Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) #81556480 válasza Mate (#12449) üzenetére


#81556480
törölt tag

Tudom hogy nem te, csak az a lényeg hogy a sztori mindenhol ugyan az, csak más kontrollerrel csináljuk ugyan azt. vagy majd bill+ egérrel. A kérdések 99%ban ugyan azok HA a a játékkal kapcsolatosak. Egyedül az online miatt van ezeknek a külön topicoknak szerepe. Na de majd meglátjuk ;)

(#12450) radi8tor1 Nem megjelenés előtt , hanem 1.5 évig játszottuk a GTA V-t, addig konzol kategóriába volt a topic. Mikor bejelentésre került a PC verzió, akkor került át PC topicba. Nem pedig újat nyitottak neki, ahogy kellett volna. Mint ahogyan ezt a topickgazda kolléga is említette. De én ezen már túltettem magam, csak mondom, hogy tudd.

[ Szerkesztve ]

(#12452) Mate válasza #81556480 (#12451) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem lettek innen kitiltva a konzolosok :D

A játékkal kapcsolatban bárki írhat, tök mindegy min játszik. Viszont multi illetve konzolspecifikus kérdéseknek nem itt van az elsődleges helye :)

(#12453) #81556480 válasza Mate (#12452) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jogos, felfogtam, befejeztem :R

(#12454) radi8tor válasza #81556480 (#12451) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bármikor vissza csinálható. Nekem fél perces dolog.

De úgy látom volt ez PC is előtte, miután konzolos lett. :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#12455) negyven2 válasza Mate (#12449) üzenetére


negyven2
veterán

Mikor be lett jelentve a PC-s megjelenés akkor lett átrakva PC kategóriába. Igaz elve PC-snek lett létrehozva a topik, majd mivel konzolon ment a játék jó ideig (és mert ezek mellet anno létrehoztak egy rövid életű PC-s topikot is) át lett rakva konzolos témakörbe. De egyébként meg nem tökmindegy, hogy ki milyen platformról ír ide. A játék ugyan az és azért soknak a másfél éves konzolos GTA V játéktapaszlat sokat segíthet másoknak is. És igen a hiba ott volt, hogy páran elkezdtek különcködni, aminek következménye az lett, hogy emiatt mások is külön utakra mentek.

radi8tor1: Itt inkább az a hiba a rendszerben, hogy nincs igazán olyan témakör, hogy multiplatform játékok.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#12456) #81556480 válasza radi8tor (#12454) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ne ! mert már van mindenkinek sajátja. lerágott csont már ez a téma, nem akarok rajta lovagolni, csak most előkerült :R

(#12457) jonnyjoker01 válasza #81556480 (#12448) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

pls ne ki fogja életben tartani a topicot :O

Üdv. Johnny

(#12458) ittakary válasza radi8tor (#12450) üzenetére


ittakary
nagyúr

na ez a legnagyobb f...szság... amikor a hardvereknek már megjelenés előtt fél évvel van nyitva topik :U

(#12459) mrhitoshi válasza Dilikutya (#12423) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Az online-ban elég jól jön kezdőtőkeként 500e $. Eltudsz indulni egy normális házzal + kocsival, miközben egy-egy jól tejelő survival is csak 30e $-t fizet és kb 45perc-1 óra egyet megcsinálni. Szóval van értelme.

(#12428) mate3553: Biztos nem lesz választható. PS4-nél is egy kódot kaptál, és együtt kaptad. Ami még furább, hogy csak egy karakter kapta meg a single 500e$-t. :W

(#12448) LaciCRM : Szerintem is értelmetlen volt ez. Már kezdetektől fogva ez volt a topic.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#12460) laceszgamer válasza ittakary (#12458) üzenetére


laceszgamer
addikt

Alapesetben akkor ha nem lenne a megjelenés előtt nyitva mondjuk egy GTA-nak topic, akkor mégis hol lehetne róla beszélni? Off topicot tele?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12461) radi8tor válasza laceszgamer (#12460) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vannak/voltak hírtopicok Gamepodon megjelent hírek alatt, ott simán lehet róla társalogni.

