Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) r.endruu válasza Aron989 (#25900) üzenetére


r.endruu
tag

Nem, semmiképp. Ha már felhasználták a kódot akkor te nem tudod, max akkor ha odaadja az illető a felhasználónevét és jelszavát. Tehát 1 kód 1 felhasználónévhez tartozik, ezzel nem lehet semmit kezdeni.

(#25902) Sogi555


Sogi555
csendes tag

Sziasztok!

Látom, hogy van prohardveres crew, zártkörű, vagy esetleg vesztek be újakat? 1 hete vettem meg kb a játékot, jó lenne pár magyar arccal játszani, Heistekbe nem is nagyon kezdtem még bele, mert majdnem sírtam attól, ami ott zajlott :DD

(#25903) Norbika88


Norbika88
senior tag

Gemapadal tolja valaki?
Van egy F710-esem és mostanában mintha tempomat került volna a gáz gomb lenyomásra, 80km/h nál nem akar semmi többet menni W -vel persze megindul. :D
Elvileg érzékelős a gomb, tehát a finom gáztól a padlóig lehet finoman adagolni, lehet behalt?!

(#25904) architect26 válasza Norbika88 (#25903) üzenetére


architect26
aktív tag

behalt az RT gombod.... nekem is ez van, ma hívtam a garit...:S

Per aspera ad astra

(#25905) Norbika88 válasza architect26 (#25904) üzenetére


Norbika88
senior tag

Köszi, az patent.
Nekem nincs már rá garim.
Milyen hiba lehet, mechanikus?

Közbe látom a Z-tengely nem húzza be tökig, akkor valami kopás lesz itt.Szét bontom.

[ Szerkesztve ]

(#25906) Carvus válasza prokxy (#25887) üzenetére


Carvus
senior tag

Héééé miért én vagyok a utolsó??? Kisza szokott az lenni.... ;]

Folytathatjuk mindenképpen, viszont én lehet csak 10 körül érkezem majd! :U

(#25907) Norbika88 válasza Norbika88 (#25905) üzenetére


Norbika88
senior tag

És már működik is :D
Rugók voltak kiesve a helyükről, igaz engedte rugózni de nem annyit ami kell.

(#25908) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!
Ma egy picikét idegesítő hibába futottam bele a játék indításánál. Az igazság az, hogy próbáltam picikét alakítani valamelyest a grafikán, hogy gyorsabban töltődjenek be a textúrák, aminek az eredménye az, hogy nem futott a játék. Steam-en lefuttattam egy ellenőrzést, elindul(na), csak előtte mindig felugrik ez a nyavalyás ablak:
Ez eddig csak 1x, a játék első indításánál jött elő, azóta nem ugrott fel. De most már mindig felugrik, és hiába állítok be utána más grafikai beállításokat, elfelejti. Safe módba elfelejt elindulni a játék valamiért. Valamit ez ellen lehet tenni? Újratelepítést bevallom nem nagyon szeretnék, mert 60 Gb-ot letölteni picikét nálam hosszas lenne. :B

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#25909) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Öszeállítottam egy pár száz megás méretű saját rádiós zenei cuccot. Volt arról szó itt korábban, hogy a játékban komoly textúra problémákat, meg akadásokat okoz, ha a saját rádió szól a játékban. Próbálgattam ma délután, nálam különösebb gond nem volt, annyi, hogy vezetés közben néha volt kisebb lagg.
Viszont úgy rémlik, hogy korábban itt a fórumon valaki írt valami megoldást erre, a zenét tartalmazó mappával mókólt valamit, szóval megköszönném, ha valaki leírná ismét a megoldást.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#25910) gali777 válasza pendre54 (#25909) üzenetére


gali777
őstag

(#25911) prokxy válasza Carvus (#25906) üzenetére


prokxy
veterán

Carvus, kisza!

Ha vagytok, akkor dobjatok nekem itt privit és jövök, közben meg húzom magammal Cybert! :P
9 után jó nekünk! :R :R

szerk: Carvus! Látod, már első is vagy! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25912) Blashe


Blashe
aktív tag

GTA ONLINE HEIST & MISSIONS:

[link]

(#25913) RoMix85 válasza Blashe (#25912) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Nem is értem mire fel reklámozod itt a szaros "twiccsed" ps4 gta-val, egy olyan fórumon ahol a pc.sek játékáról van szó.

