Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24822) Puma K válasza #92888064 (#24819) üzenetére


Puma K
veterán

Azért az is közrejátszik, hogy az embernek van-e a RSSC accján barát és ha van akkor ő preferálja-e a cheat-et vagy sem.
Nekem szerencsére túlnyomórészt PH!-s emberkék vannak felvéve, és játszani tudó külföldiek. Így mikor belépek Online akkor velük dob össze amennyiben az adott session-ban van hely. Ezért lehet hogy nem nagyon találkoztam csalókkal eddig. Plusz ha fent vagyok én általában csak a body armor és a snack készleteimet szoktam feltölteni aztán megyek is valami küldetést-versenyt csinálni vagy száguldozok kicsit a pályán.

Azért von le pénzt, mert a biztosító veled fizetteti ki az ő kárát az adott jármű megsemmisítése után.

A multin nem tudom mi a kezdetleges.
Mit hiányolsz belőle vagy miért ez az érzésed?

Nekem eddig nem volt olyan, hogy nem engedett be a játék.
Mindig feltudtam lépni max annyi volt, hogy nem tudott menteni Online. Addig maradtam fent és küldiztem -mert azzal nem volt gond- míg vissza nem tudott csatlakozni és menteni az adott állást, de ez általában percek kérdése volt csak és működött tovább órákig.

Én azt hiányolom, hogy miért nem 64-128 ember van egy session-ben.
A Garry's Mod-ban is meg van csinálva, hogy 128 ember is tud egy szerveren létezni, holott a Source engine-ből (2004) adódóan kisebb a térkép így a bejárható terület... Továbbá a GTA esetében lehetett volna nagyobb szárazföldi részt csinálni még 1-2 nagyvárossal és elszórva kisebbekkel.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.