Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) Scholes9 válasza McNamara (#13050) üzenetére


Scholes9
nagyúr

😈😅😁

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13052) cyberkind


cyberkind
félisten

Az olcsó lopott kocsikat, ha felrobbannak, akkor nem tudom a biztosítóval "visszahozni", akkor se ha tuningolva van, mindenképp meg kell vennem?

Paranormal Cocktivity

(#13053) gyimger válasza rup1u5 (#13041) üzenetére


gyimger
őstag

De már úton van :)

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13054) jonnyjoker01 válasza gyimger (#13053) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ja kb :D

Üdv. Johnny

(#13055) ViiiiktorOC válasza gyimger (#13053) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

neeeeeeee :C Sírok :DD

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#13056) negyven2 válasza cyberkind (#13052) üzenetére


negyven2
veterán

Amit a neten veszel abban alapból van biztosítás, az összes többi lopott kocsikra külön kell biztosítást kötni az LSC-ben!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13057) gyimger válasza negyven2 (#13056) üzenetére


gyimger
őstag

Akkor az online-ban is el lehet menteni a lopott kocsit? Úgy olvastam, nem.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13058) negyven2 válasza gyimger (#13057) üzenetére


negyven2
veterán

Sztoriban nincs biztosítás semilyen járműre se ha felrobbant akkor annak annyi (kivétel amit a reptérre/helipadra/kikötőben tárol.

Online-ban amit beenged a garázsba azt eltarolja (tesz bele nyomkövetőt), de ezekre még kell kötni biztosítást is a Los Santos Customs-ban, különben ha megsemmisült akkor buktad.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13059) Puma K


Puma K
veterán

Az elmúlt 1 hétben féltem megnyitni a topic-ot mikor láttam van új hozzászólás, mert lehet megint csú... csúfolódnak majd a megjelenéssel egyesek :O :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13060) gyimger


gyimger
őstag

A Rockstar Support remélem pontot tesz a kérdésre, a retail ad-e Steam aktivációs kódot:

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13061) ittakary válasza gyimger (#13060) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ezt mind tudtuk, csak páran reménykedtek.

Ezentúl remélem nem "reménykednek" (=terjesztik a h..lyeséget) egyesek, hogy az ilyen olyan bolti előrendelésekkel Steames kulcsot kapnak :U :R

(#13062) laceszgamer válasza gyimger (#13053) üzenetére


laceszgamer
addikt

Amúgy ami még úgy feltűnt, hogy ilyen címeknél Steamen ennyivel a megjelenés előtt ki szoktak vágni egy visszaszámlálást, illetve a saját játéklistában sincs ott a játék adatai között a megvásárolja csík alatt, hogy mikortól játszható, pedig az is ott szokott lenne ha valaki előre vesz valamit. :D

Csak store oldalon van kinn a 04. 14. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13063) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Üdv. Johnny

(#13064) Dave567 válasza cyberkind (#13033) üzenetére


Dave567
addikt

Elég szar lenne emiatt BD-romot venni.. :)

(#13034) ittakary: Hát nem tudom, mindenesetre kíváncsi leszek. :F

(#13035) G4ula84: :DD :DDD

(#13041) rup1u5: Ezen még mindig akkorát tudok szakadni, ahogy felhúzza még a lábát, beszarás. :DD :DD

(#13053) gyimger: :C

[ Szerkesztve ]

(#13065) ittakary válasza jonnyjoker01 (#13063) üzenetére


ittakary
nagyúr

ne poénkodjunk, mert valóra válik :D

(#13066) STC Speed válasza ittakary (#13065) üzenetére


STC Speed
őstag

De tényleg, vagy jön egy trailer és a végén THIS FALL:D
Egyébként szerintem ha egy hét múlva nem írnak halasztást,akkor nem lesz gond. :)

(#13067) hermandani válasza gyimger (#13060) üzenetére


hermandani
tag

Mi értelme van amúgy, hogy steam-en veszem meg durván 18e Ft-ért, vagy dobozost rendelek kb 13-14e Ft-ért?
Mi a különbség a kettő között?
Úgyis Social Club-on keresztül fog menni, akkor nem mindegy, hogy steam-en a játéklistában is benne van-e, vagy nincsen?

