Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25654) kisza25 válasza Chereiose (#25646) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha még nem raboltál boltot, akkor arra is ad először 20000-et, aztán jobb kocsikért, ha beviszed eladni kapsz 6-10 ezret, napi feladatokat megcsinálod arra is ad azthiszem 20-25-öt, missions-ra is ad elég jól, azok viszonylag rövidek, surviver móddal, ha mind a 10-et túlélitek ad 30000-et és körönként is ad, csak arra figyelj, hogy a lőszert amennyire tudod szedd fel, mert elég sokat el lehet pufogtatni, ami ugye pénz.
Ha hardon csinálod a feladatokat akkor is ad több pénzt.
Jól emlékszem a repülő suli is ad elég szépen körönként, csak az elég nehéz.
Saccco: link azt mondjuk nem tudom hogyan jön ide:P;]

[ Szerkesztve ]

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#25655) prokxy válasza Puma K (#25649) üzenetére


prokxy
veterán

A linket melóban nem tudom megnézni, de nekem elsősorban RP, tehát szintlépéshez pont kellene. Erre van vmi jól farmolható mission sorozat vagy bármi?

Tegnap volt egy srác, 1394-es szintű, ezt meg hogy? Ok, hekker, de mégis hogyan?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25656) Freddycom válasza prokxy (#25655) üzenetére


Freddycom
őstag

Meg is válaszoltad, hekker.

(#25657) Đusty válasza prokxy (#25655) üzenetére


Đusty
őstag

Én tegnap 5784-es szintűt láttam :D

(#25658) Chereiose válasza Puma K (#25649) üzenetére


Chereiose
addikt

Köszi, én is a missziókat preferálom :) Majd megnézem ezeket.

kisza25: A boltok sajnos mar megvannak, de a napi küldtéseket nem szoktam megcsinálni, azokat meg fogom ezentúl.

[ Szerkesztve ]

(#25660) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Egy dolog érdekelne, amit még nem próbáltam. Missziók közben működik, hogy telefonon a szerelővel leszállíttatom a Kurumát. Kérdésem, hogy heist közben is működik ez a lehetőség? Pl. az utolsó heistnél a bankrablás utáni menekülésnél, sétakocsikázás lenne a Kurumával. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#25661) htc07 válasza pendre54 (#25660) üzenetére


htc07
addikt

nem lehet, viszont youtubeon ott van hogy lehet pacific heisthez kurumát szerezni.

(#25662) akela91


akela91
addikt

Tudja valaki mit tartalmazott a mai 16.7MB-os update?

(#25663) fuvi válasza akela91 (#25662) üzenetére


fuvi
senior tag

megabájtokat :)

(#25664) Puma K válasza prokxy (#25655) üzenetére


Puma K
veterán

Majd nézd meg a linket ott mindent megtudsz majd.

A Mission kívül még a Survival az ami jól hoz XP meg pénz tekintetében feltéve ha mind a 10 wave-et kibírja az ember.
Csináltam már úgy, hogy 3-man voltunk a csapatban de általában mindig elhullottak én meg kómmandózhattam egyedül és lövöldözhettem, hogy ne feküdjek ki. Van mikor meg tudom csinálni mindet akár egyedül is, de jobb azért ha vannak csapattársak, akik tudnak is játszani...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25665) INMOTEP válasza INMOTEP (#25639) üzenetére


INMOTEP
őstag

Erre valaki ? tegnap este hülyeséget írtam ,dehogy megy az 140 et .120 a max sebesség nálam belső nézetből nézve ......Nem keveset költöttem Turingra és nem birok rájönni miért csak ennyivel megy :F

(#25666) Smiley


Smiley
őstag

Gondoltam megosztom veletek, keritettem egy 560 Ti-t a 8800 GTX helyere, es dobbenetesen jol nez ki, de ez a legujabb nvidia driver vmi katasztrofa, 3 ora jatek utan crash-el. :W Melyik driver-el hasznaljatok amugy?

