Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87601) f4lcon válasza -NoVa- (#87600) üzenetére


f4lcon
őstag

próbáld ki a PMV A-01-emet, nem minden $100 alatti hibrid szar ;)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#87602) kamikaze7


kamikaze7
tag

Az én kis gyűjteményem, még úton az fd1 és a hisenior T2U, azt én egy darabig befejeztem. Már csak élvezem.

(#87603) -NoVa- válasza f4lcon (#87601) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ok, a KZ ZS10 Pro is elég jó az olcsókból a kicsit fémes magasaival, meg a PMV grafikonját elnézve az anno 45$-ért beszerzettFiiO F9SE-t is oda tudom sorolni ikertestvérnek, ugyanúgy nagyjából rendben, egy oda nem illő 8k környéki heggyel, amitől máris meg kell válogatni a zenéket, hogy ne legyen túl éles. Aztán a Jade EA3-at sem szidtam, csak a maga helyén tudott valami igazán jót mutatni a 36$-os indulóárához képest Knowles armatúrával, de mindnek van komolyabb hiányossága/hátránya a kicsit drágábbakhoz képest. De azért érdekesnek tűnik az az A-01, jól néz ki :)

(#87604) -NoVa- válasza kamikaze7 (#87602) üzenetére


-NoVa-
őstag

Komoly Gradoirigységem lesz a képtől :)

(#87605) kamikaze7 válasza -NoVa- (#87604) üzenetére


kamikaze7
tag

😀

(#87606) RetepNyaraB válasza -NoVa- (#87600) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

1 segg vagyok, nincs vita :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#87607) -NoVa- válasza RetepNyaraB (#87606) üzenetére


-NoVa-
őstag

Á, átautózni a városon, idő + benzin már párban van, Bl03-at én is azért vettem, mert olcsóbb volt rendelni, mint leszervezni egy próbát valahol.

[ Szerkesztve ]

(#87608) kemcso válasza -NoVa- (#87603) üzenetére


kemcso
Ármester

PMV A-01 nem véletlenül van az összefoglalóban (bár ahogy nézem nem nagyon kapható már... Frissíteni kéne, de 1 éve nem volt találkozó...)

(#87609) dm1970 válasza kemcso (#87598) üzenetére


dm1970
tag

Szia!
Köszi!

Néztem én ezt is, de az árukeresőn a vélemények között erről írták a legtöbb rosszat, ezért maradt ki. Tudom az nem szakmai topik de ahhoz képest, hogy ez a legdrágább eléggé érdekesek a vélemények. Még utána olvasgatok az E10-nek.
Esetleg arra még, ha az általam kiválasztottak közül kellene választano(d)tok, melyik lenne az ajánlottabb?
Próbálok minél kedvezőbb ár fekvésűt keresni, mert mint írtam is, csak akkor használnám, ha az SM E10BT esetleg lemerülne. Persze ez nem azt jelenti, hogy arra a néhány alkalomra mindegy a "minőség".

K dm

(#87610) Tulku válasza -NoVa- (#87600) üzenetére


Tulku
veterán

Eleve kérdés, hogy mindennel együtt hogy préselnek ki 100 dodó alatt egy hibridet??
Na persze én is kaptam Falcontól egy pár valamilyet, abból aztán a legnagyobb jóindulattal sem tudtam kipréselni semmilyen normális hangot...
Youtube-on látok pár hangfalépítő videót sárga embertársaimtól, amennyiben ezeket is így tervezik, közelebb jutok annak megértéséig, miért is van ennyi szemét a világon...

(#87611) Pet84 válasza Tulku (#87610) üzenetére


Pet84
tag

Sziasztok!

Segítsetek légyszíves, keresek egy in-ear fülhallgatót amit elsősorban játékhoz tudok használni. Egy Soundblaster Go Pro-val hajtom meg. Fontos hogy a külső zajt jól szűrje ki, hangzásban legyen minél kiegyenlítettebb karakter, tiszta hangzás előny.
Árban 5-10 ezer forintot löttem be.
Most a Sony MDR-XB50APL XTRA BASS extrem digitalban le van értékelve 5 ezer forintra, nem tudom ennyiért mennyire éri meg, ha kicsit több pénzért tudtok ajánlani ami jobban megfelel az igényeknek akkor azt venném meg.

