Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) ittakary válasza Zolee888 (#18149) üzenetére


ittakary
nagyúr

extended distance scaling
extended shadow distance

ezek az extra grafikai nyalánkságok, amiket csak a nagyon erős VGAkkal érdemes bekapcsolni

Milyen konfigod van? CPU, RAM, VGA?

(#18150) ÁdiBá Van, de csak GTA Online-ban. rablásokat + mindneféle küldetéseket lehet együtt csinálni. Ez teljesen mértékben elszigetelt a SinglePlayertől.

[ Szerkesztve ]

(#18152) Zolee888 válasza ittakary (#18151) üzenetére


Zolee888
tag

Intel Core i5 2500K Gtx 770 4GB 8 GB memória

(#18153) ittakary válasza Zolee888 (#18152) üzenetére


ittakary
nagyúr

gyakorlatilag tökéletes a géped a játéknak, fogalmam sincs mi lehet a baj

(#18154) castiels válasza Lord Myn (#18148) üzenetére


castiels
addikt

Nekem 2455 et vesz fel a 3072 ből FXAA off, MSAA OFF ès mèg is be-be akad vezetèsnèl..

Mondjuk WIN 7 64 BIT

[ Szerkesztve ]

(#18155) Giii


Giii
senior tag

Sikerült átállîtani a kocsi irányítást valakinek?W gáz, S fék és a kurzornál a jobb bal lenne a fordulás,ilyenkor a telefonnál hiányzik az a két gomb de nem engedi helyettesíteni.Gta4nél simán meglehetett oldani.Bal kézzel nem tudom irányítani az autót.Magyon rossz

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#18156) CsonkaImo válasza Giii (#18155) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Legjobban egy Xbox 360 Controller-el járnál, natív támogatás van rá. WASD billentyűkkel nem kényelmes? Ilyet is ritkán hallani. :)

(#18157) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Sziasztok.

Küldtem request-et, majd az illetékes elfogadná? :)

Bankkártyával? Hát persze!

(#18158) nubreed válasza Giii (#18155) üzenetére


nubreed
veterán

simán át lehet állítani az irányítást tetszőlegesre, nem tudom neked miért nem sikerül?
Én is megőrülök a WASD -tól, minden játékot úgy kezdem, hogy ezeket átállítom arra amit szeretek (kurzor nyilak).

@(#18156) CsonkaImo:

Igaz, én felváltva próbáltam tegnap, utcán járkálva billentyű + egér, kocsiban x360 kontroller, ami nekem egy Logitech F310 gamepad.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18159) JackFeryll válasza nubreed (#18158) üzenetére


JackFeryll
őstag

és célozni tudtok balkézzel ? :Y

(#18160) nubreed válasza JackFeryll (#18159) üzenetére


nubreed
veterán

Ezt nem értem, miért kéne balkézzel? Én az egeret jobbal irányítom. :F

Amúgy más: Csak nekem tűnik nagyon érzékenynek a kocsi irányítása ha billentyűzetről akarom irányítani? Alig nyomom meg és ha nem vigyázok, már neki is ütközök valaminek vagy már ki is sodródik a kocsi.
Be lehet állítani valahogy azt, hogy mennyire legyen érzékeny forduláskor ha bill. -ről irányítom?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18161) Drizzt válasza dunc (#18127) üzenetére


Drizzt
nagyúr

De az emberek 90%-a azt irja, hogy nekik nem segitett. Ez max. annak hasznal, akinek instabil OC-je van. Bar epp most vettem karit, ami OC-s, lehet annak is koze van hozza, bar semmi mas alatt nem volt meg problema(Unigine, 3dMark, Crysis 3, Diablo 3).

I am having fun staying poor.

(#18162) Giii válasza CsonkaImo (#18156) üzenetére


Giii
senior tag

COD-nál más ott élvezetes.De bal kézzel autót irányítani hát sose volt az erösségem.Gondolj bele wasd-vel nfs-ezni.Valami megoldás csak van hiszen ott a másodlagos kiosztás.Nem rinyálni alarok de az elözőekben oké volta. Dolog

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#18163) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Hol lehet azt beállítani hogy a Fix 30FPS helyett több legyen? Mivel tudom hogy több lenne.

Smoke some weed nigga!

(#18164) demmer123


demmer123
őstag

Aki 970-el tolja very high ultra beállításokkal mennyi az fps?

(#18165) keIdor


keIdor
titán

Kérhetek meghívót a GTA V PC csoportba? :R [link]

Közben megtaláltam a tökéletes beállítást, így nagyon szépen megy még. [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18166) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hali

Kinek hogyan megy a játék,optimalizálása hogyan sikerült,vannak lagok-bugok néha?

