Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) djculture válasza castiels (#18200) üzenetére


djculture
félisten

Sajnos a hetes az egy fos a mai játékok esetén. Már a battlefield 4 is jobban ment csak attól ha win8-ra váltott az ember. Biztos valami genyó frissités ez hogy újabbra tereljék a népet ...

(#18202) Jeollam


Jeollam
aktív tag

Sziasztok. az mi miatt lehet, hogy mikor kocsikázom késik a textúra betöltése? Processzorlimit? 1GB kártyám van, de nem használja ki a játék. Minden normalon van, dx10-ben. msi afterburner szerint 800MB VRAM alatt vagyok játék közben.

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#18203) balint107


balint107
aktív tag

A social clubról töltöttem le a GTA 5-öt (60,4 GB-t). van valami 5gb-os patch is. Ez most tartalmazza azt, vagy valahonnan máshonnan kéne leszedni? Ha máshonnan, akkor honnan?

(#18204) velizare válasza castiels (#18200) üzenetére


velizare
nagyúr

:F egy darabot sem láttam eddig. konfig az adatlapon.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18205) PuMbA válasza Jeollam (#18202) üzenetére


PuMbA
titán

Rendszerkövetelményeket olvastad-e? :) 4 szálas proci a minimum, azaz Core i3 Intel oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#18206) cs.zsolt

Sziasztok!

Akadt egy kis problémám, névszerint:

A játék szépen futott tegnap estig, amikor is becrashelt váratlanul és azóta betöltés után kidob egy "err_fil_pack_3" hibaüzenettel.
a menü betölt szépen, de mind storymode mind online töltés bégén crashel...
Valami ötlet esetleg?
üdv

http://vanenet.hu/

(#18207) nubreed válasza djculture (#18201) üzenetére


nubreed
veterán

Nem tudom, én ezt nem vettem észre.

@(#18200) castiels:
Kb mennyi az a nagy FPS drop? Én nem nagyon tapasztaltam ilyesmit, pedig nekem csak egy HD7870 van, Catalyst 13.4 driverrel! Igen, jól láttátok. (Nem röhög!) :) Majd ma felrakom a 15.4 -et.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18208) westlake válasza balint107 (#18203) üzenetére


westlake
félisten

60,4GB a telepített GTA 5 (SC). Ahhoz akar még 5GB-ot leszedni?
Innen le tudod tölteni a négy hiányzó file-t, és az jelenlegi utolsó tapaszt is.

Play nice!

(#18209) Jeollam válasza PuMbA (#18205) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Igen ezt tudom :)
Csak azt kérdeztem, hogy mi miatt van?

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#18210) PuMbA válasza Jeollam (#18209) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, - kizárásos alapon, YT videók és tapasztalatok alapján is - amiatt van, mert a VGA-d és a RAM-od is teljesíti a minimum követelményeket :) Egyébként DX11-ben is bírja a VGA-d a játékot, szóval ha majdan lesz procid hozzá felrakhatod :)

[ Szerkesztve ]

(#18211) castiels válasza velizare (#18204) üzenetére


castiels
addikt

win 7ed van?

(#18212) addamka válasza castiels (#18200) üzenetére


addamka
őstag

Nálam az fps drop elmúlt kikapcsolt vsync-cel. Ha be van kapcsolva, véletlenszerűen beakad a játék.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#18213) GU-81M


GU-81M
tag

Sziasztok!
Biztosan volt már, de valaki lenne olyan kedves és leírná még egyszer, hogy mi is a különbség a steames éa a steamen nem aktiválható játék között? Ahogy látom minimum 6 ezer forint az árkülönbség, mi indokolja ezt (vagy mivel jobb, ha a steamen aktiválva van)?

(#18214) Freddycom


Freddycom
őstag

Ezt próbáltátok már erre a beakadásokra?

