Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87301) -NoVa- válasza Pocak89 (#87299) üzenetére


-NoVa-
őstag

Periodic Audio Carbont/Berylliumot nézd meg (a Carbon 1.5dB-vel több basszust ad, és kicsit részletezőbb alul, a BE magasai finomabbak), illetve a FiiO FH3 L3-nál nem lényegesen drágábban szintén agresszívabb beryllium basszust tud, és még nem harsány.

(#87302) flash-


flash-
veterán

üdv
soundmagic e80s ről olvastam itt hogy valaki 2 év garival vette?

lehetséges hogy én 1 év garival vettem a bestbyte-nál(12 hónap Muzix Group Kft.) akkor ennyi ugye?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#87303) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Sziasztok!

Az egyik ismerősöm kiegyenlített karakterű fülhallgatót keresne, 30k-s limittel, hazai és külföldi beszerzés is jöhet. Miket érdemes ebben az ársávban megnézni?

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#87304) s4tch válasza PR0JECTNR56 (#87303) üzenetére


s4tch
veterán

Massdrop Nuforce EDC3:
https://drop.com/buy/massdrop-x-nuforce-edc3-in-ear-monitors

Általában van készleten, biztos lesz belőle hamarosan. 100 dollár a normál ára, mostanában kapható néha olcsóbban is. Írtam róla többször a topikban, montinak is van belőle, illetve tele a net véleményekkel.

Nem hallottam, de a különböző vélemények alapján igen jó lehet: Tin Hifi T2.

(#87305) PR0JECTNR56 válasza s4tch (#87304) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Köszönöm, pont az EDC3-at ajánlottam első körben az ismerősömnek, csak mondtam neki, hogy megkérdezem még itt is, hátha ezen felül van valami. :R

(#87306) vicze válasza PR0JECTNR56 (#87303) üzenetére


vicze
félisten

Mennyire kiegyenlített? ;]
RE600 69$.

(#87307) funkmester válasza vicze (#84872) üzenetére


funkmester
aktív tag

Hol talalhatoak ilyen meresek?

(#87308) vicze válasza funkmester (#87307) üzenetére


vicze
félisten

Google. :)

(#87309) laleeee


laleeee
őstag

SHANLING UA1. Szépen fejlődnek ezek a kis donglik is azért. A blonnal nagyon jól kiadja

(#87310) dejvid8


dejvid8
őstag

Sziasztok! Tud valaki véletlen EREDETI HTC One M7 vagy M8 fülhallgatót eladót valahol, akárhol? Esetleg van elfekvőben valakinek?
Körülbelül 6 éve használtam, piszkosul imádtam, hihetetlen hogy hogy szól.
Múlthéten elhagytam valahol... :W

Vagy ha ez már kb beszerezhetetlen, a HTC 10 vagy U11 fülhallgatója feltételezem tudja azt a minőséget mint a régiek... Van valakinek tapasztalata ilyen téren?

Köszi!

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#87311) kamikaze7


kamikaze7
tag

Helló, ha valakit érdekel mmcx leszedő eszköz, hogy könnyebb legyen HUF 1,122.92
https://a.aliexpress.com/_mr8LfDx

(#87312) onkelz válasza kamikaze7 (#87311) üzenetére


onkelz
aktív tag

Ha esetleg valaki regisztrálva van és rendelne, beszállnék.Kösziii

(#87313) r6man123


r6man123
senior tag

Csak hogy itt se legyen kamu őrület nélkül a topic. BF akcióban láttok valahol Bestbuy fülhallgatót 10ezer forint környékén?

(#87314) -NoVa- válasza r6man123 (#87313) üzenetére


-NoVa-
őstag

Blon BL01 minden akció nélkül is olcsóbb, és aki eddig megkapta, mind dícsérte.

(#87316) jegenye77


jegenye77
addikt

Csak nem nyugszom :B
FiiO FH3 hoz egy iBasso DC-02 t használok.
Vezetéket cseréltem és egy CP 500 at is beszereztem de valamiért még mindig nem érzem teljesnek a cuccot.
iBasso DC-02 helyett mi ajánlott olyan 100-120 euroig?
Elsősorban mély hangokban lenne jó egy kis előrelépés.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#87317) jegenye77


jegenye77
addikt

Fiio btr 3 vagy esetleg btr 5?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#87318) -NoVa- válasza jegenye77 (#87317) üzenetére


-NoVa-
őstag

BTR5, és azt is inkább balanced kábellel. Nagyjából 10x-es teljesítményt kapsz az iBassohoz képest úgy, és pont azt hiányolod.

(#87320) laleeee válasza -NoVa- (#87314) üzenetére


laleeee
őstag

Egy hete kezdték el postázni ,van aki már megkapta ?