⭐ Stella

(#12462) negyven2 válasza mrhitoshi (#12459) üzenetére


negyven2
veterán

Az lehet, hogy egy Survial 30k fizet, viszont jó sok löszért el is lösz. Én inkább azt mondom, hogy küldetéseket érdemes csinálni lehetőleg 3 crew taggal Hard fokozaton. ebből akár 150-200k is kijön egy órából, amiből a legrosszabb esetben is 80%- haszon. Amúgy az lehet, hogy egy karakter kapta meg a pénzt de ugye a bankszámla az közös a karaktereknek. És azt mondom, hogy indulásnak ha ésszel használod jól jön a 500 (vagyis inkább 700k). De ha elvered értelmetlen hülyeségre akkor hamar eltűnik.

radi8tor1: Ezzel ugye az a baj, hogy nagyon fragmentálttá válnak így az információk. Ennek a "vitának" inkább a különcködés volt az alapja és egy-két félreértet mondta.

mate3553: a bankszámla közös, ami a "kézben" van az különbözik. De alapból az elsőnek létrehozott karakternél landol az összeg.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#12463) Mate válasza mrhitoshi (#12459) üzenetére


Mate
nagyúr

Lehet választani, hogy melyik kapja vagy magától dönti el?

(#12464) mrhitoshi válasza Mate (#12463) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem. Nekem is és haveromnak is egyből Franklinek lökte, akinek amúgy semmi szüksége nincs a többlet pénzre mert Trevor nagyot bukik.

(#12462) figure85: Ez biztos, de egy idő után monoton is. Bár a heist majd felpörgeti. :D

a bankszámla közös, ami a "kézben" van az különbözik. Miért single-ben is be tudod rakni a bankba a pénzt ? Ez nekem új.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#12465) #81556480 válasza mrhitoshi (#12464) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szerintem az online karakterekre gondolt, ott van közös bankszámla .

(#12466) ittakary válasza radi8tor (#12461) üzenetére


ittakary
nagyúr

persze és akkor 10-20 hirnél szótszórva lettek volna a hszek.... hagyjuk már :)

(#12467) velizare


velizare
nagyúr

emlékeztek még erre? :(((

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12468) laceszgamer válasza velizare (#12467) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mikori kép ez?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12469) velizare válasza laceszgamer (#12468) üzenetére


velizare
nagyúr

június.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12470) cyberkind válasza velizare (#12467) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogyne már, én már akkor is csak röhögtem, és miután kipróbáltam megfájdult a hasam hogy erre a szánalom WD-ra ilyen szlogent mertek írni. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#12471) velizare válasza cyberkind (#12470) üzenetére


velizare
nagyúr

he? egy ubisofttól szvsz teljesen jó játék a wd. de nem akarok erről flamelni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12472) cyberkind válasza velizare (#12471) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem lenne baj ha ilyen plakátok, szlogenek és egyebek nem lettek volna, mert a GTA az GTA, egyedül a Rockstar képes ez ellen tenni, más nem. :)

Paranormal Cocktivity

(#12473) laceszgamer válasza velizare (#12471) üzenetére


laceszgamer
addikt

Tudnak értelmes játékot készíteni ha akarnak, csak nem kéne átvenni EA-tól a futószalag formulát.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12474) velizare válasza laceszgamer (#12473) üzenetére


velizare
nagyúr

nekem a minőséggel van bajom, nem a futószalaggal.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12475) ittakary


ittakary
nagyúr

Én beszereztem. Az a biztos :K

(#12476) gyimger válasza ittakary (#12475) üzenetére


gyimger
őstag

Nem tudom, mi az amit a következő egy hónapban nem, de plusz három hétre rá be tudnak fejezni. Ez nem hiszem, hogy erről szólna. Ha mégis, akkor lesz itt még késés, azonban azt ők is látják, hány előfizető mondta le a megrendelést EDDIG. Minden fórum ettől hangos. Ezzel ők sem hazardíroznak.
Attól függetlenül remélem, egy darabig törhetetlen lesz, aki sértve érzi magát, miért akarna undorral az arcán játszani vele, ugye...