Egy 2gb-os 7850 -i5 4440 meg 8GB ram csak elég 720p-re legalább..... :U

(#18167) LÁZ válasza demmer123 (#18164) üzenetére


LÁZ
addikt

780ti phantom glh, 50-70, de általában 60-70 ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#18168) Giii


Giii
senior tag

Valakinek valami ötlete?

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#18169) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Ha a GTA V-öt hagyományos fax modemmel töltenénk le csupán 224 napot venne igénybe.

Persze ha floppy lemezről tudnánk telepíteni 45139 lemezre lenne szükségünk természetesen, ha nem lenne crc hiba egyik lemezen sem aminek az esélye háát :D 149m magas tornyot tudnánk építeni ezekből a lemezekből.

Ugye, hogy a 7 DVD nem is olyan gáz :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#18170) nubreed válasza Giii (#18168) üzenetére


nubreed
veterán

Nálam a WASD van beállítva a telefonba való navigálásra, kurzor billentyűk meg karakter/jármű/stb irányítás. Ilyen egyszerű.

@(#18169) kigyi_23:

Mikor kiderült, hogy 7 DVD-n jön a dobozos változat én is furcsálottam. De most így utólag azt mondom, hogy nem baj és jó, hogy ezt vettem meg, mert ha a digitális formában terjesztett változatot vettem volna meg, lehet még ma sem játszanék. Jó, végülis felkerült torrentre a 7 dvd is, de ezt előre nem lehetett tudni. Meg az 5 gigás frissítés is ugye.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18171) Bogyó78 válasza nubreed (#18170) üzenetére


Bogyó78
tag

sziasztok!
segítséget kérnék. nekem keres valami err_gfx_d3d_init.dll fájlt.
tudna nekem segiteni valaki?
köszi

(#18172) #21346560 válasza Bogyó78 (#18171) üzenetére


#21346560
törölt tag

eredeti a játékod?

(#18173) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Bugattihoz hasonló autót hol lehet találni? Pár küldiben láttam már, de mikor a küldi után ott is maradt vletlen Michaellel nem tudta kinyitni, mire Franklinnal odamentem meg már eltűnt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18175) pippin12


pippin12
tag

Amd x2 4600 ,8800gt 800x600 ban hasít :-).

(#18176) negyven2


negyven2
veterán

#1803: cyberkind:
Mindkettő karaktert átvihető! Viszont elvileg ha PS3/X360-rol már átvitted PS4/XONE-ra, akkor csak a Rockstar tud csak segiteni (nullázzák ezt a lehetőséget tehát újra át tudod hozzni). De Elvileg ONE-rol at tudod gond nélkül hozzni majd.

#18032 Giii: Mert ugyan az a Social Club account! A karakterek azért vannak, mert pl 120-as szint után már új dologot nem igazán kapsz. Aktív játékkal hamar el lehet érni ezt a szintet. Ilyenkor sokaknak eszébe jut, hogy érdemes újra kezdeni. Ilyenkor vagy törölod a karaktert, de ekkor buksz mindent amit megvettél, vagy csinálns egy másikat. Amúgy a bankszámlán kívül a statisztikai adatok is közösek, valamint a Heist eredmények (K/D, nyert vesztett DM/Race stb-k is). és bónuszok.
360-on én is kettő karaktert viszek egyszerre.

#18035 -secret- : Igen . GTA logika :) .

#18056 -secret- : 8000-es a jelenlegi maximum, de mire azt eléri letálisan valaki, addig kijön a GTA 7 is... 1$ Steam leárazásban :D .

#18173 laceszgamer : ilyen kategóriájú járművek ritkák (bár találkoztam már kereszteződésben egyszer 4-el is :D. De amúgy a legtöbb ilyet neten tudod megvenni.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#18177) AthlonXP válasza negyven2 (#18176) üzenetére


AthlonXP
őstag

Ha szerzek egy kocsit, majd azt esetleg tuningolom es haza viszem a garazsba, akkor az onnantol mar az enyem marad? Mert ha ezek utan esetleg ott hagynam valahol a varosban es eltunne, az eleg idegesito volna! Azt tudom, hogy a kezdo kocsi ami alapbol van a karakternek, az megmarad. Meg akkor is, ha valahol ott hagyom es anelkul megyek haza. Mire hazaerek mar ott var az udvaron, de ez a tobbi kocsira is ervenyes, amit haza viszek?

[ Szerkesztve ]

(#18178) Drizzt válasza Bogyó78 (#18171) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ez esetleg?

Run GTAV_Setup_Tool.exe and select 'Repair', fixed it for me.

I am having fun staying poor.

(#18179) Shing válasza pippin12 (#18175) üzenetére


Shing
őstag

Durva. Gondoljunk bele, mintha a 4. részt egy Geforce 2-essel futtattuk volna. :C Jól belassult a fejlődés.

