg 12-24 Ft / óra. Még 100 óra mellett is 120 Ft per órás szórakozás jön ki. Annál max a szabadstrand az olcsóbb, ha mellette laksz és átsétálsz. Szóval még a 100 óra is már jó befektetésnek tűnik, nekem meg már a lelkiismikém is megnyugszik, ha annyit tisztán beleteszek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38713) Dogengar válasza Laraxior (#38711) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Biztos majd 1000 órát egy darab játékba... :N

(#38714) Plata válasza Dogengar (#38713) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mond-e neked valamit a Gothic név,de én azzal a játékkal csak az első fejezetben több ,mint 300 napot játszottam. :DDD

(#38715) Laraxior válasza Dogengar (#38713) üzenetére


Laraxior
titán

CoD MW2: 1300óra
BF3: 1150óra
BF4: 660óra

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38716) ProgenXL válasza Laraxior (#38715) üzenetére


ProgenXL
őstag

GTA V online 1143 óra
Euro Truck Simulator 2 (nagyrészt multiban) 1262 óra

Ez a 2 ami tényleg bejön nekem. Mással is játszok néha de az elenyésző ezekhez képest.

Gunner for life

(#38717) #81556480 válasza Laraxior (#38715) üzenetére


#81556480
törölt tag

SW battlefront, Titanfall,Doom Ezekbe meg nem is lehet 200 óránál többet beletenni, mert kihal az egész :D

És ugyanennyibe kerülnek.

[ Szerkesztve ]

(#38718) Laraxior válasza #81556480 (#38717) üzenetére


Laraxior
titán

Mer' a multiba van az óra. Singlevel már senki nem jatszik annyit.
Anno a Crysist jatszottam sokat, annak az egyjatekos modjat kívülről fujtam, de multi is ment, csak ott még nem volt ilyen pontos adat, de 1000 ora felett volt tuti.
Van amelyik jatekhoz tarsasag kell, es dumalas kozben csak ugy repulnek az orak.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38719) Modst3R


Modst3R
senior tag

Ahogy igértem vkinek csináltam pár képet arról a kecóról amire alapos gyanum van h be fog kerülni.

Egyébként ma nem szándékoztam játszani, de mivel megigértem...
...sok mindent lehet rám mondani, talán azt h nem lehet rám számítani v h nem tartom a szavam azt nem :))

2 dolgot nem tudtam sajnos megörökiteni:
-a medencében lehet úszni
-az egyik ablakon be lehet látni, itt látszanak kidolgozott tárgyak: szönyeg, váza stb.


szokásos kidolgozott garázsajtó


szokásos kidolgozott bejárati ajtó


igen jól látjátok ilyen minden kecónknál van :)


jobbra a szintén emlitett grill helység helye


ez tudja frász :DDD

Ragelések elött mondom, nem azt állitottam h isti bizti 100% h benne lesz és h több helyen olvastam, NEM ez a saját észrevételem, én elég biztos vagyok benne, de persze ez semmit nem jelent! :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#38720) #81556480


#81556480
törölt tag

Én akármennyit repkedtem helivel, sosem találtam melyik az az ablak. Tudja valaki ? ( eclipse tower )

[ Szerkesztve ]

(#38721) Plata válasza #81556480 (#38720) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem kívülről nem látszik az ablak,próbáltam keresni helivel.De nekem mindegyik ugyanolyannak tűnt.

(#38722) Plata válasza Modst3R (#38719) üzenetére


Plata
félisten

Elvileg több ilyen kecó is van,de én még nem keresgéltem meg őket.
Bakker bocs nem akartam másik Hsz-.t,állatira fáj a fejem és figyelmetlen vótam.

