Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) jonnyjoker01 válasza cyberkind (#13198) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez nem a 2k-n múlik :N

OMG 100X ANNYI EMBER VAN A PC-S VERZIÓN MERT 2K :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#13202) cyberkind válasza jonnyjoker01 (#13201) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, ez csak egy fontos részlet, a többit még leírta hozzá itt a user, ez pontosan olyan kis játék az elemekkel, mint a tavalyi E3-on a napszakkal való szórakozás, aminek tükrében hűha volt, azóta már nem is annyira szembeötlő a különbség.

Paranormal Cocktivity

(#13203) StarKiller89 válasza Puma K (#13186) üzenetére


StarKiller89
senior tag

csak savanyú a szőlő neki... :)

Samsung Galaxy S23

(#13204) ferensz válasza cyberkind (#13198) üzenetére


ferensz
senior tag

kell a negy fo, mert megvan mindenkinek a feladata. Ha tudsz vigyazni az agyadra, akkor tolhatjuk valamikor :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#13205) L_YKing válasza ferensz (#13204) üzenetére


L_YKing
addikt

Szóljatok nekem is... Bár én is több mint 1 hete el sem indítottam a gta-t :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#13206) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Aki nosztalgiázni akar a megjelenés előtt: GTA Trilogy race indult 1 órája, együltőhelyben játsszák végig a 3-VC-SA hármast

http://www.twitch.tv/GTAmarathon

http://www.speedrunslive.com/race/?id=3yo0j

[ Szerkesztve ]

/s

(#13207) laceszgamer válasza wjbhbdux (#13206) üzenetére


laceszgamer
addikt

Erős egy óra alatt jutottak oda ahol most vannak?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13208) djculture


djculture
félisten

Na mostmár tuti kijön, dobozosra is kiküldték hogy kedden érkezik az országba.

[ Szerkesztve ]

(#13209) ittakary válasza djculture (#13208) üzenetére


ittakary
nagyúr

ki mondta hogy nem lesz dobozos?

(#13210) djculture válasza ittakary (#13209) üzenetére


djculture
félisten

Csak a vessző maradt ki. Azt akartam kiírni hogy tuti kijön 14-én mert meglett a dobozos érkezési napja is. Sajnos tényleg csak rockstar rendszerébe lesz az aktiválható, egy poszter meg a plusz játékbeli lóvé lesz hozzá az ajándék.

[ Szerkesztve ]

(#13211) Scholes9 válasza djculture (#13208) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is kaptam cd galaxistol értesítőt, bár már nálam tárgytalan a dolog 😊 Nagyon remélem h tényleg kijön 14-én 😊

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13212) Televan74


Televan74
nagyúr

Én már meg is rendeltem.Kicsit szívtam a fogamat.15k házhoz szállítással.Kíváncsi leszek hogy fog futni PC -n és mit fog beállítani a geforce experience.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#13213) laceszgamer válasza djculture (#13210) üzenetére


laceszgamer
addikt

Összefoglalóba most már be kéne majd dobni, ha ez a hivatalos.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13214) cyberkind válasza ferensz (#13204) üzenetére


cyberkind
félisten

Én az éjjel is próbálkoztam de persze hogy nem jön össze, ha meg véletlenül igen akkor is kilépnek.

Paranormal Cocktivity

(#13215) djculture válasza Scholes9 (#13211) üzenetére


djculture
félisten

Én meg kivárom hogy milyen lesz, több éves játék ( felújitás ide oda) annyira nem sürgős megvennem. Lesz igy is rengeteg game új nextgen f1 uj batman Witcher 3..

[ Szerkesztve ]

(#13216) Dtomka válasza djculture (#13208) üzenetére


Dtomka
veterán

Érkezés alatt:Grand Theft Auto 5 (április 14., keddtől) Én tuti dobozosat veszek :)

(#13217) Scholes9 válasza Televan74 (#13212) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én első indításnál felrakom csutkára 1080p-ben és majd az 50+ fps-hez fogom a látványt állítani 😊
djculture: Witchert ma vettem meg kupon formájában, Gta-t mar megvettem, mást meg nem fogok mert nem érdekel 😊

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13218) djculture válasza Scholes9 (#13217) üzenetére


djculture
félisten

Kb annyi esélyed van erre mint nekem hogy ötösöm lesz ma.. Jó szokás szerint 1080p-ben még a menü is szaggatni fog akkor gépigénye lesz. Mert vagy a képek és tréllerek hazudnak vagy a közzétett gépigény kamu. dx11-es éra alatt ilyen grafikát egy hardver se tud normális teljesítménnyel leképezni.. A dying light is először ugy jött ki hogy ezen hardverek képességét nem számolták be, szagattott is szépen. Utána jöttek a butító patchek.

