Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) Puma K


Puma K
veterán

Azért az komoly hogy némely embernek itt a topicban 80k Ft-tól drágább VGA-ja és/vagy 60k Ft-tól drágább CPU-ja van, de az egyszeri 18k Ft-os árat egy játékért ami onnantól, hogy kifizeti Steam-en megmarad örökre nem képes kifizetni, holott boritékolható a játék minősége..

Remélem kocsitok is van vali prémium márka, és mikor világít a jelzőlámpa, hogy tankolni kéne akkor beletoltok 1000-ért az Auchan kúton :))

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13752) djculture válasza Puma K (#13751) üzenetére


djculture
félisten

Mindig jobb mintha letöltené, warezolás szintje szerintem még magasabb itthon mint oroszban mégis oroszban ezt figyelembe veszik és fél ráron jönnek a premier játékok sőt sokszor ingyen..
Tehát nem kell itten papolni, a kiadók itt velünk a legnagyobb genyládák. Mondjuk én legjobban azért haragszom hogy már csak fényévben jön ki magyar feliratos játék, miközben nem angol meg német vagy farncia vagyok. Nem azt mondom hogy nem tudok angolul de anyanyelvemen csak jobb játszani és szerintem egy maqgyar vásárló se alsóbbrendű egy németnél vagy angolnál. Érdekesen román szlovák meg mittomén milyen országok nyelvei manapság alapok.

[ Szerkesztve ]

(#13753) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Legyőzhetetlen érv: Steames ad achikat -elvileg-.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13754) Đusty válasza BigBlue69 (#13753) üzenetére


Đusty
addikt

És az mire jó?

(#13755) hermandani


hermandani
tag

A steam-es verzió a világon semmi előnnyel nem jár.
(Az előtöltést kivéve.)
Ha a dobozost hozzáadod a steam játéklistádhoz, akkor ugyanott vagy, mintha steam-en vetted volna.
Mert: a barátokat, a frissítés és dlc letöltéseket is a SC kezeli majd.
Nem ad a GTA5 steam-en se kártyát, se achit, se semmit.

Ez pont olyan, mintha egy EA játékot megvennél steam-en, de közben a steam nem is kell hozzá, mert az Origin-ből fut.
A GTA5 meg SC-ból fut. Akkor minek a steam-es 4k-val drágább verzió? Felesleges.

Aki meg azért nem vesz dobozost, mert nincsen dvd olvasója, az le tudja tölteni majd a SC-ból is, nem csak steam-ből.

[ Szerkesztve ]

(#13756) JackFeryll válasza Puma K (#13751) üzenetére


JackFeryll
őstag

Érthető mit akarsz mondani, de a spórolás is érthető. Lehet nem ez az egy cím érdekli. Gondoljunk csak bele veszünk mellé egy hardline-t (premium+ majd DLC-k), egy mortal kombat és mennyi pénzt elköltöttünk pedig ez csak 3 játék. Ennél azért több érdekes cím is van.

(#13757) daveoff válasza Puma K (#13751) üzenetére


daveoff
veterán

Iden ez a sokadik teljes játék, amit megveszek, miért ne venném meg az olcsóbbat? Amit megspórolok, azt nyugodtan elkölthetem másra is. Nem tudom mi ezzel a baj. Tipikus....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#13758) Rexcor válasza Puma K (#13751) üzenetére


Rexcor
őstag

Te kiadnál 18k-t egy játékért, ha ugyan azt megveheted akár 12k-ért is? Miért fizessek többet valamiért ami ugyan azt nyújtja mint egy másik, csak drágábban, vagy miért ne törekednék arra, hogy az adott terméket a lehető legkedvezőbb áron vegyem meg?

(#13759) Scholes9 válasza 2thletme2day (#13741) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A Steam Gift nem 18000 ft. Én 2 hónapja 13500-ért vettem, attól most valószínűleg olcsóbb, de minden rosszindulat nélkül aki akarja vegye meg dobozosan és szívjon majd utána...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13760) hermandani válasza Scholes9 (#13759) üzenetére


hermandani
tag

Pont 4 poszttal feljebb írtam, hogy egyáltalán nem szívsz a dobozossal.

(#13761) Gyula84 válasza Scholes9 (#13759) üzenetére


Gyula84
veterán

de miért szívok a dobozossal?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13762) htc07 válasza Rexcor (#13758) üzenetére


htc07
addikt

Kapásból pl. hogy újratelepítésnél letölti a steam egyben az update-ket is, nem kell arra is külön várni.

Egyébként kényelmi szempontból jobb az online verzió leginkább (ODD ugye sokunknak nincs már), én személy szerint nem szeretem a lemezeket sem, amit tudok, online szerzek be, afféle anti-fizikai gyűjtő vagyok. :DDD Posztereket sem szoktam kirakni.

Ezen kívül én sem látom sok ellenérvét a fizikai verziónak.

De én tradeléssel szedtem össze az árát, szóval pláne nem került szinte semmibe a játék így.

