Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) Dtomka válasza cyberkind (#12399) üzenetére


Dtomka
veterán

Tehetek mást? :(((
Ez a baj...az előítélet. Fentebb is olvastam valaki mondta úgyis minden pc-s lewarezolja. Téved. Sokan a multi miatt veszik meg, és én is leginkább amiatt. Sajnos vagy nem, konzol számomra a verekedős gémeknél kimerül. A fifa-t is billel nyomtam évekig, pedig ~7k-s gamepadom van. Grat, gondolom kellett "pár perc" míg belejöttél

(#12400) CsonkaImo
Sztem más problémák vannak...csak inkább az optimalizálásra fogják. Ha majd 1x kiadják akkor minden kiderül. Várunk, nem tehetünk mást.

(#12402) cyberkind
Szerintem ez már nem a pénzről szól...van abból most elég nekik. Lehet tényleg valami olyat szeretnének lerakni az asztalra amit évekig megemlegetünk, persze jó értelemben. Ámen :)

[ Szerkesztve ]

(#12402) cyberkind válasza CsonkaImo (#12400) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom, de mint tegnap leírtam, csak a dobozos verzióból van 50 millás eladás, és még a digitális elvileg nincs is számolva.

(#12401) Dtomka
Rockstar se hülye, nem a pénzük ellensége, nemhiába nem jött pc-re a RDR, 28 órám van benne, azért az nem sok.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#12403) Garada válasza cyberkind (#12399) üzenetére


Garada
őstag

2001-2010 között el sem tudtam volna mást képzelni PC-n kívül egyszerűen imádtam az akkori címeket és nekem az is marad a fénykora az egésznek.Manapság más a konzolt részesítem én is előnyben ezért is szereztem 360-at 2010-ben amivel több mint elégedett voltam és ezt a tendenciát most PS4-el folytatom. :)

(#12404) Mate


Mate
nagyúr

Harmadszorra is megkérnék mindenkit, hogy kanyarodjunk vissza a GTA V-höz és ne:

Egyéni sérelmeket
Warezolnak a pc-sek vagy sem
Konzol vs PC
Szemét a rockstar-nem szemét a rockstar kérdéskört vitassátok meg.

Előre is köszönöm!

(#12409) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

A topicot mostantól figyelem és a nem ide illő témát törlöm.

⭐ Stella

(#12410) Mate


Mate
nagyúr

Arról van hír, hogy a heist DLC PC-n azonnal elérhető lesz?

(#12411) Evome válasza Mate (#12410) üzenetére


Evome
aktív tag

Egy másik helyen úgy olvastam hogy 2 hónap csúszással fog jönni PC-re megjelenéshez képest.

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#12412) Scholes9 válasza Evome (#12411) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Addig meg elleszünk a storyval 😊

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12413) negyven2 válasza Evome (#12411) üzenetére


negyven2
veterán

A PC-s verzió már alapból tartalmazni fogja. Úgy úgy ahogyan az összes eddigi DLC-t is.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12414) Evome válasza negyven2 (#12413) üzenetére


Evome
aktív tag

Nekem ez a verzió jobban tetszik, legyen így :R
A legfontosabb hogy már kijátszhassam 100% ra, utána pedig online vandálkodjak valami orosz csapattal :D

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#12415) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

PS3/Xbox360 = Alpha
PS4/XboxOne = Beta
PC = Full game

Thanks for beta testing for us peasants ;]

(#12416) Puma K


Puma K
veterán

Változott a gépigény is a dátum eltolásával egy időben elvileg.

A régebbi spec mi is volt?

Sry csak mobilról vagyok..

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#12417) cyberkind válasza Scholes9 (#12412) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha ráfüggsz nehéz lesz kibírni a 2 hónapot, ennek a storyja annyira nem hosszú, kb a VC-hez lehetne hasonlítani, én egyedül azt meg az 5-öt toltam ki, többször is, és úgy hogy minden küldit megcsináltam(fő és mellék), 72% lett. :))

(#12416) Puma K

Elvileg maradt.

Paranormal Cocktivity

(#12418) ( V ) válasza Dtomka (#12387) üzenetére


( V )
veterán

lehet a Valve vette át a projektet :DDD

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#12419) Mate válasza Puma K (#12416) üzenetére


Mate
nagyúr

Hol olvastad, hogy változott a gépigény? Nem találtam infót róla.

Az előrendelői bónusz változott.

Most épp:

Vásárold meg a játékot megjelenés előtti kifizetéssel, és megajándékozunk 1 200 000 $ értékű játékvalutával (ebből 500 000 $ a Grand Theft Auto V és 700 000 $ a Grand Theft Auto Online játékban használható fel).

Ha 2015. március 31-ig sort kerítesz az előzetes megvásárlásra, további 300 000 $ értékű virtuális valuta üti a markodat, amelyet a Grand Theft Auto Online világában használhatsz fel.

