Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) bognar110


bognar110
őstag

A Collector�s Edition dlc tartalmakat fegyvereket stb.. később gondolom meg lehet vásárolni xbox liveon, vagy ps storeba ??

(#3252) Monochrome


Monochrome
csendes tag

GTA Online-ban lehetsz rendőr is?

(#3253) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

GTAForumson kicsit komolyan tolják a map spekulációkat.

Ez meg hozzávetve Liberty City-hez méretben.

Mielőtt valaki félreérténe, az utóbbi az nem kiszivárogtatott térkép, hanem a GTAForums felhasználói által, összerakott terv, de amennyi részletet ezek figyelembe vettek nem csodálkoznék, ha alig különbözne az igazitól.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3254) Bjørgersson válasza Cthulhu Dawn (#3253) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A városrész még mindig nagyon kicsinek tűnik. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3255) Cthulhu Dawn válasza Bjørgersson (#3254) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Pedig annak a 90%-a nem is spekuláció :DDD . Én nem mondanám kicsinek, ezen a képen is látszik, hogy gyakorlatilag akkora, mint LC.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3256) krecso válasza Bjørgersson (#3254) üzenetére


krecso
tag

Egyet kell értsek. IV-ben nem szerettem azt, hogy szinte füvet sem látni a mapon (falusi vagyok, nézzétek el nekem :) ). Itt viszont azt érzem, hogy átestek a ló túloldaára. Szvsz egy SA-ban lévő város-vidék arány tökéletes lenne.

Egyébként nem értem mit magyarázok én itt, hisz még senki nem tudja, hogy fog kinézni. Lehet, hogy a fanok úgy mellényúltak, hogy az official és ez a map köszönőviszonyban sincs egymással.

(#3257) Cthulhu Dawn válasza krecso (#3256) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nagyon mellényúlni nem hiszem, elég megnézni itt az első hozzászólást, a srácok nem bízták a véletlenre. A városi blueprint részlet pedig hivatalos forrásból származik.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3258) krecso válasza Cthulhu Dawn (#3257) üzenetére


krecso
tag

Hát tényleg nem bíztak semmit a véletlenre. Ezek után nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog kinézni az igazi map. Lehetséges, hogy nem is fáradnak azzal, hogy közzétegyék az eredetit, inkább rámutatnak a fanok által megalkotottra, mondván: Tessék, ez tök ugyan az, mint az miénk. :D

(#3259) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Újabb részletek a GTA Online-ról

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3260) gali777 válasza Bjørgersson (#3259) üzenetére


gali777
őstag

Nem jó a link :) Kimaradt egy :

[ Szerkesztve ]

(#3261) Bjørgersson válasza gali777 (#3260) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszi! :) Az elején kétszer volt a http, nem tudom hogy sikerült elrontanom. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3262) krecso válasza Bjørgersson (#3259) üzenetére


krecso
tag

Köszi szépen, nagyon durva infók. Hihetetlen, mennyi mindenre figyelnek a készítők (pl nyomkövető).

(#3263) Cthulhu Dawn válasza Bjørgersson (#3259) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nyomkövetőnek nem tudom mennyire lesz értelme, ha mondjuk egy másik játékos lopja el és felrobbantja.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3264) bognar110 válasza Bjørgersson (#3259) üzenetére


bognar110
őstag

Tiszta Samp rpg szerver lesz. :C

(#3265) krecso válasza bognar110 (#3264) üzenetére


krecso
tag

Épp ez a jó benne.. :))

(#3266) Bjørgersson válasza bognar110 (#3264) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kíváncsi vagyok egyébként hogyan lesznek a szerverek. Bérleni lehet majd őket, mint pl. a multis fps-ekben vagy csak R* szervereken lehet majd játszani? Vagy simán csak magadnak kreálsz egyet és IP + jelszó kombóval az megy be, aki akar? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3267) negyven2 válasza Bjørgersson (#3266) üzenetére


negyven2
veterán

Úgy ahogyan a IV-nél is volt, de bejön a képbe a SocialClub (annak a szerverin fog futni az egész), a saját tartalmak miatt.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#3268) Bjørgersson válasza negyven2 (#3267) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Eddig tiszta. Indítok egy szervert, feljönnek a PH-s arcok, mindenki vesz magának házat, fejlődünk szépen, stb. De ez a szerver le fog állni, ha kilép róla mindenki. Utána hol fognak tárolódni az eddig megszerzett cuccaink? Ha pl. felmegyek egy másik szerverre és egy játékosnak ugyanaz a háza, amit a saját szerveremen már megvettem, akkor wtf?

