Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) addamka válasza Dyingsoul (#13350) üzenetére


addamka
őstag

Óóó, póóstapont, na azt imádom.
Egyszer véletlen rendeltem valamit oda, mert megszűnt a veresegyházi pick pack pont, így maradt a "minőségi" szolgáltatás posta pont.
Érdemes google maps alatt tanulmányozni, hogy a MOL benzinkút, mint posta pont milyen messze van a postától, ahonnan a csomagot átviszik. Igen, van vagy 100 méter.
Mivel nappal dolgoztam, a MOL 0-24ben nyitva, jó választásnak tűnt, elsőre.
SMS megjön reggel, hogy ott a csomagom. Este megyek érte, hát ott nincs, meg hülye vagyok, mert ha megjön az SMS, hogy ott a csomag, akkor tulajdonképpen csak másnap van ott, mert nem viszik ki a postáról aznap.
Ha van a városodban posta automata, válaszd azt:
1. nincs menstruáló benzinkutas, akinek kénytelen vagy a személyid átadni egy nyomorult csomagért
2. oda esélyesen kiviszik a csomagot, mert csak a csomag kihelyezése után azonosítja átadottként a rendszer, nem akkor, ha a helyi sóhivatalba rálöttyentik a kávét

Hozzáteszem, én azok után, hogy egyszer a kedves alkoholszagú postásnénk a házunk előtti kukába közvetítette a csomagot, nem várok el tőlük túl sokat.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#13352) Dave567 válasza StarKiller89 (#13320) üzenetére


Dave567
addikt

Feltőrhetetlen a Hardline?
Singlet biztos megoldják...

(#13353) wjbhbdux válasza Scholes9 (#13349) üzenetére


wjbhbdux
veterán

és ezt ki látja? mert pc-n chromeon üres kockák vannak a helyén

/s

(#13354) StarKiller89 válasza Dyingsoul (#13350) üzenetére


StarKiller89
senior tag

rendeld konzolok szervizéből: http://www.konzolokszervize.hu/pc/grand-theft-auto-v-pc
olcsóbb is mint a cdgalaxisnál, a kiszállítás is ingyenes

[ Szerkesztve ]

(#13355) StarKiller89 válasza Dave567 (#13352) üzenetére


StarKiller89
senior tag

egyelőre nem úgy néz ki

(#13356) Dave567 válasza StarKiller89 (#13355) üzenetére


Dave567
addikt

Hát ezen én is csodálkoztam, de elviekben nem különb a BF3-4 ahoz még van is, de mindegy is, mert egyik sem rúghat labdába a GTA-hoz. ;]

(#13357) Scholes9 válasza wjbhbdux (#13353) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Otthon Firefox alól is látszik a profilomon lévő asztali gépről, meg amiről írok arról is: Nokia Lumia 925

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13358) BigBlue69 válasza addamka (#13345) üzenetére


BigBlue69
őstag

Engem nyugodtan felvehettek ismerősnek. Steames példányom van, 3-4-en leszünk normálisak haverokkal, akár Ts-el együtt. :R

Én tuti házra és ruhára fogok költeni, és természetesen női karakterrel szerintem.

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13359) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Csak a tisztánlátás végett kérdem, ha ma még megrendelem a játékot a Steam-en, akkor a pénzen kívül jár hozzá a léghajó is? Nem mintha olyan fontos lenne, csak kíváncsi vagyok.

Meg ugye van valami gyűjtői kiadás is, amihez jár két bónusz jármű, fegyverek, ruhák, de az nincs még Steam-en.

(#13360) Mate válasza Hauptmann (#13359) üzenetére


Mate
nagyúr

PC verzióból is van gyűjtői?

(#13361) Hauptmann válasza Mate (#13360) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mintha azt olvastam volna valahol, hogy majd lesz.

(#13362) rup1u5 válasza Hauptmann (#13359) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Léghajó, körhinta, cirkuszi elefánt.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13363) csaba951 válasza Hauptmann (#13359) üzenetére


csaba951
veterán

1) PC-n nincsenek ilyen bónuszok az előrendelésekhez.

2) PC-n nem lesz gyűjtő kiadás változat.

[ Szerkesztve ]

(#13364) Hauptmann válasza csaba951 (#13363) üzenetére


Hauptmann
addikt

Akkor jó. :)

(#13365) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Megvettem itt az aprón gift-ben, amint az acc-omon a játék, jelzek.