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25667) Puma K válasza INMOTEP (#25665) üzenetére


Puma K
veterán

A kéziféket kiengedted? ;]

Kell keresni egy fórumtársat vagy egy másik játékost online, és összevetni a 2 kocsi teljesítményét.
Vagy szedj le minden tuningot és nézd meg a sebességét úgy majd minden tuning vissza (egy kis plusz pénz farmolás)

Tegnap találkoztam ezzel az új verdával.
Igaz nekem a Zentoro ki van maxolva, de lenyomtam sebesség tekintetében.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25668) Puma K válasza Smiley (#25666) üzenetére


Puma K
veterán

Szedd le a driver-t ezzel: Display Driver Uninstaller

Majd rakd újra a driver-t lehetőleg tiszta telepítéssel.
Nekem GTX 760 mellett nincs gondom driver tekintetében.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25669) Smiley válasza Puma K (#25668) üzenetére


Smiley
őstag

Ezen tul vagyok, lehet visszarakom akkor azt amivel a 8800 GTX-el ment stabilan...

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#25670) INMOTEP válasza Puma K (#25667) üzenetére


INMOTEP
őstag

Hát igen ,ha leszedem a tuningot majd vissza akarom rakni az nem kevés pénz lesz .Az a fura hogy amikor eléri a 120 at a fordulatszám mérő is 7-8 ezren inog ,mintha azt mondaná váltás már sebességet ! :D De tudommal nincs manuális váltásra mód ,vagy gondolok még1 re ami nem tudom hogy müködik és hogy van megoldva .Pc hez ugye lehet csatlakoztatni kormányt és kézi váltót ,és úgy lehet elvileg manuális váltóval váltani ? Mert ha ez igaz akkor lehet nekem ez van beállítva valahol a beállításokban ,bár billentyüzettel tolom

[ Szerkesztve ]

(#25671) Puma K válasza INMOTEP (#25670) üzenetére


Puma K
veterán

Nincs támogatva a manuális váltás GTA V-nél.

Bezzeg a Mafia: The City of Lost Heaven -ben ami 2002-ben jelent meg lehetett választani, hogy automata váltás legyen vagy kézi... és ott volt motorfék ami lejtőn éreztette a is a hatását, na meg üzemanyag is volt... ezt hiányolom nagyon a GTA V-ből, hogy nincs választási lehetőség váltás terén. Ha meg lenne üzemanyag is akkor baromi feelinges lenne számomra... bár a sok béna számára meg menne a rinyálás, hogy ez így de nehéz.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25672) Assdak


Assdak
őstag

Sziasztok,

Az előző heti patch óta elkezdett stutteringelni a játék, illetve mintha a hud felbontása elmászott volna, a telefon nyomott, az egér mutató szintén. Van erre valami megoldás?

(#25673) INMOTEP válasza Puma K (#25671) üzenetére


INMOTEP
őstag

Énsem értem hogy miért nem lehetett megoldani hogy belerakják a manuális váltást ,bár ez még egy frissítéssel jöhet

(#25674) kisza25 válasza INMOTEP (#25665) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

sebváltó?mármint lehet a maximális sebváltó fejlesztés rövid kiosztású, hogy jobb legyen a gyorsulás,
ami én hiányolok, hogy kocsi fejlesztésekor, csak a teljesítmény nő a sebesség nem, akkor sem, ha váltót veszel

[ Szerkesztve ]

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#25675) 1m1s


1m1s
tag

Ha jól olvasom, akkor nem csak nálam tért vissza a szaggatás mint probléma.Előző patch-el tökéletesen ment, most játszhatatlan...
Az meg hogy minden szerveren van egy cheater, már csak mellékes. :D

(#25676) Puma K válasza 1m1s (#25675) üzenetére


Puma K
veterán

Rakd alapértelmezettre a grafikai beállítást, majd állítsd be újra.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25677) prokxy válasza Puma K (#25671) üzenetére


prokxy
veterán

Manuális váltás nekem is jól jönne, de ez az üzemanyag dolog, háááát... :U
Mivel mások vagyunk, máshogy játszunk, nincs ezzel semmi gond, pl. én szeretek a városban kocsikázni, de pl. versenyezni nem. Arra ott vannak a megfelelő játékok! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25678) kisza25 válasza prokxy (#25677) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

pedig ott van a GTA mód ami igen vicces tud lenni:P meg a tetőkre épitett motoros ügyeségi pályák, ilyenek azért nincsenek más játékokban :N

