Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17501) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Üdv emberek :)

Meg szeretném vásárolni a játékot de nem tudom hogy mennyire bírná a gépem.Leginkább a processzor miatt aggódom a legjobban.Meg tudnátok saccolni hogy ha most megvenném a játékot milyen beállításokkal tudnám futtatni ? Előre is köszönöm :)

Asus M5A97 EVO R2.0
AMD FX-8120 BE 4Ghz
Gigabyte R9 280X OC 3GB
Corsair XMS3 4*2GB (8GB)

(#17502) ittakary válasza LobiDrg (#17501) üzenetére


ittakary
nagyúr

280X az nagyon jó, nekem is egy ezzel ekvivalens 7970GHz van, és VeryHigh-on nyomom. Viszont egy előzetes neten keringő teszt alapján, nem annyira fekszik az AMD CPU-knak ez a játék. De én megpróbálnám, annyira rossz csak nem lehet.

(#17503) Rossi válasza djculture (#17280) üzenetére


Rossi
addikt

Nem volt kikapcsolva, csak 800-2560 MB közé volt beállítva.

Most átállítottam automatikus kezelésre.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#17504) Rossi válasza asturel (#17300) üzenetére


Rossi
addikt

Nekem most csak 2x4 GB van bent, mivel a valószínűleg eltérő chipes 2x4GB és másik 2x4GB Vengeance nem csípi egymást...

Veszek hamarosan 2x8Gb-ot...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#17505) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

iFruitot valaki letöltötte androidra? Valamiért csak Xbox 360/one vagy PS 3/4 -et enged választani a platformnál, PC-t nem. Ezt elfelejtették volna még betenni?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#17506) kigyi_23 válasza Rossi (#17504) üzenetére


kigyi_23
addikt

Te is így jártál a vengével? :D :D Én is ezzel szopok 4*4 nem bírja egymást eltérő vásárlás az egyik végére írtak egy H betűt is... kapják be nem akart menni egymással kapott 1.55-ös feszt és már semmi gondja. Külön külön mindegyik tökéletes és mennek 8GB-ig, de 16GB-ban már fesz kellett neki ki érti ezt? Egyszerűen nem mentek 1866-on csak 1067-re álíltva voltak hajlandóak hiba nélkül teljesíteni. Most 1866-on simán húznak.

Mosqu!to: iFruit nem megy hiába reklámozza a Rockstar nekünk nincs frissítés még droidra :(

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#17507) Lord Myn válasza ittakary (#17484) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Értem én, de nem véletlen sírom vissza régi offline időket (na, meg nem véletlen vagyok törzsvásárló a GOG-on). Ha ennyire hype-olnak egy játékot és csúsznak vele (az elcsúsztatott időhöz képest is) 3 hónapot, akkor ne kelljen már 0-day-ben lehúzni mindenkinek 5GB-ot patch formájában... :W

"War does not determine who is right - only who is left."

(#17508) nubreed


nubreed
veterán

Szoktatok használni AMD Catalyst uninstall utilityt a rendes driver eltávolításon felül, mielőtt új drivert telepítesz? Vagy felesleges ez?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17509) sixpak válasza nubreed (#17508) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szerintem felesleges.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#17510) ittakary válasza nubreed (#17508) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én csak simán rádobtam a beta-t.

De ha le akarod irtani előtte akkor tedd ezt:

- Windows alól uninstallálod a Programok telepitése törlése menübpontból
- [link] letöltöd
- csökkentett módban inditott Win alól adminként inditva kiválasztod az AMD-t és lecsupaszitod fullra
- újraindul magától és felrakod a Beta-t miuután elindult normal módban a Win

(#17511) LobiDrg válasza ittakary (#17502) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Köszönöm a választ.Akkor bátorkodom megvenni a játékot :) Később meg majd lecserélem a processzort valami komolyabbra.