-ez ma a menő hogy megmutatod milyen béna vagy?! (tisztán látszik hogy még a lövéshez is full aim-ot használsz...
Szíved joga, de legalább ne reklámoznád! És főként ne itt! Ja és persze nem naponta.

Köszi

(#25914) Freddycom


Freddycom
őstag

Mai versenyzős élményem vmi hasonló volt. :D

[GIF]

[ Szerkesztve ]

(#25915) kisza25 válasza prokxy (#25911) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

most vagyok megyek :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#25916) Acsifun


Acsifun
aktív tag

Sziasztok nem tudom jó helyen járok-e a problémával de majd kiderül :D
Adott egy Dell 7737 , i54200u, 6bg ram, gt750m ezen próbálgatom a GTA5-t de borzalmasan szaggat, inputlaggol stb, próbáltam megoldani nvidia inspectorral, throttlestoppal szóval kb már mindent állítottam de mintha az integralt kartyaval menne olyan a játékélmény...semmilyen, geforce experience legujabb van legujabb driverrel. Nem maxon akarom játszani és nem is full hd-n de na a hardver elvileg elegendő...néztem youtube-on ezzel a konfiggal videot ott gyönyöüen fut.
Van valami ötlet a problémára? :F Előre is köszi. :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#25917) iceool20 válasza Acsifun (#25916) üzenetére


iceool20
tag

Szia! Egy újratelepítést a gép megér mindenképp! Legfrissebb driverek és vezérlők semmi más.. majd úgy próbáld ki.. lehet összeveszett valamivel a gépeden :D

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#25918) iceool20


iceool20
tag

Sziasztok!
Hamarosan készítek pár képet játékon belül ha előbírom csalni a hibákat... de grafikai bug jelentkezett valakinek? Nekem olyan jellegűek jönnek elő egy frissen telepített gépen a gtaV höz kiadott beta AMD driver alatt, hogy egy textúra pl kiáll valamiből az égbe nyúlik és hasonló finomságok... van amikor kitakarja a városban a fél képet egy ilyen elnyúlt textúra... :/ Remélem nem a vgam kezd haldoklani.

[ Szerkesztve ]

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#25919) pendre54 válasza gali777 (#25910) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Tegnap este az általad javasolt módszerrel próbálkoztam, és ha jól értelmeztem a leírtakat, akkor valahogy így kellene kinéznie az UserMusic mappának. Az összes zeneszám átkerült egy másik merevlemezre, ide meg bekerült mindegyiknek a parancsikonja.

A helyzet az, hogy így nálam rosszabb lett a helyzet mint volt. A kocsi vezetése közben sokal nagyobb és sűrűbb laggok jöttek elő, mint korábban, pedig a beállításoknál nyomkodtam a full scant, ki-be kapcsolgattam az auto scant is, de nem javult a helyzet. Textúra hibák nem jelentkeztek, de ez korábban is így volt. Ma még próbálgatom így, ha nem lesz javulás, akkor visszamásolom a zenéket az eredeti mappájukba, azt meg nem igazán értem, hogy a RockStar miért nem orvosolja ezt a problémát, azért köszi a segítséget.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#25921) tomas51 válasza prokxy (#25859) üzenetére


tomas51
senior tag

Szia.

Én 970 SLI-vel játszok, de nem tudom mi történt mert utoljára (tegnap) mint ha elfelejtette volna, hogy kettő kártya van benn.
Szinte több az fps egyel mint kettővel, az elején amikor megjelent elég komolyan futott szép fps számokak hozva.
Ezek a buzik szerintem valamit variáltak az utolsó nv driverbe, valamit elbasztak, nem csodálkoznék ha direkt.
Az NV fórumba van is egy ilyen kérdése valakinek, hogy lehet több fps egy kártyával mint kettővel.
Megpróbálom az első game ready drivernek az sli profilját betenni az újba.