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#25679) frem1790 válasza prokxy (#25677) üzenetére


frem1790
tag

Anno a GTA4 single-ben én imádtam a városi versenyeket, szólt a Liberty Rock Rádió, hihetetlen fílingje volt. :DD De igazad van: kinek mi jön be.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#25680) prokxy válasza kisza25 (#25678) üzenetére


prokxy
veterán

Vannak versenyek,amik tetszenek (gta mód pl vagy a hegyi motorozás igen), de én konkrétan a tipikus autóversenyre értem, h nem az én világom. A leggyorsabb tuningoláshoz szükséges, börtönös kifejezetten ilyen. De mondom, kinek mi. Én repkedni szeretek, meg gyalog harcolni. A legjobb persze közösen ökörködni, heistezni, missziózni. :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25681) htc07


htc07
addikt

megint jót kocsikáztunk egy modderral :U

kajak már csak egy armageddon modot hiányolok, meteorzápor meg minden.

[ Szerkesztve ]

(#25682) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Jo ez az uj amd driver, mukodik a VSR regebbi kartyakon is... :)
7950-em azert 40fps-t kipresel 2560x1440-en is, es eleg szepen kisimulnak a recek ugy :)

(#25683) gali777 válasza Malibutomi (#25682) üzenetére


gali777
őstag

Tudsz egy linket dobni? Lehet kipróbálnám én is.

(#25684) addamka válasza gali777 (#25683) üzenetére


addamka
őstag

Ez a legfrissebb, nálam is megy rendesen Windows 8.1 alatt.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#25685) gali777 válasza addamka (#25684) üzenetére


gali777
őstag

Köszönöm! :R

(#25686) Źşë' válasza Puma K (#25671) üzenetére


Źşë'
addikt

ez marad a konzoloknak, és utána meg a pcseknek már ha lesz belőle port.. :(
Mafia már akkor mekkora siker volt, ezekre meg úgy látszik luxus visszagondolni, mert egyetlen fejlesztő brigád sem képes realizmust ily mértékben előteremteni - pedig igény lenne rá szerintem, pcn legalábbis biztos

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25687) Malibutomi válasza addamka (#25684) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen ez az..en W7 64 biten hasznalom

(#25686) Źşë'
Mafia maig a legnagyonn kedvenc, vagy otszor ujrajatszottam. Abbol lehetne egy remake..a tortenet is atom volt meg minden.

[ Szerkesztve ]

(#25688) Kutya_7


Kutya_7
tag

2 Emberke kéne heistelni, Humane Raid, Hydra-nál vagyunk, de randommal egy örökkévalósag minden...

Intel® Core™ i7-4790K@4,8 Ghz (1,28V) + ASUS Z97-Pro Gamer + Asus ref. R9 290@1235/1500, WC:Koolance CPU-380i+EK-FC R9-290X-Acetal+Mo-ra2+Phobya DC12-400, 2x4GB Kingtson (SlimKVR/1333)@1866 MHz, Vertex III 120GB SSD, 1,5T Samsung háttér, CORSAIR CX750, Apple G4 Quicksilver ATX Raven mod

(#25689) Freddycom válasza Kutya_7 (#25688) üzenetére


Freddycom
őstag

Ha fórumról megy vki és soha nem láttad korábban, akkor ő is random. :D

(#25690) Kutya_7 válasza Freddycom (#25689) üzenetére


Kutya_7
tag

De legalább nem kell 2 nyelven leírni mindent :DD

[ Szerkesztve ]