[ Szerkesztve ]

(#13219) Scholes9 válasza djculture (#13218) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én másképp gondolom, de nemsokára kiderül 😉

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13220) cyberkind válasza djculture (#13218) üzenetére


cyberkind
félisten

Titan X Sli.

Paranormal Cocktivity

(#13221) ittakary válasza Scholes9 (#13219) üzenetére


ittakary
nagyúr

kockaszmájli :U

atombiztos hogy CPU limited lesz

(#13222) Scholes9 válasza ittakary (#13221) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nálam jó telefonon és szgepen is. Majd meglátjuk, azt nem is állítottam h maxon fogom tudni futtatni, és nem is vettem 100 ezerért processzort 😉 Amúgy ez a CPU limit ha nalam fennáll majd akkor nagy valószínűséggel egy 100 ezres procin is fenn fog, mivel nagyrészt a vga dominál majd 😊 De várjuk ki a végét.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13224) ittakary válasza Scholes9 (#13222) üzenetére


ittakary
nagyúr

játékfüggő hogy mi dominál: CPU vagy GPU. Ezt majd tényleg csak a megjelenéskor tudjuk majd meg :)

IV is egy ritka állatfajba tartozott: CPU limitem van még most egy 4,5GHzes 4690k-val is :) hiába raktál alá ilyen olyan VGA-t, ha egy szutyok CPUd volt.

(#13225) cyberkind válasza ittakary (#13224) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem mindenhogy hulladék volt a 4, i7 3770k, gtx 780 kombóval is gyakrabban voltam a 30-hoz közelebb mint az 50-hez, nem is a 60-hoz.

Paranormal Cocktivity

(#13226) Scholes9 válasza ittakary (#13224) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez bizonyitja h sajnos az optimalizálás katasztrófa. És ezért fogom majd a sebességhez állítani a grafikát 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13227) CsonkaImo válasza cyberkind (#13220) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha DX11 limit lesz, akkor akár 4 utas Titan X SLI sem fog rendesen menni. Viszont szerintem a sok halasztás nem azért volt, mert ennyire trehány port érkezik. Ami meg a képeket illeti, majd meglátjuk. Az biztos, hogy több jármű és gyalogos lesz mint konzolokon, grafikailag viszont nem lesz nagy különbség szvsz (nem is kell, így is szép).

(#13228) McNamara


McNamara
Ármester

Éljen éljen! :C Mostmár tényleg jönnie kell! Szabit is kivettem miatta, már csak az asszonyt kell elhallgattatni aznap ;]

(#13234) Puma K válasza cyberkind (#13225) üzenetére


Puma K
veterán

Én meg csak egy GTX760-on és i5-ös procin 2160p-ben játszok maxon szép folyamatos akadás mentes grafikával, ami 30 közelébe nem is látom, hogy lemenne.
1440p-ben meg fix 60 FPS és videót is tudok felvenni MSI Afterburner-rel.

Érdekes dolgok ezek.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13235) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Úgy is hamarosan kiderül miként fog futni, bár szerintem közel sem lesz annyira veszélyes a dolog értelmes felbontásban. 4k még nem a mai technikának való, de FHD-ban csak kijön a bőven játszható sebesség. KInézetben nem sokkal szebb mint a 4, itt meg már azt se mondhatják, hogy nincs tapasztalatuk az engine-el.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13243) Mate


Mate
nagyúr

Próbáljunk meg témánál maradni és ne itt vitassátok meg a konzol vs. pc kérdéskőrt!

Mindig elfajul a vita a végére, jó pár topicot zártak be végleg vagy ideiglenesen emiatt.

(#13244) Mate válasza laceszgamer (#13213) üzenetére


Mate
nagyúr

Összefoglalóban ott van a megjelenés ideje. 100%-ig biztos akkor lesz, ha már megjelent és játszunk vele :)

(#13248) Evome


Evome
aktív tag

Nézegettem most egy stream-et és heist előtt / közben akármikor csetepatéba kerültek és "take out the rical heist crew" o.O
Szóval ha egy szerveren rabolni akarsz és egy másik team is éppen azt a rablást nézte ki magának akkor meg kell érte küzdeni ? :D vagy ez csak a Heist része volt és NPC-k voltak ?

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13249) djculture válasza Mate (#13243) üzenetére


djculture
félisten

Konzolon egy patchel most butították le a látóhatárt, lehet gyakorolnak a pc-s megjelenésre ?:)

(#13250) Mate válasza djculture (#13249) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem igazán értem, hogy mi az összefüggés. Maximum annyi, hogy trailerbe jól fog mutatni az összehasonlítás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.