(#25922) #81556480 válasza tomas51 (#25921) üzenetére


#81556480
törölt tag

a IV nél ugyan ez a probléma volt régen.. :((

(#25923) MPowerPH válasza tomas51 (#25921) üzenetére


MPowerPH
félisten

Sima letezhet. Nekem az Assetto Corsa volt olyan, hogy ket kartyaval nem akart 40FPS fole maszni, es mikroakadt. Nem ertettem... Aztan SLI off, es lass csodat egybol 60FPS, es szep folyamatos kep. Dobtam is ki a 2. vga-t.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25924) jossua


jossua
tag

Sziasztok nagyon új vagyok az online-ban tudna valami segítséget adni kicsit körbe vezetni mi micsoda ,mit jelent bla bla :)

Akinek van kedve játszani és türelme az írjon privátot 10 évesek kíméljenek :) :R

Alias : Magyarbetyar

(#25925) #81556480 válasza jossua (#25924) üzenetére


#81556480
törölt tag

ha ez után van még kérdés, szívesen segítek.

Első hozzászólást is elolvashatod itt a fórumban. :R

(#25926) htc07


htc07
addikt

kontrollert lehet valahogy remapolni? ráraknám egyik gombra az interaction menüt (M), de sehol sem akadtam rá hogy lehetne, és elég gyakran használom (keyboard remapnál nem veszi be a kontrolleren a gombot).

(#25927) #81556480 válasza htc07 (#25926) üzenetére


#81556480
törölt tag

Milyen kontroller ?

(#25928) jossua válasza #81556480 (#25925) üzenetére


jossua
tag

kösz ez jó cikknek tűnik :)

Alias : Magyarbetyar

(#25929) htc07 válasza #81556480 (#25927) üzenetére


htc07
addikt

x360 wireless

(#25930) #81556480 válasza htc07 (#25929) üzenetére


#81556480
törölt tag

selectet hosszan nyomva próbáld.

(#25931) jossua válasza #81556480 (#25930) üzenetére


jossua
tag

Jól gondolom h nincs szerverkereső ?:) randon módon bedob valahova ?

Alias : Magyarbetyar

(#25932) prokxy válasza tomas51 (#25921) üzenetére


prokxy
veterán

Ennek nem örülök...volt anno 7970 Ghz Ed. Crossfire, de lagok voltak, próbálkoztam én mindennel anno és BF4 alatt nem volt az igazi.
SLI elvileg jobb megoldás, stabilabb, jobban skálázódik, de ezek szerint az sem az igazi.
Viszont most nem akarok pöcsölni, h eladom ez a karit, mert qrvajó, nem cicereg, hűvös, halk, imádom, és vegyek most egy 980-at...annyival meg nem erősebb, de a 2 kari már 980ti szinten van simán. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25933) spanglee001 válasza prokxy (#25932) üzenetére


spanglee001
addikt

akkor vegyél egy 980 tit ;) , én is ezen gondolkodtam, de lehet fury x lesz na majd jövőhónapban eldöntöm

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#25934) yozsee11


yozsee11
aktív tag

A Home gomb megnyomásakor másnál is ilyen hülyeségeket hoz fel az eddig jól megszokott barátlista helyett ahol rögtön látom ki van online?

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#25935) Freddycom válasza yozsee11 (#25934) üzenetére


Freddycom
őstag

Nálam maradt a barátlista, ellenben istentelen lassú a felület.

(#25936) #56230144


#56230144
törölt tag

Hali! Megvettem a játékot 576-ban de mivel a pofámba hazudtak (aztmondták tudom aktiválni steamen ami nem igaz) ezért rockstar social clubon keresztül kéne telepitenem, sosem használtam, ezért ha valaki letudna írni 1 step by step tutorialt hogy hogyan tudom végre használni a játékot akkor megköszönném..

(#25937) prokxy válasza spanglee001 (#25933) üzenetére


prokxy
veterán

Az a B terv, csak még szar referenciák vannak! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25938) MPowerPH válasza prokxy (#25932) üzenetére


MPowerPH
félisten

"SLI elvileg jobb megoldás, stabilabb, jobban skálázódik, de ezek szerint az sem az igazi."

SLI sem jobb, es foleg nem skalazodik jobban. Az atlag 50% koruli, mig a CF siman hozza a 90%-ot is, ha megy. A lagok mindkettonel kibirhatatlanok.

Don't Tread On Me

(#25939) tomas51 válasza prokxy (#25932) üzenetére


tomas51
senior tag

Úgy ahogy mondod!
Megoldottam az sli hibát! :C
Vissza tettem az első GTA V drivert és azzal szépen vissza állt a rend, mivel közbe a játékot is módosították így nem megy fel az fps semmilyen körülmény közt 60fölé, de hozza a megjelenéskor lévő teljesítményt!

