Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25151) jonnyjoker01 válasza Ghard (#25140) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Asszép... Meglett?

Ja én azt hittem hogy te egyedül vagy bent és ezt kell rajta nézni :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#25152) INMOTEP válasza INMOTEP (#25150) üzenetére


INMOTEP
őstag

Mind1 ,most letakarítom azzal a progival amit javasoltál .Ha ez sem oldja meg feladom ......

(#25153) addamka válasza INMOTEP (#25152) üzenetére


addamka
őstag

Még esetleg próbáld meg újratelepíteni az itt felsoroltakat frissen letöltve.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#25154) Puma K válasza Ghard (#25149) üzenetére


Puma K
veterán

Spoiler mögé rejtve leírtam ezt a módszert korábban, valamint hetekkel ezelőtt farmoltam külföldiekkel a bankrablós küldit.

Amúgy amint bent vagytok a kocsiban lehet rögtön tiplizni a hajóhoz és nem kell felmenni a hegyre, meg a sárga pontokat követni.

Nekünk sikerült veszteség nélkül is megcsinálni, azaz $250k landolt a 3 emberke zsebében.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25155) Ghard válasza Puma K (#25154) üzenetére


Ghard
őstag

Hegyről ugratva nem lesz tele a folyó zsaruval, talán 2 perccel hosszabb az út.

(#25156) Puma K válasza Ghard (#25155) üzenetére


Puma K
veterán

Csak egy ember pakolja a pénzt, majd az addig a kocsiban dekkol míg a 3 másik megtisztítja a terepet, végül amint tiszta, lehet tiplizni.

Ja és mindezt mikrofon és írogatás nélkül... szerencsére vannak emberek a friends list-en Social Club-on akik tudják mi a dolguk.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25157) RazoR


RazoR
veterán

Imáink meghallgattattak????

(#25158) Saccco válasza RazoR (#25157) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azt hittem csalóírtásról lesz szó, de ez is jó. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25159) Puma K válasza Saccco (#25158) üzenetére


Puma K
veterán

A csalóírtásnak jobban örültem volna :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25160) Mr.Csizmás válasza RazoR (#25157) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C :DDD

kékre nyerem magam ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25161) spanglee001


spanglee001
addikt

a csalók ellen egy invite only session az ellenszer

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#25162) kovimester válasza spanglee001 (#25161) üzenetére


kovimester
aktív tag

De jó lenne egy ilyen pénz eső mondjuk 1 órán keresztül akkor nem kéne " véletlenül" felszedni a zsákokat.... :DD :)) :DD

(#25163) INMOTEP válasza addamka (#25153) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nem lett jó se igy sem pedig úgy ,már 2x raktam újra a játékot és semmi nem változott .Az a vicc hogy fullra letöröltem még a registy adatbázisból is mindent még a socalclubbos registry-ket is .Újra raktam és indításkor mégis automatikusan bejelentkezett a felhasználói nevemmel ,indítom a játékot és az intro után letálcázik és kéri hogy jelentkezzek be a social-ba .Beirom indítanám elkezd betölteni a kis karika majd megáll mintha kifagyna .Igy appcrash- el kidob ..

Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: GTAVLauncher.exe
Alkalmazásverzió: 1.0.350.1
Alkalmazás időbélyegzője: 5540c4df
Hiba – modul neve: socialclub.dll
Hiba – modul verziója: 1.1.5.8
Hiba – modul időbélyegzője: 5529e19f
Kivételkód: c0000005
Kivétel – eltolás: 00000000006ec449
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.768.3
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: e54d
További információk 2: e54d70938d788670e8a9943ad0fcefad
További információk 3: c8a3
További információk 4: c8a3e45797908f6ad0507b1b8c2c0f2a

Gyerekek ez kész ,teljesen tanácstalan vagyok mi lehet a gond :W :W Egyébként full újratelepítés után nem kellene beírni az aktiváló kódot ? vagy azt az intro után kell ? .De sajnos még odáig sem jutok el mert kidob .A Másik furcsasága a történetnek hogy berakom az 1 es cd-t ,rányomok a repair-ra és random kéri néha a 3 as -5 ös és 7 es lemezt .Ezekről mindig felrak valamit ,de nem változik semmi .