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#12477) Mate válasza gyimger (#12476) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem nem fog meglátszani az eladásokon a késés. Viszont én se hinném, hogy dolgoznak még rajta és ezért csúszik. Szerintem is valamely céggel szerződtek vagy valami ilyesmi lehet a háttérben.

(#12478) wjbhbdux válasza gyimger (#12476) üzenetére


wjbhbdux
veterán

így rohannak a játékosok lemondani az előrendelést, miután minden fórum hangos volt tőlük :DD :

[ Szerkesztve ]

/s

(#12479) mrhitoshi válasza gyimger (#12476) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ugyan már... Rendelés lemondása... Ki ne akarna játszani az eddigi legjobb GTA-val ? Majd úgyis mindenki megveszi, mert warezolni biztos elég nehéz lesz, és multi tuti felejtős, ami elég komoly húzórésze az 5-nek. Szóval nem lesz itt semmi, hőbörögnek a PC-sek még 1-2 hónapig, aztán nagy duzzogva megveszik. ;]

[ Szerkesztve ]

PS4

(#12480) gyimger válasza mrhitoshi (#12479) üzenetére


gyimger
őstag

És duzzogva aláírnak minden petíciót, amit más duzzogók hoznak létre:
GTA V-t most azonnal!!!!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#12481) laceszgamer válasza mrhitoshi (#12479) üzenetére


laceszgamer
addikt

Vajon hányan mondják vissza? Szerintem senki...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12482) gyimger válasza laceszgamer (#12481) üzenetére


gyimger
őstag

Steam fórumon nem kevesen mondták vissza, aztán ott a Warehouse...

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#12483) laceszgamer válasza gyimger (#12482) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát mondani lehet, de vajon meg is tették-e?:D Mondjuk R-t kétlem, hogy földhöz vágná ha bárki nem veszi meg.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12484) wjbhbdux válasza gyimger (#12482) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha tegyük fel mindenki visszamondta a steam fórumban, akkor az 3000 ember. a játék meg fog gond nélkül hozni egy milliós eladást az első nap.

/s

(#12485) gyimger válasza wjbhbdux (#12484) üzenetére


gyimger
őstag

Nem tudom elképzelni róluk, hogy legyintenének az egészre. Bár...

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#12486) ImpersonatoR

Van PC-s ingame kép vagy videó mar rola?
Úgy értem, hogy megéri e várni mert mar nem tudom hanyadszor toljak el és nem vagyok meggyőződve h bármivel is jobban fog kinézni (mármint a PC s port) mint a PS4 -es verzió, akkor meg minek varjak rá :F

(#12487) spanglee001 válasza laceszgamer (#12483) üzenetére


spanglee001
addikt

Én mondtam :DDD És még megkérdik miért mondtam vissza, nem írtam oda ha megrendeled a kenyeret holnapra, de írják csúszik 2 hetet akkor még jó? hát nekem nem, majd kijön ha kijön 5 perc alatt tel@szarják a topikot hogy, jól megy van nem megy 5 perc a bolt innen fél óra múlva már játszok én is ennyi :DDD
azért amikor már előtölthető lesz, megveszem úgyis steamen :DDD de most had hőbörögjek már egy kicsit :P

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#12488) rocket


rocket
nagyúr

Allitolag megtovabb csuszik majus 28-ra, es lesz DX12 tamogatas.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#12489) ittakary válasza rocket (#12488) üzenetére


ittakary
nagyúr

forrás nélkül ne irjunk már semmiféle találgatást.

Beirni ide bárki tud bármit...