Valamiért nem értem teljesen. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3269) bognar110 válasza krecso (#3265) üzenetére


bognar110
őstag

Hát jóhogy anno imádtam a sampot. :Y

Amúgy ti milyen kiadást fog vásárolni ?

[ Szerkesztve ]

(#3270) negyven2 válasza Bjørgersson (#3268) üzenetére


negyven2
veterán

A SocialClub-ban fognak tárolódni a dolgok (a felhasználok SocialClub accjában), ami természeten külön lesz kezelve platformonként. Tehát ha Xboxon 100-as szintű vagy akkor majd PC olyan mintha nem is játszottál volna vele.

én úgy tudom, hogy nem lehet, több tulaja egy háznak/autónak. De ha mégis akkor az adott felhasználó SC profiljában lesz benne.

bognar110: [link]

LaciCRM: minden Rockstar (és nem Rockstar) játéknál így van.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#3271) Bjørgersson válasza bognar110 (#3269) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Steamest. :) :D Egyébként baró az avatarod. :K

(#3270) figure85: Ezt gondoltam, még mindig inkább az érdekelne, hogy ha egy játékossal több tulajdonunk is megegyezik (ház, autó, meg mittudoménmégmik), akkor az hogyan lesz megoldva? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3272) #81556480 válasza negyven2 (#3270) üzenetére


#81556480
törölt tag

Így van ez most a max panye 3 nál is. A Rockstar Games Social club oldalamon van már xbox és pc stat is, de az xbox még elégy gyengusz :D a pc-s be van vagy 200 óra

(#3273) Cthulhu Dawn válasza Bjørgersson (#3268) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ez tényleg sok kérdést felvet :DDD . Az oké, hogy a SC tárolja a pénzedet, meg a szintedet, de mi van a többi holmiddal...

(#3269) bognar110: Special edition a fémdoboz miatt instant get lenne, ha nem kerülne emiatt 7 ezerrel többe...és ezen a feláron a bullshit kiegészítők sem segítenek, hát még a plusz fegyverek amiket gondolom mindenki más is megkap 1 hónappal később ingyen. A Collectors edition meg no komment, azt meghagyom a nyugat európaiaknak.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3274) cyberkind


cyberkind
félisten

Már előre elnézést kérek a nem kicsit bulváros hír miatt, de nem árt tudni, hányadán áll a "komoly média" a videojátékokkal kapcsolatban. A hétvégén történt Louisiana államban, hogy egy nyolcéves kisfiú fegyvert fogott és szétlőtte 87 éves nagymamája fejét. Az eset az Egyesült Államokban komoly hírverést kapott, főleg mert a gyerek azt állította, csak játszott az elölhagyott, éles, töltött fegyverrel, mert nem tudta, hogy veszélyes. A család szerint a nagymama és az unoka nagyon szerették egymást, egészséges, boldog családban éltek.

Ez azonban nem akadályozta meg Piers Morgan újságírót, hogy Twitteren majd 4 millió követővel ossza meg az alábbi szöveget, belinkelve mellé egy a tragikus esetről írt, igencsak foghíjas cikket (az eredeti tweet fent olvasható).

"Most mondják meg nekem, hogy az erőszakos videojátékok nem csinálnak gyilkosokat a fiatalokból."

Morgan (aki korábban a Britain's Got Talent, illetve az America's Got Talent tehetségkutatók zsüritagja is volt) jelenleg a CNN-nél dolgozik riporteri státuszban, több saját műsort is vezet. Az egyik ezek közül az a Piers Morgan Live, ami a legendás Larry Kinget váltotta 2011-ben. Tehát egy olyan emberről van szó, aki nagyon nagy tömegeket szólíthat meg -- ráadásul a brit, 7-14 éves gyermekeknek szóló, a politika mellett a sport, a szórakozás és videojátékok aktuális eseményeiről is beszámoló First News című hetilap főszerkesztője is.