(#13366) Dyingsoul válasza StarKiller89 (#13354) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Na megrendeltem a konzolok szervizéből mert fel is hívtam őket telefonon és azt mondták náluk tutira kap minden előrendelő posztert. :) Na ez már tetszik. Azt is mondták, hogy garantáltan kézhez kapom a játékot vidékre való szállítás esetén is a megjelenés napján na meg majd a futár fel fog hívni stb. Korrekt arcoknak tűnnek na csak aztán be ne szopjam a nagy módosításaimmal.

576-ot meg lemondtam, rohadjanak meg ott ahol vannak.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13367) hermandani válasza Dyingsoul (#13366) üzenetére


hermandani
tag

Sokszor rendeltem már konzolokszervízéből, szerintem a legjobb áron adják a játékokat, sokszor ingyen hozzák házhoz. Ami ott ki van írva, az mindig úgy van. Kaptam már onnan posztert, bögrét, mindig minden időben ideért.
Volt, hogy de. fél 10-re itt volt az előrendelt csomag, pedig BP ide ~110 km.

A GTA-t is onnan fogom majd előrendelni, de én még megvárom azt a PC-s trailert (ami eléggé esedékes lenne már...) nem akarok ennyi huza-vona után pofáraesni.

(#13368) daveoff válasza hermandani (#13367) üzenetére


daveoff
veterán

A futár cégek már kiszállítás előtti nap kézhez kapjak a játékot, úgyhogy lényegtelen milyen messze van BP...;)

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#13369) CsonkaImo válasza daveoff (#13368) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én a gameshop-tól szoktam előrendelni dobozos játékot, ők egy nappal megjelenés előtt kihozták eddig minden rendelésnél.

(#13370) Scholes9 válasza hermandani (#13367) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én pont így vagyok a CD Galaxissal 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13371) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Konzolok szervizéből előrendeltem én is.
Online részhez van már valami szerveződés?

(#13372) htc07 válasza Xeon7 (#13371) üzenetére


htc07
addikt

Valaki vállalkozóbb szellemű és arra alkalmas személy szerintem készíthetne egy PH! GTA V csoportot steamen, hogy könnyebb legyen összeszedni az embereket onlinera.

De akkor legyen szíves zárttá tenni a csoportot, és aktívan szűrje a nem oda való embereket.

Egyébként nem tudom van-e már magyar GTA V csoport steamen, de ha még nincs, biztos jó sok ember csatlakozna hozzá.

Vagy az RGSC nickeket gyűjteni valahol.

Gondolkozok egy olyan oldalon, ahová fel lehet iratkozni a saját nickkel, és kiírná a feliratkozottak közül azokat, akik épp GTA-znak, hogy könnyebb legyen instant embert találni; de nem tudom, hogy a Social Club-nak van-e API-ja, a steameset tuti meg lehet oldani könnyen.

[ Szerkesztve ]

(#13373) Mate válasza htc07 (#13372) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem várjuk meg, hogy miként lesz a multi. Lehet tök felesleges a steam csoport, mert sc fogja kezelni a barátokat.

(#13374) CsonkaImo válasza htc07 (#13372) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nagyon jó ötlet, ha valaki elválalná instant hozzáadhat a csoporthoz. Viszont nem mindenkinek lesz Steam-es a játék, ahogy nekem se.

(#13375) htc07 válasza Mate (#13373) üzenetére


htc07
addikt

Valószínűnek tartom én is, mert a dobozosok kapásból hátrányból indulnának.

Szerintem nem akkora felesleges ötlet, mert a csoportban úgy is látod, hogy ki játszik éppen, őket fel lehet venni cimborálni steamen, és lebeszélni az sc adatokat.

De ha úgy vesszük, hogy non-steam játékként hozzá tudják adni a steam accountjukhoz, onnantól kezdve kb. semmi hátrányuk ilyen szempontból, tehát a legelső sor tárgytalanná vált. :DDD

+, szerintem te simán megcsinálhatnád, ha már topikgazda vagy. :D

[ Szerkesztve ]

(#13376) Mate válasza htc07 (#13375) üzenetére


Mate
nagyúr

Ilyenre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

(#13377) htc07 válasza Mate (#13376) üzenetére


htc07
addikt

Nem egészen ;]

ja igen, a /edit a link végén okozta.

am. felvettelek

[ Szerkesztve ]

(#13378) Mate válasza htc07 (#13377) üzenetére


Mate
nagyúr

Javítottam a linket.

Ja és hurrá... ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#13379) htc07 válasza Mate (#13378) üzenetére


htc07
addikt

mehetünk majd kéz a kézben gyilkolászni két hét múlva :B ;]

nem lehet úgy megcsinálni, hogy be lehessen kéredzkedni a csoportba?

