Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) negyven2 válasza icons (#3100) üzenetére


negyven2
veterán

Na meg nem mellesleg, ezt a RAGE engine-t idestova 8-9 (10?) éve optimalizálják a konzolokra (ugye az első RAGE alapú játék a 2006-os Rockstar Table Tenis volt). Ennyi idő alatt minden kiismerhették már bennük. Ráadásul az Euphori-át fejlesztő NaturalMotion is elégé optimalizálta és fejlesztette az engine-t

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#3102) CJ3


CJ3
senior tag

Kemény ez az Online trailer is:) Be kell szereznem egy Xbox 360-at meg persze a játékot is mire megjelenik:)

Crypto

(#3103) .:Kristian:. válasza negyven2 (#3093) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Beszarsz kategórián tényleg beszartam!

(#3104) negyven2 válasza .:Kristian:. (#3103) üzenetére


negyven2
veterán

Hat akkor en, mit mondjak amikor epp a WC-n ulve olvastam a hirt :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#3105) Jakesz válasza negyven2 (#3104) üzenetére


Jakesz
őstag

Azt, hogy mázlista vagy, mert a WC-be sikerült szarnod és nem a gatyádba :DDD

(#3106) #81556480 válasza negyven2 (#3093) üzenetére


#81556480
törölt tag

Lassan hihetetlennek tartom, hogy ennyi minden belefér egy játékba. Iszonyat részletes lesz.
És egyesek még el merik hinni hogy a sleeping dogs vagy watch dogs? vag ymelyik lenne az év játéka ? áhh. egy GTA AZ GTA

(#3107) STC Speed válasza #81556480 (#3106) üzenetére


STC Speed
őstag

Jogos

(#3108) Aakisan válasza #81556480 (#3106) üzenetére


Aakisan
aktív tag

jól mondod :R

(#3109) cyberkind válasza #81556480 (#3106) üzenetére


cyberkind
félisten

Amikor kijött a 4, nem tudom melyik évben volt az, de akkor a 4 lett az év játéka ?

Paranormal Cocktivity

(#3110) #81556480 válasza cyberkind (#3109) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem valószínű :D

Ne is folytassuk ezt mert megértem ha van ennél jobb játék, csak nem érdekel, mert akkora GTA fanatik vagyok hogy minden mást lesz..ROCK :R :D

(#3111) djdaniel


djdaniel
senior tag

pc-re mikor fog megjelenni ?

(#3112) cyberkind válasza #81556480 (#3110) üzenetére


cyberkind
félisten

Amúgy egyetértek azzal amit írtál is, hogy ennyi minden hogy férhet el egy játékban(és még nem is tudjuk mit/miket vágtak ki), de sajna az év játéka címe máshogy dől el ! :N

(#3111) djdaniel
Volt egy NVs "kiszivárogtatás" amit azonnal cáfoltak is, de abban ősz volt !

Paranormal Cocktivity

(#3113) #81556480


#81556480
törölt tag

INTERJOÚÚ magyarul

(#3114) parampa válasza cyberkind (#3109) üzenetére


parampa
aktív tag

2008 áprilisa bazze :(( :W

A GTA4 az eladásaival Guinness rekordot döntött.
Több játékmagzintól megkapta a GOTY -az év játéka- címet.

2012 -ig 25 milka fogyott belölle... :Y

No tehát eztet köll megdöntenie azÖtnek.

(#3115) djdaniel válasza cyberkind (#3112) üzenetére


djdaniel
senior tag

komolyan tiszta marketing az egész, annyira átlátszó ...
gondolom én hogy rengeteg ember van aki nem fogja kivárni a pc-és megjelentést, inkább elmegy a boltba és vesz egy xbox-ott vagy egy ps3-at.
lazán kimerem jelenteni hogy 100 emberből 99 tuti hogy beszerez egyet ha van rá pénze.

