Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nagyott hibázott a Sony?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3202) krecso válasza Bjørgersson (#3201) üzenetére


krecso
tag

Ha ebből valakinek sikerül tényleg összepakolnia egy működő játékot, itt olyan botrányok lesznek, hogy csak na. Még ha a megjelenés is csúszni fog ez miatt, akkor meg fölakasztom magam. :W

(#3203) Jakesz válasza krecso (#3202) üzenetére


Jakesz
őstag

Ettől nem csúszhat, sőt inkább előbbre tolhatják a megjelenést, hogy legalább ne a hackereknek kelljen megköszönni a játék játszhatóvá tételét :D

(#3204) Bjørgersson válasza krecso (#3202) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért csúszna ettől a megjelenés? Nem értem a logikát. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3205) krecso válasza Jakesz (#3203) üzenetére


krecso
tag

Kívánom, hogy igazad legyen!

(#3204) kovy29
Fogalmam se nem van, de HA mégis.. :)

(#3206) Tenager18 válasza Bjørgersson (#3201) üzenetére


Tenager18
senior tag

:C

(#3207) gyuszaa válasza Bjørgersson (#3201) üzenetére


gyuszaa
őstag

Első gondolatom az volt, hogy mire mennek majd a dataminerek majd egy hónapnyi rendelkezésre álló idővel.
Kíváncsi lennék a térképre. :D

(#3208) krecso


krecso
tag

[link]

Menyire szép idők voltak akkor, amikor nem voltak még nyomorult DLC-k és nem próbáltak minden egyes szarságért (pl fegyverek) pénzt lehúzni az emberektől.. :(

Jah és megkora királyság, hogy előrendeltem a játékot. Így most ez megmentett egy 10 másodperces procedúrától, ami alatt letöltöm INGYEN a léghajót. Komolyan mondom, szégyen.. Sőt, inkább ez.

[ Szerkesztve ]

(#3209) gali777 válasza krecso (#3208) üzenetére


gali777
őstag

Az a gond, hogy úgyis megveszik még az ilyeneket is. Mert gondolom azért el lehet lenni ezek nélkül is egész jól a játékkal, de csak azért is megvesznek minden sz*rt. Mert, ha még olyanért kérnek pénzt ami azért ad plusz tartalmat az még a jobb eset, de állítom, ha egy darab sz*rt adnának ki dlc címen azt is lenne aki megvenné :DDD

(#3210) Bjørgersson válasza krecso (#3208) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szarni bele, gondolom lesz majd úgyis még sztori DLC, meg majd egy-két évvel később Complete Edition, aztán abban benne lesz minden.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3211) negyven2 válasza krecso (#3208) üzenetére


negyven2
veterán

Ez azért kicsit komplexebb mint régen minden jobb volt.
Azt kell figyelembe venni, hogy egyik játékfejlesztő/kiadó cég is üzleti alapon működik. tehát a céljuk a profitmaximalizálás. A játékok ára az utóbbi kb 10-15 évben nem nagyon változott (ugye ez hivatalos kiskereskedelmi a $60 ár). ha az ithoni árakat is nézzük 2000 környékén is az új PC-s játékok kb. 10-13 000 ft között nyitottak. Azért 2000-ben 10k is többet ért mint ma (ahogyan a $60 is). viszont egy játék fejlesztési költsége a sokszorosára nőt az idők folyamán (emlékszem, hogy mennyire nagy szám volt az, hogy anno a HL2 anno 20 millióba került). például a RDR 100 millióba reklám nélkül de a GTA V is szerintem benne van vagy 150 millióba. Részben a befektetők megnyugtatására, is kellenek a DLC-k, hogy egy adott játékból a maximum profitot hozzák ki. régen azért nem volt "menő" a DLC-s mert nem volt meg rá a technikai lehetőség. viszont így is megoldották, hogy többlet bevételt hozzanak a játékok. Egyik módja az volt amikor lényegében csak átcsomagolták a játékokat és kiadták mint új rész. másik megoldás ugye a kiegészítő lemez volt, amiben pl. a The Sims élen járt. De ott a másik neves példa a megboldogult 3Do és a 40 megás két térképet tartalmazó Heroes of Might and Magic kiegészítői.

Utána voltak próbálkozások az Epizodikus tartalmak létrehozásával, de az se nagyon vált be AAA címkénél.

