Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) fuvi válasza Blashe (#25746) üzenetére


fuvi
senior tag

borzalmas a minősége srry

(#25752) yozsee11 válasza kisza25 (#25748) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Mi ha többen fent vagyunk, akkor mindig indítunk egy crew only/invite only sessiont (+TS) és behívjuk egymást, tegnap is voltunk így vagy hatan, így azért már rögtön más a játék, jobb a hangulat is.

Ugye RoMix? :D Ahogy látom még nem intézett el az asszony :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#25753) prokxy válasza MPowerPH (#25750) üzenetére


prokxy
veterán

Mikor tankoztunk? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25754) MPowerPH válasza prokxy (#25753) üzenetére


MPowerPH
félisten

Tegnap talalkoztam tankosokkal is(Ti voltatok? LOL), de nem rajuk gondoltam. :N Tankot lehet venni... Egy repulo suv jott velem szemben, mikozben repkedtem. Aztan kiszallitottak a repulobol. Nem is irtam ra semmit, alt+f4.

Don't Tread On Me

(#25755) Zsolt_16 válasza yozsee11 (#25752) üzenetére


Zsolt_16
tag

Ez jó ötlet mi a neved socialon , mert felvennélek. :D

(#25756) prokxy válasza MPowerPH (#25754) üzenetére


prokxy
veterán

Te vagy MPowerPH?

Igen, mi szedtük szét cyberkind7-tel a várost! :DDD Írtam is, mikor megöltelek véletlenül, h bocsi! :)
Tény, a tankot nekem az egyik magyar hekker adta kölcsön, mert még csak lvl70 vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25757) MPowerPH válasza prokxy (#25756) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, az a nikkem. :)

En addig vigan vadasztam a lopott vadasszal, csak valamelyiknek nem tetszett a dolog. Utana visszaleptem, akkor mentem arra autoval. Miutan felrobbant az autom, beraktam magam passziv modba. De a hacker, aki kikapott a repulobol, akkor is lazan kinyirt.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25758) RoMix85 válasza MPowerPH (#25750) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Elég szomorú... Remélem előbb-utóbb elnyerik méltó büntetésüket!

Ok vannak jópofa modok (cunami,ahol minden víz alatt van), dolgok csalással de azt miért kell online művelni?! Szedje le warezból és szórakozzon magában, ne mások játékát b@x@ szét.

Egyébként a sok linkelt képből tisztán látszik hogy milyen korosztály élvezkedik ezen.( xy96, xy98...)
No comment!

Józsi:
Asszony üzeni ami késik... :DDD /van még szép 4 éve :DD

(#25759) prokxy válasza MPowerPH (#25757) üzenetére


prokxy
veterán

A 2 magyar srácon kívül volt még egy hacker, az ölt meg engem is, az elég kötsög volt, viszont a 2 magyar sráccal semmi gond nem volt!

Először megijedtem, h Te jeteztél (na mondom még1x megöltem), de utána láttam, h nem: :C

Ma sztem megy ugyanígy a móka, ha nem lesz izgalmas az E3! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25760) Simivok


Simivok
senior tag

Most volt az a misszió, hogy el kellett menni North Yanktonba. A koporsóban ugye Brad volt, aki meghalt az elején. De Trevor mire jött rá, illetve miért akarja megnézni a koporsót? És miért küld embereket Michaelra, és kik azok, akiket Michaelra küldött?

Galaxy S23 256GB Cream

(#25761) Źşë' válasza #81556480 (#25737) üzenetére


Źşë'
addikt

de ez most olyan mintha személyes sértésnek vennéd a konzol negatívumait... megsértődsz ha valami rosszat ír valaki róla... ez nem így működik, jó mondjuk nem tudom hány éves lehetsz...

nekem a játék kikapcsolódást jelent, és van két dolog ami segít maximumra emelni az élvezetet főleg fpseknél meg tps (pl Warframe) nél sem utolsó eme kombo - egér+bill.
te vagy az irányító a két dolog meg segít maximálisan élvezni (más szintre emeli a játékot, dinamika, pörgősség), nem pedig esni kelni mert abban kevesebb az élvezet ugye

az hogy ennyi hekker van pcn is csak azt bizonyítja hogy moddolható a téma, több a tartalom, még úgy is hogy "csak egy konzol port" a gta5, mindemellett rengeteg jobbnál jobb mod került már elő, persze whitelist nélkül... no comment

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25762) Źşë' válasza Źşë' (#25761) üzenetére