(#3116) cyberkind válasza djdaniel (#3115) üzenetére


cyberkind
félisten

Na akkor azaz 1 itt van, én SOHA nem veszek konzolt, max ha semmi felesleges pénzem nem lesz, nem úgy mint most ! :D

(#3114) parampa
Ezeket a smileykat mire véljem ?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#3117) negyven2 válasza cyberkind (#3109) üzenetére


negyven2
veterán

Nemm, hogy csak, ay ev jateka lett, de megvalasztottak a jelen konzolgeneracio legjobb jatekanak (nem mellesleg, minden idok 100 legjobb jateka kozul a 16. lett, es a metacriticen maig a legjobban ertekelt jatek). Viszont felek, hogy iden vala gagyi Rockstar Games-nek a Grand Theft Auto V nevu jateka ezt el fogja venni tole :DDD.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#3118) JoolsNOS válasza djdaniel (#3115) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én már vettem egyszer konzolt. Arra volt jó, hogy belássam: újból pc-t kell vennem. Az 5 miatt se fogok venni. Anno a 4 miatt se vettem, pedig vártam nagyon. Kivártam míg megjött pc-re. Jön rengeteg cím, majd játszok addig azokkal.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#3119) cyberkind válasza JoolsNOS (#3118) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy moddolod a 4et, amihez több ezer kocsi meg egyéb dolog van, én ezt csinálom mostanság ! :)

Paranormal Cocktivity

(#3120) JoolsNOS válasza cyberkind (#3119) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Azt már agyonmoddoltam. :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#3121) negyven2


negyven2
veterán

Kiszivárgott a GTA V Achievement listája!

Az Aaron Garbut interjú magyarul

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#3122) krecso válasza negyven2 (#3121) üzenetére


krecso
tag

Tetszenek az achievementek, némelyik könnyű, némelyikben pedig van kihívás. Pont, amilyennek lennie kell.

És persze a szokásos humor sem marad el (Undefined Flying Object :Y ).

(#3123) Bjørgersson válasza negyven2 (#3121) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"Szerezz 70 arany medált küldetésekkel, idegen és őrült karakterek feladataival."

Erre kíváncsi leszek, remélem nem olyan baromság, mint a Gay Tonys.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3124) gyuszaa válasza Bjørgersson (#3123) üzenetére


gyuszaa
őstag

Valószínűleg az lesz, gondolom itt még nagyobb hangsúlyt kap majd a social club.

(#3125) Bjørgersson válasza gyuszaa (#3124) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rohadtul fogok neki örülni. Majdnem annyira utálom, mint a DLC-ket.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3126) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Megvannak a rejtett trófeák is – Enyhe spoiler veszély!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3127) Brutus880


Brutus880
tag

Szerintetek megint az Xbox 360-nál lesz szebb a képivilág mint a GTA IV esetében is? Vagy szinte azonos minőségben lesz a 360 és a PS3 között?

[ Szerkesztve ]

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#3128) gyuszaa válasza Brutus880 (#3127) üzenetére


gyuszaa
őstag

Csak ezt tudom ismételni.

Az eddigi gameplay-ek ps3-ról futottak.
Senki se tud biztosat mondani a fejlesztőkön kívül, valószínűleg azonos minőségben lesz.
Sok év telt el azóta, mint ahogy itt is írják.

[ Szerkesztve ]

(#3129) Brutus880 válasza gyuszaa (#3128) üzenetére


Brutus880
tag

Igen tudom hogy az eddig anyagok PS3-ról mentek. De mi lehet a helyzet az Xbox-ról? Überelni fogja-e a minőséget vagy sem? Szerintem sok más xbox tulajdonos feltette már ezt a kérdést ha itt nem is de más nemzetközi fórumon biztos.

Csak mert én is már az előrendelés ponton vagyok és szeretném is hogy gyönyörű képvilágot kapjak ha már annyi pénzért "megköszönöm" a játékukat.

