Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3502) gali777 válasza krecso (#3501) üzenetére


gali777
őstag

Az kemény...

(#3503) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Lassan jöhetne az a GTA Online hands-on teszt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3504) negyven2


negyven2
veterán

Napi IGN.com

10 Crazy, Awesome Things I Saw and Did in Grand Theft Auto Online

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#3505) negyven2 válasza negyven2 (#3504) üzenetére


negyven2
veterán

Es itt is van magyarul (folyamatosan bovul)

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#3506) #81556480 válasza negyven2 (#3505) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jó hogy van ez a GTA Place, valaki legalább fordítja a magamfajta falusiaknak a fincsi kis híreket !

(#3507) Bjørgersson válasza negyven2 (#3505) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszi a linket. :))

(#3506) LaciCRM: Meg a lustáknak. :DDD Ne írj már mindent offba. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3508) krecso


krecso
tag

A 3. képen nem úgy tűnik, mint ha az egyik ember a kocsi tetejére könyökölne? Vajon már tényleg lesz olyan funkciója a platónak, hogy embereket szállítsunk benne (nem a beugrálós szerencsétlenkedésre gondolok)? :U

(#3509) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Már jönnek is magyarul az infók.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3510) negyven2


negyven2
veterán

Csak aztan multiba nehogy az legegyen, hogy mindenki a strip club-ban toltse el az idot pixel cs%cs%ket bamulva :DDD.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#3511) CJ3 válasza Bjørgersson (#3479) üzenetére


CJ3
senior tag

Hát igen az jó lenne:D Vice City volt az, de mai formában ütős lenne:)

Crypto

(#3512) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Szeptember 7 : meglepetés...

bejelentik PC re jövö nyárra... lehet...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3513) #81556480 válasza Kiskokó (#3512) üzenetére


#81556480
törölt tag

vagy mindenki ingyen megkapja ... lehet ;]

(#3514) Tenager18 válasza #81556480 (#3513) üzenetére


Tenager18
senior tag

:DDD

(#3515) cyberkind válasza #81556480 (#3513) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindenki tudja hogy lehet megkapni ingyen ! :P

Paranormal Cocktivity

(#3516) Cthulhu Dawn válasza Kiskokó (#3512) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Bejelentik, hogy az összes eddigi kép, és hanganyag csak kamu volt, és igazából Budapesten fog játszódni.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3517) samfishR válasza Cthulhu Dawn (#3516) üzenetére


samfishR
senior tag

még szürkébb lenne mint a IV. :D

(#3518) #81556480 válasza samfishR (#3517) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#3519) goldnarmz válasza #81556480 (#3518) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Skacok, vajon ez a kép mostani generációs konzolon készült? :U

(#3520) Tenager18 válasza goldnarmz (#3519) üzenetére


Tenager18
senior tag

:K

(#3521) Bjørgersson válasza goldnarmz (#3519) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hol máshol készült volna?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3522) goldnarmz válasza Bjørgersson (#3521) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Tegnap - vagy 2 év után - elővettem a 360-at, és nyomtam egy kis a GTAIV-et.
Ennek alapján a képet látva kétségeim támadtak. Elnézést, és köszi a válasz(oka)t! :R

(#3523) Tenager18, (#3524) kovy29 : igen, csak én úgy tudtam, az a max., amit ki lehet hozni grafika terén. Tényleg bocs mindenkitől, elszoktam már a boksztól. Nem is gondoltam volna, hogy még az életben be lesz kapcsolva, aztán megláttam, hogy az 5 mostani generációra jön.

[ Szerkesztve ]

(#3523) Tenager18 válasza goldnarmz (#3522) üzenetére


Tenager18
senior tag

Hát a IV tényleg pocsék Boxon :K

(#3524) Bjørgersson válasza goldnarmz (#3522) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De ez nem is a IV. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3525) bognar110 válasza Tenager18 (#3523) üzenetére


bognar110
őstag

pc után nekem nem tűnt annyira pocséknak néztem you tubeon ps3 xbox össze hasonlítást hát azt kell hogy mondjam hogy az xbox nyert. [link]. De nehéz észre venni. De ezt több játéknál észre vettem már, mintha az xbox képe élesebb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#3526) Tenager18 válasza bognar110 (#3525) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nekem azért tűnt pocséknak, mert nagyon recés volt a kép :( Nekem meg pont PS3-on jött be jobban a IV. :D

(#3527) JoolsNOS válasza goldnarmz (#3522) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Azért azok a képek erősen retusálva vannak. Valahol volt is összehasonlítás, milyen az eredeti kép, és milyen a netre felrakott "promo" kép.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#3528) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Van egy olyan érzésem hogy a R* nem fogja kihagyni a nextgen nyitányt GTA V nélkül.
Meg nem hiszem hogy a jelenlegi generáció el fogja bírni a videókban látott minőséget és sebességet.
:U :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3529) icons válasza JoolsNOS (#3527) üzenetére


icons
addikt

Uugyanezt szerettem volna mondani.
Ezek nem gameplay képek, nyilván nem így fog kinézni a játék:D

A játékokról kiadott videók nagy része is CGI (tehát géppel készített), nem gameplay videó. Általában azért elég egyértelmű szokott lenni a különbség :) De haladunk a CGI grafika felé.