(#18180) velizare válasza nubreed (#18160) üzenetére


velizare
nagyúr

írta, hogy balkezes.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18181) #21346560


#21346560
törölt tag

Gyerekek! Az ellopott pénzszállító autóval mit kell csinálni, hogy megkapjam belőle a pénzt? :D

(#18182) ittakary válasza Shing (#18179) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem teljesen, mert nem lineáris hanem exponenciális az IT ipar fejlődése

(#18183) negyven2 válasza AthlonXP (#18177) üzenetére


negyven2
veterán

Sajnos ez a sztori módban egy igen komoly gondja. Mielött elhagyod a játékot érdemes garázsba vinni, mert ha csak otthagyod valahol akkor max ha szerencséd van akkor a rendőrségen még meglesz. De a garázsba az esetek nagy részében meg marad. Igen zavaró ez, de cserébe a tuning töredékébe kerül mint Online ahol egy max tuning akár 500 000$ is lehet. Na ott viszont mindig megmarad a kocsi (ha van benne biztosítás).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#18184) Ultrazord válasza AthlonXP (#18177) üzenetére


Ultrazord
tag

mi van ha a kezdő kocsit tuningolom fel? azt otthagyhatom bárhol úgy ,hogy a tuning verzió lesz majd a garázsomban?

(#18186) #81556480 válasza ittakary (#18185) üzenetére


#81556480
törölt tag

Vagy felrobbantod az egészet a fenébe :D shotgunnal két lövés a hátuljába és kinyílik

(#18187) #21346560 válasza ittakary (#18185) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ehhh, miért is nem gondoltam, hogy jutubon fent van?! :DDD
Köszönöm! :R

(#18188) nubreed válasza velizare (#18180) üzenetére


nubreed
veterán

Ja az elkerülte a figyelmem.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18189) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy tegnap kipróbáltam az online részét, de a tutorialt átugrottam, viszont ismerős végig csinálta.
Próbáltunk együtt nyomulni online, de azt írta ki, hogy nekem is végig kell vinnem a tutorialt.
Hogy tudom előhozni a tutorialt utólag?

(#18190) castiels


castiels
addikt

A játékban csináltam egy videót hol találom?

(#18191) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Sziasztok.

Kellene nekem egy gyors segítség , mivel nem akar elindulni a játék Social Clubnál ezt az üzenetet kapom:

"Grand Theft Auto V exited unexpectedly. Please click Retry below to enter the game again, or click Safe Mode to launch the game with reduced graphics settings. If you continue to have problems playing the game, please contact Rockstar Games Customer Service at http://support.rockstargames.com"

Már lecsekkoltattam az összes .rpf fájlt, rossz is volt a "b" és kitöröltem majd steammel leellenőriztem és újra leszedte, természetesen rosszul.

Mit tudok tenni?

Köszönöm.

Bankkártyával? Hát persze!

(#18192) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Itt is megvan még a korábbi portok hibája, hogy ha egy kereszteződésben körbefordulunk, akkor a közlekedő autók mások lesznek?

(#18193) kopilaci1993


kopilaci1993
csendes tag

Social Club mappája nektek hogy néz ki, mik vannak benne?

(#18194) Cthulhu Dawn válasza demmer123 (#18164) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

4X MSAA-ért én beáldoztam a két ultra beállítást, very high-ra. Így 40-70 FPS, 40 alá ritkán megy csak be, minimum inkább 48 szokott lenni. Hozzá kell tennem, hogy ez húzott kártyával ennyi.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#18195) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Metacritics szerint 9 kritika alapján eddig 98%-on áll a játék. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18196) kpal válasza pippin12 (#18175) üzenetére


kpal
veterán

Jól van az ,lényeg hogy fut. :)

(#18197) r3dsnake válasza Wiz Khalifa (#18163) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kapcsold ki a half vysncet.

(#18198) Integrale válasza sirszevenap (#18191) üzenetére


Integrale
veterán

Varjuk a GTA frissitest. A valthato grafikus rendszerben allitsd a jatekot energiatakarekosra, vagy aramforras szerintre, ebben az esetben huzd ki a tapot. Az a lenyeg, hogy csak az Intel GPU-val megy, egyelore nem ismeri a Dual GPU- rendszert.

"Bad reklám is reklám too"

(#18199) Mate válasza ittakary (#18185) üzenetére


Mate
nagyúr

Én videó nélkül, mikor jelzett egyet a térkép elkezdtem lőni mindennel, mindenhol, de semmi. Végül feladtam :D

Aztán láttam ezt a videót, mondom lecsapok egyre. Ment egy az utcán, kitéptem a sofört, elindulok és akkor látom, hogy egy gázszerelő autó :D

(#18200) castiels


castiels
addikt

Win 7 en nagy az FPS dropp 280X kártyával.. Meg a beakadás..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.