(#17512) kigyi_23 válasza nubreed (#17508) üzenetére


kigyi_23
addikt

15 éve telepítek gépeket munkám megkívánja több 100 gép évente, de semmi ilyesmire nem fanyalodtam eddig. Driver eltávolítót minden esetben, ha downgrade van akkor használok, de egyébként frissítés rá és kész nem érdekel saját gépemre is mindig így raktam fel a 3DFx-es időket kivéve akkor még eltávolítás volt teljesen, mert szétesett a rendszer, ha nem :D Én nem szívtam vele soha és volt már jó pár kártyám akinek mégis kiakad valami az ráér akkor keresni egy pucolót ami eltávolít mindent. Én így állok ehhez a témához.

Lord Myn: nem mindenkinek csak aki lemezen vette a steames ~350MB az teljesen normális volt az előtöltés után.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#17513) Lord Myn válasza Franklin (#17500) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Igen, köszi, olvastam korábban is, de itt jön be az egyéni hülyeségem: életemben nem torrenteztem (és most már nagy valószínűséggel nem is fogok), pedig kb. 25 éve van PC-m.

Szeretném, ha ez lenne a síromon a felirat:

Soha nem torrentezett, nem volt Facebook profilja és a munkahelyén, ahol informatikusként dolgozott a recepciós kislányt kérdezte meg, hogy mi a f*** (franc :) ) az a twitter... :D

Egyébként nem tudom a Rockstar, miért nem tudja feltenni direkt letöltésként az update-eket, mint az összes többi cím esetében (LA Noire, MP3), mondjuk egy pár mirror-ral, illetve ilyenkor már oldalak is kirakják, többek között magyar szerverek is. És máris meg van oldva az egész.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#17514) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Kifutottam a szerkesztési időből:

Nem tudom néztétek-e, de tegnap a Magyar Telekom hálózata is kifeküdt rendesen a Bix-en :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#17515) Lord Myn válasza kigyi_23 (#17512) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Az ok, de nekik meg 60+ GB-ot kellett lerántani előtte, bár az is igaz, hogy erre volt, több mint 1 hetük.

Többek között, azért vettem lemezes verziót, hogy ne kelljen már töltögetni annyit, de most először nem jött be... :(

"War does not determine who is right - only who is left."

(#17516) kigyi_23 válasza Lord Myn (#17515) üzenetére


kigyi_23
addikt

Én meg azért vettem Steam-est, mert tudtam a preload jól jön majd a dobozost meg nem akartam telepítgetni meg a frissítéstől féltem és bejött... Ha dobozost vettem volna 5k-val többe kerül és még nem tudtam volna vele játszani, mert fix, hogy besírt volna az SC nálam is tegnap a frissítés alatt.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#17517) vidaila


vidaila
aktív tag

Textúraproblémára:
Ha eltűnik az út, épületek, repülsz a semmiben a kocsival, nálam segített az, hogy a feladatkezelőben a játék prioritását felvettem magasra (eggyel a legmagasabb alá)

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#17518) M4R1NE


M4R1NE
tag

Na nekem is sikerült végül beizzítani a játékot tegnap, köszönöm a torrenteseknek! :)
Egyébként nektek is furán viselkedik a benchmark? Elindítottam, de elindult vele együtt a single player is EGYSZERRE, ami érdekes dolgokat produkált, végül kaptam egy mission failed-et a teszt felénél... :D

(#17519) kgb87 válasza Mosqu!to (#17505) üzenetére


kgb87
tag

Tegnap éjjel postolták, hogy majd egy későbbi iFruit update-ben jön a PC támogatás.

Élnék a gyanúperrel, hogy ez nem teljesen szándékos, hogy csak később lehet használatba venni az app-ot PC-hez. :U

"Of all the things I am not very good at, living in the real world is perhaps the most outstanding." - Bill Bryson

(#17520) Integrale


Integrale
veterán

Van egy jó hírem, HD 4400-zal is fut a játék ful low-on 25 FPS körül :D
Viszont a dedikált GPU-t nem látja, erre van valami orvosság?

"Bad reklám is reklám too"

(#17521) Franklin válasza Lord Myn (#17513) üzenetére


Franklin
addikt

Értem én, hogy vannak elveid, nekem is vannak, mindenkinek, de ezt a "torrent soha" dolgot átgondolhatnád.

Gondolom ez inkább az illegális tartalmakra vonatkozik nálad, ami rendben is van.