Nasenscheidewandverkrümmung

(#87612) -NoVa- válasza Tulku (#87610) üzenetére


-NoVa-
őstag

Valami bajod van a véletlenszerűen ami alkatrész épp elérhető nagy tételben tervezési metódussal? :) És az ahogy sikerül minőségbiztosítási elvvel? Az efféle nagy számú véletlenszerűségből született a P1 is, aztán jut rá arányosan végtelensok "kevésbé jól" sikerült darab.

(#87613) vicze válasza -NoVa- (#87612) üzenetére


vicze
félisten

Aztán jött a 3x ár. :D

(#87614) kemcso válasza Pet84 (#87611) üzenetére


kemcso
Ármester

"minél kiegyenlítettebb karakter" vs Sony MDR-XB50APL XTRA BASS :))
Összefoglalóban nézz körül, de alapvetően SM E10, ha Mo-i kell.

[ Szerkesztve ]

(#87615) Pet84 válasza kemcso (#87614) üzenetére


Pet84
tag

Nagyon köszi, igen én is éreztem hogy a kettő nem fog klappolni. :D

Nasenscheidewandverkrümmung

(#87616) -NoVa- válasza vicze (#87613) üzenetére


-NoVa-
őstag

Eléggé erre megy most pár felfuttatott márka, próbálkoznak felső árakkal, aztán a piac felelőssége, hogy a valódi hosszútávú gyártói support hiányát meg a QC problémákat árazza be. A FiiO legalább érzi, hogy ilyen árakhoz helyi kereskedő és garancia is társul, aztán ezekbe öli azt a pénzt, amiből akár rendes BTR antennateszteket is csinálhattak volna inkább :)

Az aljában turkálás meg megmarad vidámparki szerencsejátéknak, ahogy eddig is, néha kincsek kerülnek elő, többször szemét.

(#87617) stellaz válasza -NoVa- (#87501) üzenetére


stellaz
addikt

Sziasztok! Ha szeretnék előrébb lépni hangban a mostani xiaomi teló/Sony sbh20 Bt adapter és egy Honor-monster füles (jó, főleg komoly zenéhez, de a teteje túl éles) esetében, akkor szerintetek érdemes beszerezni
A) soundmagic e11
vagy
B) valami külsős dac 20 ezerig
vagy
C, ne pörögjek ezen, csak a pénzt költeném jelentősebb előrelépés nélkül
?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#87618) laleeee válasza stellaz (#87617) üzenetére


laleeee
őstag

Bluetooth-os dac-ot szeretnél ?

(#87619) kemcso válasza stellaz (#87617) üzenetére


kemcso
Ármester

A Sony sbh20 nem egy rossz cucc (volt annó), a Honor-monster passz, bár ahogy nézem (ha jót találtam), akkor ez egy 10€-s füles. Innen előrelépés az A is, de kérdés, hogy mi a cél?

(#87620) stellaz válasza laleeee (#87618) üzenetére


stellaz
addikt

Nem feltétlenül, de jobb, ha az. Fiio cuccait néztem, meg ibassot.

Kemcse
Ez normál áron inkább 40-45 euró, hi-res minősített.
A cél egy nagyjából minden zenén kellemesen szóló dolog lenne. A monster van amivel csodaszépen szól, de van amivel túl éles, magas orientált.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#87621) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Periodic kábel tartósság:

Kontakt van, de ez simán magát nyeste el, csak itthon használtam. Tanulság, nem való nekem a fix draút, kap majd MMCX-et, addig ragasztom valamivel.

(#87622) f4lcon válasza -NoVa- (#87621) üzenetére


f4lcon
őstag

te csinálod neki az MMCX-et? van nekem is fülesem, aminél jó lenne a fix drót helyett cserélhető

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#87623) -NoVa- válasza f4lcon (#87622) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem tudom, hogy nekiállok-e, de ha igen, akkor viszonylag egyértelmű a helyzet. Egy rövidebb menetes aliexpresses MMCX olcsó, a BE hátulját lepattintani, ragasztót letépni, a kábelt leforrasztani, fúrni, aztán az aljazot fel. Csupa egyszerű lépés... :D

Szóval inkább mivel nem nagy a sérülés, szerintem a saját doboza csípte el, ragasztom/burkolom valamivel, legalább meglesz a vakon bal-jobb oldal megkülönböztetése még azelőtt, hogy a fülembe dugnám. Eddig a bal oldal drivre flexét használtam sötétben azonosításra :)

És kap egy nem fém, nem csavarós kupakos tárolót.