Intel® Core™ i7-4790K@4,8 Ghz (1,28V) + ASUS Z97-Pro Gamer + Asus ref. R9 290@1235/1500, WC:Koolance CPU-380i+EK-FC R9-290X-Acetal+Mo-ra2+Phobya DC12-400, 2x4GB Kingtson (SlimKVR/1333)@1866 MHz, Vertex III 120GB SSD, 1,5T Samsung háttér, CORSAIR CX750, Apple G4 Quicksilver ATX Raven mod

(#25691) Blashe


Blashe
aktív tag

http://www.twitch.tv/legifolyoso/

ha valaki gondolja nyugodtan csatlakozhat

id: legifolyoso

(#25692) Ghard válasza htc07 (#25681) üzenetére


Ghard
őstag

Eclipse torony előtt most dobálták tele az utat bazi nagy meteorokkal...

(#25693) Puma K válasza prokxy (#25677) üzenetére


Puma K
veterán

Milyen különbség ütközik ki ha üzemanyagról van szó városi kocsikázás vagy versenyzés közben?
Nem értem a példádat amit felhoztál az üzemanyaggal kapcsolatban.

Többi játék nem létezik számomra mióta kijött a GTA V.

Látok benne még fantáziát és így rengeteg mod-ot lehetne hozzá csinálni.
Ha lenne a Rockstarnak esze meg is csinálná őket.

pl: egy DayZ szerű autók nélkül világvége hangulatú egész pályás túlélő mod simán jöhetne.

Nálam most mindent überel a GTA V... bár ha kiadnák a Half Life szériát egy hasonló méretű pályával vagy akár egyben az egészet egyszeri töltéssel ;] akkor az vinne mindent nálam... a combine-ok ellen olyan gerilla harcokat vívnék, hogy ismét a miénk lenne a Föld :DD

(#25673) INMOTEP
:

Megoldhatnák, de nem fogják.

(#25686) Źşë' :

?

Mi fog megmaradni a konzolosoknak és később talán a PC-seknek? :Y

Amit linkeltem az a régi Mafia, és először PC-re jelent meg aztán csak konzolra:

Kiadási dátum:
Windows 2002
PlayStation 2 és Xbox 2004

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25694) Malibutomi válasza Puma K (#25693) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En egy real cars mod-ra varok

(#25695) cyberkind


cyberkind
félisten

Ma lehet hogy nem leszek, még nem tudom, nagyon durva az E3. :Y :Y

Paranormal Cocktivity

(#25696) Puma K válasza Malibutomi (#25694) üzenetére


Puma K
veterán

Ttkon reméltem, hogy lesz Workshop Steam-es játék esetén és akkor a mod-olhatóság is ellenőrizhetőbb lenne.
Amit meg nem Steam-ből szednek le az emberek azokat a játék indítás előtt leradírozná és csak akkor indulna el ha az alap játék és a mod-ok rendben vannak.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25697) prokxy válasza Puma K (#25693) üzenetére


prokxy
veterán

Arra gondoltam, h még azzal is foglalkozni, h tankoljak, nem nagyon értem benne a lényeget...miért jó az, h tankolni kell? Az vmi ördöngösség? :)

#25695) cyberkind: EA mikor lesz? Bár nézni 1 órát 1 trailerért, aminek köze nem lesz ahhoz, amit kiadnak... :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25698) cyberkind válasza prokxy (#25697) üzenetére


cyberkind
félisten

10-től talán, én néztem a Microsoft-ot is, most a Metal Gear-t is, durva dolgok vannak készülőben, a Sony-ra nagyon kivi vagyok ezek után. :Y

Paranormal Cocktivity

(#25699) Freddycom válasza htc07 (#25681) üzenetére


Freddycom
őstag

Csúnya ez a pénz után való kuncsorgás scripterektől, múltkor pont egy olyan public sessionben voltam, ahol egy fórumtárs kunyizott, h spawnoljon neki pénzt. :)

(#25700) cyberkind válasza Freddycom (#25699) üzenetére


cyberkind
félisten

A Cockstar-nak csinálnia kéne valamit a sok pénzével, és nemcsak melegíteni a seggük alatt.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.