Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) hszilard666


hszilard666
veterán

Na most lett tele a tököm az egésszel, 20 másodpercenként pauseolni majd resrume olni kell hogy töltsön valamit :W Ha itthagyom estére van annak valami esélye hogy megoldja magának vagy nyomkodnom kell órákig? :U

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#17102) JoolsNOS válasza cyberkind (#17100) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én próbáltam, de nem nyílt a fülke ajtaja.. De küldetésen belül elvileg majd lehet.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#17103) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

ebből már csak holnap lesz játszás, basszák meg :P vagy hétvége vagy nem tudom! 18 hónap várakozás után, nem szép így kicseszni az emberekkel.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#17104) tomas51


tomas51
senior tag

Én ahogy észre vettem más esetekben arra jutottam, hogy a reggeli órákba kell megpróbálni 6-7 óra felé.
Addig megőrülök de ez van. :O ;]

(#17105) cyberkind válasza JoolsNOS (#17102) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár, azt hittem hogy legalább a pc verzióba beleteszik majd ezt a ficsört, a küldit tudom, állat egy rész lesz, de csak annyi a vonat.

Paranormal Cocktivity

(#17106) KisBundi


KisBundi
őstag

Én elkezdtem délben és 2 óra alatt szinte végig full leletöltési sebességgel jött le délután 2-re a SC-ról. :) Azóta minden high/very high beállítások mellett megy az aláírásomban szereplő laposon. :C
Nem is értettem, hogy jöhetett ilyen gyorsan, hiszen mindenhol írták, hogy túlterheltek lesznek a szerverek. :Y

[ Szerkesztve ]

(#17107) glspeter1 válasza tomas51 (#17098) üzenetére


glspeter1
őstag

Félreérted, nálam még el sem kezdte.
Csak tölt és tölt és tölt és tölt. Aztán kb. ennyi. :DDD
Beragadt ?

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#17108) Clickbait válasza killer095 (#17097) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Cancel, inditsd újra. :)
Óránként belövöm újra... :W

Nlha bebugol vagy nem tudom.

[ Szerkesztve ]

You got clickbaited.

(#17109) CsigaGyilkos válasza AsusBoy (#17072) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Egyetértek! :R

Visca el Barcelona!

(#17110) lanw


lanw
aktív tag

2002-ben volt utoljára ilyen letöltési sebesség :)

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#17111) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Panaszkodtok itt 5GB letöltése miatt! :) Nekem 4 óta még csak 7 GB jött le! :W Holnapra mire hazajövök melóból, talán letölt :D

Na de fasza: ebben a pillanatban: Connection to download server lost. Reconnecting...

[ Szerkesztve ]

(#17113) Dtomka válasza hszilard666 (#17101) üzenetére


Dtomka
veterán

Lehet hülyeség, de ha ennyire problémás, akkor készíts egy makrót rá, amely x percenként pause-t/start-t nyomkodja :D
Easy Macro Recorder 4.5

(#17112) tomas51
Elhisszük, hogy ideges vagy, de azért óvatosan a szavakkal!

[ Szerkesztve ]

(#17114) terepkigyo válasza hszilard666 (#17101) üzenetére


terepkigyo
csendes tag

Én figyelem letöltés közben, elég sokszor sikerül a reconnect viszont volt hogy kb. 1 perc után ment a pause-resume kombó.

"A hangerő, életforma!"

(#17115) hhx válasza Gabesz87 (#17111) üzenetére


hhx
tag

Én már "csak" az 5.04 GB-os patch-et várom, nálam stabil a kapcsolat, nem szakad meg kb. 1 órája.. csak éppen 0 bytes / sec a sebesség.. :D

(#17116) gyimger


gyimger
őstag

Leírom, biztos ami biztos, de úgyis eltűnik a "vajon fut-e" és a "meddig telepít" között.
Lester tizedik szinten felhívott, hogy raboljak bankot. Képzeljétek.
Bár egész délután küldetéseket csináltam, hiába hívtam meg a Crew-t ilyen-olyan küldetésekre, soha nem jött senki. Gondolom ennek a Crew-nak nagyobb volt a füstje, mint a lángja, senkit nem bírtam rávenni feladatokra vagy deathmatch-re, de holnap majd hátha. Idegenekkel viszont nagyon jól elvoltam, lőttünk és raboltunk, ennél jobb tényleg csak saját csapattal, mikrofonnal lett volna jobb. Már látom a Crew-hoz csatlakozást is, de nem tudom, hogy működik.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#17117) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Minden nagyon le van terhelve hiszen online módban a többi játékos szaggat illetve eléggé fura dolgokat csinálnak .

