Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) Đusty


Đusty
őstag

Ez a heist rohadt jó.

Valaki megmondaná, hogy a flightscoolnál mit kell csinálniaz elsőnél? Az első loop megvan, de utána nem tudom csak egy jel van a híd felett de akárhova forgok loopolok utána már nem ad semmit, a videon is csak egy loop van.

[ Szerkesztve ]

(#18402) hszilard666


hszilard666
veterán

Sikerült megoldanom a kifagyás problémát, át kellet állítani az nvidia vezérlőpultban a physics et alapértelmezettről a videókártyára, 3 órája játszok és sehol semmi para! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#18403) fsb_essex válasza rup1u5 (#18363) üzenetére


fsb_essex
tag

Köszi! Keret tán még lenne rá, de az a 3,5 feletti rész visszatartott.
Remélem nálad semmi gond nem lesz.

Végül a GTX960 / 4GB-os verzió mellett döntöttem. Csak leugrottam a halasboltba és már itt is van, nem volt türelmem várni hogy leessen az ára. Kíváncsi leszek milyen lesz ha 3,5GB fölé tolom a memória használatot... lehet a 960 gpu-ja nem is bírja és akkor majd a 980-on kezdek gondolkodni.

(#18404) dragonfire44


dragonfire44
tag

Hali
Találkozott már itt valaki olyan hibával hogy Gta 5 launcher működés leáll..... (természetesen eredeti) el se indul.
Mi a teendő? Ha lehet nem szeretném azonnal újra rakni megint 2 órát szöszölni a lemezekkel.

(#18405) Ultrazord


Ultrazord
tag

van valami megoldás a random kressekre?

(#18406) Mate


Mate
nagyúr

(#18407) Đusty válasza Đusty (#18401) üzenetére


Đusty
őstag

ok, megvan az elsőt még a híd előtt kell csinálni

(#18408) velizare válasza Freddycom (#18387) üzenetére


velizare
nagyúr

erre adott a valve, mivel ez egy game-breaker bug, és nincs rá fix, csak workaround. most is ránéztem, még aktív a gomb.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18409) Balathruin válasza MajsztR (#18378) üzenetére


Balathruin
veterán

Nagyon hamar el fog fogyni és mivel a játék nem üríti rendesen, egy idő után szétakadja magát, mert a merevlemezre pakol.

andro93: Nálam nem volt gond a másolással.

[ Szerkesztve ]

(#18410) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!

Holnap remélhetőleg csatlakozhatok a GTA Online közösségéhez. DVD-n vásároltam meg, a patcheket már előre bekészítettem, telepítem és remélem gond nélkül menni fog. Az alábbi konfiggal vágok neki a játéknak, életem első GTA-ja, amit aránylag korrekt grafikával játszhatok már a megjelenésekor. (Csak ezért volt gép update.) :DDD

Intel i7 870
12 GB RAM
Intel SSD
Asus HD7870 2 GB

Monitorom natívja csak 1440x900, alig várom, hogy hasítson! Mire számíthatok ilyen felbontás mellett?

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#18411) Saccco válasza G@bi90MR (#18410) üzenetére


Saccco
nagyúr

High/Very High
50-70FPS

Sőt a felbontás miatt lehet +10-20FPS.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18412) S1M0N


S1M0N
senior tag

Van olyan, aki i5-3570 + HD7950 3GB GDDR5 párossal játszik? Milyen beállításokkal lehetne (majdnem) fix 60fps-t elérni 1080p-ben? A béta driver mennyit segít?

Akárhogy próbálkozok, elég hamar leesik 30-ra, ami elég zavaró.

(#18413) andro93 válasza BMWFan (#50) üzenetére


andro93
aktív tag

Annyi hd mod van hozzá, amennyit nem akarsz. :D

Jaj, véletlenül az első oldalon levő hsz-re kommenteltem. :C

[ Szerkesztve ]

(#18414) PuMbA válasza S1M0N (#18412) üzenetére


PuMbA
titán

" A béta driver mennyit segít?"

Mivel az az ajánlott driver, így nem kérdés, hogy nélküle nem lehet következtetéseket levonni a gyorsaságról :)

(#18415) rup1u5 válasza fsb_essex (#18403) üzenetére


rup1u5
nagyúr

FullHD-ban tolom, úgyhogy nem nagyon fogom átlépni a 3,5-GB-ot de amúgy is túl van ez a memory bug téma lihegve. Gyakorlatban nagyon nehéz reprodukálni. A 960-at nem érinti ez, úgyhogy nem lesz gondod. Ott inkább az élsimításról meg pár extráról kell lemondanod ha vaj sima futást akarsz. Azzal most már kihúzod a 980Ti megjelenéséig. :DDD

Az évtized játéka lehetne a GTA 5 ha ilyen fizika/törés lenne benne. Nagy kár, hogy ezen a téren visszalépés történt. Mondom ezt úgy, hogy saját tapasztalatom még nincs a játékkal csak az itt leírt beszámolókra és videókra hagyatkozom.