(#13068) ittakary válasza hermandani (#13067) üzenetére


ittakary
nagyúr

A Steam egy életérzés. Kivülállók ezt nem érthetik.

#Steam #yolo #nincsenDVDolvasóm

[ Szerkesztve ]

(#13069) htc07 válasza hermandani (#13067) üzenetére


htc07
addikt

annyiból jobb, hogy minden egy helyen van.

de akinek össz két játéka van, annak tökmindegy mondjuk.

(#13070) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Hogyan szerezzek sok pénzt a tőzsdén? Lesteres küldiket sajnos már megcsináltam, nem tudtam, hogy kell majd a tőzsdézéshez.

(#13071) L_YKing válasza HaZsolt (#13070) üzenetére


L_YKing
addikt

Ird be ide keresobe a tozsdet valaki linkelt egy jo modszert. Telon vagyok sajna nem tudok linkelni :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#13072) negyven2 válasza HaZsolt (#13070) üzenetére


negyven2
veterán

[link]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13073) Scholes9 válasza hermandani (#13067) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Steamre a dobozosnal is olcsobban vagy azzal egy áron be lehet szerezni.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13074) Pacy válasza Scholes9 (#13073) üzenetére


Pacy
aktív tag

Jelenleg drágább mint cdgalaxys-nál.

(#13075) Scholes9 válasza Pacy (#13074) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Attól függ kinel, de messze van a 18 ezertől 😉 13500-ért vettem február 8-án. Galaxisnal elvileg 13990 lesz amihez jön meg majd a gls. Amúgy apróra gondolok ha valakinek nem esett volna le.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13076) Honzi


Honzi
senior tag

GTA V downgrade
Elég érdekes.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#13077) cyberkind válasza Honzi (#13076) üzenetére


cyberkind
félisten

Áááá, szóval ezért lett több fű és több Lens Flare boxon. :U

Paranormal Cocktivity

(#13078) ittakary válasza cyberkind (#13077) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jaj.

(#13079) #81556480 válasza Honzi (#13076) üzenetére


#81556480
törölt tag

Érdekes. a 360as verzió pont fordítva volt. az online induláskor grafikailag gyengébb volt a storynál, majd szép lassan felhúzták kb egyforma szintre. De minden frissítés után jött pár apró bug. Ami nekem a legszembetűnőbb hogy online garázsbeállás nem tartott az első patch előtt kb néhány másodpercig, most meg van hogy 10be is beletelik. Plusz a Heists óta sok a leggos hely és amit már régebben betettem hogy be lehet esni a textura alá, meg folyamatosan ömlik kifelé egy tábla meg ilyenek. :D

(#13080) CsonkaImo válasza Honzi (#13076) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Volt valami probléma next gen konzolokon ,hogy butítani kellett? Vagy az Xbox One és PS4 közötti különbséget enyhítették csak? (Ebben az esetben PS4 tulajként elég dühös lennék)

(#13081) ittakary válasza CsonkaImo (#13080) üzenetére


ittakary
nagyúr

A PS4 tulajok az elejétől kezdve dühösek lehetnének. Kb minden játék alkalmával :U Nézz utána hogy hardverileg mennyive brutálisabb a PS és mégis ugyanúgy futnak rajta a játékok mint a sokkal gyengébb One-on.

(#13082) JoolsNOS válasza Honzi (#13076) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Érdekes a fejtetőre állás "kezelése" 3 percnél :F

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#13083) ittakary válasza JoolsNOS (#13082) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem akarlak megbántani, de: ez lesz az első GTA amivel játszol? ez az első videó amit látsz a GTAV-ről?

Az autófelállitás MINDIG ilyen volt a GTAban.. Ez nem szimulátor. Nehogy már emiatt fikázzuk :D Fogadok egy multiplayer autóverseny közepén amikor kilöknek és fejreállsz, nem fog szarul esni (persze csak ha meg akarod venni a játékot és játszani akarsz vele) ha visszaállhatsz pár másodpercen belül.