Most kimentem a GTA 5 profilt az első ready driverből, aztán fel teszem a legújabbat és kicserélem a korábban kimentett profilra a legújabban lévőt így elviekbe azt a profilt fogja használni az új driver, jelzek mire jutottam. :K ;)

Ezt csak azért csinálom, mert Witcherezni is akarok közbe.....

(#25940) prokxy válasza MPowerPH (#25938) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz az infót. Pedig úgy olvastam, h az SLI jobban skálázódik, tény, nem mai infó. :)

#25939) tomas51: kíváncsi vagyok, h jó lesz-e így! Majd mondasz egy átlag FPS számot kb, h mit tol az SLI GTA v alatt?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25941) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Van valami ötletetek, hogy miként tudnám megoldani, hogy ne legyenek mikró szaggatások a játékban. 60 fps-sel játszom a játékot de még így is szaggat.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#25942) tomas51 válasza MPowerPH (#25938) üzenetére


tomas51
senior tag

Hát nem tudom nézd meg a videóimat, kb pont dupla az fps sli-vel mint egy kártyával. :U
Ezt tapasztalatok alapján írtad vagy csak olvasgatni szoktál?

Nekem a 3. SLI rendszerem van, és eddig mindig bejött a dolog. :K
Nem tudom milyen lagok-rol beszélsz, az akkor is szokott lenni ha egy kártya fut, szerintem egyszerűen fosul vannak a játékok optimalizálva és ennyi.

(#25943) tomas51 válasza prokxy (#25940) üzenetére


tomas51
senior tag

Nézz rá a csatornámra, van jó néhány 970 SLI teszt. ;)

www.youtube.com/channel/UCebm3JovKOCweRYPk4soRSQ

(#25944) prokxy válasza tomas51 (#25943) üzenetére


prokxy
veterán

Fel is iratkoztam! :C :R :R

Már nagyon off bocsi, priviben megírod, h a BF4 mit produkál vele?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25945) MPowerPH válasza tomas51 (#25942) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem meg a 980 elott csak CF vagy SLI volt. GTX980 SLI volt az utolso csepp a poharban, soha tobbet. Elotte is vegig CF, neha SLI, bar inkabb AMD/ATi kartyakat hasznaltam.

Ird be a googlebe, hogy multi gpu, micro stuttering. Csodalkozom, hogy meg nem hallottal rola, pedig az minden mgpu rendszer 'kifizetett' extraja. Egy kartyaval nem fordulhat elo, csak hibas driver eseteben. Az optimalizalas nem a mikrolagot oldja meg, hanem az FPS szamat, es a kartya kihasznaltsagat.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25946) Freddycom


Freddycom
őstag

Bounty hunting során a delikvens ilyenben ült, miután megöltem, el tudtam venni tőle, be is engedte a műhelybe, de eladáskor azt mondta, hogy legfeljebb 50k értékű gépet tudok csak eladni. Garázsomba nem engedte be. :D

[ Szerkesztve ]

(#25947) tomas51


tomas51
senior tag

Megoldottam az SLI hibát! :C
Kicseréltem a GTA 5 profilt az új driverbe az első kiadottra, és láss csodát szépen működik, megint mindent fel lehet tenni maxra.
Kiteszek nemsokára egy videó letöltő linket róla hogy fut. :K

(#25948) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

F*szom már ebbe a kicseszett játékba, hogy állandóan kibasz hibával betöltés közben...

(#25949) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Van valami ötletetek, hogy miként tudnám megoldani, hogy ne legyenek mikró szaggatások a játékban. 60 fps-sel játszom a játékot de még így is szaggat.

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#25950) addamka válasza Acsifun (#25916) üzenetére


addamka
őstag

Páromnak hasonló laptopja van, csak erősebb i5 (2.5 GHz az alap frekije), meg gt755m, azzal HD felbontásban kb. minden high+fxaa 40 FPS alá nem esik.
Legújabb intel driver + nv driver, nv beállításokban a gtav profilban nagy teljesítményű nvidia GPU van kiválasztva. Plusz ki lehet rakni egy ikont az óra mellé, ami mutatja mi fut az nv GPU-n, azon is látszik ha azt használja.

Azért monitorozd egyet a CPU-t is, mert ha visszamegy 1.6GHz-re, az lehet már kevés, a 4200m-et is megeszi sajna.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.