(#18416) Dani3457:
Örülök neki! :C -> nyomás játszani!
gondoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#18416) Dani3457 válasza rup1u5 (#18415) üzenetére


Dani3457
tag

sikerült megoldanom a SC loadingos hibát, egy másik winyóra nyomattam a játékot...

bocs véletlen a válaszra mentem

[ Szerkesztve ]

(#18417) Cthulhu Dawn válasza rup1u5 (#18415) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Talán 10 év múlva :K .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#18418) ittakary válasza rup1u5 (#18415) üzenetére


ittakary
nagyúr

nekem nem ilyen törés kellene, hanem hajszálpontosan ugyanolyan mint a IV-ben volt.

Bámulatosan szép volt, és mégsem ment a játékélmény rovására (értsd túl hamar tropa az autó)

(#18419) #85552128 válasza ittakary (#18418) üzenetére


#85552128
törölt tag

Lehet azért vették ebből ki mert olyan sok erőforrást kért a IV-ben a törésfizika, hogy azért volt olyan optimalizálatlan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18420) Hauptmann válasza rup1u5 (#18415) üzenetére


Hauptmann
addikt

Lenne is sírás,hogy az Isten gépe sem lenne elég a futtatásához. :) De valóban jó lenne ilyen fizika és törésmodell. De én a GTA IV-ével is elégedett lennék, sajnos ami most van, az fos, minden téren. Remélem, jön majd mod.

(#18421) cyberkind válasza rup1u5 (#18415) üzenetére


cyberkind
félisten

Megnézem melyik szim vagy hasonló autós játék fogja ezt használni, de szerintem senki se, nemhogy egy Gta, meg az is mivel volt jobb hogy minden kocsi úgy viselkedett mint egy hajó(Gta 4)?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#18422) Cthulhu Dawn válasza ittakary (#18418) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Már többször is leírtam, de igenis túlzás volt az a törésmodell. Nekimentél valaminek 0,5 km/h-val és szarráhorpadt.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#18423) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Engem is lehet felvenni barátnak!
Hesitekbe szívesen beszállok.
Profil

[ Szerkesztve ]

(#18424) htc07 válasza Cthulhu Dawn (#18422) üzenetére


htc07
addikt

vezettél te autót az elmúlt 10 évben? ;]

(#18425) cyberkind válasza htc07 (#18424) üzenetére


cyberkind
félisten

És mindenki autót akar vezetni a gépen is, amikor szórakozni és pihenni ül le játszani?

Paranormal Cocktivity

(#18426) Balathruin válasza Cthulhu Dawn (#18422) üzenetére


Balathruin
veterán

+1
Ez sokkal jobb, még akkor is ha nem reális.

(#18427) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

valakinek előfordult már, hogy esc-re a menü helyett csak malmozott? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18428) rup1u5 válasza Cthulhu Dawn (#18417) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Hát kb. mert azért kell ehhez a minőséghez teljesítmény is:
As we optimize our game and computer technology improves, the amount of vehicles which can be simultaneously simulated at a smooth framerate will increase. Right now you can run 4 to 6 cars at one time on a high end quad-core processor. Each vehicle has around 400 nodes and 4000 beams, all being simulated 2000 times per second. We hope to expand the number of simultaneous vehicles possible to at least 8 with a mid-range processor.

(#18418) ittakary:
Igen. Pontosan ez kéne nekem is. Remélem lesznek rá mod-ok. Kicsit tartok is tőle, hogy milyen lesz az első benyomásom.

(#18420) Hauptmann:
Az biztos. :DDD Ahogy Cthulhu írta:...talán majd 10 év múlva....vagy 5 ha ez a DX12 dolog valóban bejön.

(#18421) cyberkind:
Érdemes elolvasni a leírást. Azt írják a készítők, hogy első körben egy egyszerű single játékot készítenének belőle és később szeretnének multit is hozzá. Minden esetre figyelni fogom ezt a projectet. :U
Amúgy nekem a 4-ben az autók nem voltak "hajós"-ak. Nagy sebességnél realisztikusan be lehetett 50m-el előre már lengetni a kasznit hogy pont úgy tegyem be két autó közé vagy a kanyarba ahogy annak lendületből és tehetetlenségből esnie kell. Kicsit attól tartok, hogy ezek miatt is marad nálam a dobogó tetején a IV.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#18429) cyberkind válasza rup1u5 (#18428) üzenetére


cyberkind
félisten

"Játszottam" ezzel, sokat elszórakoztam, de azonkívül hogy megnézzem hogyan is töröm szarrá és realisztikusan a kocsit, nem sok értelmét látom, a 4-ben látott fizikát én utáltam mindig, igaz, az volt a valósághoz közel, de egy Gta-ba nem ez kell.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#18430) Kelecar válasza Mr.Csizmás (#18427) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Olyan volt, hogy esc után még kellett nyomni egy P(Pause menu)-t. Nem lehet, hogy csak ez a baj?