(#87624) -NoVa- válasza -NoVa- (#87623) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#87625) stellaz


stellaz
addikt

Sziasztok!
Fiio btr3 érezhető előrelépés lenne egy xiaomi redmi note 5-höz képest és egy Sony sbh20 Bluetooth adapter utódjaként hangminőségben?
Jelenleg soundmagic P22C fejesem és egy monster fülesem van.
Köszi

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#87626) K1LLMy53Lf válasza -NoVa- (#87621) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

pont ilyesmitől félek én is, h ez bekövetkezik előbb-utóbb. emiatt is beszéltem le magam a karácsonyi akciókor a vásárolásról. majd ha elkészül a beígért, saját fejlesztésű cserélhető kábeles modell, akkor lehet beruházok egy be+c kombóra, ha ismét lesz hasonló akciójuk :) (kivétel persze, ha addig nem vásárolok valami másik, magasabb szintű cuccot. persze ahhoz előbb dap-ot kellene cserélnem )

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#87627) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Kedvenc kábelem holnap akciós:
link

(#87628) burimuri


burimuri
kezdő

Sziasztok.
B&W C5 S2-t szeretnék venni. Itthon az árukereső alapján 2 helyen árulják.
Mennyire lehet a termékük eredeti?
Mert külföldi boltokban sem találok egy darabot sem pedig azért az angoloknál csak kellene kapni, ha máshol nem is.

(#87629) s4tch válasza burimuri (#87628) üzenetére


s4tch
veterán

Az autóhifi outlet régi üzlet, nem hinném, hogy hamisat árulnának. Beragadt készlet inkább előfordulhat náluk.

A fülest nem ismerem, fogalmam sincs, mennyire jó vétel.

(#87630) burimuri válasza s4tch (#87629) üzenetére


burimuri
kezdő

Csak nem lehet annyira mellélőni egy B&W el. Gondolom.
Itteni ajánlásra vettem igaz a legkisebb modelt sound magic tól. 1hét után kipergett a fémszűrő bele a fülembe.
Pár hónap után elkezdett nyúlni mállani a kábelszigetelés mint a takony. Szal nekem nem mind1 hogy kínai vagy kínában gyártatják.

(#87631) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!
Bocsi, kicsit off: először rendeltem Linsoul-ról (és utána jutott eszembe, hogy meg kéne kérdezni, hogy nem tud-e valaki kupont, de ez most mindegy is..), szerintem itt rendeltetek a legtöbben onnan. Pár kérdés ezzel kapcsolatban: mennyi idő alatt szokott megjönni a csomag? Melyik futárcég szokta hozni? Vám mennyire esélyes?
A Shipping method Express Shipping (free) volt).

(#87632) -NoVa- válasza -FreaK- (#87631) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kupon alapból nincs, néha vásárláshoz kötött nyereményjátékon/tombolán lehet nyerni egyéni kuponokat.

Express shipping esetén 100% a vám + áfa + futárszolgálat ügyintézési illeték esélye, és mivel 200$ fölött jár a free express shipping, ez nem lesz olcsó. Időről nem tudok mit mondani (1 hét körüli időket hallok a világ legtöbb országából), a Mangird Tea rendelésemet annyira leáraztam, hogy visszavonták az ingyen express shippinget, és hónapokig jön Belgiumból, de legalább általában tényleg ingyen :)

Ha valami ThieAudio drágaszág, ott szép hosszú várólista van már küldés előtt a gyártásra is, de azt a product pagen is írják, épp mennyi.

(#87633) -FreaK- válasza -NoVa- (#87632) üzenetére


-FreaK-
veterán

Remek. Fizetésnél (Paypal) arra nyomtam, hogy a bankom váltson a valuták között. Most nézem sms-ben az egyenlegemet előtte-utána, a $644-ért levont 207,990Ft-ot. :Y 322-os árfolyam, ezt mi az anyámért csinálta vajon?
És erre akkor még a jön a vám+egyéb, hurrá.

Köszi az infót! Még egy kérdés: tracking számot legalább küldenek emailben?

[ Szerkesztve ]

(#87634) -NoVa- válasza -FreaK- (#87633) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ekkora számoknál Revoluttal lehet nagyot spórolni pénzváltással.
Trackinget akkor kapod emailben, amikor mindent feldolgoztak, és bejön a gyártótól a cuccod, és feladták.

(#87635) kamikaze7 válasza -NoVa- (#87627) üzenetére


kamikaze7
tag

Ez egy jó kábel, nm2+ ra nekem is ez van. Amúgy akinek olcsó de jó kábel kell javaslom nézze meg a nicehck 16 core copper kábelt. Most 2800ft körül meg lehet venni, és mint minőségben mint hangban nagyon jó, 10e alatt nem igazán van jobb copper kábel sztem.