Ez viszont nem illegális, mert fizettél egy termékért, aminek a részei ezek a fájlok, tehát jogodban áll hozzájuk férni. Miben különbözik az, hogy a Rockstar szerveréről töltöd le vagy egy random ember gépéről? Ugyanarról a fájlról beszélünk.

És ha egy Blizzard játékról lenne szó? Ott torrenthez hasonló módon töltenéd a fájlokat, csak nem tudnál róla.

A sírfeliraton pedig még dolgozz, vannak _sokkal_ fontosabb dolgok is, mint hogy torrenteztél életedben vagy nem...

(#17522) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Na ma reggel benchelgettem egy kicsit :)

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#17523) PuMbA válasza Integrale (#17520) üzenetére


PuMbA
titán

A váltható grafikus rendszerben megadod, hogy a GTA exe-jénél használja a dedikáltat :)

[ Szerkesztve ]

(#17524) pzske


pzske
aktív tag

Sziasztok !
GTA 5-öt próbálta valaki GTX480-val ?

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#17525) wolf13 válasza Mosqu!to (#17505) üzenetére


wolf13
őstag

iOS -nál is ugyan ez a helyzet. Gondolom frissítésre vár az is...

(#17526) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Hol tudom elkérni az előrendelői bónusz pénzt? Vagy ez így normális?

(#17527) Integrale válasza PuMbA (#17523) üzenetére


Integrale
veterán

Ennyire nem vagyok amatőr :D Nyilván az volt az első dolgom, de úgy el sem indul a játék. Át kell állítanom energiatakarékosra, vagy erőforrás szerintire (utóbbinál, csak kihúzott táppal indul el).
Csak az Intel dolgozik, a Radeon nem.

"Bad reklám is reklám too"

(#17528) kigyi_23 válasza pzske (#17524) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ő biztos [link]

-secret- : Ne aggódj majd kijelentkezel és újra belépsz a játékba akkor már ott lesz :) Nekem sem jelent meg elsőre bár nem is volt rá szükségem hiszen először az ember nézelődik nem pénzt költ :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#17529) -secret- válasza kigyi_23 (#17528) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi! :)

Mire elég amúgy az a pénz? :D

(#17530) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Nálam néha kifagy mikor karaktert váltok :F Másnál? (igazából 12 óra alatt most másodszor) Másnál volt hasonló?

Egyébként nem tudom miért mondja valaki, hogy a grafika nem nagy eresztés. Éjszaka az árnyékolásnál konkrétabban szebbet nem láttam még.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#17531) kigyi_23 válasza -secret- (#17529) üzenetére


kigyi_23
addikt

Hát semmire :D Vehetsz egy házat néhány fegyvert és talán egy autót is :) Én még csak felfegyverkeztem nagyjából azokkal amik kellenek egyből ez 160-170k volt csak.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#17532) STC Speed


STC Speed
őstag

Megérte a pénzt, a játék, a rockstar szépen optimalizált!
HD 7850 2gb huzva 1050mhz re,és fullhd,minden high,látótáv.forgalom max, és 50-60 fps... mi kell még.

EGY HD7970 6gb osat elfogadnék:DD

[ Szerkesztve ]

(#17533) -secret- válasza JoolsNOS (#17530) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tegnap nekem karakter kreálás után fagyott ki olyan hibaüzenettel, hogy rebootoljam vagy rakjam újra...

Újratettem most fasza. :)

(#17534) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Rajtam kívül vár még valaki olcsó digitális változatra, ami nem szürkeboltból származik? (tehát nem G2A és hasonlók) Nuuvem-en figyelem folyamatosan, valami infót adhatnának, hogy lesz-e, nem lesz-e, egyáltalán érdemes-e várni rá..

Dobozosból ~14k-ért találtam legolcsóbban, de csak a doboz miatt nem szívesen fizetek ki +5k-t, ráadásul a dvd ISO-k is le vannak már szedve, lemezre sincs szükségem.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#17535) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Mostmár eleve az letöltő/installer is force close-ol állandóan. Nem hiszem el...

(#17536) Lord Myn válasza Franklin (#17521) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Persze, tisztában vagyok vele, hogy a torrent nem feltétlenül csak illegális tartalmakra való (még, ha arra is van kihegyezve). Pl. a humble store-ban vásárolt játékoknál is megvan a torrent opció, amikor letölteni akar az ember. Csak eddig még nem volt rá szükségem, hogy használjam és ezért ódzkodom tőle, mint ahogy egyéb filecserélős kliensektől is.