Hey after 24 hours of experimenting this is what fixed my stuttering on my 770 gtx (4.2ghz i5)
1.close wmpnetwork in task manager
2. stop "NvStreamSvc" service
3.Open the start tab and type in "Cmd"
4.When the "cmd.exe" pops up, right click on it and select "run as administrator"
5.Once the box opens type in: sc stop "NvStreamSvc"
6.Now type sc config "NvStreamSvc" start=disabled
7.Type exit and you're done!

both of them charging up toi 30% cpu usage

1.put the launcher in task manager to low priority and the game exe to high (never realtime)

2.Added the launcher to Nvidia control panel then set the v-sync to adaptive (Half refresh rate) - Add the main game to Nvidia control panel and set v-sync to on and triple buffering on - Turned v-sync off in-game

also update your grpahic drivers (especially amd catalyst)

if nothing works lower your dc 11 to 10.1 it only affects grass dont worry you wont notice it ingame while playing

thats it...no more stutters or lags =) youre welcome

(#18215) westlake válasza GU-81M (#18213) üzenetére


westlake
félisten

Lírtad, hogy mi a különbség. Az egyik Steam-es, a másik meg nem. Ennyi.

Play nice!

(#18216) velizare válasza castiels (#18211) üzenetére


velizare
nagyúr

win7+omega driver, 2 nap alatt 6 játszott óra.
sztoriban odáig jutottam, hogy előkészítem az ékszerbolt kirámolását.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18217) Alice90


Alice90
aktív tag

Aki szeretne heist módot játszani.

az vegyen fel socialclubos nevem: Tutyko2015

vagy steamem. http://steamcommunity.com/profiles/76561198130007122/

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#18218) nubreed válasza Alice90 (#18217) üzenetére


nubreed
veterán

Hagy tegyek fel egy láma kérdést, az online -al még nem foglalkoztam. Mi a lényege a heist módnak? Mit kell ott csinálni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18219) velizare válasza GU-81M (#18213) üzenetére


velizare
nagyúr

a tapasztalatok alapján főleg azért volt jobb a steames vásárlás, mert a steam fileszervereiről lehetett letölteni a játékot és a patcheket, és nem volt vele az a nem ritkán kétnapos szívás, amíg letöltötted, és felpatchelted.
viszont ezért cserébe 5-6ezer forinttal drágább volt a játék, ami elég sok, ez adott esetben egy (vagy több, de régebbi) játék ára.
a steames játék bekerül a steam librarydbe, és a kliensbe bejelentkezve letölthető. a nem-steamen vásárolt példányokat is hozzá lehet adni, mint nem-steam játékot, de ennek módjáról sajnos nem tudok többet mondani, és arról sem, hogy adott esetben ez is letölthető-e.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18220) Alice90 válasza nubreed (#18218) üzenetére


Alice90
aktív tag

Heist különböző küldetések amely csapatba csinálunk 4-en

és ha sikerül pénzt kapsz

mindig más. van amikor elkell rabolni egy bust van mikor kukások vagyunk és a szemeteket kell összegyüjteni közbe lönek ránk szóval mindig más

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#18221) sirszevenap válasza Integrale (#18198) üzenetére


sirszevenap
őstag

És nem lehet valahogy visszakapcsolni Nagy teljesítményre? Sajna hiába állítom vissza , akkor is energiatakarékoson folytatja...

Bankkártyával? Hát persze!

(#18222) TESCO-Zsömle válasza velizare (#18219) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

a nem-steamen vásárolt példányokat is hozzá lehet adni

Csak GTA V nem fog elindulni belőle...

Ami persze csak rész-probléma, mert szó nélkül tűri az Alt+Tab-ot.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18223) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok!

Játszottam pár órát a játékkal...tetszik. De ami nem az az, hogy amikor esc-et nyomok és a térképen kijelölném valamelyik célpontot, akkor megakad a játék. Azaz az egér microlaggol. Találkoztatok ilyennel, vagy ez egyedi probléma?

