Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) #81556480 válasza cyberkind (#12049) üzenetére


#81556480
törölt tag

Viszont nekem a max payne 3 nagyon sokat írja ezt: you were removed from the game due to connection problems. ezért gondoltam hogy net probléma. De akkor lehet mind a kettő RG szerver hiba :D

(#12052) negyven2 válasza #81556480 (#12051) üzenetére


negyven2
veterán

Igazából egyik sem. Mivel a játék host alapú, így az adott lobby-t hostolótól függ, az Online minősége. vagyis aki a helyi TESCO-ból lopja a net, és azzal csinál GTA Online lobby-kat akkor persze, hogy mindenkit ledobál róla. de természetesen fontos a RS szerverek minősége is. De eddig én úgy vettem észre, hogy akinél eleve vacak a net (vagy ép valaki tölt még le/fel az adott hálózaton), és így hostol GTA lobby-kat, azoknál van gond.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12053) steeel35 válasza cyberkind (#12049) üzenetére


steeel35
tag

Igen, sokszor engem is felbasz, hogy random kidobál (lásd tegnap jozso...), alapjába véve nekem nincs bajom a multival, a várakozásba beletörődtem. Tegnap viszont szárnyalt, fél perc várakozási idő volt kb session töltésnél. a te boxod meg biztos szar DE CSAKIS A TIÉD! ;]

(#12054) ferensz válasza steeel35 (#12053) üzenetére


ferensz
senior tag

Biztos nem cserélt benne CPU-t :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#12055) #81556480 válasza negyven2 (#12052) üzenetére


#81556480
törölt tag

És amikor én vagyok a host, és kiírja hogy kicked from session (vagy valami hasonló ) ? nameg úgy tudom hogy azonos pinggel válogatja össze a játékosokat aminek én örülök, merta max az nem. és ott ebből volt nagy katyvasz. befordultam a sarkon és meghaltam mielőtt még megláttak volna

(#12056) negyven2 válasza #81556480 (#12055) üzenetére


negyven2
veterán

Elvileg azonos késleltetéssel rendelkezőket. De ez csak elvileg van így, ezek mellet még más is van még amit néz (szint/K/D). És ara írta, hogy igen a RS szerverek is közrejátszanak mert oda is szinkronizálni kell. Így ha a neted is gyenge akkor közrejátszhat ez is. De például nekem se egy "húdejónetem" van. és ritkán találkozok ilyennel, illetve akkor ha tényleg üzbegisztáni játékoshoz csatlakozok. Vagy olyanhoz aki még emellett torrenetezik, vagy valami vacak nettes játékkal is játszik.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12057) vorosmarti válasza csaba951 (#11902) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Idén karácsonykor érdemes lenne erre a kérdésre visszatérni :)
Később olvastam h mások is hasonlóképp...

[ Szerkesztve ]

(#12058) cyberkind válasza steeel35 (#12053) üzenetére


cyberkind
félisten

Csakis az enyém, úgy hogy megnyugodtam, ezért proci, lap, ram, vga csere jön, és viszlát 900p. :P
De majd este cserélünk benne procit közösen. ;]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#12059) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Kollegam kicsit sokat GTA-zik mostanaban. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12060) #81556480


#81556480
törölt tag

Van itt valaki aki látta a The Drop ( piszkos pénz) című filmet, és a GTA IV-el is játszott :F
Csak szerintem van sok dologban hasonlóság ?

(#12061) Rossi válasza #81556480 (#12060) üzenetére


Rossi
addikt

Jelen.

Mire gondolsz konkrétan? Nekem most nem ugrik be semmi.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#12062) #81556480 válasza Rossi (#12061) üzenetére


#81556480
törölt tag

A főszereplő hasonlít Nikora, van egy kuzinja akit kuzinnak szólít, az meg hasonlít Roman-ra . ők is bevándorlók. meg még volt egy csomó ami nem ugrik be. De amikor néztem olyan érzése volt mintha a IV- filmes változatát nézném más történettel.