(#13763) djculture válasza Gyula84 (#13761) üzenetére


djculture
félisten

Már leirtam a frissitések és a később dlc-k miatt szívsz.. Max payne 3-hoz is mai napig drága a seasson pass ha retailhoz veszed miközben steam-en az egész volt 5 euro minden nyavajával..

[ Szerkesztve ]

(#13764) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Első steames rendelésem lett a gta 5, kár hogy a megrendelés után kezdtem el olvasni mi is az a gift:(
Na mindegy, egyébként márc.31 ig lehetett előrendelni, én pont aznap adtam le a rendelést akkor 54,99 eur volt előtte és most utána is 59,99. Az is érdekes hogy most is van "előrendelés"...

(#13765) daveoff válasza RoMix85 (#13764) üzenetére


daveoff
veterán

Márc 31.-ig Tier 2-őt lehetett előrendelni, ahhoz több bónusz pénz járt.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#13766) djculture válasza daveoff (#13765) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk legjobban az jár akinek megvan valamelyik konzol verzió és onnan átlehet vinni majd a házát meg minden cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#13767) rup1u5 válasza htc07 (#13762) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Steam verziónál, hogy megy az újrartelepítés pl win reinstal után? Újra lehet letölteni 65GB-ot?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13768) daveoff válasza djculture (#13766) üzenetére


daveoff
veterán

Egyébként ezek a játékbeli bonúsz pénzek mennyi előnyhöz juttatnak a játékban? Hasznosak egyáltalán?

rup1u5: másik meghajtóra/partícióra telepítsd a steamet, mint amin a rendszer van, és akkor nincs ilyen gond

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#13769) gyimger válasza rup1u5 (#13767) üzenetére


gyimger
őstag

Persze. Ha valamit letörölsz, a listádban marad, újra tölthetően és naprakészen.

Daveoff: kell a pénz, én keveslem a 1.200.000-t is. :U Sok a tartalom, amit érdemes megvenni.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13770) Dtomka


Dtomka
veterán

Az előbb majdnem káromkodtam 1-et..., hirtelen rápillantottam és úgy olvastam a GTA V 2016 cscsúszik..., de nem...:D

Apropó ~ hány gb-ot igényel az V?
C:\-n van ~ 60 gb....és persze abból 15% kell szabadon. (Lehet 1-2 gémet lassan gyalulni kell.)

(#13772) gali777
:D

[ Szerkesztve ]

(#13771) Scholes9 válasza hermandani (#13755) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Xd, olvass vissza kicsit, Mielőtt ilyeneket irkalsz.
Csak az egyik példa: Ha jön majd dlc Max áron fogod tudni megvenni hozzá, míg Steamre sokkal olcsóbban, leírták már lejebb is. De tényleg mindenki ott veszi ahol akarja, de majd emlékezzünk erre vissza kb 1 év múlva.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13772) gali777 válasza Dtomka (#13770) üzenetére


gali777
őstag

That mini heartattack :D

(#13773) RoMix85 válasza daveoff (#13765) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Igen, megnéztem a visszaigazolást és tier 2-es. De akkor is olcsóbb volt aznap... nem értem miért kellett visszatenni az árát. Ha már megjelent még többet kérnek majd el?!

(#13774) djculture válasza rup1u5 (#13767) üzenetére


djculture
félisten

Minden letöltött játékról mentést lehet csinálni ahonnan gyorsan visszaállitja a steamkliens a játékot..

[ Szerkesztve ]

(#13775) Scholes9 válasza Dtomka (#13770) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Elvileg 65 giga lesz majd a játék, de inkább többre lehet számítani szerintem.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13776) Dtomka válasza Scholes9 (#13775) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem, köszönöm a választ! :R (reménykedtem, hogy "csak" ~40gb)

(#13777) kigyi_23 válasza Scholes9 (#13759) üzenetére


kigyi_23
addikt

3 hónapja vettem, na jó lassan 4 lesz az, de 34 dolcsi volt hát gondolom azért most is találni hasonló áron giftet a piacon.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#13778) djculture válasza Dtomka (#13776) üzenetére


djculture
félisten

Biztos hogy több lesz xbox360-as randa verzió 16 gigás

[ Szerkesztve ]

(#13779) #81556480 válasza BigBlue69 (#13753) üzenetére


#81556480
törölt tag

Eddigi rockstar játékok ugyan azokat az achikat adták be steamen amik alapból is benne vannak. a steam nem ad hozzá pluszt.

(#13780) addamka válasza djculture (#13766) üzenetére


addamka
őstag

Áthozhatnám a 100+os karakterem PS3ról, maradt 5 milliója kb, de nem látom értelmét ekkora előnnyel kezdeni, inkább fejlődjön a karakterem az ismerősökkel együtt.
Még az ajándék pénz is elég nagy ugrás lesz, egyből megveheted a 400ezres fullos apartmant, amire azért anno spórolni kellett.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#13781) gyimger válasza addamka (#13780) üzenetére


gyimger
őstag

A pénzzel sem lehet mit kezdeni az elején, ha szintekre van korlátozva a vásárlás (fegyverek, lakás, stb.).