Źşë'
addikt

az hogy ennyi hekker van pcn is csak azt bizonyítja hogy moddolható a téma, több a tartalom, még úgy is hogy "csak egy konzol port" a gta5, mindemellett rengeteg jobbnál jobb mod került már elő, persze whitelist nélkül... no comment

ehhez még annyit fűznék hogy az ember az csak ember, szemetel, átcseszi saját honfitársát, lop-csal ahol tud... ha konzolon mindez (cheat) elérhető lenne szerinted nem tennék meg?! badarság :U itt is csak a komplexitás jön elő, egy pc sokrétűbb mint egy konzol, és minden ami vele kapcsolatos (amiről eddig szó volt), mert a nappali box egyszerűnek jó, 10éveseknek, meg olyanoknak akik nem tudják a pct és nem is akarják megtanulni használni - mint ahogy játékokban megkeresni amit meg kell, inkább hadd villogjon, nehogy megerőltessük az agyunkat stb dolog - bezzeg anno Tomb Raiderek első részeinél, még ha napokig is tartott de rájött az ember, és jókat mosolygott adott szituációkon - manapság meg ez alap ami villog oda megyünk :B és már nyomjuk is a gombot :C

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25763) htc07 válasza Freddycom (#25699) üzenetére


htc07
addikt

Engem a multkor megsorozott egy tag pár millával, azóta rájöttem, hogy nekem ezzel nincs bajom. Toltam az onlineba vagy 150 órát, meguntam hogy vért kell izzadni és nem két óra összeszedni egy millát, újra és újra ugyanazok a küldik/heistek. Ha lenne új tartalom akkor egy szavam se lenne, de így a szórakozás helyett csak a szenvedés megy. Szuperdrága repcsi helyett pár új küldi vagy heistnek jobban örültem volna.

Szerk.: csak hogy tisztázzuk, nem örülök hogy minden második sessionben van csaló, azt untam meg, hogy 150 óra után van egy kecóm, egy sportkocsim meg egy kurumám (meg tank a pénzesőből), és nincs pénzem lőszerre sem, csak ha nagyon nem költök semmire, de úgy meg mi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#25764) #81556480 válasza Źşë' (#25761) üzenetére


#81556480
törölt tag

Akkor érzem személyesnek amikor általánosítva degradálja a konzolosokat valaki, ( de amugy en keverjük ide a konzot, mert nem téma. maradjunk annál hogy PC-n kontrollerrel) - mintha ők nem érnének annyit, mert nem egérrel céloznak. Mint ahogy te is tetted. hogy abban nincs dinamika csak esni kelni lehet. ami nem igaz.

A moddolás nagyon frankó, mondjuk sztoriban. A IV nél az ENB-k vagy Icenhancer modok valami fantasztikusan feldobták a játékot. Azt várom én is , milyen grafikai modok jönnek. Engem a trainerek sosem mozgattak. mikor a képernyő 70%-a tele van írással. A IV ben meg lehet nézni, (igaz kezdetleges volt az online ) de teljesen tönkretették a modderek. Nem lehet játszani. Igaz rég voltam fent de állandóan lámpaoszloppá változtam :D
Amíg velem nem szórakoznak, engem nem érint, addig moddolják akárki akármit.

(#25762) Źşë' hát erre is lenne mondanivalóm, mert egy csomó badarságot összehordtál, de nem ide való a téma :(

[ Szerkesztve ]

(#25765) cyberkind válasza htc07 (#25763) üzenetére


cyberkind
félisten

+1

Azzal a kivétellel hogy én 300 órát toltam a multiba.

Paranormal Cocktivity

(#25766) erdeitibor


erdeitibor
tag

Sziasztok!

Mit kell csinálni GTA onlie-ban?
Elkezdtem boltokat fosztogatni, fejlődtem is 3-ig.
De gondolom nem csak erről szól...
Ha el akarok inditani egy versenyt, senki sem csatlakozik, ha meg belépek egybe akkor meg kidob, hogy kevés a rank.
Van erről egy magyar video ami segít a kezdésben?
Ja meg, hogy hogy csak pár ember van szerón? Mindig azon kapom magam, hogy egyedül rohangálok a mapon :D

Profilom: erdeitibor91 ha valaki akarna játszani... :)

[ Szerkesztve ]