(#12063) SidCorky


SidCorky
senior tag

Próbálta már valaki a játékot kormánnyal? Xbox One-t veszek egy hónapon belül, és jó lenne belső nézetből kormánnyal vezetni, és érdekelne hogy mennyire kezeli jól a játék a kormányt konzolon. Még a GTA 4-et próbáltam így, de a kormányt csak egy gomb lenyomásaként érzékelte, szóval vagy kanyarodott vagy nem, nem vette figyelembe hogy csak egy kicsit tekerem, vagy teljesen eltekerem. Ilyen gond ugye nincs ezzel a játékkal?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12064) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

X360-on játszom egy HDTV-n. Mitől van az, hogy este a sötétebb részeken fura a kép? Fura színvilágú vagy nem is tudom minek mondjam. Látom az árnyalat közti átmenetet kicsit pixelesen ami elég illúzió romboló! Pl.: ha tó felett repülök este akkor a víz ilyen.

(#12065) wjbhbdux válasza KD6-3.7 (#12064) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Samsung tvken találkoztam ilyen gonddal, ott a bemeneti forrást kell vmelyik menüben átállítani HDMIről PC-re (a kábel maradhat).

/s

(#12066) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Úgy vettem észre,de lehet hogy rosszul,tehát a sikeres küldetések után nem kapunk pénzt? Vettem egy garázst és hozzá egy fél millás kocsit,ha ezt széttöröm,akkor állni fog egy új a garázsban? Pénzt hogyan tudok csinálni a tőzsdén? Melyik részvényeket vegyem? Köszi

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#12067) Blaise válasza SidCorky (#12063) üzenetére


Blaise
veterán

GTA-t kormánnyal? Mi van? :D

(#12068) SidCorky válasza Blaise (#12067) üzenetére


SidCorky
senior tag

Csak az autóvezetés részére gondoltam :D Láttam már videókat, megoldható, csakbaz érdekel hogy mennyire jó az érzékenység

Persze gyalog nem kormánnyal játszanák :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12069) Blaise válasza SidCorky (#12068) üzenetére


Blaise
veterán

Szerintem a GTA nem az a kategória, amihez kormány kell, hogy jobb legyen.

(#12070) laceszgamer válasza Blaise (#12069) üzenetére


laceszgamer
addikt

Driv3r még rémlik valakinek?:D Autóba ki be szállásnál lehetett váltogatni a kontroller és a billentyűzet között, legalábbis ha az ember nem akart szenvedni. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12071) gyimger


gyimger
őstag

A Far Cry 4-et játszottam így. Az autóhoz a kormányt állítottam be, futásnál maradt a billentyűzet.
Ezt a megvalósítást terveztem a GTA-nél is (az FPS örömére), de a konzolos verziókból még nem derült ki, milyen beállítási lehetőségek lesznek. Egy San Andreas-féle megoldásnak örülnék.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#12072) Puma K válasza Blaise (#12069) üzenetére


Puma K
veterán

Nem az a kategória, de valakinek az egy plusz élményt ad, hogy egy fokkal realisztikusabban tud vezetni.

A Mafia első részét érdemes kormánnyal játszani, mert ott van manuális váltó, motorfék, üzemanyagszint index és az NPC-k is úgy-ahogy tudnak közlekedni.
Rendesen szívás üldözéseknél ha nem huzatja ki az ember a 34 lóerős verdákat az elején mikor még gyengébbek az elérhető autók és még nem tudunk lopni bármilyen járgányt...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#12073) Blaise válasza Puma K (#12072) üzenetére


Blaise
veterán

Persze, autózáshoz kormány,az utcai mozgáshoz billentyűzet/egér vagy kontroller, a repülőhöz meg külön joystick :D

(#12074) ferensz válasza Blaise (#12073) üzenetére


ferensz
senior tag

Az utcai mozgáshoz ilyen kell :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#12075) steeel35 válasza ferensz (#12074) üzenetére


steeel35
tag

Játszhatnánk az udvaron... :D

(#12076) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Rockstar confirms GTA 6 and future DLC plans

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12077) KubanitoS válasza rup1u5 (#12076) üzenetére