[ Szerkesztve ]

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#3130) icons válasza Brutus880 (#3127) üzenetére


icons
addikt

Sajnos nem mi fejlesztjük, úgyhogy nem tudjuk :( . Ez akkor szokott kiderülni, ha már kint van a játék. Akkor páran összehasonlítják, mindenki elolvashatja, megnézheti az eredményt és boldog lesz!

Ez semmi mástól nem függ, csak a fejlesztőktől (tehát nem lehet "megjósolni").

(#3131) Bjørgersson válasza icons (#3130) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mintha már lett volna erről szó, hogy nagyon minimális különbség lesz köztük.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3132) gyuszaa válasza Brutus880 (#3129) üzenetére


gyuszaa
őstag

Az első linkben Aaron Garbut interjújára hivatkoztam, de bemásolom neked akkor külön.

"A GTA IV volt az első nagy lépésünk a jelenlegi konzolgenerációba. Minden területen rengeteget kellett tanulnunk, nem csak technikai, de művészeti és gyártási értelemben is. Ahogy korábban említettem, úgy gondolom sikerült egy kockákból és utakból álló világ helyett egy sokkal, sokkal részletesebb alkotást csinálni. Ennek az első megugrása nem volt könnyű. Azóta viszont sokkal több tapasztalatot szereztünk. Már kényelmesen fejlesztünk ekkora részletességi szinthez is, és a programozóink is kiismerték a gépeket. Sokkal, de sokkal tovább haladtunk velük." via

Ennél többet nem tud senki se mondani. Ebből is lehet következtetni, hogy nem lesz akkora különbség a két platform között mint annak idején, köztudott ps3-ra programozni nehezebb, de az évek alatt sok gyakorlati tapasztalatot szerezhettek, tanulva az előző játékból is.

[ Szerkesztve ]

(#3133) Brutus880


Brutus880
tag

Rendben srácok valamennyire meggyőztetek mert igazából teljesen meginogtam a rendelésért egy ilyen hülyeségért .
Mert én is már az előrendelés státuszában vagyok és szeretném is hogy gyönyörű képvilágot kapjak ha már annyi pénzért "megköszönöm" és sok más GTA fan is az eddig lélegzetelállító játékukért.

[ Szerkesztve ]

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#3134) Jakesz válasza Brutus880 (#3129) üzenetére


Jakesz
őstag

Nagyjából ugyanolyanok lesznek, de mivel a PS3 verziót dobták be marketingnek, ezért az a biztosabb :)

(#3135) gyuszaa válasza Brutus880 (#3133) üzenetére


gyuszaa
őstag

Azt tudom mondani a gyönyörű képvilágra már láthattál referenciát, mint ahogy az előző kérdésedben is feltetted, marketing szempontjából csak nem egy gyengébb minőséget mutatnának be megjelenés előtt egy ekkora címnél, nem beszélve a dollármilliós reklámkampányról.

[ Szerkesztve ]

(#3136) icons válasza Brutus880 (#3133) üzenetére


icons
addikt

Ahogy írták is, mivel PS3on mutatták be, ezért szerintem az a fő irány. De ez csak tipp.

(#3131) kovy29
De jó lenne már az a Téma összefoglaló ilyenkor :)
Csak nehogy az a minimális különbség a rendes élsimítás hátránya legyen :P

(#3137) Tenager18


Tenager18
senior tag

Én jövőhéten szerzem be a PS3-at. Nálam a IV leszerepelt Boxon, PS-en jobban élveztem. Nekem is az a véleményem, hogy nem lesz nagy különbség a két verzió között, bár lehet, hogy ki lesz használva a PS erősebb hardvere :)

(#3138) Adoka120


Adoka120
tag

Kár hogy hónapokat kell majd várni hogy kijöjjön pc-re.
GTA IV már magába is szuper volt szerintem remélem az V-be se fogok csalodni :)

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#3139) parampa válasza Adoka120 (#3138) üzenetére


parampa
aktív tag

Kivárjuk. Az év játéka 2013/14/15. :D

(#3140) STC Speed válasza parampa (#3139) üzenetére


STC Speed
őstag

Én már lassan óránként nézek utána a játéknak :O

(#3141) Adoka120 válasza parampa (#3139) üzenetére


Adoka120
tag

Egyre inkább gondolkodok hogy be ruházak e egy konzolra mert úgy látom pc-t egyre jobban nyomják ki.