Korábban ügye 2 előrendelői ajánlat volt:

Aki előrendelte kapott 500K-500K dollárt online és ingame. Február 1-ig való előrendelésként pedig további 300K online+sanandreas járt.

Az, hogy ezzel a március 31-ig tartó ajánlattal módosul vagy sem a február 1-ig előrendelők ajándéka, nem tudom. Szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

(#12420) Puma K


Puma K
veterán

Nem tudom honnan szedtem, de lehet le kéne állni a z0r.de-vel... :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#12421) STC Speed válasza AsusBoy (#12415) üzenetére


STC Speed
őstag

Na ettől félek....
Oké legyen később a megjelenés,de ha kiadnak egy bugos sz*rt,akkor kikészülök.

(#12422) Gyula84 válasza ( V ) (#12418) üzenetére


Gyula84
veterán

akkor nem lesz gta V :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#12423) Dilikutya válasza Mate (#12419) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezek továbbra sem vonzó ajánlatok. Elvileg pénzért bűnözök a játékban, ha kapok fél millát, akkor minek az egész? Az ajándék másik GTA is értelmesebb ennél, pedig nekem az összes megvan. Azért sincs értelme, mert az eddigi játékok küldetései is mindig adtak annyi pénzt, ami elég volt ruhára meg fegyverre, esetleg szórakozni. A San Andreas-ban egyszer nyertem a ruletten valami 2 millió körül, azzal se tudtam mit kezdeni. És már nem is fogok, mert ez a mobilos gányolás nem látja a régi mentéseket.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12424) wjbhbdux válasza Dilikutya (#12423) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az Online részben elég sok pénzt el lehet tapsolni, és elég keveset lehet szerezni, nem véletlenül vannak mikrotranzakciók benne 590Ft-tól 19990Ft értékig. Steamen ez még drágább lesz az Euro váltás miatt.

[ Szerkesztve ]

/s

(#12425) CsigaGyilkos válasza Dilikutya (#12423) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Jól mondja az előttem szóló. Az autók tuningolása is biztos sokba kerül majd. Plusz az ingatlanoknak is magas lesz az ára. Ez még semmi amit elsoroltam, biztos sok mindenre el lehet még költeni a pénzt. Most tettek pár képet a pc -s változatból in game, nagyon brutál a grafika, én sokat várok a játéktól. Szvsz megéri az a +1 hónap várakozás.

Visca el Barcelona!

(#12426) Dilikutya válasza CsigaGyilkos (#12425) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor tulajdonképpen nem is kell játszani vele, csak tejelni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12427) Scholes9 válasza AsusBoy (#12415) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ebben azért lehet valami 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12428) Mate válasza Dilikutya (#12423) üzenetére


Mate
nagyúr

Multihoz jól jön a pénz, singleplayerhez viszont nem tudom minek. Ott remélem állítható lesz, hogy kérem vagy sem.

(#12429) Alice90


Alice90
aktív tag

Bizzunk az optimalizálásban.

mert a watch dogs egy röhely volt D:

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#12430) ittakary válasza Alice90 (#12429) üzenetére


ittakary
nagyúr

röhej

(#12431) Asbee válasza AsusBoy (#12415) üzenetére


Asbee
veterán

Elég szépen követhetted a GTA történelmét, ha erre a következtetésre jutottál. Én nem emlékszem olyanra, hogy a 4-el pl PC-n kezdéskor bármi gond lett volna, vagy az agyonoptimalizálása miatt rosszul futott volna valamin, főleg cpu téren. ;]

(#12432) Mate


Mate
nagyúr

Felkértek topikgazdának, úgyhogy mostantól már ennek a topicnak is van :)

A játék megjelenésének közeledtével (vagy távolodásával ügyebár :D ) egyre több kérdés fog felmerülni, így kérnék mindenkit, hogy maradjon a témánál.

A másik fontos dolog, hogy PH-n tiltott a warez. Okulva más topicokból, megkérnék előre mindenkit, hogy mellőze a warezt. Jó lenne, ha nem zárnák be megjelenés körül a topicot emiatt. Más játéknál már előfordult ez.

A másik, hogy ha jól láttam konzoloknak van külön GTA V topicja, így maradjon a topic a pc vonalon.

Ezen felül fontosnak tartom majd a téma összefoglaló naprakészen tartását. Ebben szívesen veszek minden segítséget. Mivel már most is elég hosszú a téma összefoglaló, de túl sok lényeges infó nincs benne, így későbbiekben nem tartom kizártnak, hogy törlésre kerüljenek a fejlesztéssel, gta történetével foglalkozó sorok.

Egyelőre csak a megjelenési időpontot írtam be. Remélem nem kell átírnom majd márciusban :D

(#12433) ittakary: Ha jól tudom még átalakulóban van a rendszer. Jelzem majd, remélhetőleg javítják :)

[ Szerkesztve ]

(#12433) ittakary válasza Mate (#12432) üzenetére


ittakary
nagyúr

[link] ha igy keresek rád, akkor még simán irja ki a rangodat. Bugocska.