[ Szerkesztve ]

(#13084) CsonkaImo válasza ittakary (#13081) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Tisztában vagyok a különbséggel. Azt viszont nem tudtam, hogy butítanak az Xbox One szintjére. Gondolom akkor csak az exkluzív címek használják ki a masinát.

(#13085) #81556480


#81556480
törölt tag

Ennyit számít a konzolok közötti különbség. úgyis egyformák a játékok ( számomra minimális a látható különbség a kettő között- nem itt, hanem általában)

Bár én nem tartom valószínűnek hogy ezért butították vissza. nem sok értelme lenne hogy kiadják majd visszabutítják. Mint írtam a GTA a frissítések alatt sokat változott az elmúlt 1.5 év alatt. van amiben jobb lett és van amiben rosszabb. nem hinném hogy ez a konzolok miatt van.

(#13086) laceszgamer válasza #81556480 (#13085) üzenetére


laceszgamer
addikt

Legnagyobb hülyeség ilyesmi miatt bármilyen játékot PS4-en visszafogni. Ha többet ki lehet hozni belőle, mint az One-ból, akkor hozzák ki nyugodtan. Az meg legyen az MS gondja, ha One-on rondább, ők csinálták a gépet, most élvezzék az eredményt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13087) #81556480 válasza laceszgamer (#13086) üzenetére


#81556480
törölt tag

De ezt ki találta ki hogy visszafogták a játékot az xbox miatt ??

(#13088) laceszgamer válasza #81556480 (#13087) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csak úgy overall gondoltam a témára, nem vagyok otthon annyira a konzolok között, de biztos van olyan cím ahol mondjuk PS4-ből kicsit többet ki tudnának hozni ha úgy van.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13089) negyven2 válasza #81556480 (#13085) üzenetére


negyven2
veterán

Ez már nem számít. én már gyűjtöm az aláírások, hogy terrorcselekménnyé nyilvánítsák a Xbox ONE birtoklását, és hogy egyesével levadásszuk az ilyen tulajokat. Persze előtte felajánljuk nekik, hogy áttérhetnek a PS4-re vagy a szent és magasztos PC platformra, ilyenkor azért büntetésből ellőjjük az egyik lábukat (féllábúaknak a másikat). Mert milyen dolog az, hogy a szent és magasztos játékplatformok szenvednek ezen ördögi masina gyatra teljesítménye miatt. Amúgy jól haladok mert 5 perc alatt már 4560 millád ember írta alá a petíciót. :DDD

De viccet félretéve, ez az egyik legnagyobb hülyeség, amit mondani lehet, hogy az Xbox ONE miatt butítják le a PS4-es játékost is. Azért mert valamelyik agyoniskolázott fórum és YouTube huszár kitalálta már tényként kezelik ezt is. Aki ilyenekre gerjed az megnézheti azért, hogy a kijövő multiplatform játékok sokkal jobb e-pénisz számokkal rendelkeznek mint a ONE-os kiadások. Vagyis akinek a grafika a számít az ugyis PC-t/PS4-t vesz, akinek meg nem az megy olyat amelyik platform neki tetszik. Különös módon én aki lassan 2000 órát ölt bele a GTA V Xbox 360-as (egyesek szerint ótvar szar ocsmány grafikával rendelkező, igénytelen) kiadássásba ezt magasról letolja. És nem azért mert nem látom a különbséget, hanem nekem egy játék nem attól lesz jó, hogy olyan grafikája van, hogy a kocsi motorháztetőjéről visszatükröződő Maze Bank Tower 75 emelten lévő ablakból tükröződő repülőket is látom. Ez még mindig nem azt jelenti, hogy aki erre vágyik annak ne legyen ilyenne, csak azt, hogy a kezeljünk már helyén a dolgokat mert ez a mai világfelgosá a Semmi Nem Elég és a "Még Többet" azért már jócskán túllő a célon.