(#12490) rocket válasza ittakary (#12489) üzenetére


rocket
nagyúr

Majd kiderul igaz-e :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#12491) hermandani válasza rocket (#12488) üzenetére


hermandani
tag

Még viccnek is rossz volt. És nagyon remélem, hogy kamu.
Nagyon kiakadtak az emberek már most is. (Kicsit én is...)
Ha mégegyszer tolnák a megjelenést, szerintem brutálisan kitolnának magukkal.

(#12492) gyimger válasza rocket (#12490) üzenetére


gyimger
őstag

Egy srác írta, azt hiszem a Guru3D-n ezt a DX12-dolgot. Mennyire hihető?

Francis rage valaki?
"THEY'RE ALWAYS COCKTEASING ME!!!"

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#12493) rocket válasza hermandani (#12491) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem tudnak kitolni magukkal, max. nehany ezer ember lemondja az elorendeleset (amit kompenzal a ceg aki miatt csuszik, ami ugye az NV a legutobbi csuszasnal), aztan ennek nagy resze megy majd a boltba megvenni elso nap.

Sajat magaval szur ki aki azert, mert kesik egy jatek amit nagyon var nem fog vele jatszani.

#12492: Mivel nincs OP rendszer DX12-hoz, es nem is lesz az allitolagos majus 28-ig, igy nem sok ertelme lenne elhalasztani a DX12 miatt, max. ha tenyleg Dx12-ot szeretne az NV hozza adjak majd kesobb, ha mar legalabb RC lesz a Win10-bol.

Míjd kiderul mennyire megbizhato :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#12494) hermandani


hermandani
tag

A kiadott gépigény alapján (ami szerintem orbitális kamu) szó sincs DX12-ről.
Bár nekem ne mondja senki, hogy 2015-ben majd pont egy GTA a brutális látótávolságaival és részletességével el fog indulni egy NVIDIA 9800 GT 1GB kártyán, mint ahogy a min. gépigényben olvasható.

:DDD GTA V PC DELAYED rockstar's FULL interview :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12495) Evome válasza rocket (#12493) üzenetére


Evome
aktív tag

Pont ezen gondolkoztam hogy minek mondanám vissza az előrendelést hogyha eltolják ??
Saját magammal csesszek ki ? :D NOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Márciusi fizetésből veszem és nem Februáriból... ennyi!
És igen felfogtam hogy többet kell várnunk és megint csak tologatva lett satöbbi... de nem érdekel... ha kijön és játszhatok vele akkor onnantól kezdve úgy is el lesz az felejtve hogy előtte mire voltam ideges....

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#12496) rocket válasza Evome (#12495) üzenetére


rocket
nagyúr

Ennel sokkal mergesebbek lesznek az emberek, ha a kesesek ellenere is optimalizalatlan lesz, ez mar teljesen jogos felhaborodas lenne :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#12497) jonnyjoker01 válasza gyimger (#12480) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Vagy(!!!) megspórolhatjátok magatoknak egy 124. űrlap kitöltését és a kommentszekcióban morcogva egy sort kivárhatjátok, hogy a Rockstar reszelgesse még egy kicsit a Grand Theft Auto V-öt, majd útjára bocsájtsa, amikor jónak látja.

Lol

Üdv. Johnny

(#12498) Evome válasza rocket (#12496) üzenetére


Evome
aktív tag

Hát mondanám azt hogy szerintem a játék 100% kész van és 100% hogy más oka van a csúszásnak, de nem tudom... még 1 videójelenetet sem csúsztattak ki nekünk hogy milyen lenne...

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#12499) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Haha mit találtam... Még sejtése sem volt hogy nem jön ki soha ;]

Üdv. Johnny

(#12500) gyimger válasza Evome (#12498) üzenetére


gyimger
őstag

Az összephotoshoppolt 4K-s képeken kívül semmi jele a PC-s verziónak. Egyszer csak közlik, hogy valaki feltörte a R* honlapot és a PC változat csak porhintés.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.