Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12702) #81556480 válasza Evome (#12697) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én játszottam a hardline betával is, meg ugye a GTA V-vel is és azt kell mondjam a hardline egy rossz vicc a GTA-ban rejlő lehetőségekhez képest. Az eddigi leírtak alapján a Heists DLC többet fog tudni mint az a játék.

A PC-seknek üzenem, meg akik még nem játszottak vele, hogy készüljetek fel, a repülős iskolák, repülős küldik ugyan olyan iszonyat szívás és idegesítőek mint a San Andreasba voltak :O

(#12703) ferensz válasza #81556480 (#12702) üzenetére


ferensz
senior tag

Dehogy is, pont a repülés a legjobb része :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#12704) #81556480 válasza ferensz (#12703) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nagyon fasza az igaz. De én a repülős iskolákról beszélek. Stunt plane time trial, és az onlineban a Flight school aránytalanul nehéz. Nem lehetetlen de engem mardosott az ideg mire megcsináltam :D

(#12707) rup1u5 válasza csaba951 (#12700) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Most éppen itthon vagyok. Megpróbáltam innen vásárolni az angol steamen de sajnos nem sikerült. Megpróbálom majd kintről is hátha az IP miatt.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12708) csaba951 válasza rup1u5 (#12707) üzenetére


csaba951
veterán

EU fiók, EU ip - nem csodálom, hogy nem megy a UK Store-ban történő vásárlás! :)
EU fiók, UK ip - ugyanúgy nem fog menni a UK Store vásárlás!

(#12709) #81556480


#81556480
törölt tag

Van valami új heists trailer! mindjárt beteszem, csak nem tudom megnyitni :D

14mp, ez csak fészbuk link

[ Szerkesztve ]

(#12710) ViharVadász válasza #81556480 (#12709) üzenetére


ViharVadász
őstag

Itt van YouTube-n is, ha ez az amit mondasz: [link] :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#12711) Garada


Garada
őstag

Nekem sokat nem igen mond ez az egész, kedd meg már nincs messze azt lehet végre csapatni. :K

(#12712) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok

A Blitz Play küldetés-t mikor kapom meg?
Az előkészületekkel végeztem. A kocsit letettem valahova

Csak azután kapom meg hogy megcsináltam "L" Lester küldetéseit?

(#12713) gyimger válasza Bal0924 (#12712) üzenetére


gyimger
őstag

Csak tipp, de szerintem a konzolos témában nagyobb valószínűséggel kapsz választ. Bár, szerintem megválaszoltad ezt saját magadnak.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#12714) Bal0924 válasza gyimger (#12713) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Oda is írtam, de lese szartak, semmit se válaszolnak.

(#12715) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Heists DLC konzolokra jön ki március 10.én ?:D

Nem igazán értem már ,hogy mikor mi fog megjelenni , teljesen össze vagyok zavarodva :U

(#12716) Scholes9 válasza #81556480 (#12702) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az elejére +1

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12717) rup1u5 válasza csaba951 (#12708) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ha ennyire bénák a steam-nél, hogy egy ilyen alapvető dologra nem gondolnak az EU-ban a 21. században, hogy gond nélkül vásárolhassak akármelyik országban is élek éppen akkor nem fogom náluk hagyni a pénzem. :((( Jövöhéten megpróbálom megvenni Londonból és ha onnan sem megy akkor újra előrendelem a lemezes verziót.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12718) Mate válasza #81556480 (#12702) üzenetére


Mate
nagyúr

Hurrá... Ha volt rész amit rühelltem minden egyes gta-ban azok a verseny és ügyességi játékok. Legeslegjobban pedig a repülős szerencsétlenkedést utáltam....

(#12719) ( V ) válasza rup1u5 (#12717) üzenetére


( V )
veterán

ez nem a Steam hibája, hanem EU-s / nemzetközi jogszabályozásé.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#12720) rup1u5 válasza ( V ) (#12719) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Igazából ez az én szempontomból (simple user) tök mindegy és nem is kell hogy érdekeljen. Fizetnék egy szolgáltatásért amit nem tudok igénybevenni. Ennyi.
És most tervezek angiából svédországba költözni.....akkor most legyen 3 steam accom? :DDD
Olyan bonyolult lenne nekik ha a user saját maga változtathatná meg a lokációját?
IP címmel és bankkártya adatokkal összevetnék vásárláskor és ha mindhárom azonos országba szól akkor mehet a biznisz. Nem értem mi olyan nehéz ezen. :U

Paypal accountom is magyar és elméletileg ott is új accot kellene csinálni ha másik országban lévő bankkártyával akarom használni. Ennek ellenére tudok vele vásárolni az angol és a magyar kártyámmal is USA-ból, UK-ból, Kínából, Angol, Amerikai vagy éppen Magyar postázási címre.