Az eset pikantériája, hogy a család házában a rendőrség talált egy PS3-at, amiben egy GTA 4-es lemez volt. A logikus érvelés szerinti gondolkodást inkább nem erőltetném, le lehet vonni viszont a következtetéseket: egy kiskölyök kezébe fegyver kerülhet, amivel véletlenül megöl valakit, de biztos nem a szülők hibája a dolog, hanem a PS3-ban felejtett játéké.

Morganre persze rázúdult a mérges e-mailezők, facebookozók és twitterezők serege, így azóta finomított a véleményén: közölte, hogy őt az a 0,1% aggasztja, akik nem tudnak különbséget tenni a videojátékok virtuális vérengzései és a valóság között, majd több tweeten át szidta az amerikai fegyverlobbit, biztos ami biztos. Kettős mérce? Á, dehogy.

Érdekes, én 3 évesen a Doom 1el kezdtem és folytattam a többivel jóval, és nem vagyok se gyilkos, se semmi egyéb rossz ! :K

Paranormal Cocktivity

(#3275) Bjørgersson válasza cyberkind (#3274) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hát hogyne, mindig a szaros videojátékok a hibásak, nem szülők, akik nem foglalkoznak a gyerekkel. :D Én azt mondom inkább a szüleit lőtte volna le szegény nagymamája helyett.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3276) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Képzelem milyen felelősségteljes szülők lehetnek akik éles fegyvert tartanak szabadon a lakásban, gyereknek elérhető helyen.

Konzol sem 8 éves gyereknek való, pláne nem egy 18 éven felüli tartalommal bíró játékkal.
Gyerekeseknek ott a parental control, ami működik a pegi féle kategorizálással.

Az egész meg pusztán spekuláció, sok mindent lehet találni egy háztartásban... ;]

(#3277) bognar110 válasza negyven2 (#3270) üzenetére


bognar110
őstag

Lehet nekem is special lesz, vagy sima, már sok lesz anyagilag még bf4 et is meg kell venni.

kovy29 Köszi :)

(#3278) cyberkind válasza Bjørgersson (#3275) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja és a beteg Duke Nukem 3D-t kihagytam, na az 4 évesen kegyetlen jó volt, igaz fel se fogtam hogy mi meg hogy ! :D

Paranormal Cocktivity

(#3279) negyven2


negyven2
veterán

More Details and Screens from the Grand Theft Auto V Special and Collector's Edition Digital Content

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#3280) Cthulhu Dawn válasza negyven2 (#3279) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

"The high-end Khamelion electric car. "

Ez azt jelenti, hogy lesz egy lassú kocsid ami lemerül 40 kilométer után :DDD ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3281) parampa válasza Cthulhu Dawn (#3280) üzenetére


parampa
aktív tag

hájend tehát cask a 78. km-nél hagy ott azútszélén.. vagymi :DDD

(#3282) Cthulhu Dawn válasza parampa (#3281) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Utána pedig haza kell szállíttatni, és fél napig tölteni, egy a fene, megveszem a Special editiont ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3283) #81556480


#81556480
törölt tag

SE & CE infók !

Nagyon kíváncsi vagyok imádott Claude karakterem hogyan fog kinézni !!! :C

(#3284) krecso


krecso
tag

Remélem lesz valaki, aki árulni fog PS3-as special vagy collectors edition kódokat. Annyival nem érnek többet szvsz az alap kiadásánál, mint amennyiért vesztegetik, de a játékbeli extrák nem jönnének rosszul. :)

(#3285) #81556480 válasza krecso (#3284) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát má elnézést hogy állandóan a max payne-t hozom fel :D de ott úgy volt hogy: amik a CE-ben voltak, azt a sima dobozos tulajok is megvehették külön.külön

(#3286) krecso válasza #81556480 (#3285) üzenetére


krecso
tag

Nah zsír, az egyáltalán nem lenne rossz húzás itt sem. :)

(#3287) Jakesz válasza krecso (#3284) üzenetére


Jakesz
őstag

Egy GTA lazán megér ennyi pénzt. Ha csak az alap kiadás kerülne 25k-ba, akkor is rohannék érte a boltba.