(#12434) steeel35 válasza Mate (#12432) üzenetére


steeel35
tag

"Egyelőre csak a megjelenési időpontot írtam be. Remélem nem kell átírnom majd márciusban "
Április lesz az.

(#12435) ittakary válasza steeel35 (#12434) üzenetére


ittakary
nagyúr

monnyonle! nem is tudja mikor jelenik meg, nem igaz GTAV fan! :D

[ Szerkesztve ]

(#12436) Mate válasza steeel35 (#12434) üzenetére


Mate
nagyúr

Szövegben nem láttam, hogy benne van. Ott is átírom mindjárt :) Félövérrel írtam ki felülre.
A márciusban való átírást meg úgy értettem, hogy remélhetőleg következő hónapban nem tolják majd tovább.

(#12437) cyberkind : Ha játékhoz kapcsolódik, akkor nem gond :)

Mondjuk nem tudom, miért nincs One-nak külön. 360-nak ps3-nak és ps4-nek van. Úgy látszik One tulajok lusták voltak csinálni :D

[ Szerkesztve ]

(#12437) cyberkind válasza Mate (#12432) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak az Xbone Gta 5-nek nincsen, meg ez is ezer évig konzolos volt, úgyhogy ha nem gond én itt osztom illetve kérdezem meg a dolgokat ha úgy van. :)

Paranormal Cocktivity

(#12438) laceszgamer válasza steeel35 (#12434) üzenetére


laceszgamer
addikt

2015 április? ;] ;]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12439) CsigaGyilkos válasza Dilikutya (#12426) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Ezt nem tudom hogy érted ilyet nem mondtam. Játszol vele, missziókban veszel részt, --> hogy pénzt gyűjts --> és minél több mindent megtudjál venni. Gondolom az in game összeg, amit a Rockstar felkínál az elővásárlóknak az csak egy kis szelet az egésznek. :)

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#12440) steeel35 válasza laceszgamer (#12438) üzenetére


steeel35
tag

Reménykedjetek, hogy igen! ;]

(#12441) Mate válasza cyberkind (#12437) üzenetére


Mate
nagyúr

Megtörtént a hiánypótlás. Furcsa mód GTA 5-nek volt PC-s, Xbox 360-as, PS3-as és PS4-es topicja is, de Xbox One-os nem.

Így létre lett hozva nekik is egy, ne legyenek kirekesztve :)

GTA 5 [XBOXOne] topic!

[ Szerkesztve ]

(#12442) Dtomka válasza Mate (#12441) üzenetére


Dtomka
veterán

Ez egy jó 5let volt! :R

Úgy néz ki, hogy lesz Mantle támogatása, persze az időpont nem ismert : :)
Exclusive: AMD Mantle API support coming to GTA V PC version

(#12443) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Pozitívan fogom fel az egészet: legalább van időm még fejleszteni a pc-t.

(#12444) Mate válasza Dtomka (#12442) üzenetére


Mate
nagyúr

Elég régi kép, ráadásul 2 napja már linkelték ide is :) Majd kiderül, hogy mi igaz belőle.

Amúgy amennyit tologatták már a megjelenést, remélem dx12-t is kezelni fogja valamilyen szinten.

(#12445) wjbhbdux válasza Dtomka (#12442) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Erről már rég kiderült hogy kamu, sok megjelent játék van a listán amiben nincs mantle.

/s

(#12446) Dtomka válasza Mate (#12444) üzenetére


Dtomka
veterán

Sry :B csak ezt figyeltem : "Posted 7 hours ago"

A mantle már majdnem dx12, röviden: hiszen azon az elven működik. Ha lesz dx12 támogatása akkor azt utólag fogják patch formájában kiadni.

(#12447) Dilikutya válasza Dtomka (#12446) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nagyon majdnem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12448) #81556480 válasza Mate (#12441) üzenetére


#81556480
törölt tag

Te vagy itt a topicgazda? Csak mert nems okat láttam hogy írtál volna ide (közben rákerestem , már látom). Ezért nem is tudhatod hogy ezt a topicot 2 évig a konzolosok táplálták hsz-ekkel. Mikor még meg sem jelent a játék valaki áttette PC játékok topicba. Így most minden konzolos "ki lett innen téve" Szép fordulat !

Gratulálok! akkor én most elköszönök.

(#12449) Mate válasza #81556480 (#12448) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem én tettem át PC kategóriába, de valaki megtette. Illetve Xbox One tulajokat leszámítva, minden más konzolnak lett csinálva saját topic már elég régen. Én sem értem, hogy anno miért nem PC-seknek lett új topic csinálva, de így alakult.

(#12450) radi8tor válasza #81556480 (#12448) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezért nem kell játék megjelenése előtt topicot nyitni. :U

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.