Mindegy. A lemezes verzió úgy is közelebb áll a szívemhez. Majd szerzek egy satás DVD írot az új lapomhoz.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12721) ( V ) válasza rup1u5 (#12720) üzenetére


( V )
veterán

mégegyszer: nem a technikai oldala lenne bonyolult hanem ilyen hülyén van leszabályozva adózásilag / EU -> ezért vannak régiók ezért nem vásárolhatsz akárhonnét és mivel nem egy visszaélés volt már a saját lokáció megválasztással uh ezért nem lehet bemondásra megadni.

egyébiránt steam kulcsot máshol is tudsz venni ha ez probléma lenne (eg. Enhanced Steam bővítmény) - én is lelkes használója vagyok :D

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#12722) JoolsNOS válasza csaba951 (#12708) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én otthon csináltam és vettem az első játékomat forintban. Jelenleg uk vagyok. Gond nélkül megy a fontban vásárlás. Szerintem inkább a lényeg, hogy mivel fizetsz. Otthon otthoni kártyához csatolt paypallal fizettem. Itt angol accountos paypallal fizetek.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#12723) Scholes9 válasza rup1u5 (#12720) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Miért nem innen aprorol veszed? Nem lenne olcsóbb?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12724) rup1u5 válasza Scholes9 (#12723) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Azért mert nem igazán értem, hogy amiket az aprón árulnak azok mik. Serial? És azok legálisak? Honnan van egy magánszemélynek csiliárd darab GTA5 serialja? Inkább valamelyik hivatalos csatornán keresztűl szeretném beszerezni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12725) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Új rádióállomás debütál a GTA V PC verziójában

Remelem nem PC only lesz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12726) Garada válasza Bjørgersson (#12725) üzenetére


Garada
őstag

Hát én is ebben reménykedem.De úgy látszik már minden verziónál előjön az, hogy akkor valami kis pluszt de ne túlozzunk azért. :D

(#12727) gyimger


gyimger
őstag

Ezzel én nem sokat nyertem, ez a "zenei" stílus hidegen hagy.
A "debuting with" kifejezést úgy értelmezem, hogy vele egy időben jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#12728) Bjørgersson válasza gyimger (#12727) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem nem rossz dolog, magamtol egyebkent ugyse hallgatnek ilyen zenet. Igen, en is ugy ertelmezem, de a Rockstarral ilyenre nem szabad alapozni. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12729) gali777


gali777
őstag

Most ha én veszek egy steam giftet ilyen előrendelői bónuszokkal és csak megjelenés után adom a könyvtáramhoz, akkor jól gondolom, hogy ugyanúgy járnak majd a bónuszok?

(#12730) Mate válasza gali777 (#12729) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen.

(#12731) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ha végigvittem már 1X a játékot, akkor melyik mission-t kell visszatölteni, hogy egy másik befejezést is kipróbálhassak (mást ölök meg)? Köszi. :R

(#12732) gali777 válasza Mate (#12730) üzenetére


gali777
őstag

Köszi!

(#12733) Đusty


Đusty
őstag

Szerintetek érdemes g2a.com-on megvenni ezt? Nemrég a far cry4 kiegészítővel volt egy kis mizéria az oldalon igaz akkor feltünően olcsóbb volt a cucc. Az ára közelít a dobozoséhoz és mégis csak digitális a steamtől pedig jóval olcsóbb. Eddig a dobozosok híve voltam de a 7 dvd már engem is elgondolkodtat, inkább legyen letölthető.

(#12734) norbi2010 válasza Jhonny06 (#12731) üzenetére


norbi2010
őstag

Menüből replay mission, és ott a végén vannak, Kill Trevor, Kill Micheal, Deathwish

(#12735) Jhonny06 válasza norbi2010 (#12734) üzenetére


Jhonny06
veterán

:R

(#12736) cyberkind válasza Đusty (#12733) üzenetére


cyberkind
félisten

Max a Rockstar is töröl mint az Ubi a Uplay-ről, nincs ezzel gond.

Paranormal Cocktivity

(#12737) Scholes9 válasza Đusty (#12733) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Aprón olcsóbb és Steames ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12738) Đusty válasza cyberkind (#12736) üzenetére


Đusty
őstag

Csak a kiegészítőt törölte és utána vissza is adta :), mondjuk engem nem érintett nekem megmaradt végig.
Erről az aprós steamesről viszont jöhetne 1-2 link, majd utánanézek.