A sírfelirat, természetesen, irónikus volt (bocs, ha nem jött át), arra akartam csak rávilágítani, hogy ahhoz képest, hogy 30 éve dolgozom számítógéppel (ebből 25 éve PC-n), - kis túlzással - fogalmam sincs, mi az a torrent, facebook, twitter... Szóval, mint kuriózum az informatikusok között.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#17537) Evome


Evome
aktív tag

Online felületen - Miért jobb / ha jobb a magasabb szintű apartman ? Kb csak a kilátás miatt ?

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#17538) headhunter86


headhunter86
senior tag

Nekem ugye dobozos van, de be szeretném rakni STEAM-be non-steam-es játékok köze. De ha így indítom kifagy. Van erre valakinek valami tippje?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#17539) terepkigyo válasza headhunter86 (#17538) üzenetére


terepkigyo
csendes tag

Ez engem is érdekelne.. :)

"A hangerő, életforma!"

(#17540) Cthulhu Dawn válasza Evome (#17537) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Igen.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#17541) Szinyák


Szinyák
őstag

Sziasztok,

Akinek ékezetes karakter van a felhasználói nevében annak tuti nem működik ?
Valahogy meg lehet heckelni, hogy a többi cuccaim változatlan maradjon.?
Ezért nem akarok új rendszert húzni :W .
Részletesen le tudná v.ki írni mit kell csinálni . Win 8.1 64 bit rendszer.

Köszönöm előre is.

Üdv,

[ Szerkesztve ]

Szinyák

(#17542) ittakary válasza headhunter86 (#17538) üzenetére


ittakary
nagyúr

Valószinűleg a SocialClub és a Steam OSD akad össze.

Tiltsd le a Steames Overlayt és talán úgy megy.

(#17543) Hokunda válasza A_ScHuLcZ (#17534) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Szintén zenész.

Viszont sc változat GreenManGamingen meg Gamesplanet.uk-n is van. 32 font mindkettő ami 12800 körül jár.

[ Szerkesztve ]

(#17544) codec válasza Kiskokó (#17492) üzenetére


codec
senior tag

Igen, elképzelhető, hogy valamiféle profil alapján állította be magát a játék a számára optimális grafikához. Mindenesetre mindenképp 1536 alatt maradjon a ram kihasználtság. Tuninghoz meg evga precision-t, vagy msi afterburner-t próbáljál.

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#17545) logaritmus válasza Hokunda (#17543) üzenetére


logaritmus
tag

Ezt csak SC-be lehet csak beregelni? streamre nem is?

(#17546) Hokunda válasza logaritmus (#17545) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Steamest csak steamen lehet venni (ami szintén scs is), az összes többi oldal játéka csak sc-os. (vagy steam gift ami ugye tiltott)

[ Szerkesztve ]

(#17547) -secret- válasza logaritmus (#17545) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem.

(#17548) kpal válasza codec (#17544) üzenetére


kpal
veterán

Nálad milyen beállításokkal fut ?

[ Szerkesztve ]

(#17549) sagem válasza A_ScHuLcZ (#17534) üzenetére


sagem
addikt

Nuuvem esetében attól tartok, hogy nagyon elterjedt a nem Brazil vásárlás és ezért takarékra tették őket. Eddig ki volt írva, hogy a készlet feltöltés alatt bla bla, és reklámozták a főoldalon, facen a játékot, most már levették mindenhonnan, és a termék adatlapján sem jelzik hogy hamarosan újratöltik a készletet..

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#17550) hermandani


hermandani
tag

Azt mire véljem, hogy tökmindegy hogyan állítom a grafikát, mindig stabil az fps.
DE ha elkezdek száguldozni kocsival (főleg nappal), ~5 másodpercenként ledobálja az fps-t (25-ig kb), emiatt zavaróan meg-meg akad.

Mindig tökéletesen élvezhető, de vezetéskor... szerintetek mit csináljak, vagy mit állítsak?

Gépet látod a nevemre kattintva.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.