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#3142) STC Speed válasza Adoka120 (#3141) üzenetére


STC Speed
őstag

Én hatalmas pc-s voltam,de nagyon megtetszett a konzolozás,tényleg csak berakom a lemezt és mehet a menet.
Sőt most azon csodálkoztam,hogy pc-n élvezhetetlen volt az újabb nfs ek,konzolom meg alig bírom letenni:)
Ha minden kötél szakad vesz az ember egy sima xbox360-at vagy ps3 mat+ a gta 5 öt,és játék :)

(#3143) Adoka120 válasza STC Speed (#3142) üzenetére


Adoka120
tag

Persze, de azért egy régi 2008-as fehér konzolon nem futna a GTA V vagy mégis?:O
45.000-ért már kapnék és minden futna :3

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#3144) STC Speed válasza Adoka120 (#3143) üzenetére


STC Speed
őstag

De futna,hibátlanul,arra ügyelj,hogy legyen hdd a konzolhoz!
Ha csak ideiglenesen veszel konzolt,ps3 mat jobban ajánlom,ingyenes a netes multizás rajta.
30 körül kapsz ps-t.

(#3145) Tenager18 válasza STC Speed (#3142) üzenetére


Tenager18
senior tag

Végre valaki, aki a konzolokat részesíti előnyben. Unom már ezt a vesszenek a konzolok, pc a király ! baromságot :D Amugy is leáldozóban van a pc-s korszak :D

(#3146) Adoka120 válasza STC Speed (#3144) üzenetére


Adoka120
tag

Hát ez kész.. :D
A 2008-as Athlon gépem ami anno 150.000 volt egy Lego harrypotter 5-7be elvérzik ma már :/ (low grafikán)
Köszi a tippeket :R

[ Szerkesztve ]

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#3147) STC Speed válasza Tenager18 (#3145) üzenetére


STC Speed
őstag

Egy kis OFF:

Pedig rengetegen konzoloznak,sőt nem hiába a gyártók ezt részesítik előnybe,eladások nagyon nagy része ezekre megy el.
Xbox 360 al kezdtem(3 darab is volt nekem egymás után,meguntam-eladtam sztory),flashelve volt,beleuntam a sz gép fejlesztésbe,mikor már évente cseréltem a drága alkatrészeket és nem indult egy játék,vagy akadt,vagy egyszerűen csak irányíthatatlan volt,mert konzolról írták át.
Most egy ps3 slimem van,40 ezerért vettem még év elején,tökéletes mindenre,eredeti játékokkal játszom,cserélgetek eladom őket,de ps plus előfizetéssel rengeteg játékot kaptam.
Egyedül ami mostanában pc-n játszottam a BF3 és a Diablo 3,remélem a gépem még a BF4 et elbirja.

Érdekes,de több mint 100 ezer f kellene ahhoz,hogy felújítsam gépemet i5-ös szintre,de inkább veszek majd egy ps4 et,és akkor 8 évig újra ki lesz pipálva a játékügyeim :))
És ezen max grafikán fog futni a bf4 is.
Egyébként a call of duty szériákat is imádtam a konzolon,jobban mint a pc-n,és csaló sem volt annyi,vagy lehet semmi,sosem szúrtam ki,pc-n meg hemzsegtek
Na az fps kényes kérdés konzolon,valakinek vagy bejön,van érzéke hozzá,vagy nincs,de 1 hét kell hozzá,hogy megszokja az ember,szóval ne legyünk elkeseredve,ha a mediamartkba kipróbálva semmi élményünk nincs...

Adoka120!
ha bármi kérdésed van,írj privátot,segítek szívesen,hogy ne lőjj mellé:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.