(#25767) #81556480 válasza erdeitibor (#25766) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#25768) parkr válasza Simivok (#25760) üzenetére


parkr
őstag

pont azért akarta megnézni a koporsót hogy üresen temették-e el (vagy Brad nem is sitten van, hanem ő van eltemetve), mert Michael elvileg halott, azért használ most másik nevet

a kínaiak meg azért vadásznak Michaelre mert azt hiszik, hogy Trevor szeretője ( :D ) és így akarják elkapni Trevort

(#25769) erdeitibor válasza #81556480 (#25767) üzenetére


erdeitibor
tag

Köszi! :)

(#25770) Ghard


Ghard
őstag

Ez a helyzet most, hogy a rockstar különösen írtja a hekkereket ;]
Videó

[ Szerkesztve ]

(#25771) Reaper válasza Ghard (#25770) üzenetére


Reaper
őstag

Legalább tanulna meg repülni... azért a végén custom bigfoot az nem rossz, én szívesen látnám legálisan ha mondjuk azokat is meg mondjuk a kamionokat is lehetne tuningolni, meg mindent.

(#25772) jonnyjoker01 válasza Ghard (#25770) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Dafuq?!?! :DDD

"go home plane you're drunk"
*teleports to airport* :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#25773) Blashe


Blashe
aktív tag

Ha valaki kedvet kap, csatlakozhat:
[link]
PS4

(#25774) Freddycom válasza Blashe (#25773) üzenetére


Freddycom
őstag

hagyjál már

(#25775) prokxy


prokxy
veterán

Twitch TV, saját, kis GTA V PH-sokkal, most indul... :)
link

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25776) BigBlue69 válasza prokxy (#25775) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ez mind a Te sessionod.ba volt. :D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#25777) erdeitibor


erdeitibor
tag

Mi lehet a baj, ha azt irja h Failed to join session due to incompatible assets?
Nem tudok haverhoz csatlakozni és ő se hozzám.
Szerintetek?

(#25778) htc07 válasza erdeitibor (#25777) üzenetére


htc07
addikt

valamelyikőtöknél vagy mindkettőtöknél sérült valamelyik fájl asszem.

esetleg ha belefér le kellene tölteni újra, jobb ötletem nincs.

(#25779) cyberkind válasza erdeitibor (#25777) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy nem szedett le valamilyen patch-et, nálam ez volt.

Paranormal Cocktivity

(#25780) _András_


_András_
tag

Srácok, valaki innen már kapott bannt?
Tegnap este már nem engedett sajnos belépni :W

A vicces az hogy, soha semmiféleképp nem csaltam. :U
Volt amikor elém ledobták a több száz pénzeszsákot és egyet sem vettem fel. :B

Sokan meg direkt ezeket kérik :F

És mégis a sok hacker és kuncsorgó közül pont engem bannolnak :(((

Valami tippetek esetleg hogyan is lehetne valamit tenni ez ellen?
Tegnap rögtön írtam nekik Ticketet de semmi.. Nem reagáltak rá. :W

(#25781) yozsee11 válasza _András_ (#25780) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Biztos hogy ban-t kaptál? Nem lehet hogy a Rockstar game service szarakodik megint?

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#25782) MPowerPH válasza _András_ (#25780) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem is fognak reagalni.... Erre van eszuk, de arra, hogy rendet tartsanak, arra nincs, Ha steam-es, akkor irj nekik, es kerj refundot.

Don't Tread On Me

(#25783) _András_ válasza yozsee11 (#25781) üzenetére


_András_
tag

Először azt írja, hogy az a rossz (Amikor a főmenüből lépek Online-ba)
Ha pedig Single-ből akarok Online-ba menni, akkor írja hogy Bannolva lettem :W

BMW001 Nem steam-es, dobozosat vettem, szóval ezt sajnos nem lehet megcsinálni :(

[ Szerkesztve ]

(#25784) Ghard válasza _András_ (#25783) üzenetére


Ghard
őstag

Screenshotot tudsz mutatni a szövegről?

(#25785) prokxy válasza _András_ (#25783) üzenetére


prokxy
veterán

Sztem vmi más van próbáld meg rendszergazdaként indítani és nézd meg főmenüből online-ba vagy Home és csatlakozz vkihez!
Nem hiszem, h ok nélkül banolnak, ez nem PB, h talál vmit és kivág...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25786) _András_ válasza Ghard (#25784) üzenetére


_András_
tag

Persze küldöm sorba, hogy hogyan jönnek, abban az esetben, ha főmenüből Online-ra megyek.

prokxy Ha joinolok Home menüből nem történik semmi :(
Rendszergazdai joggal ugyan ez. :(((

(#25787) Ghard válasza _András_ (#25786) üzenetére


Ghard
őstag

Ez bizony ban. Ha jól látom jún 30ig van csak.
Single player modot sem használtál? Sokan kaptak bant fov modért is az utóbbi hónapban.