(#3530) bognar110 válasza Tenager18 (#3526) üzenetére


bognar110
őstag

Kinek a pap,kinek a papné.

(#3531) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

(#3527) JoolsNOS: "... azok a képek erősen retusálva vannak"

(#3528) gyuromoj: "... nem hiszem hogy a jelenlegi generáció el fogja bírni a videókban látott minőséget ..."

(#3529) icons: "... nem gameplay képek, nyilván nem így fog kinézni a játék "

Elszomorodtam... :O Hozzáteszem, csodálkoztam volna, ha 360-on tényleg így nézne ki / futna a játék...

[ Szerkesztve ]

(#3532) djdaniel válasza JoolsNOS (#3527) üzenetére


djdaniel
senior tag

(#3533) negyven2


negyven2
veterán

Kiszállítási gondokkal riogat a GAME, nálunk nem lesz fennakadás!

Remélem is!

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#3534) gyuszaa válasza goldnarmz (#3531) üzenetére


gyuszaa
őstag

Kipréselték belőle amit tudtak ebből a generációból.

Fejlesztő cikkből idézve :

"A GTA IV volt az első nagy lépésünk a jelenlegi konzolgenerációba. Minden területen rengeteget kellett tanulnunk, nem csak technikai, de művészeti és gyártási értelemben is. Ahogy korábban említettem, úgy gondolom sikerült egy kockákból és utakból álló világ helyett egy sokkal, sokkal részletesebb alkotást csinálni. Ennek az első megugrása nem volt könnyű. Azóta viszont sokkal több tapasztalatot szereztünk. Már kényelmesen fejlesztünk ekkora részletességi szinthez is, és a programozóink is kiismerték a gépeket. Sokkal, de sokkal tovább haladtunk velük." via

Ezért sem kell a gta iv-vel összehasonlítani, azóta dolgoztak más játékokon is amik megjelentek, nem beszélve erről. Szép lesz a játék, nézd végig a gameplay videókat, na meg amúgy is az egyéb részleteken van a hangsúly a játékmenetben, amire nem lesz panasz. ;)

"És természetesen a single-player demó, amit láttunk, ugyancsak a PS3-on futott. A PS3 a vezető platformotok?

LB: Nem igazán. Ez valószínűleg az első olyan játékunk, ahol mindkét platform párhuzamosan készült. Nagyon, nagyon kevés eltérés van a fejlesztési folyamataik között. Mindkettő nagyon hasonló. Nehéz lenne különbséget tenni közöttük." via

(#3535) negyven2


negyven2
veterán

Napi IGN

Grand Theft Auto V: The Sum of all Peers

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#3536) Bjørgersson válasza negyven2 (#3535) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jöhetne már magyarul is. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3537) negyven2 válasza Bjørgersson (#3536) üzenetére


negyven2
veterán

Igazabol semmi ujdonsag/erdekeseg nincs benne. Valoszinuleg nem irnak belole cikket.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#3538) Cthulhu Dawn válasza negyven2 (#3537) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Azért valami csontot dobhattak volna legalább. Képet, apró infót.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3539) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#3538) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te régen nem voltál aktív GH-n?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3540) Cthulhu Dawn válasza Bjørgersson (#3539) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Az mi? ;]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3541) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#3540) üzenetére


Bjørgersson
félisten

GTA Hungary. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3542) negyven2 válasza Cthulhu Dawn (#3538) üzenetére


negyven2
veterán

Majd bejelentik, hogy szept. 16-n jon a PC-s verzio. ;]

Hiszen torrentre mar kikerult a PC-s valtozatt :DDD.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#3543) krecso válasza Cthulhu Dawn (#3540) üzenetére


krecso
tag

És GTA Place-n nem vagy véletlenül? Mert van ott egy Kowi nevű felhasználó ugyan ezzel az avatarral. Vagy lehet ez vmi közismert figura, sajnos én nem ismerem. Mondjuk név alapján lehetnél Te is, Kovy. :K Vagy az is lehet, hogy rokonok vagy élettársak vagytok, és kettőtök nevéből és avatarjából összegyúrtatok egy új felhasználót. :C

(#3544) Bjørgersson válasza krecso (#3543) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én kovy29 vagyok szinte mindenhol, egy-két oldalon vagyok más (kamu)névvel, ahol nem akarom, hogy felismerjenek. :DDD Utolsó mondatod meg facepalm. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3545) Cthulhu Dawn válasza Bjørgersson (#3541) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Akkor viszont eltaláltad, szerkesztő is voltam amíg meg nem untam. Ott is ezzel az avatarral voltam :DDD ?

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3546) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#3545) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, meg a nevünk is egyezik még mindig. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3547) Cthulhu Dawn válasza Bjørgersson (#3546) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Fél országot Kovács Ádámnak hívják ,így az nem nehéz :DDD . GH-n pedig azt hiszem Black Maggot voltam, vagy ilyesmi.

Na jó bevallom, kovy29 a másodregem.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3548) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#3547) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor jól sejtettem, én már ott is kovy29 voltam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3549) Cthulhu Dawn válasza Bjørgersson (#3548) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ahogy látom még a korunk is nagyjából ugyanaz :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3550) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#3549) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megeshet. :D

(#3547) Cthulhu Dawn: Retard. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.