Gyimger

gyere fel ts-re . én benne lennék a közös játszmában ;]

Ts3 ip : 37.221.210.3
Szoba : Ph ! Gta5
Jelszó: prohardver

[ Szerkesztve ]

(#17118) killer095 válasza Clickbait (#17108) üzenetére


killer095
őstag

Most 55 gigánál abahagyta és átváltot 5gb file méretre ez normális?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#17119) rocket


rocket
nagyúr

Ezt a szerver dolgot kicsit benezte a Rockstar, szerintem vasarloi nyomasra lehet a lemezest is letolteni, mert sokaknak nincs DVD-ROM-juk,de nem igy terveztek az biztos.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#17120) STC Speed válasza rocket (#17119) üzenetére


STC Speed
őstag

Remélem dolgoznak az ügyön,biztos izzadnak miatta, vagy csak a pénzt számolják :DD

(#17121) geckowize


geckowize
őstag

Na játszottam is végre, kis örjöngést rendeztem, az alábbi videóban láthatjátok:
youtube videó

GTX 760-at nem hajtja ki teljesen az X4 965 még 3,8 GHz-re OC-zve se, úgyhogy levettem a defaultból a very high-okat highra... A min FPS 29-ről 39-re ugrott és nem volt végre mikrolaggos. Átlag 45-50-nel megy FullHD-ban.

(#17122) BlackSoft


BlackSoft
addikt

3 órája tölti le az 5GB-ot nálam. 600mbyte-nál jár............... Server lost és 1.1kb/s között tornázik ez a szar.
Rockstar ismét alkotott. Legalább tenné fel valaki torrentre a rohadt fileokat.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#17123) H@lede


H@lede
tag

Ha valaki a MEGA-ról tölti annak itt a hiányzó PART12

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#17124) J.Hetfield válasza geckowize (#17121) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Az a rózsaszín géppisztoly parádés :))

(#17125) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

MFW MSAA-t le kellett vennem x8-ról x4-re, mert vidéken néha beesett az FPS 30 alá.

Fél óra múlva jönne pár ember heistolni? Vagy ts-en úgyis vagytok most egy csomóan?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#17126) Lauda válasza geckowize (#17121) üzenetére


Lauda
félisten

Polizei ugyan olyan korlatolt agyilag, mint a 4-ben is volt. :DD

(#17127) headhunter86 válasza J.Hetfield (#17124) üzenetére


headhunter86
senior tag

Na srácok. Én lekaptam IP torrentsről a két fájlt amit korábban írtam. Bemásoltam a helyére, és már toltam is. Elég komoly kis game.

Mivel IPTorrent zárt oldal ezért itt egy másik link ahonnan le tudjátok szedni: https://kickass.to/grand-theft-auto-v-2015-dlc-s-full-unlocked-retail-t10471016.html

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#17128) tomas51 válasza H@lede (#17123) üzenetére


tomas51
senior tag

Ezt csak másoljam a játék könyvtárába?
Aztán indítsam és majd látni fogja a launcher?

(#17129) Kephamos


Kephamos
addikt

PH! crew van? Vagy valami társaság?

(#17130) rocket


rocket
nagyúr

En meguntam 150kb/s-es letoltest, lemezrol telepitem inkabb :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#17131) Clickbait válasza gyimger (#17116) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Mindenki a letöltéssel szenved még, már nem birok magammal.. inkább lefeküdtem aludni ha esetleg hajnalban játszanék. :DD :DD

You got clickbaited.

(#17132) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok! Nincs valami mód arra, hogy az ember kipróbálja gépén a játékot? Nem merem vakon megvenni a játékot, anno ps3-on megvettem és végigjátszottam. Nincs valami demo féleség? Sajnos nem vagyok benne biztos, hogy futna-e rendesen a gépemen(Q6600 3ghz, 4 giga ram, asus r7 260x oc)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#17133) Eagl3 válasza rocket (#17130) üzenetére


Eagl3
veterán

Utana meg le kell szedned 5 gigat...

(#17134) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Na én mára feladom. Az 5 Gb-os cucból az utóbbi 50 percbe kemény 40 MB jött le. Reggel 5-kor folytatom a letöltését.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#17135) J.Hetfield válasza AllTheBest (#17132) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Felbontás? Szerintem menne, valaki linkelt videót, 2 magos pentiumon is megy.