KubanitoS
veterán

Konzol megjelenés 2020. PC megjelenés 2022. Lehet készülni. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#12078) gyimger


gyimger
őstag

Az nem meglepő, hogy folytatják a sorozatot, de szerintem előtte még ezt (next gen) szénné fogják nyomni DLC-vel. Online és offline egyaránt.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#12079) #81556480 válasza gyimger (#12078) üzenetére


#81556480
törölt tag

Teljesen felrúgták az eddigi GTA-s "szokásaikat" szóval én már semmin sem lepődök meg! Kis iróniával, de bejött hogy hamarabb lesz a 6 -bejelentve- mint hogy kijön a PC verzió. A IV-nél ilyenkor már volt egy komoly DLC sztorink. én nem szeretem a találgatásokat, de ha mégis akkor a véleményem: lesz egy jó kis sztori DLC, plusz fejlesztgetik még az ONLINe-t ( de elfelejtik az előző generációs konzolokat szép lassan) majd lesz vagy 1 év csendesség, és bejelentik a 6ot aztán várunk :D

szerk: mivel minden infó utolsó pillanatban jelenik meg, vagy van hogy semmiféle kommunikációt nem folytatnak a játékosokkal/rajongókkal, így azt kell gondolnom hogy a VI már egy faragni való tuskó az asztalon, nem csak egy fa az erdőben ( mekkora király hasonlat :DD ), azaz már valamilyen szinten elkezdték.

[ Szerkesztve ]

(#12080) laceszgamer válasza #81556480 (#12079) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mondjuk ha akkora méretű DLC-k lennének mint az EFLC két darabja volt akkor azért szerintem nem lenne panasz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12081) #81556480 válasza laceszgamer (#12080) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azt én is kedvelném!

És túl jól ki van dolgozva ahhoz a játék, hogy csak ennyi sztori legyen benne !

(#12082) csaba951


csaba951
veterán

Viszont akkor miért nem adnak ki hozzá rögtön Season Pass-t? :F

(#12083) laceszgamer válasza csaba951 (#12082) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát ez egy jó kérdés, konzolon jó ideje kinn van már, ha lett volna ilyen tervük, akkor már régen lehetne Season Passt venni.

Én két dologra gondolok:
Vagy nem lesz semmi DLC így nagyobb dolog vagy emiatt nem akarnak Season Pass-t csinálni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12084) #85552128 válasza csaba951 (#12082) üzenetére


#85552128
törölt tag

Pár DLC-hez nem sok értelme lenne + még most se tudni mikor jönnek (ha jönnek).

[ Szerkesztve ]

(#12085) Franklin válasza rup1u5 (#12076) üzenetére


Franklin
addikt

Elolvastátok a cikket? Szerintem ebből egyáltalán nem derül ki, hogy "confirm"-álták volna a 6. részt. Ez inkább csak egy felvetésnek tűnik, nem bejelentésnek:

"We don’t know what GTA VI will be, but we’ve got some ideas. GTA Online is the focus right now." (Nem tudjuk milyen lenne a GTA VI, de van pár ötletünk. A GTA Online a fontos most.)

(#12086) laceszgamer válasza Franklin (#12085) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát reálisan 2017 előtt úgy se nagyon lenne esedékes, de még lehet korai dátumot mondtam.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12087) #81556480


#81556480
törölt tag

Amúgy ki módosította az 1 hszt? Csak mert mondtam hogy csinálom a frisset. ma kész lett de látom be se szólt senki hogy nem kell te f*sz. na kössz. szép volt

[ Szerkesztve ]

(#12088) Puma K válasza #81556480 (#12087) üzenetére


Puma K
veterán

Biztos nem PC-s volt, mert csak a kőkorszaki konzoloról írnak benne ;]
Eléggé hiányos szerintem... kevés benne az infó. Lehetne valami "velősebbet" írni.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#12089) Dtomka


Dtomka
veterán

És PC-n még csak most fog megjelenni...
45 milliót szállítottak le a Grand Theft Auto 5-ből

Jó tudom a PC sek általában úgy vannak elkönyvelve, hogy majd "lewarezolják"...de szerintem ezt a játékot tényleg érdemes megvenni. Mondom úgy, hogy még 1 percet sem játszottam vele...