Maga a DLC-s nem rossz ötlet ha csak pluszt adnak el így vele. Persze a kérdés, hogy ez meg egyénfüggő, hogy ki tartja az adott dolgot plusznak és ki tartja ugyan azt a dolgot kivágott résznek. Ugye példaként szokták felemlegetni a Mass Effect 3-at. De igazából végigjátszottam úgy is, hogy nem használtam ki az ominózus DLC-t és így is kerek egész történetet adott számomra. Ez kb. olyasmi lehet, mint filmeknél a DVD/BluRay kiadás, hogy vannak olyan kiadványok is ahol pluszt adnak a filmekhez a moziváltozathoz képest, de ez általában csak tényleg plusz.

Az, hogy pl. GTA-hoz jönnek majd fegyverpackok Skinek, multismappok pénzért az csak azokat zavarja akik, úgy érik, hogy ha nekik nincs meg ez meg az egy játékhoz akkor az számokra már nem teljes értékű.

Tehát én azt vallom, hogy a DLC-k igen hasznos dolog, mert lényegében azt veszel meg a játékodhoz amit szeretnél és nem egy olyan kiegészítő lemezt aminek a fele nem érdekel. Így legalább maga az alapjáték ára változatlan tud maradni. Ugye a 13 éve folyamatoson $60 áron forgalomba kerülő játékok ára így olcsóbb mint anno az inflációnk köszönhetően. Persze nem tagadom, hogy azért rengeteg cég lehúzásra, használja a DLC-ket (fölég mert maga az adott játék is hulladék szintjén van).

Mondjuk ami vicces, hogy anno azt hiszem az Activision akart volna olyat csinálni, hogy még a patchekért is pénzt kért volna el, mert a játékosok úgy is megvették volna.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#3212) STC Speed


STC Speed
őstag

Bővült a hivatalos oldal – golf, jóga és tetkók

[link]

(#3213) ETOM válasza STC Speed (#3212) üzenetére


ETOM
addikt

Uhh mi lesz itt nagyon jók a képek :DDD

(#3214) STC Speed válasza ETOM (#3213) üzenetére


STC Speed
őstag

Azt bírom,hogy olyan színes gta-s a játék :)

(#3215) krecso


krecso
tag

Itt a játék soundtrackje. Nem tudom, hogy megbízható-e vagy fake, majd holnap eldöntöm, most inkább ledőlök egy kicsit. :))

(#3216) szabod válasza krecso (#3215) üzenetére


szabod
senior tag

Hát ez még biztos nem teljes, elég kevésnek tűnik ez mondjuk a IV-hez, de talán még a San Andreashoz is.

[ Szerkesztve ]

(#3217) krecso válasza szabod (#3216) üzenetére


krecso
tag

Igen, szinte biztos, hogy van ezeken kívül még rádióállomás.

(#3218) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Elszabadult a spoiler-vonat, ne álljunk a sínre!

Úgy érzem lassan el kell hagynom a topicot. Vagy talán az egész internetet. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3219) krecso válasza Bjørgersson (#3218) üzenetére


krecso
tag

Az igen, ez szép manőver volt a Sonytól. :C

(#3220) bognar110


bognar110
őstag

(#3221) gyuszaa válasza bognar110 (#3220) üzenetére


gyuszaa
őstag

Gamekapocs csak most kapcsolt, tegnap óta már minden oldalt bejárt.
Btw. ez a megújult hivatalos honlap újabb plusz tartalma, amit fel sem tüntetnek.

(#3222) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Aranylemezen van a játék, indulhat a tömeggyártás. :C

(#3223) bognar110 válasza gyuszaa (#3222) üzenetére


bognar110
őstag

:C :C

(#3224) krecso


krecso
tag

Valószínűleg a Sonynak köszönhetően itt egy újabb videó a játékról. Nem tudom meddig lesz fent. Nyomokban spoilert tartalmaz, így csak saját felelősségre fogyasszátok.

(#3225) krecso


krecso
tag

Spoiler újra!

Itt a játék introja (csak a szokásos R* logo, semmi egyéb), amit szintén a fájlok közül bogarásztak ki.

Ha valakit zavarnak ezek a kiszivárgott információk, és szeretné ezeket elkerülni, akkor szóljon nyugodtan és hanyagolom a témát.