[ Szerkesztve ]

(#25164) addamka válasza INMOTEP (#25163) üzenetére


addamka
őstag

Az a fura, hogy azt írtad régen ment. Változott valami a gépeden azóta (driver, os?)
Asszony laptopján volt ilyen, ott dedikált gpu letilt, launcher feljön, dedikált gpu engedélyez volt a trükk, de ezt már javították valamelyik patchben, plusz jött ki intel és nv driver frissítés is.
Illetve az elején volt még az ékezetes windows felhasználónév gond, de azt is javították, ha jól rémlik.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#25165) pendre54 válasza INMOTEP (#25163) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Ez így elég xar ügy, csak találgatni lehet, hogy mi a gond. Próbálj meg még egy-két apró trükköt, bár nagy reményeket ne fűzz hozzá. Nézd meg ,hogy a tűzfalnál engedélyezve van-e játék, illetve egyszer próbáld úgy indítani a játékot, hogy arra az időre ideiglenesen kikapcsolod a tűzfalat és a vírusírtódat, bár a hibaleírás alapján valószínű, hogy hiányzó fájl, vagy sérülés miatt van a gond.
Lehet, hogy a Winnél is van valami gond, és ez köszön vissza a játéknál. A parancssort indítsd el rendszergazdai jogosultsággal, és futtassál le egy sfc/scannow ellenőrzést.

Közben eszembe jutott még valami. A telepítéskor a játék mappán kívül is jönnek létre egyébb mappák, ezeket célszerű manuálisan letörölni. Pl. Felhasználó/Név/AppData/Local/RockstarGame, de a dokumtumok mappában is vannak Rockstar-os, meg SC-s mappák.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#25166) INMOTEP válasza addamka (#25164) üzenetére


INMOTEP
őstag

Lényegében nem változott semmi ,nem töröltem le semmit .Mint irtam annyi változott hogy áthelyeztem a c meghajtó dokumentumok tárolását a D Meghajtóra .Csak ott babráltam tegnap mert irták hogy ez talán még megoldja a folytonos update frissítést minden indításnál .De ugyanígy frissít minden indításnál .....De tegnap reggel még igy ment a game semmi gond nem volt vele .Délután hazaértem és már ez fogadott .Catalystból a 15.4 es bétát használom ,ezt a dedikált gpu-t hogy tudom letiltani és újból bekapcsolni ? Windows 7 et használok

[ Szerkesztve ]

(#25167) RoMix85 válasza INMOTEP (#25163) üzenetére


RoMix85
aktív tag

[link]
[link]
próbáld meg, hátha...

(#25168) INMOTEP válasza pendre54 (#25165) üzenetére


INMOTEP
őstag

A Tűzfalat már reggel kilőttem az egészet úgy ahogy van ,nod-ot még viszont nem .Megpróbálom úgyis .Ezt a parancsoros dolgot elindítottam ,majd kiderült van e valami a rendszerrel .Megkeresem azokat a mappákat is ,de szerintem azt az uinstall-os progival leszedettem csontra .

(#25169) pendre54 válasza INMOTEP (#25166) üzenetére


pendre54
addikt

Nem tudom, hogy amit az előbb írtam ellenőrzést lefuttatad-e, szerintem egy pár percet megér vele foglalkozni, és ha ne adj Isten, netán ez lenne az eredmény, akkor ebben az irányban is érdemes lenne keresni a megoldást.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#25170) INMOTEP válasza RoMix85 (#25167) üzenetére


INMOTEP
őstag

Az a gond hogy rendszervisszaállitási pont nem készült mert offon van ,total commander sincs a gépen ami bezavarhatna esetleg .A felhasználói fiók felügyeletet kikapcsoltam ,próbálkozok mindennel ami infót csak találok .Egyébként kösz skacok hogy próbáltok segiteni ,remélem ma sikerül megoldani mert kb a napon erre megy rá . :(((

(#25171) addamka válasza INMOTEP (#25166) üzenetére


addamka
őstag

Egyrészt nem tudom milyen géped van, a cuccaid között szerepel a notebook, ezért említettem meg hátha.
Ha asztalid van, akkor nem optimus/enduro technológiás, így ez a hiba nem fenyeget.

