Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87201) stellaz válasza -NoVa- (#87200) üzenetére


stellaz
addikt

Köszi.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#87202) laleeee


laleeee
őstag

:Y

(#87203) D5 válasza kemcso (#87193) üzenetére


D5
aktív tag

Köszönöm!

(#87204) K1LLMy53Lf válasza -NoVa- (#87197) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

eljutott hozzád a BE és még mindig képes vagy újabb IEM-eket venni?

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#87205) laleeee válasza K1LLMy53Lf (#87204) üzenetére


laleeee
őstag

Függő

(#87206) -NoVa- válasza K1LLMy53Lf (#87204) üzenetére


-NoVa-
őstag

A BE nagyon jó. Meg az FH3 is, csak máshogy. Meg a P1 is, csak máshogy. Meg az L3... Na a különbség a lényeg, minden technika mást ad kicsit, de hasonlóan jó minőségben tálalva.

(#87207) funkmester válasza -NoVa- (#87206) üzenetére


funkmester
aktív tag

Lesz kedved osszehasonlithatnad oket 😀 melyik azol plasztikusan, nem sulytalanul..?

(#87208) laleeee válasza funkmester (#87207) üzenetére


laleeee
őstag

Sunátlanul

(#87209) funkmester válasza laleeee (#87208) üzenetére


funkmester
aktív tag

Koszonom

(#87210) laleeee válasza funkmester (#87209) üzenetére


laleeee
őstag

♥️esen

(#87211) kamikaze7 válasza laleeee (#87202) üzenetére


kamikaze7
tag

Nekem az nm 2 plus ra fáj a fogam, az egyik legjobb füles metalra ebben az árkategóriában. De most még várom a hisenior T2U-t, azt meg látjuk

(#87212) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Na, 20$ lett a BL01, barátságos beugró cucc. Nem mellékesen van még pár 50$-os gift card 30$-ért a Linsoulnál, még el lehet csípni, az sem rossz akció.

(#87213) -NoVa- válasza funkmester (#87207) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na, műanyag meg súlytalan hanggal egyiket sem lehet gyanúsítani. Hangzásra a P1 az nagyon eltalált, élvezhető cucc, viszont nagyon kevés forrásról mutatja meg a planar gyors, feszes basszusát, úgyhogy nem egy könnyen hordozható megoldás, inkább asztali IEM.

Az FH3 és a Periodic BE nagyon hasonlítanak, pár apró különbséggel. A BE szűkebb terű, de preciz, jobban izolál, de az FH3 kényelmesebb mozogni nekem. Az FH3 magasai tisztábbak, könnyedebbek, a közepén meg kicsit jobban hangsúlyozza a női énekhangokat, de nem akkora a különbség a kettő között. Odafigyelős részletekbe menős koncentráló A-B tesztre alkalmatlanok, mert mindkettőnél belefeledkezek a zene élvezetébe, nagyon jók :)

Az L3 meg ezekhez képest visszafogott, kevésbé dinamikus, kevésbé intenzív, de minőségi darab. Néha pont az kell, máskor meg elvan a dobozában hetekig. Alapvetően mind jó, és elég nagy az ugrás árban, hogy valami sokkal többet tudjon.

(#87214) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Update, korrigálták 22.99-re, az első pár példányra lehetett 20-ért lecsapni.

(#87215) funkmester válasza -NoVa- (#87213) üzenetére


funkmester
aktív tag

koszi a tesztet, periodic joval dragabb mint a fiio, viszont a szavaidbol azt veszem le, hogy semmiben sem jobb sokkal....gondolom ketto kozul egyiket selejtezed majd

(#87216) -NoVa- válasza funkmester (#87215) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kb úgy különböztethető meg, hogy a Periodic referenciább hangolású, nagyjából Sennheiser HD650 hangzás, az FH3 kicsit W-bb, de minimális. És dehogy selejtezem, mindkettőt hallgatom sokat.

(#87217) laleeee válasza -NoVa- (#87214) üzenetére


laleeee
őstag

9-12éig lesz 20 dollár két kábellel ,nem ?

(#87218) kamikaze7 válasza laleeee (#87217) üzenetére


kamikaze7
tag

Most 5, 5k huf alin szállítással együtt a blon bl 01

(#87219) laleeee válasza kamikaze7 (#87218) üzenetére


laleeee
őstag

Küldj már egy linket én nem látok olyat

(#87220) kamikaze7


kamikaze7
tag

Most rendeltem
https://a.aliexpress.com/_mLFz9lB

(#87221) kamikaze7 válasza kamikaze7 (#87220) üzenetére


kamikaze7
tag

[kép] De appbol, ott olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#87222) laleeee válasza kamikaze7 (#87221) üzenetére


laleeee
őstag

[kép] nekem így adja az app

(#87223) kamikaze7 válasza laleeee (#87222) üzenetére


kamikaze7
tag

Akkor nem tudom mi van, a boltot követed? Még ez az ötletem van.