[ Szerkesztve ]

(#38723) Feri1977


Feri1977
senior tag

Gyerekek én még nagyon az elején tartok, de rohadtul idegesít az, amit most írok!! Azon a pályán vagyok, amikor egy nő beül mellém egy tehetvontatóba, és egy kocsit kell elhoznom, beleakasztani ugye a horgot és elcipelni ahonnan jöttünk teherautóval egy helyre. Na már most utána még kicsit megyek ide oda, de kiakarok lépni játékból, hogy majd folytatom itt, mert fáradt voltam alszom, erre ma töltöm be, és vissza tesz a házba, ahonnan indult a legelejétől a küldetés WTF? Megint megcsináltam egy darabig, volt kerítés átmászás társammal lövöldözés, aztán megint tehervontatóval kocsit elszállítom helyre, utána játszottam sokáig, de megint kiléptem mert dolgom van. Most betöltöm, és megint a házba tesz vissza!!!! Ez az idióta játék nem menti részlegesen, vagy nem lehet autosave-t csinálni benne???

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#38724) Wiz Khalifa válasza Feri1977 (#38723) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Be kell kapcsolni az Autosave-t. De akkor se oda tesz ahol vagy épp. Hanem ahol utoljára mentett. Jobban jársz ha mikor be akarod fejezni a gémet a telefonba nyomsz egy Quick Save-t. És akkor oda tesz ahol voltál utoljára.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#38725) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#38724) üzenetére


ProgenXL
őstag

Grand Theft Auto 5 Redux

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#38726) Feri1977 válasza Wiz Khalifa (#38724) üzenetére


Feri1977
senior tag

És hol kell az autosave-t bekapcsolni? +Telefonon is tudok menteni? ok...megnézem..

update: telefonon nem aktív az a felhő ikon, amire mentené....normál autosave-t hol tudom bekapcsolni

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#38727) Feri1977


Feri1977
senior tag

Update 2: megvan az autosave be van kapcsolva, de egyáltalán nem ott folytatja, ahol abbahagytam, tudom írtad nem ott fogja, de elég durván nem ott, azaz fél órát megyek mindenfelé csinálom küldetéseket, abbahagyom, és mikor játszanék újra a házba tesz megint vissza, nem fogok újra csinálni mindent!
A telefonon meg nem aktív az a felhő izé, ami a qucksave.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#38728) CactuS válasza Feri1977 (#38727) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Küldetések közben nem lehet quicksave-et nyomni. Vagy apartmanban mentesz, vagy két küldetés között (tehát amikor pl: mutatja a különböző színű ikonokat a térképen a 3 karakternek, akkor küldetések között vagy).

Más: tegnap megvettem a pfister 811-est. Azt sejtettem, hogy sz*r lesz az irányítása, de, hogy ennyire. :DDD Gyorsulni gyorsul, de az úttartása az félelmetesen gyenge. Esőben igazi pörgős autó.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38729) jonnyjoker01 válasza #81556480 (#38698) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nebazzzz pogo the monkey a legjobb reklám gta 3ban :)) :C Sírok a nosztalgiától (képletesen) :DD
Ez hol van a VC-ben?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#38730) #81556480


#81556480
törölt tag

STUNT UPDATE JULI 12

(#38729) jonnyjoker01 ott van a térkép a bal alsó sarokban

[ Szerkesztve ]

(#38731) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Elnézve ezeket az autókat a videóban, lesz pár kötelező vétel. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#38732) drachoHUN válasza #81556480 (#38730) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Remélem ezt nem rontják el. Mert képesek rá...:D Sok lehetőség van a témában, remélem ki is hozzák belőle a maxot. Kétlem, de reménykedni lehet...

Forza JUVE!!!

(#38733) CactuS válasza ProgenXL (#38731) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bizony, ezekkel az autókkal nagyon betaláltak nálam is. Legalább lesz mit tenni a classic garázsba. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38734) Modst3R válasza ProgenXL (#38731) üzenetére


Modst3R
senior tag

Jöhetnek a napi 4 pacificek :DDD

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#38735) ProgenXL válasza Modst3R (#38734) üzenetére


ProgenXL
őstag

2-vel is elégedett lennék. :D

Gunner for life

(#38736) Plata


Plata
félisten

Na és azt mondtátok nem lesznek hozzá új kocsik.
Meg hogy csak álmodtam az új kocsikat. :P

[ Szerkesztve ]

(#38737) ProgenXL válasza Plata (#38736) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nincs kizárva hogy megálmodtad :U