(#12090) gyimger


gyimger
őstag

Azért Steam eladási lista tetején lenni sem utolsó dolog, aztán még ott a retail és a R* Warehouse. Remélem úgy meglepődnek majd, mint az MK9 (szintén évekkel későbbi) PC-s kiadásakor, hogy a következő részt instant PC-s megjelenéssel hirdették.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#12091) cyberkind válasza Dtomka (#12089) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, minden bizonnyal azért kell várni a pc-s verzióra másfél évet mert mindenki rohanna a boltba.

Paranormal Cocktivity

(#12092) #85552128 válasza cyberkind (#12091) üzenetére


#85552128
törölt tag

Annyit amennyit a portra költenek bármilyen eladással visszahoz...
De ha más szemszögből nézzü ígyis ugyis lewarezolható mégpedig azokon a platformokon amelyeket pont a warez ellen hoznak fel példának :DD
Pont ezért nem bánnám, ha végre a nextgen is törést kapnak nem árt ha van egy kis ösztönzés.

[ Szerkesztve ]

(#12093) cyberkind válasza #85552128 (#12092) üzenetére


cyberkind
félisten

Lehet, mégis eladtak belőle a régi gépekre 30 millát, pécére még a huszada se lesz, nem beszélve hogy az új gépekre eladtak 15 millát, lehet jönni a warezzel, hiába van jelen a régi konzoloknál, mégis rohadt sokan megveszik és vették ahogy látjuk is.
Feltörhetik, én akkor is csak venni fogom a játékokat, nem izgat az engem, és sokan vannak így.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#12094) #85552128 válasza cyberkind (#12093) üzenetére


#85552128
törölt tag

PC-n eleve nem is játszanak annyin...
De azért pl. most a Dying Lightot nézem steamen 45000 játszottak vele eddig PC-n úgy hogy nem a legjobb a PC-s verzió. Azért adják ki mert a kiadóknak is megéri még ilyen kevés játékosbázissal is, pár száz eladás szerintem már visszahozza még egy igényesebb port költségét is. A PC eddig is alig vett el erőforrást, a DX12-vel meg elméletileg még könnyebb lesz sajnos pont a konzolokkal kell tökölniük mire értelmes felbontást/framerate-et tudnak kicsikarni belőlük különböző okok miatt...

[ Szerkesztve ]

(#12095) cyberkind válasza #85552128 (#12094) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze hogy visszahozza, a pc-re tökéletes a konzolport, nemhiába van tele hibával szinte minden játék, vagy nemhiába kell hozzá atomgép, de a konzol mindig minden esetben visszahozza a pénzt, csupán a Gta 5 pár milliárdot hozott, és még úgy is veszik mint a cukrot az új gépekre, hogy csupán HD kiadás lényegében.

Nincs azzal baj hogy kiadják, csupán csodát nem kell várni, kb mint a szamár és a ló esete, ha nincs ló jó a szamár is, na pont ebből lett elegem.

Paranormal Cocktivity

(#12096) Scholes9 válasza Dtomka (#12089) üzenetére


Scholes9
nagyúr

+1 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12097) laceszgamer válasza cyberkind (#12095) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha annyira jól sikerül PC-n is, hogy már maguk a játékosok is azt fogják mondani, akkor úgy is megindulnak az eladások, általában így szokott ez lenni.
Pár HSZ-el előrébb emlegetett MK a jó példa erre.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12098) sirszevenap


sirszevenap
őstag

A végén csak kiderül, hogy jobban jár az ember ha bemegy a boltb és megveszi dobozosan...

Bankkártyával? Hát persze!

(#12099) #81556480


#81556480
törölt tag

Egyébként is epic, hogy az ammu nationba lehet kapni törött üveget :D

(#12100) Garada válasza #81556480 (#12099) üzenetére


Garada
őstag

Nincs jobb szó egy rockstar féle humorra mint hogy zseniális. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.