(#17136) BlackSoft válasza rocket (#17130) üzenetére


BlackSoft
addikt

És a maradék 5GB-ot hogy teszed fel? :)) Az online jön le. Pontosabban online nem jön le, mert 10-en vagyunk TS-en, és senki sem jut tovább 5-600mb-nál, ott megáll, de addig is 1-30kb/s a letöltés :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#17137) Landon válasza rocket (#17130) üzenetére


Landon
őstag

Detto. Már egy ideje tolom neki a lemezeket de hát egyszer majd csak befejezi... :D

Nem tudja valaki, hogy PS4-es SP mentést lehet valahogy transferálni? Benne van már jó pár órám a game-be de PC-re váltottam mert még is ott az igazi csak anno már nem bírtam magammal. :))

Rocket: na b... akkor ezt elengedem mára. :)

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#17138) Bib válasza ghiottone (#17134) üzenetére


Bib
őstag

És addig cancel? vagy hagyod a letöltést?

(#17139) headhunter86 válasza BlackSoft (#17136) üzenetére


headhunter86
senior tag

Leírtam, szedjétek le a torrentből az UPDATE mappát az a biztos. Másoljátok be a helyére és mehet a menet.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#17140) H@lede válasza tomas51 (#17128) üzenetére


H@lede
tag

Nem ez a része a nem steames változatnak ami elvileg tartalmazza a +5 gb patchat is és kb még 350 megát kell tölteni aztán mehet a GAME!

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#17141) STC Speed


STC Speed
őstag

Most nekem begyorsult,mintha egy uj szervert beüzemeltek volna:D

(#17142) Vekko válasza headhunter86 (#17127) üzenetére


Vekko
aktív tag

Szintén bemásoltam a update mappa tartalmát máshonnan, most egy 300 MBos valamit szed, de 500 kb-al, ugyh alakul..

(#17143) geckowize válasza J.Hetfield (#17124) üzenetére


geckowize
őstag

Pimpesre vettem a figurát, ha már olyan aktiválókódom volt ami 500.000 dollárt ad ;]

(#17144) Rossi


Rossi
addikt

Csak loading-ol ez a ... ... ... ... ... Social Klub...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#17145) headhunter86 válasza STC Speed (#17141) üzenetére


headhunter86
senior tag

Áhhh, csak mindenki elkezdte leszedni torrentről :DDDD
HA R* is torrent alapú updatelőt csinál, nem lenne gond. Ennyi eszük lehetett volna. Tudták milyen dömping lesz itt.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#17146) Lenry


Lenry
félisten

ha így megállt a másolás, de nincs hibaüzenet, hogy nem tudja olvasni a DVD-t vagy akármi, de nem történik semmi, akkor mi van?

mod: bármi is történik ilyenkor, a DVD-t ne vedd ki a meghajtóból, mert a telepítés azonnal megszakad. :W

(#17147) rocket 10 percig néztem, míg úgy nem döntöttem, hogy kiveszem a lemezt meg visszarakom, hátha be tudja olvasni, amit esetleg nem. ehelyett dobott egy errort és kilépett

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17147) rocket válasza Eagl3 (#17133) üzenetére


rocket
nagyúr

Tudom, jobb mint a 60gb :)

#17146: Villog a led akkor varjal egy kicsit, lehet az olvasofej gyenge, vagy a lemezen van egy gyengebb szektor es lassan masol.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#17148) Lauda válasza BlackSoft (#17136) üzenetére


Lauda
félisten

Azt nem ertem, miert nem lett akkor 8 dvd, ezen a szinten mar ugy is mindegy es akkor nem kell toltogetni meg 5gb-ot. Azert megkerdeznem a rockstart, hogy mondjuk akinek 1-2 megas netje van, az megis miert toltogessen meg egy napig valami szemetet, mikor alapbol 7dvd-vel inditod a telepitest?

(#17149) AllTheBest válasza J.Hetfield (#17135) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Fullhd-n futtatnám( 32 colon a hd ronda), nem tudom, hogy lehet-e ehhez viszonyítani, de pl a shadow of mordor 60 fps-t tartotta full grafon, mindenesetre megvárom, amíg lesz tört verzió, ha megy szépen, akkor azonnal megveszem :) Az online rész valami kegyetlen jó :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#17150) Lenry válasza Lauda (#17148) üzenetére


Lenry
félisten

valószínűleg ez az 5GB akkor készült el, amikor a lemezek már rég le lettek gyártva
ha megnézed a fájlok dátumát, egyik sem újabb február 25-nél

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.