(#12739) Mate válasza Đusty (#12733) üzenetére


Mate
nagyúr

g2a-s nem steam-es. 22 kulcs körül már megkapni a játékot megbízható tradertől. (Kb. 13K)

[ Szerkesztve ]

(#12740) CJ3


CJ3
senior tag

Nah most már hivatalosan is előrendeltem a game-t:D
A jó hír amit olvastam, hogy az aktiváló kód Steam-en elfogadott lesz, tehát le lehet tölteni majd.
Nem kell a 6-7db dupla dvd-vel szórakozni, de ugye mégis meglesz dobozos dvd-s verzió :C

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#12741) csaba951 válasza CJ3 (#12740) üzenetére


csaba951
veterán

Dobozos verzió?

Először a CDGalaxis oldalán lehetett olvasni ezt. Aztán 3-4 héttel később a Konzolok Szervize is átvette ezt. Hát, sajna-bajna ez bizony nem igaz! Miért? Mert egyik nagyobb online boltban sincs ilyen változat (pl. GMG, GG, Nuuvem). Amazon USA-n is egyértelműen nincs feltüntetve a Steam, a dobozos változatnál sem!

Na, most ezek után higgyem el, hogy a Rockstar üzleti szempontjából lényegtelen CDGalaxis, Konzolok Szervize külön Steam-es verziót kap majd, miközben a többiek nem?! :))

Sőt, az is lehet, hogy nem biztosítanak letöltést, hiszen pont ezért vetted a dobozos változatot. Ez majd csak a premierkor derül ki pontosan, de van rá esély, hogy csak a DVD-ket használhatod.

[ Szerkesztve ]

(#12742) Gyula84 válasza CJ3 (#12740) üzenetére


Gyula84
veterán

0,75el töltene a neted akkor máshogy néznél azokra a DVD-re :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#12743) #81556480 válasza Gyula84 (#12742) üzenetére


#81556480
törölt tag

:K

(#12746) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Na visszaértem Angliába és megnéztem, hogy meg tudom e rendelni steamen. Minden simán ment, úgyhogy valóban az IP miatt nem engedte Budapestről. Már a purchase gomb fölött matattam a kurzorral amikor elgondolkodtam, hogy biztos 65GB-ot akarok én letölteni 3 megával? Inkább kinyomtam a fenébe és berendeltem újra a lemezes verziót amazonról 5 fonttal olcsóbban. :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12747) STC Speed válasza csaba951 (#12741) üzenetére


STC Speed
őstag

[link]

Mindegyik rendelésnél, ott a dvd rom ikon.Illetve van csak cd kulcs rendelés is.

(#12748) Mate válasza STC Speed (#12747) üzenetére


Mate
nagyúr

Jelenleg 3 verzió van:

Dobozos: Rockstar rendszerébe aktiválható, dvd-ről telepíthető. Talán le is lehet majd tölteni rockstar rendszeréből.
Webshopokban kapható kulcs: Rockstar rendszerében aktiválható és onnan letölthető.
Steam-en megvehető: Steam-en regisztrálható, onnan letölthető. Dupla drm-es megoldás, így össze kell majd kötni rockstar rendszerével a dolgot.

(#12749) csaba951 válasza STC Speed (#12747) üzenetére


csaba951
veterán

>van csak cd kulcs rendelés is.

Ez egy speciális eset. Rockstar Warehouse-ból való vásárlásnál: Grand Theft Auto V for PC will be available for pre-load on the Rockstar Warehouse prior to release. Egyáltalán nincs semmi igéret arra, hogy a DVD-s verziót is le lehet majd tölteni.

Ugyanitt:
Other requirements: Installation and online play requires log-in to Rockstar Games Social Club (13+) network; internet connection required for activation, online play, and periodic entitlement verification; software installations required including Rockstar Games Social Club platform, DirectX , Chromium, and Microsoft Visual C++ 2008 sp1 Redistributable Package, and authentication software that recognizes certain hardware attributes for entitlement, digital rights management, system, and other support purposes.

Rockstar Games Social Club aktivácó csak az installálás, aktiválás feltétele. Letöltési lehetőségről egy szó sincs. Az emberek megszokták, hogy a Steam/Origin/UPlay játékok aktiválás után le is tölthetőek az adott rendszerből. RGSC-n viszont nem tudok letöltési lehetőségről.

[ Szerkesztve ]

(#12750) csaba951 válasza Mate (#12748) üzenetére


csaba951
veterán

>Webshopokban kapható kulcs: Rockstar rendszerében aktiválható
>és onnan letölthető.

Ez egyáltalán nem biztos!

Rockstar Warehouse
Grand Theft Auto V for PC will be available for pre-load on the Rockstar Warehouse prior to release.

GamersGate (de lehetne bármelyik más online bolt is)
Grand Theft Auto V for PC will be available for pre-load prior to release.

Érdekes módon minden más online boltban kimarad a mondatból a "on the Rockstar Warehouse" rész. Ennek csak van valami oka.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.