[ Szerkesztve ]

(#13380) Erdei88 válasza Mate (#13376) üzenetére


Erdei88
veterán

Ki a Simon Gruber? lvl 0-a?

(#13381) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Valszeg a Single fog lefoglalni sokáig igyse lesz sok időm játszani, de azért ha Online összegyűlünk páran azt adnám, de felőlem csak szórakozás céljából. Online küldizni stb nem szeretnék (egyelőre)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#13382) Mate válasza htc07 (#13379) üzenetére


Mate
nagyúr

Így egyszerűbb, nem kell utána selejtezni. Aki linkeli itt a steam accját, kapja a meghívót. Legalább össze lehet kapcsolni az itteni neveket a steam nevekkel :)

(#13380) Erdei88: Én :) Az a level mondjuk nem 0, hanem 55 de ez lényegtelen :)

[ Szerkesztve ]

(#13383) L_YKing válasza Kiskokó (#13381) üzenetére


L_YKing
addikt

Egy jó online marhulásnál nincs jobb :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#13384) #81556480 válasza Kiskokó (#13381) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én is így gondoltam az elején, pedig az az online lényege. főleg a heists óta nagyot üt némelyik. Ha csak szórakozol, és deathmatcheket nyomsz, könnyen lehetsz deficites, még ha nyersz is !!

Egyébként a felmerült kérdések 80%-ára van válasz amit az utóbbi időben feltettetek.
a crew rendszer már a max payne 3-ban debütált, és a social clubon keresztül működik.

mi a nickeket egy online dokumentumban gyűjtöttük, ami benne is volt az első hsz-ben, és szerkeszthető volt, így mindenki beleírhatta a sajátját. ( figure csinálta ) legjobb módja a nyilvántartásnak.

Az online az a játék része, megjelenéskor benne lesz és elérhető lesz, de ezt nem tudni, -főleg topickgazdának- az nagyon faja .De ehhez nem kell konzolosnak lenni, mert a rockstargames oldalán is leírták.

(#13385) McNamara


McNamara
Ármester

Admint felvettem steamen! McNamara vok. :R

[ Szerkesztve ]

(#13386) Mate válasza McNamara (#13385) üzenetére


Mate
nagyúr

Így a vakvilágba nehéz lesz :D Linkeld a steam neved :)

(#13387) McNamara válasza Mate (#13386) üzenetére


McNamara
Ármester

Javítva

(#13388) Honzi válasza Mate (#13386) üzenetére


Honzi
senior tag

Annyira azért nem. :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#13389) Xeon7 válasza Mate (#13386) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Én is kérnék egy meghívót : krisz073
Köszönöm.

(#13390) addamka válasza Mate (#13386) üzenetére


addamka
őstag

Engem is meghívhatsz a PC-s GTA V csoportba.
Viszont tényleg 0-ás szintűnek ír, gondolom adatvédelmi beállítások miatt.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#13391) djculture


djculture
félisten

Nekem is jöhet egy meghivó: [link]

(#13392) Mate


Mate
nagyúr

Mentek a meghívók. Várnék 1-2 jelentkezőt pm-ben, aki szerkesztené a csoport fórumát stb. :)

(#13393) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Én is kérnék meghívót. [link]

(#13394) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Nekem is jöhet egy.. link. :)

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#13395) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Csütörtökön trailer :C

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#13396) STC Speed válasza JoolsNOS (#13395) üzenetére


STC Speed
őstag

Else hiszem, hogy megjelenik,végre, a januárt is nehéz volt kivárni,nem még ezt...
De 2 hét múlva ilyenkor,teli lesz a topic:D

(#13397) htc07


htc07
addikt

engem is behívhatnál, ha már barik lettünk steamen ;]

(#13398) djculture válasza STC Speed (#13396) üzenetére


djculture
félisten

Ja lassan 'szom tüzijátékot meg karnevált kell szervezni.. :D

(#13399) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Én is kérnék meghívást! Profilom. Megjegyzem én építek közben facebookon is egy kis közösséget akikkel együtt szeretnék videókat csinálni meg streamelni is fogom a játékokat. :) Ha érdekel majd még valakit akkor az felvehet friend listre is csak ne felejtsétek el megírni miért vettetek fel. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13400) Erdei88 válasza Mate (#13382) üzenetére


Erdei88
veterán

Én 0-nak látlak. csak azért kérdeztem, mert naponta vesznek fel lvl0-s tagok, azt hittem ez is valami vicc

Engem is meghívhatsz, ha nem haragítottalak magamra :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.