(#87636) s4tch válasza -FreaK- (#87633) üzenetére


s4tch
veterán

Paypal vásárlásnál be lehet állítani, hogy ne a paypal, hanem a saját számlavezető bank váltsa a devizát. Katt ide, és a conversion options alatt válaszd a 2. opciót.

(#87637) -FreaK- válasza s4tch (#87636) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ezt írtam. Pont ezt csináltam, és az lett a végeredmény amit írtam. Ezért nem értem.. az sms-ben $644 szerepelt, itt az előtte-utána egyenleg szerint 207,990Ft volt a levonás. Előtte direkt megnéztem az mnb oldalán, ~294 volt a $ árfolyam.

#87634 -NoVa- Köszi! igen tényleg, Revolut.. nem jutott eszembe sajna az se.

(#87638) kemcso


kemcso
Ármester

Ezt a netes vásárlás témát kérlek ne itt folytassátok. Köszönöm.

(#87639) -FreaK- válasza kemcso (#87638) üzenetére


-FreaK-
veterán

Elnézést. Azért az még érdekes lehet a Linsoul-ról fülest vásárlóknak, hogy jobban járhat, ha az első opciót választja Paypal fizetésnél, ugyanis így az esetemben a a $644 ~198e Ft lett volna, így viszont hogy a banki váltási opciót választottam (és közben Nova írta), valszeg először a bank $-ról EUR-ra váltott, aztán EUR-ról HUF-ra, így jött ki ez az összeg.

De fejeztem tényleg, töröld ha kell, bocsi. :B

[ Szerkesztve ]

(#87640) Pet84


Pet84
tag

Sziasztok!

Szombaton vettem egy Soundmagic E10-et, szuperul szól, de a gondom hogy a hozzá kapott gumi fülharangokat egyszerűen nem lehet ráhúzni a fülesre annyira szűkek. Jelenleg a másik JBL-em gumiját használom hozzá mert csak az ment rá fel.. Ilyenkor mit érdemes csinálni van valami "tágító" módszer (itt a dörzsölés nem fog segíteni van egy olyan érzésem mint más esetben :DD )?

Nasenscheidewandverkrümmung

(#87641) Pet84 válasza Pet84 (#87640) üzenetére


Pet84
tag

Megoldódott fültisztító pálcikával kitágítottam.

Nasenscheidewandverkrümmung

(#87645) Tototom


Tototom
friss újonc

Sziasztok.
Döntésben kellene kis segítség két verzió között.
IBasso IT00+ IBasso dc03 DAC és erősítő vagy
Astell&kern Billie Jean?
Most akciós a billi jean 80ezer az első megoldás meg kb 50ezer.

[ Szerkesztve ]

(#87646) laleeee válasza Tototom (#87645) üzenetére


laleeee
őstag

[link] IBasso IT00+ IBasso dc03 jók együtt én nagyon szeretem, 32600 Ft most az Alin szetben, annyit simán megér [link]

[ Szerkesztve ]

(#87647) Tototom válasza laleeee (#87646) üzenetére


Tototom
friss újonc

Remélem nem miattam korlátoztak. 😄😄😄
Köszi lehet akkor rápróbálok. Kicsit tartok az ak tól. Fülhallgatókat jobban gyötri az ember pláne utazás közben és 80ezer nem kis pénz egy füliért ami számomra lutri.

(#87648) kemcso válasza Tototom (#87647) üzenetére


kemcso
Ármester

A Kácsába be tudsz menni meg tudod hallgatni a Billie Jean-t, így nem lutri. Amúgy cserélhető kábeles fülhallgató, de nem hallottam, így se rá se lebeszélni nem foglak. De ilyen árkategóriában javasolt a meghallgatás.... (és jó eséllyel vmi normális forrást sem árt idővel beszerezni hozzá)

(#87649) Tototom válasza kemcso (#87648) üzenetére


Tototom
friss újonc

Igen lehet ez lesz a megoldás mert nagyon birizgálja azért a csőrömet. Legfeljebb majd mint a hímestojásra úgy vigyázok rá. Mindenképp olyat szeretnék ami legalább megközelíti az audiofilt és valamennyire, valahogy kapaszkodik a fülbe.

[ Szerkesztve ]

(#87650) andor80


andor80
senior tag

Hali!
2.5 mmcx balanced kábelt keresek.
Elég régen voltam a "bizniszben" szóval van most valami ajánlott kínai vétel vagy olcsobb EU-s?
Köszi

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.