(#18224) GU-81M válasza velizare (#18219) üzenetére


GU-81M
tag

Köszönöm! Azt lehet tudni, hogy itt a fórumban melyik megoldás a népszerűbb?

(#18225) urban racer


urban racer
senior tag

jelentkeztem crew-ba, zsivla névvel, köszi! ;)

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#18226) velizare válasza GU-81M (#18224) üzenetére


velizare
nagyúr

ahogy néztem, kevesen vettük meg csak steamen keresztül. előre nem látszott, hogy ennyi szívás lesz a patcheléssel. szvsz legtöbben digitális letöltést vettek valamilyen nem-steames kulccsal.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18227) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Fiúk lányok nálam már megint nem működik a játék.
Ékezetes felhasználó fiókom van, megoldottam. Csináltam egy ékezet nélkülit, majd vissza mentem az eredeti fiókomba ott indítottam *másik felhasználó fiók*segítségével. Shift+Jobb Click. Megoldva.
Játszottam is szépen, mondom vissza lépek folytatom picit a játékot.

A gondom a következő hogy megállás nélkül ezt a szutyok Code12 hibát kapom mikor belép a social cluba, még offline-ba se indul el.
Mi a tököm van már ezzel megint?!
:

*ERROR Unable to acces rockstar servers.
Activation of GTA requires an Internet connection.

Megvan ez bolondulva....

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#18228) Mate válasza velizare (#18219) üzenetére


Mate
nagyúr

13K volt egy steam gift, de aki jobban ért hozzá még olcsóbban beszerezhette. Úgyhogy amellett, hogy steam-essel nem volt szívás (dupla tárhely esetleg), még drágának se mondható.

(#18226) cain69: Legalább 3-4 fórumtárssal együtt állandóan leírtuk, hogy mire lehet számítani. Biztosra lehetett tudni, hogy rockstar szerverei nem fogják bírni, míg steam ennél többet is kibírt már.

[ Szerkesztve ]

(#18229) nubreed válasza Alice90 (#18220) üzenetére


nubreed
veterán

Ja értem, köszi. Ez jól hangzik, majd ha már kiéltem magam eléggé a nem online -ban, kipróbálom ezt is. :)

Amúgy azok után, hogy az első 24 órában több mint 1 millió kelt el digitálisan a játékból és ebben még nincs benne a 7 dvd-s változatok eladása, merje bárki is azt mondani, hogy a pc halott meg, hogy itt már nem lehet játékot eladni... csak jót kell letenni az asztalra.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18230) PreDox


PreDox
tag

Tegnap még ment tökéletesen.
Erre a hibára tud valaki megoldást ??

Köszi

(#18231) RoMix85 válasza castiels (#18200) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Én is win 7-et használok msi 280x-el és nincs fps droppom :F Nem lehet esetleg valami driver gond?

(#18232) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Srácok már nem tudom mit tegyek 2 képet csináltam, az elmúlt 2 napban 1-1 készült a játékban enter-t kellett ütni a mentéshez ha jól láttam a feliratot viszont a képet sehol nem látom mi a fene van? Pedig olyan jól sikerült az első kép, hogy még én is meglepődtem.

Más: Kínai verzióról valaki valamit? Csak azért, mert nekem az van, de eddig nem láttam benne semmi kivágott részt pedig itt állították páran, hogy vagdosták rendesen.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#18233) Lord Myn válasza castiels (#18154) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Nekem is kb. 2,5GB-ot ir ki ezekkel a beallitasokkal. Advanced Graphics-ban be van valami kapcsolva?

Én is Win7 x64-en tolom.

[ Szerkesztve ]

"War does not determine who is right - only who is left."

(#18234) Mate


Mate
nagyúr

Ha már szóbakerült, egy gyors kis szavazás :)

Hol vettétek meg a GTA 5-öt?