(#3288) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

már csak pár hét :)

(#3289) #81556480 válasza nelsonmanian (#3288) üzenetére


#81556480
törölt tag

Pont 3

" 21 days, 5 hours, 17 minutes"

(#3290) krecso válasza Jakesz (#3287) üzenetére


krecso
tag

Megéri, de nem nekem. Melóm nincs, egy ideig nem is lesz, mivel most érettségiztem, szeptemberbe technikusira megyek, aztán meg villamosmérnökire. Amit összekapartam a nyáron azt meg nem szeretném egy játékra elszórni, még ha egy GTA is van szóban. Tévedés ne essék, nem azt mondom, hogy nem venném meg szívesen a special, vagy a collectors editiont, de kompromisszumok nélkül nem futna rá. Ha ott tartanék, hogy lenne állásom (nem kell milliókat keresni, havonta mondjuk pár ezret félretenni), én is elsők között vetném rá magam az akármilyen editionra, mert mint mondottad egy GTA lazán megér ennyit, amivel maximálisan egyetértek. :K

(#3291) negyven2 válasza #81556480 (#3285) üzenetére


negyven2
veterán

Szeintem a kett CE exluziv dolog (kocsik/karakterszerkeszto) nem lesz elerheto hiszen eppen ezert CE exluzive. Bar lehet, hogy majd a GoTY kiadasba belerakjak.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#3292) Cthulhu Dawn válasza negyven2 (#3291) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Battlefield 3-nál is eljátszották, hogy exkluzív tartalom, aztán 1 hónappal később mindenki használhatta....igaz, ott két változat között nem volt 7k különbség.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3293) #81556480 válasza krecso (#3290) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én is így voltam vele. Addig varezoltam meg ócsópécén nyomtam amíg anyuék adták a zsét. Pár éve van gémer-pc, xbox, nagy laposmonitor, házimozi meg minden, enni meg nincs mit :D :D

(#3291) figure85 :úgy gondoltam hogy később elérhetővé teszik, olyan áron hogy egyben még mindig olcsóbb legyen a CE.
Max payne- hez kijött 9 féle letölthető tartalom. ebbe van 1 euróért karakter,meg mindenféle fegyverek. amit egyben megvehetsz kb 9 ezerért( külön külön sokkal több). Ennyi volt a játék a megjelenés napján !! És utána lassan lettek elérhetőek.

alap + kiegészítók 18 ezer ft. CE =20 ezer :Y

(#3294) gyuszaa válasza #81556480 (#3283) üzenetére


gyuszaa
őstag

Na ne már, Claude a kedvenc. CE azért már húzós. Talán még ha azt a zárható fémdobozt adnák hozzá, nem ezt a ratyi sapkát lehet beneveznék rá.. gta iv-nél is fájt a fogam rá, de úgy emlékszem itthonra nem jutottak el.

(#3293) LaciCRM

Akarod mondani SE, CE 45k :F

[ Szerkesztve ]

(#3295) Jakesz válasza gyuszaa (#3294) üzenetére


Jakesz
őstag

A CE ennyiért tényleg felejtős, de a SE az még korrektnek mondható, pláne itt.

(#3296) #81556480 válasza gyuszaa (#3294) üzenetére


#81556480
törölt tag

max payne-nél ugyan az a CE meg az se ha jól tudom nem volt külön ilyen-olyan. Mosta legdrágább egy 20-as a gyüjtőiból. egyet le is foglaltam magamnak a vaterán, nemsokára megveszem :D

(#3297) negyven2 válasza #81556480 (#3296) üzenetére


negyven2
veterán

xbox-ra 9990 Ft-ert van a lilitalt kiadas, ps3-ra meg 10 990 Ft.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#3298) Tenager18


Tenager18
senior tag

Hát ha a GTA V hozza azt a grafikát, amit a Last Of US, akkor teljesen meg leszek elégedve :D Most kezdtem el vele játszani, hát eszméletlen. :K

(#3299) krecso válasza Tenager18 (#3298) üzenetére


krecso
tag

Akkor kicsit csalódni fogsz. :)

(#3300) Tenager18 válasza krecso (#3299) üzenetére


Tenager18
senior tag

:( :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.