[ Szerkesztve ]

(#3226) Bjørgersson válasza krecso (#3225) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Engem nem zavar, csak jelezd elég feltűnően, ha valami spoilert hozol. Vastagbetű, középreigazítás, meg minden egyéb. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3227) krecso válasza Bjørgersson (#3226) üzenetére


krecso
tag

Alap, hogy jelzem. :))

(#3228) anorche1 válasza gyuszaa (#3222) üzenetére


anorche1
őstag

Király, akkor jön hamarosan még több spoiler lesz, mert bekerül a virágboltba az xboxos verzió... :O

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3229) anorche1 válasza anorche1 (#3228) üzenetére


anorche1
őstag

De szép mondatt lett :W

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3230) parampa válasza krecso (#3225) üzenetére


parampa
aktív tag

Nattyon hasonlít a GTA2 intrójára .

E=MC Feelgood - Carjacking in Hilltown
Theme "ELVIS" video , HD
Grand Theft Auto 2" (GTA2) "Short Change" by the EZ Rollers cover Baron Mobious

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááááááááááááááááááááááá

(#3231) krecso válasza anorche1 (#3228) üzenetére


krecso
tag

Valamiért erről a mondatról a Google fordító jut eszembe. :DD

(#3230) parampa
Elözönlöttek az emlékek eme intro láttán.. :))

[ Szerkesztve ]

(#3232) Bjørgersson válasza anorche1 (#3229) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szarni bele, a lényeg átjött. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3233) cNpowa


cNpowa
tag

SPOILER

Khmm.Jönnk lassan a gameplayek. :DDD

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#3234) Tenager18 válasza cNpowa (#3233) üzenetére


Tenager18
senior tag

:DDD

(#3235) Jakesz válasza cNpowa (#3233) üzenetére


Jakesz
őstag

Aztakurva :Y

(#3236) cNpowa válasza Jakesz (#3235) üzenetére


cNpowa
tag

Ennyitől elmentek? :Y

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#3237) Brutus880


Brutus880
tag

SPOILER

Itt az új "gameplay" videó ha valaki nem tudta volna megnézni [link]

Én is csak egyedül ezt néztem meg amikor kiderült a Sony baklövése meg amúgy addigra úgyis elfelejtem hogy mik voltak a spoilerek. :)

[ Szerkesztve ]

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#3238) bognar110 válasza cNpowa (#3233) üzenetére


bognar110
őstag

:C :Y jó lenne már

(#3239) STC Speed válasza cNpowa (#3233) üzenetére


STC Speed
őstag

Utolsó kép fake,sg-n írták.

(#3240) cNpowa válasza STC Speed (#3239) üzenetére


cNpowa
tag

SG-nak nem hiszek. Nem hihető oldal. ;)

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#3241) Jakesz


Jakesz
őstag

SPOILER!
Intro
Egy fránya pár perces gameplayt feldobhatnának valamelyik kisebb videomegosztóra, ahonnan nem fogják egyből törölni.

[ Szerkesztve ]

(#3242) STC Speed válasza cNpowa (#3240) üzenetére


STC Speed
őstag

Mérd össze a két képet!
[link]

(#3244) cyberkind válasza parampa (#3243) üzenetére


cyberkind
félisten

Jan Hammer - Crockett's Theme :C
Tökéletes mint a sorozat !

Paranormal Cocktivity

(#3245) JoolsNOS válasza Jakesz (#3241) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Hát ez tök más volt mint az előzőleg linkel. Valamelyik fake (ha nem mindkettő). De ez utóbbi látszik inkább annak. Kb összevágták egy videószerkesztővel.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#3246) krecso válasza JoolsNOS (#3245) üzenetére


krecso
tag

Igen, néztem én is, de fogalmam sincs melyik fake.
Vagy az is lehetséges, hogy ez már annyira durva játék, hogy egy intro nem is elég, ide már több kell. :DDD

(#3247) anorche1


anorche1
őstag

(#3232) kovy29: :R

Bár nem akartam, de sikerült spoiler -ba futnom :W
Egy részlet a map -ból: SPOILER

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3248) Bjørgersson válasza anorche1 (#3247) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hehe. :DDD Nyugalom, ez nemsokkal ez első trailer után került fel netre, nemsokkal utána ki is derült, hogy köze nincs a GTA V-höz. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3249) anorche1 válasza Bjørgersson (#3248) üzenetére


anorche1
őstag

Jehhh :DDD
Tényleg el kell vágnom a net kábelt, mert már a haverok is szivatnak ezekkel :W

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3250) krecso válasza Bjørgersson (#3248) üzenetére


krecso
tag

Hál' Istennek.. Már megijedtem, hogy ugyan az a menü, mint a IV-nek. :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.