Próbáld meg amit lentebb leírtak, admin jogú cmd-be (start menü/képernyőn elkezded beírni cmd, jobbklikk, futtatás rendszergazdaként): sfc /scannow
Ha hibát talált, mehet utána ez: DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Esetleg megpróbálnám még azt is, hogy a C: meghajtóra visszalinkelem a dokumentumok könyvtárat, így ott is megtalálná, ha esetleg ott keresné.
Ehhez is admin jogú cmd kell, először is navigálj el a C:\users\felhasználóneved mappába (cd c:\users\...)
utána mklink /D Documents D:\ahova_áthelyezted_a_mappát

Catalystból én a win10-ről visszaportolt drivert használom, de azért ezt nem feltétlen ajánlom. Van amúgy 15.5 beta is már.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#25172) INMOTEP válasza pendre54 (#25169) üzenetére


INMOTEP
őstag

Lement és úgynézki a rendszerrel nemigen van gond

(#25173) imi1990


imi1990
újonc

Üdv

Már nekem is elegem van ebből kicsit.Az én gondom eddig még az volt csak hogy minden indításnál letölt 353.44 mb frissítést, amire még nem találtam megoldást.Ma indításnál a szokásos letöltés és utána kiad egy angol szöveget amit most nem másolok de valami (code1) meg egy link a social club oldalára és hogy próbáljam meg letölteni mégegyszer, de nem akarom egyszer se, szarom le a frissítseket mi a fenének vettem meg eredetibe már el se indul.Eddig legalább frissített és elindult bár a napi 353.44 mb kivárni is unalmas de még hogy nem is megy.Amikor elindult nem volt gond vele szaladt rendesen.Valaki segíthetne

(#25174) INMOTEP válasza addamka (#25171) üzenetére


INMOTEP
őstag

Asztali PC AMD X4 4x 3300 MHZ Rejtett maggal ,Windows 7 64 bit persze

(#25175) Ghard válasza INMOTEP (#25174) üzenetére


Ghard
őstag

Ennyi idő alatt egy kisebb particióra csinálhattál volna egy friss win telepítést, hogy ezen elindul-e.

(#25176) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Elég jól ki lett maxolva a grafika :DDD :DD

Videó

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#25177) INMOTEP


INMOTEP
őstag

No végül egy külföldi fórumon irtak egy tippet és ez bevált .Késziteni kell egy új felhasználói fiókot jelszóval ! Ha ez kész GTA V Launcher -t úgy kell elinditani hogy shift + jobb egér .Ott futtatás más felhasználóként ,igy már megy a játék .Valami akkor ezekszerint a felhasználói fiókommal baszódott el már elnézést a kifejezésért .De már felidegesített nagyon ,a frissítés még igyis megmaradt .De már hozzászoktam

[ Szerkesztve ]

(#25178) kisza25 válasza Gyula84 (#25143) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

de én tudom, vannak fotóim a csetről, hogy kérik: aggyyá pinzt pls :N

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#25179) htc07 válasza Puma K (#25154) üzenetére


htc07
addikt

én vagy 10-szer próbáltam ezt a heistet kurumával, de sosincs ott a háznál a kék karika, hogy be tudjak menni, se a garázsnál, se a ház bejáratánál.

Igen, megvettem a házat, és abban parkoltatom a kurumát, és nem azt szoktam lehívni induló kocsinak.

(#25180) cyberkind válasza htc07 (#25179) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg motorral csináltam 2x, először meglett mindenkinek a 250k, utána már csak a 180k, de persze ez emberfüggő ki hogy tudja vezetni a motort, nekem nagyon jól megy.

Paranormal Cocktivity

(#25181) kisza25 válasza INMOTEP (#25163) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

videokártya drivert cserélted esetleg egy régebbire?azt megpróbálhatnád, ha még nem tetted

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#25182) INMOTEP válasza kisza25 (#25181) üzenetére


INMOTEP
őstag

Én nem cseréltem igy játszottam végig ,de most igy jó egyenlőre az új felhasználói fiókkal ....