(#18431) Mr.Csizmás válasza Kelecar (#18430) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megpróbálom.

az lett volna a tippem, hogy a fraps hülyíti meg :F :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18432) vitya81


vitya81
tag

Sziasztok!

Haveromnak lenne egy 'kicsi' gondja a játék letöltése során. Második napja próbálja leszedni aktiváló kóddal, de a letöltés állandóan megáll, és nem is folytatja (hiába vár órákig), az ablak bezárása után elölről kezdi és ismét elveszti a kapcsolatot a szerverrel:

Mi lehet a gond? Van valakinek hasonló problémája?

(#18433) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Vagy füvet szívott az oszlop vagy nem tudom de ilyen "hibával" hogy lehet kiadni egy gémet? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#18434) gtamate2 válasza Cthulhu Dawn (#18422) üzenetére


gtamate2
veterán

+1
Az nagyon túlzás volt, és már realisztikusnak sem mondanám mert tényleg nekimentél valaminek és kb addig tartott a kocsi. A másik meg hogy nem szimulátorozni ülök le amikor a gta-t indítom, szóval ez sem opció, ha autót akarok vezetni akkor azt az életben teszem az a legrealisztikusabb ;]

*Sn0w

(#18435) Televan74 válasza Wiz Khalifa (#18433) üzenetére


Televan74
nagyúr

Jó az! Szupravezetős oszlop.Lebeg,a jövő technológiája. ;]

Mindig is lesznek ehhez hasonló hibák a játékokban.Ez még az enyhébb változatok közül van.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18436) n0tr3adY81


n0tr3adY81
aktív tag

Üdv!

Valaki erre valami megoldást esetleg? :((

[link]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#18437) Integrale válasza Televan74 (#18435) üzenetére


Integrale
veterán

Én ma fellöktem autóval egy nyerges vontatót, és felrepül kb 10m magasra. :DDD

"Bad reklám is reklám too"

(#18438) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Szerintetek szebb a játék 4x MSAA-val mint csak FXAA-val ? Nekem nem nagyon szembetűnő a különbség.

(#18439) CJ3 válasza Wiz Khalifa (#18433) üzenetére


CJ3
senior tag

Hát ne haragudj de mi az a grafikai beállítás? Talán azért van a hiba is :DDD

Isten hozott Los Santos-ba, és ad egy pisztolyt behaltam neki :DD

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#18440) #85552128 válasza JackFeryll (#18438) üzenetére


#85552128
törölt tag

Én 2xMSAA+FXAA-val használom most.
Van olyan amit csak az MSAA tüntet el és van olyan amit csak az FXAA így szerintem felesleges a 4xMSAA inkább a kettő kombinációja jobb (persze ha bírja a 4xMSAA+FXAA-t úgyis meglehet próbálni), de még így is rengeteg él marad.

[ Szerkesztve ]

(#18441) Puma K


Puma K
veterán

Amúgy azt gondoltam lesznek kártyák meg workshop Steam-en, de úgy látszik még nem hajtott fejet a Valve előtt a Rockstar ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#18442) gtamate2


gtamate2
veterán

Ma a barátnőmmel is közöltem hogy közénk állhat valami. ;]

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#18443) Wiz Khalifa válasza CJ3 (#18439) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Minden normálon van azaz gyári beállításon. Kivéve a graffot 800x600-ról fHD-ra vertem.

Smoke some weed nigga!

(#18444) CJ3 válasza gtamate2 (#18442) üzenetére


CJ3
senior tag

:C :C :C

Figure85 Egyébként gyorsan csináltam az online karaktert....Súlyt, magasságot pl testalkatot nem lehet állítani ilyet nem találtam :F

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#18445) negyven2 válasza CJ3 (#18439) üzenetére


negyven2
veterán

Nézd meg női karakternél, hogy hogyan kezdődik.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#18446) Integrale válasza gtamate2 (#18442) üzenetére


Integrale
veterán

Barátnőd nem a BGF-re jár véletlenül?

Egyébként én is így kezdtem, majd egy hónap múlva találkozunk, aztán szopi, mert nem támogatja még a dual gpu-t, úgyhogy kénytelenek vagyunk találkozni :DDD

"Bad reklám is reklám too"

(#18447) Dtomka válasza gtamate2 (#18442) üzenetére


Dtomka
veterán

:DDD
Te is vártál "valamire" nem is keveset, meg kell értenie, hogy most neki kellene várnia egy keveset, amíg kihevered a GTA-t. :) (lehet lesz "1 pár nap")

(#18448) gtamate2 válasza Integrale (#18446) üzenetére


gtamate2
veterán

Sejtettem hogy lesz aki egyből rákeres :DDD De oda járt.

*Sn0w

(#18449) Areturus válasza gtamate2 (#18442) üzenetére


Areturus
tag

Máté, miért van ilyen seprű frizurád? :Y

(#18450) Integrale válasza gtamate2 (#18448) üzenetére


Integrale
veterán

Még csak most kerestem rá, nem rá gondoltam, csak a neve volt ismerős.

"Bad reklám is reklám too"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.