(#25788) _András_ válasza Ghard (#25787) üzenetére


_András_
tag

Single-t azóta nem játszottam mióta kipörgettem áprilisba :C Nemhogy még moddoljam is.
Csak Online-t nyomtam tisztességesen szépen felhúztam magam már 55 ös szintre, volt kis pénzem pár autóm erre elveszik :W

(#25789) prokxy válasza _András_ (#25786) üzenetére


prokxy
veterán

Sokan küszködnek most ezzel, gugliban csak az utolsó pár napra szűrtem le és az 1 napos bannolások miatt sok a ticket. Ugyanazt írják, h nem csináltak semmit...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25790) Franklin válasza Ghard (#25787) üzenetére


Franklin
addikt

Azt hol látod, hogy júni 30-ig kapta?

(#25791) _András_ válasza Franklin (#25790) üzenetére


_András_
tag

A második képen van a bal alsó sarokba, a térkép felett

prokxy Igen ezt én is néztem, a Rockstar oldalán is nagyon sokan panaszkodnak.
Nem nagyon megy nekik ez a Hacker irtás.
Olvastam olyant is ez alatt, hogy a Hackerek csak simán letörlik magukról a Bannt (Nem tudom, hogy igaz-e) de ez esetben csak azok szívnak, akik tisztességesen játszanak :(

[ Szerkesztve ]

(#25792) prokxy válasza Franklin (#25790) üzenetére


prokxy
veterán

Most megnézem én is, h rendben vagyok-e...már izgulok! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25793) Ghard válasza _András_ (#25788) üzenetére


Ghard
őstag

Hát nem gyűjtöttél elég pénzeszsákot, van ilyen ;]

(#25794) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Ha a ps4-es karakterem "átköltöztetem" pc-re attól még megmarad ps4 en? Csak átmásolja??

(#25795) prokxy


prokxy
veterán

Hali!

Tegnap kezdtem a streamelést FullHD-ban - TwitchTV-m - és az lenne a kérdésem, hogy a szokásos 60-70 FPS helyett 40-50 lett, persze ez nem általános, de az biztos, hogy lassabban fut. Elvileg a GPU azon része, ami a dekódolást végzi, az nem okoz FPS csökkenést, szóval ötlet? Kevés lenne a 8GB RAM? Proci az bőven elég sztem (4770K 4.5GHz), net 500/200, szóval vmi ötlet kéne! :)

Esténként megy a stream, szóval akit érdekel... :B Tegnap jól szórakoztunk, bár a végén a tankozós részt nem osztottam meg, csak a mission-öket. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25796) r.endruu válasza prokxy (#25795) üzenetére


r.endruu
tag

Az hogy a játék futtatása mellett még lekódolja a videót mindenképp elvesz a teljesítményből, ezzel nem igazán tudsz mit kezdeni.

(#25797) prokxy válasza r.endruu (#25796) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz, akkor úgy néz ki, h eladó az MSI Gaming 970-em! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25798) r.endruu válasza prokxy (#25797) üzenetére


r.endruu
tag

750 Ti-re csere? :D

Amúgy vedd lejjebb a beállításokat, vagy próbáld hogy csak 720p-ben streamelsz, és 30fpsben (ha eddig 60 volt), azért ha nem is teljesen stabilan, de kb tudnia kéne a 60at. Stream beállításoknál esetleg próbáld ki az x264et, gondolom most az nvidiás encodingot használod. Sajnos streamben annyira nem vagyok otthon, 1megás feltöltés <3 .

(#25799) Ghard válasza prokxy (#25795) üzenetére


Ghard
őstag

Én próbálgattam még tavaly, valahogy be lehet fogni dekódolásra az intel vga-t, nekem jól ment, igaz nem a gta5el csináltam akkor :)

(#25792) prokxy
vaj van a füled mögött ugye ;]

[ Szerkesztve ]

(#25800) Reaper válasza prokxy (#25795) üzenetére


Reaper
őstag

Nekem a patch óta hiába tekerkgetem le a grafikát, egyszerűen lassú az egész játék, mikro lag, meg fps beesik simán játszható alá is. 4690k+GamingGtx970+8GbRAM.
Neked eddig stabilan ment, mármint a streamelés nélkül? Át tudnál dobni egy beállításokat?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.