Komolyan itt elvileg felnőtt emberek vitatkoznak ugyan úgy mint anno óvodában, hogy kinek van több Matchbox autója, vagy kinek van a legf*szább apukája.

laceszgamer. Mivel alapvetően a belső játékmotor ugyan azok így elég nehéz kiaknázni a konzolok egyedi teljesítményét. Jelenleg mindkét konzolon még erőből dolgoznak, vagyis amit tud a Vas azt helyezik előtérbe, így mivel hardveresen a PS4 erősebb a kijövő multiplatform játékok jobban néznek ki rajta. Majd ez csökkenni fog valamilyen szinten ha már normálisak lesznek a szoftveres dolgok. Megtehetik persze, hogy mindkét platformhoz külön külön a géphez optimalizált rendszert írnak a fejlesztők, de ez nekik nagyon-nagy plusz teher. Exclusive címeket meg ugye nem igen lehet összehasonlítani.

De ott van anno a másik eset PS3/Xbox360. Itt ugye a PS3 hardverileg sokkal erősebb volt papíron mint a 360, mégis az exclusive játékok kivételével rendre a 360-on néztek ki jobban a multiplatform játékok Pl Rockstar Gamesnél a Max Payne 3-nál jöttek ki egálban felbontásban és futási sebességre. Addig a 360-on jobban és magasabb felbontásban futottak a játékaik. Itt különös módon senki nem ajvékolt, hogy a PS3 miatt butítják le a játékokat.

Sőt továbbmenve ezen az agyament spekuláción az is lehet, hogy nem a MS fizet a fejlesztöknek hogy PS4 rosszabbul nézzenek ki a játékok, hanem pont a Sony, hogy ONE-on ne nézzenek ki olyan jól. Ennek is kb ugyan annyi a valóságalapja mint a másik teóriának.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13090) Mate


Mate
nagyúr

A topic továbbra is a PC-s GTA-nak fenntartott topic. Így a konzolok közti különbségek kibeszélése, ottani butítások és egyéb spekulációk megbeszélése nem tartozik ide.

Most még csak kérem, de pc-s verzió megjelenése után szigorúbban fogom venni!

(#13091) JoolsNOS válasza ittakary (#13083) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Az első gtaval kezdtem doson, és még egyikben sem lehetett talpra állítani az autót azzal, hogy kifordítottam álló helyzetben a kereket és nyomom neki. Oldalra fordult esetben NÉHA működik ha leér a kerék, de fejtetőről SOHA. Sőt a 4 előtt fel is robbant az autó ha fejreállt.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#13092) #81556480 válasza JoolsNOS (#13091) üzenetére


#81556480
törölt tag

Neked van igazad. Ez a V sajátossága. teljesen irreális, de hasznos. Akármeddig marad a feje tetején, nem robban fel mint a IV ben

(#13093) ittakary válasza JoolsNOS (#13091) üzenetére


ittakary
nagyúr

én úgy emlékeztem már VC-ben is lehetett ilyet

(#13094) jonnyjoker01 válasza ittakary (#13093) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:N

Ja amúgy ez az eggyik legjobb marhaság a GTA történetében: HA FELBORUL A KOCSID, FELROBBAN :D

@Csonkalmo Not sure if sarcasm or... :F

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#13095) CsonkaImo válasza jonnyjoker01 (#13094) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Azt akarod mondani, hogy a valóságban nem így van? :Y

(#13096) L_YKing válasza Mate (#13090) üzenetére


L_YKing
addikt

Hhahaaa akkor bizonytalan hataridoig itt trollkodhatunk ;] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#13097) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Eddig is "csak" 55 euro volt steamen? :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13098) htc07 válasza BigBlue69 (#13097) üzenetére


htc07
addikt

ha refundoltatom, egyből meg tudom venni újra? ;]

(#13099) Gyula84 válasza CsonkaImo (#13095) üzenetére


Gyula84
veterán

mi az a valóság? :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13100) Evome válasza htc07 (#13098) üzenetére


Evome
aktív tag

Igen

Humans Killing Humans Since birth of Humans

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.