(#87224) kamikaze7 válasza laleeee (#87222) üzenetére


kamikaze7
tag

Only for fans, szóval be kell követni a boltot előtte.

(#87225) laleeee válasza kamikaze7 (#87224) üzenetére


laleeee
őstag

Köszi, az volt a gond

(#87226) K1LLMy53Lf válasza -NoVa- (#87206) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

egy időben azt hittem, hogy van ilyenre igényem és emiatt imádtam is a phantom master fülesemet (most is szeretem), de de aztán mindig váltogattam a filtereket, tipeket, hogy megtaláljam a tökéletest, szóval nem vált be.
nekem a BE mondhatni tökéletes

ok, nem azt mondom, h nem piszkálja a fantáziám a carbon, h talán jobb lett volna tényleg azt, ahogy fericske tanácsolta, illetve persze, meghallgatnék szívesen sok BA-s cuccokat, mert nem hallottam még olyat, de venni nem vennék "visszafelé"

persze mindenki más :)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#87227) -NoVa- válasza K1LLMy53Lf (#87226) üzenetére


-NoVa-
őstag

Sógor véleményét tudom csak továbbítani, azért rendeltem hozzá a fülesemet eredetileg, hogy próbálja ki a Carbonjával ezt is. A BE általánosságban jobban hangolt, de a C erősebb basszusa az máshogy fantasztikus. Sony WM1Z-vel próbálta, szerinte minimál EQ piszkálással azonos hang jön ki a BE-ből is. Maga az alapító, Dan Wiggins is a BE-t szereti jobban a Carbonnál, úgyhogy ízlés kérdése.

(#87228) K1LLMy53Lf válasza -NoVa- (#87227) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

igen, tudom, h elv C-ben több a mély, meg másabb. és a több mély miatt féltem és választottam végül a BE-t (meg, hogy az én zenei ízlésemhez ezt mondták többen jobbnak). És nem is a mélytöbblet miatt érdekelne a C, hanem mert elv layering, mikrorészletekben is jobb... persze kíváncsi lennék a más jellegű mélyekre is, mert elv gyorsabb is :)
de mondom: nagyon jó ez a füles attól függetlenül, hogy bizonyos zenéimet "elrontotta" (vannak olyan zenék, amiknek jobb, ha egyben van/össze van mosva)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#87229) Troy. válasza kamikaze7 (#87148) üzenetére


Troy.
addikt

Ezek közül a néhány dollárosok is ajánlottak?

.

(#87230) -NoVa- válasza Troy. (#87229) üzenetére


-NoVa-
őstag

A KZ ZS10 Pro egész jó a legolcsóbbak közül, meg a Tin T2, BL03-hoz meg még venni kell pár apróságot, hogy kényelmes legyen. A többit saját felelősségre :)

(#87231) Szabi_82


Szabi_82
tag

Hi Mesterek!
Jelenleg egy sennheiser momentum over ear-t használok. Aminek a mély kivételével megvagyok vele elégedve (eq kompenzálható). Most ennek keresem a fülhallgató változatát. Mit ajánlanátok? Segítséget valaszokat előre is koszonom.

(#87232) kamikaze7 válasza Troy. (#87229) üzenetére


kamikaze7
tag

A kbear lark sem rossz, a blon bl 03 és 05s, de most az új Blon 01 5,6h huf alin, szerintem az sem lesz rossz vétel, igaz arról még nincs tapasztalat. Tin hifi sem rossz, szal lehet válogatni.

(#87233) onkelz


onkelz
aktív tag

Behalt a kedvenc bringázós fülesem jobb oldala, valószínűleg( illetve remélem) csak a tövénél vacakol a kábel.
Lightos mozgatásra van életjel.
Szétszedhető/javítható vagy hagyjam a bánatba?Van itt köztetek olyan, aki vállalná is?

[ Szerkesztve ]

(#87234) onkelz


onkelz
aktív tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#87235) kamikaze7


kamikaze7
tag

Helló, most alin van megint fenguru TC200, 1500huf körül ingyenes szállítással
Aki szereti az earbudot, nem fogja meg bánni.

(#87236) Troy. válasza -NoVa- (#87230) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi! Az összefoglalóban szereplő Xiaomi Piston Basic? Egész jó árban van.

.

(#87244) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok. Jó drága, de legalább nem az a full műanyagos bevonattal rendelkező illeszték.
Ez most kb. hozza azt a minőséget - bár még most sem olyan 100%-ban - mint amit legelsőnek rendeltem.
Aliexpressről van

kép

@darvinya jobbulást ha esetleg

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#87245) laleeee


laleeee
őstag

Holnap it00 + dc03 35000ft ,szerintem elég jó deal [link]

(#87246) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Csak egy kis hobbi kézimunka, Klipsch Image driverekkel:

(#87247) laleeee válasza -NoVa- (#87246) üzenetére


laleeee
őstag

Ez veszélyes 🔫 Te lecsapsz amúgy valamire holnap az AliExpressen ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.