Gunner for life

(#38738) Modst3R válasza Plata (#38736) üzenetére


Modst3R
senior tag

Nem Plata leszel ezentúl hanem Obi Wan :DDD

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#38739) Feri1977


Feri1977
senior tag

Köszönöm a tanácsokat, de nekem most lett elegem. Autosave-t magad nem tudsz csinálni, mert az bevan kapcsolva megtaláltam az egyik menüpontban azt jónapot, de nem menti el ott, ahol vagyok, és megint a rohadt házba rakott vissza, mikor már vgy 45 percig nyomtam a játék menetet, de kikellett lépnem, és most beöltésnél agyvérzés kerülget. A telefonon meg akárhol vagyok, küldetés közben sem aktív a felhő a telefonon, hogy quicksave, mondjátok már meg, hol az istenben tudok végre menteni, mert az automatikus mentés semmit nem ér, nem ott ment ahol kéne, a quicksave meg nem működik. Írta itt valaki, hogy küldetésnél lehet mikor térképen ikonok így meg úgy..hát akkor sem. már nagyon elegem van, segítsetek kérlek.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#38740) CactuS válasza Feri1977 (#38739) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak egy megérzés: nincs véletlenül ékezet a windows fióknevedben? Nálam anno ez csinált ilyen anomáliákat különböző alkalmazásoknál/játékoknál.

Plata: Írta, hogy neki valamiért inaktív a quicksave. (Apartmanban nem tudom, hogy tud-e menteni.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38741) Plata válasza Feri1977 (#38739) üzenetére


Plata
félisten

Ember mi a jó büdös francért nem mentesz?
Nekem soha nem volt gondom egyik GTA-ban sem ezzel a mentéssel.
Ha nem is mentesz telefonnal,bemész a házba mentesz és hagyod a játékot.Következőleg onnan folytatod.

[ Szerkesztve ]

(#38742) Plata válasza Modst3R (#38734) üzenetére


Plata
félisten

Napi 4 PS? :DDD
Nekem most a napi 1 sem jön össze,sikerült egy kicsit le betegednem.
Egyébként a napi 10-re is rámehetsz,27 millió lesz a többszintes autógarázs. :B

(#38743) ProgenXL válasza Plata (#38742) üzenetére


ProgenXL
őstag

27milla? az eddig összesen gyűjtött pénzem fele... :D

Gunner for life

(#38744) Bjørgersson válasza #81556480 (#38730) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Látom, senki nem sütötte még el, úgyhogy majd én. :D

TrackMania :o

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38745) CactuS válasza Bjørgersson (#38744) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jaja, de ingyenes változatban. ;]

Plata: beb*szna, ha 27 milla lenne. Vagy akkor lehessen eladni a hajót és repülőt is, azok úgyis feleslegesek. Ilyen szintű árazás egyszerűen röhejes, hacsak nem egy egész mélygarázst kapsz érte.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38746) Bjørgersson válasza CactuS (#38745) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A 40 €-n felül még jó, hogy ingyen van. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38747) Laraxior válasza CactuS (#38745) üzenetére


Laraxior
titán

Gyakorlatilag az egész Pegasusos cuccot el is adnám... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#38748) Modst3R válasza Plata (#38742) üzenetére


Modst3R
senior tag

nem hiszem h annyi lenne, ink yacht *1,5 sacc/kb tehát 10-15 milla közt lesznek - mivel általába egyszerre nem egyett tesznek be... :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#38749) ProgenXL


ProgenXL
őstag

GTA Place rávilágított a lényegre, és tényleg.

"Egyébként még májusban jött a hír, hogy az idei évben két nagyobb DLC-vel fogják bővíteni a GTA Online világát. Az első a Further Adventures in Finance and Felony már több, mint egy hónapja kinn van, a második pedig ez lenne, szóval következik a kérdés: az év többi részében mire számíthatunk? Reméljük, hamarosan egy nagyobb bejelentést kapunk."

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#38750) cyberkind válasza ProgenXL (#38749) üzenetére


cyberkind
félisten

Szupi, nagyon hiányzik ez, abszolút felesleges a single DLC...

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.