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13782) addamka válasza gyimger (#13781) üzenetére


addamka
őstag

Lakásokhoz azt hiszem kb. 5ös szint kell, az emlékem szerint pár óra játékkal megvan :)
Heisthez 12 kell talán, plusz oda kell pénzt lerakni ha beszállsz a küldetésbe.

Én úgy vagyok vele, hogy kezdem az alapoktól, nagyrészt asszonnyal fogok multizni, így nem akarok 100 szintes differenciát egy áthozott karakterrel. Élveztem anno azt is, amikor kisboltot kellett kirámolni, hogy legyen pénz lőszerre :DDD

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#13783) #81556480 válasza addamka (#13782) üzenetére


#81556480
törölt tag

az első néhány szint megvan hamar, de utána azért dolgozni kell az RP-ért ;)

Egyébként a heists teljesen felforgatta a pénzügyi világát a játéknak.

[ Szerkesztve ]

(#13784) gyimger válasza #81556480 (#13783) üzenetére


gyimger
őstag

Én terveztem, hogy rögtön, alacsony szintű karakterrel (egy magasabb szintű csapattárs segítséggel, akinek van kezdőtőkéje) belevágok a Criminal Mastermindba. Az kapásból tizen-pár millió. De ahhoz sem árt pár cucc, amit persze csak később lehet megvenni. Az lenne ám a kiindulási alap!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13785) djculture válasza addamka (#13780) üzenetére


djculture
félisten

Már előre megy a biznisz az ilyen karakterek cuccaival.

(#13786) Scholes9 válasza Dtomka (#13776) üzenetére


Scholes9
nagyúr

De én úgy intéznem h raferjen az ssd-re. Persze ha meg bírod oldani.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13787) drk88


drk88
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy cdgalaxy-snál fogom venni azaz előrendelni és azt olvastam, hogy ezt majd csak a Social Networkbe lehet beregelni. Attól még aki a steamen veszi az is ugyan úgy a social network serverre fog csatlakozni multi módban nem?

(#13788) Mate válasza drk88 (#13787) üzenetére


Mate
nagyúr

Olvass vissza....

(#13789) gyimger válasza drk88 (#13787) üzenetére


gyimger
őstag

De, mindent a Social Club csinál.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13790) drk88 válasza gyimger (#13789) üzenetére


drk88
senior tag

Köszi

(#13791) Puma K válasza rup1u5 (#13767) üzenetére


Puma K
veterán

Ha minden igaz tudsz keszíteni a Steam-en vasárolt játékokról egy "ISO"-t amit ki tudsz menteni. Ha újra van rakva a gép és/vagy a Steam is akkor a Steam-nek megadva ezt az "ISO"-t be tudja tölteni és fel tudja gyorsabban rakni a játékot.

De ha megkérdezed a Steam topicjában akkor biztosan leírják neked bővebben.

Én most teledonról vagyok így nem tudom neked megmutatni/kipróbálni.

Majd a tóbbieknek is valaszolok, ha gép közelben leszek a korábbi hozzászólasommal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13792) rup1u5 válasza Puma K (#13791) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Igen. Most már előjöttek az EFLC-s emlékeim. Az steamen van meg és mikor megvettem le is mentettem az ISO-kat de soha nem telepítettem még azokból újra.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13793) Dtomka válasza Scholes9 (#13786) üzenetére


Dtomka
veterán

Én még nem vettem, meg, de mindenképpen vevő leszek, így még van időm helyet "csinálni" :). Van 1-2 gém amit úgyis hanyagolok. A BF3-4 a lényeg, na + persze a GTA V :).

(#13794) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Szerintetek lehet még kapni traderektől tier 2-es előrendeléses steam példányt? Vagy az előrendelői bónusznál nem a gift vételi időpontja hanem az aktiválás számít? :S

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13795) gyimger válasza Dyingsoul (#13794) üzenetére


gyimger
őstag

Szerintem a vételi időpont, mint a kulcsvásárlásnál, ahol nem tudod korábban aktiválni.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13796) djculture válasza daveoff (#13768) üzenetére


djculture
félisten

Hát azért eleve megtudod venni a házadat belőle nem kell kinlódni hogy összekeressed a lét rá:)

(#13797) Gyula84 válasza djculture (#13763) üzenetére


Gyula84
veterán

viszont lemez nélkül 2hétig töltöm az egész játékot :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13798) Scholes9 válasza Gyula84 (#13797) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem 10 megás dls netem van, de még én sem aggódom. Simán lejön amikorra kell majd. Nyílván úgy hagyom a töltést amikor munkába megyek és max 2 napon belül lent lesz.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13799) Gyula84 válasza Scholes9 (#13798) üzenetére


Gyula84
veterán

91kB/s-mal tölt, de ezt már említettem :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13800) gali777 válasza Gyula84 (#13797) üzenetére


gali777
őstag

Szóljál a steamnek, hogy már indítsák az előtöltést :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.