(#25183) htc07 válasza cyberkind (#25180) üzenetére


htc07
addikt

egyszer mentem innen valakivel, ő simán besétált (neki is megvolt az apartman), de nekem akkor sem volt ott a kék kör.

úgy szoktam ha nálam a pénz, hogy van egy utcával lentebb egy csomó sportautó, azokkal megyek.

(#25184) cyberkind válasza htc07 (#25183) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem bejön a motorozás, sokkal feelingesebb ezzel menekülni mint kocsival.

De majd a szerdai update-tel ez is megszűnik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#25185) Ghard válasza kisza25 (#25178) üzenetére


Ghard
őstag

Csak mert kéregetnek, még nem biztos hogy kapnak is ;)

(#25186) prokxy válasza cyberkind (#25184) üzenetére


prokxy
veterán

Miért, mi lesz szerdától, h ez megszűnik?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25187) cyberkind válasza prokxy (#25186) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak tippelek, de a glitch-ek mindig az updatekkel meg a patchekkel szűntek meg. :)

Paranormal Cocktivity

(#25188) gali777 válasza Ghard (#25185) üzenetére


gali777
őstag

Igen véded az ilyen majmokat, tán csak nem te is egy ilyen "koldus" vagy? :D

[ Szerkesztve ]

(#25189) negyven2 válasza cyberkind (#25187) üzenetére


negyven2
veterán

Kivéve amikor szerver oldalról szedik ki.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#25190) Ghard válasza gali777 (#25188) üzenetére


Ghard
őstag

Én a sokarcú istent szolgálom és másoknak is koldulok. Remélem nem nagy gond :U

(#25191) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

belefulladtok a sok korrupcióba ;] csak nehogy aztán pénzmosás vádjával elvegyenek mindent :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25192) privacy99 válasza Ghard (#25185) üzenetére


privacy99
senior tag

Óó dehogynem, tegnap írtam erről, egy sessionben páran kértek egy moddertől, és kaptak :)

Sőt, irogatta a modder, hogy 5 dollárt kell fizetni a paypal számlájára, és megkapja bárki a god mode, végtelen pénz, bármit spawnolsz stb. csalásokat, szóval nem egy drága mulatság :) Ráadásul "biztosítva" van, mert írta hogy ilyen-olyan backupokat készít előtte stb. meg nyilván nem a megvásárolt accountot használja hozzá.

Ja, és hozzátette, hogy mások ezért 30 dollárt kérnek.

[ Szerkesztve ]

(#25193) cyberkind válasza privacy99 (#25192) üzenetére


cyberkind
félisten

Szép, de meg is érdemli a Rockstar ha ilyen szar az online rendszerük.

Paranormal Cocktivity

(#25194) Ghard válasza privacy99 (#25192) üzenetére


Ghard
őstag

Aki fizet a hack toolért, az aztán tényleg nagy bamba.
Csak normális forumon kell keresni, nem kell érte fizetni...
Elég sokan megtalálják sajnos, mert már versenyeken is vannak szemetek.

De ez nekem is érthetetlen, hogy 0 hack védelme van ennek a játéknak.

[ Szerkesztve ]

(#25195) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#25191) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

értem már miért vagy rendőrcuccban ;]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#25196) Mr.Csizmás válasza kisza25 (#25195) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

achtung :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25197) CJ3


CJ3
senior tag

Online valaki?
Egyébként több server van és pl én mindig fix server-re kerülök, vagy változtatja a játék ahol hely van?

Crypto

(#25198) CJ3


CJ3
senior tag

Most mi a fene van kéri a Social az aktiváló kódot ez normális? :W
És nem fogadja el!!!

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#25199) Norbika88 válasza CJ3 (#25198) üzenetére


Norbika88
senior tag

nálam se jó, server down lehet.
[link]

(#25200) CJ3 válasza Norbika88 (#25199) üzenetére


CJ3
senior tag

Jó lett beengedett de most csak lesek mihez kezdjek online micsináljak?:)
Hogy érdemes kezdeni mivel :F

Crypto

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.