Szavazatokat a linken keresztül tudjátok leadni :)

[ Szerkesztve ]

(#18235) RoMix85 válasza Dtomka (#18223) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Nálam is ez van.... kontrollerrel nem tapasztalok hasonlót sehol csak egérrel

(#18236) #81556480 válasza urban racer (#18225) üzenetére


#81556480
törölt tag

bent vagy ;)

(#18237) ÁdiBá válasza PreDox (#18230) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ugyen ezt csinálja nekem is most...

ÁdiBá

(#18240) addamka válasza kigyi_23 (#18232) üzenetére


addamka
őstag

Képet jobb a steammel menteni (F12), az tutira megcsinálja.
Social club PS3-on is lenyelt jó pár képet, eddig amit mobillal fotóztam PC-n, az mind eltűnt a süllyesztőbe.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#18241) GU-81M válasza Mate (#18228) üzenetére


GU-81M
tag

Ha jól sejtem, akkor 13-ért már nem lehet steamen sehogy sem beszerezni....

(#18242) spanglee001 válasza Lord Myn (#18233) üzenetére


spanglee001
addikt

nekem a hangkártyát fagyassza ki a game, már 2x volt, csak restart után lesz aktív a hangkártyám :W

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#18243) Mate válasza GU-81M (#18241) üzenetére


Mate
nagyúr

Nézd meg HA-n. Szerintem még akad 1-2.

(#18244) Saccco válasza Mate (#18234) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kíváncsi leszek az arányra! :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18245) nubreed válasza Mate (#18234) üzenetére


nubreed
veterán

Szavaztam, amúgy DVD. :)

Más: arra tudtok mondani valamit, hogy kurzor billentyűkkel irányítva túl érzékenynek tűnik nekem a kocsik és járművek irányítása? Be lehet állítani valahol, hogy ne legyen ilyen érzékeny?

@)#18242) spanglee001:
Jó hogy felhoztad a hangkártyát. Nálam nagyon halk a játék, sokkal jobban fel kell tekernem az erősítőn a hangot, hogy rendesen halljam. Ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18246) velizare válasza Mate (#18228) üzenetére


velizare
nagyúr

ja, csak éppen megvolt rá az esély, hogy a steam életbelépteti a régiózárat, és lesz 13kért egy gta5 kulcsod, amivel ha éppen kínában vagy hong-kongban tartózkodsz, még játszhatsz is.

azt meg ne nekem mondd, hogy más miért nem hitte el, szívás lesz a patcheléssel az elején az rs szerverein keresztül.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18247) lowzor


lowzor
veterán

Konzolok szervizével más is szívott?
Ma délután kaptam meg, holott keddre volt ígérve. Doboz több helyen benyomódva, poszter összegyűrve.
Ezentúl csak a CDgalaxistól veszek dobozos játékot.

[ Szerkesztve ]

(#18248) Lord Myn válasza spanglee001 (#18242) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Milyen hangkártya? Alaplapi? Nekem nem volt semmi gond az X-Fi-vel.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#18249) kigyi_23 válasza addamka (#18240) üzenetére


kigyi_23
addikt

Az lesz, mert ez már katasztrófa azt hittem csak én vagyok ennyire pech-es. Még jó, hogy steam-es van nekem is :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#18250) geckowize


geckowize
őstag

Hello,

Mi a legkönnyebb módja, hogy haverokkal, akik friendek SC-n, valamint van egy Crew is, amiben benne vagyunk, együtt versenyezzünk, missziózzunk, meg fejlődjünk különböző "heist"-okkal? (nem tudom mi az, de olvastam h kell hozzá apartman, igaz?)

Az a baj, hogy eddig csak úgy sikerült egyszerre jtászani, h először vkinek a sessionjébe külön külön bejoinoltunk, aztán utána egy megbeszélt verseny/misszió ikonnál gyülekeztünk és együtt álltunk be... Amúgy ha én belemegye kegyedül a kék sugárba, már 60 embert behív automatikusan a game és nem marad hely nekik....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.