(#87321) -NoVa- válasza laleeee (#87320) üzenetére


-NoVa-
őstag

Persze, a világnak erre a felére ráérősen jön, de akadnak közelebb lakók is.

(#87322) jegenye77 válasza -NoVa- (#87318) üzenetére


jegenye77
addikt

Kábelt már nem szeretném variálni mert pont nemrég vettem ( majd később :DD )
BTR5 lehet lesz is most akcióban. Remélem azzal már tökéletes lesz ( számomra ) és nem lesz hiányérzetem.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#87323) Greg204538 válasza jegenye77 (#87322) üzenetére


Greg204538
tag

Btr5 nem magasba húzó? Az pont a basszusos ellentéte.

(#87324) kamikaze7 válasza jegenye77 (#87322) üzenetére


kamikaze7
tag

Javaslom inkább a qudelix 5k, a btr5 sem rossz, de jelenleg a qudelix rendelkezik a legjobb szoftverrel és ebben a ketegoriaban most ez a legjobb. 105$, nem is drágább mint a btr5

(#87325) jegenye77 válasza Greg204538 (#87323) üzenetére


jegenye77
addikt

?
Én nem tudom :B
Én kérdeztem melyik az ajánlott.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#87326) -NoVa- válasza jegenye77 (#87325) üzenetére


-NoVa-
őstag

A BTR3 inkább középemelt, és teljesítményben is pont annyi, mint a mostanid. A BTR5 teltebb, testesebb hangot hoz ki szinte mindenből, és 3.5mm-en is 2x-es teljesítményt ad le.

De a Qdelix 5K valóban jó cucc, a parametric EQ-ja hasznos, azzal annyi a mélyed, amennyit akarsz.

(#87327) jegenye77 válasza -NoVa- (#87326) üzenetére


jegenye77
addikt

Qdelix 5K t honnan lehet rendelni?
Én itt Németországban nem nagyon találok.
FiiO t könnyebb beszerezni de ha amaz jobb, főleg mély hangokban akkor lehet azt kellene :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#87328) s4tch válasza jegenye77 (#87327) üzenetére


s4tch
veterán

Vagy a gyártótól, vagy inkább a lengyelektől: https://www.ebay.co.uk/itm/114271123339

Megbízható, régi eladó, én is rendeltem már tőle.

(#87329) jegenye77 válasza s4tch (#87328) üzenetére


jegenye77
addikt

Igen Őt nekem is feldobta. Németországba is küldi és nincs negatív értékelése.
Köszönöm a segítségét és akkor ha azt mondjátok, hogy ez lenne a jobb akkor szerintem ez lesz.
Remélem jó lesz :B nem nagyon szeretnék most már többet áldozni erre.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#87330) s4tch válasza jegenye77 (#87329) üzenetére


s4tch
veterán

Én nem hallottam egyiket sem, nem tudom megmondani, melyik lenne a jobb. Ha kamikaze7 kolléga hallotta őket, az is egy viszonylag kicsi merítés. A netes szakirodalom alapján klassz lehet a Qudelix, meg merném én is venni, de hogy ez lenne épp a "legjobb", az hifiben általában erős kijelentés.

(#87331) jegenye77 válasza s4tch (#87330) üzenetére


jegenye77
addikt

Úgy értem, hogy ennyi pénzért.
Nekem a FiiO FH3 mindenben megfelel csak a mélyet hiányolom. Ha ennyi kell még hozzá, hogy tökéletes legyen számomra akkor megveszem.
Szeretném úgy élvezni a zenehallhatást, hogy ne legyen hiányérzetem.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#87332) -NoVa- válasza s4tch (#87330) üzenetére


-NoVa-
őstag

Adott feladatra a Parametric EQ miatt neki az lesz a legmegfelelőbb, basszust akar, precizen kimért karakterisztikával, ott, ahol neki kell, és ezt az meg tudja oldani. Ott és annyit, amennyit szeretne.

(#87333) kamikaze7 válasza s4tch (#87330) üzenetére


kamikaze7
tag

Nyilván nem a legjobb a hifiben, nem ezt írtam, de a bluetoothos portable dac/ampok között, ebben a kategóriában a qudelix nek van a legjobb szoftvere, ezt írtam.

(#87334) Tulku válasza Greg204538 (#87323) üzenetére


Tulku
veterán

BTR5 nem húz magasba...egyáltalán...

(#87335) jegenye77


jegenye77
addikt

Megrendeltem a qudelix 5k t. :B
Majd legfeljebb azt is eladom :U
Most már nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz.
Az elején azt hittem veszek egy " jó " fülest és megvagyok.
Most meg ott tartok , hogy kábelt cseréltem, egy CP 500 at beszereztem és most ez :Y

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#87336) -NoVa- válasza jegenye77 (#87335) üzenetére


-NoVa-
őstag

És aztán elültettem a gondolatot, hogy balanced 2.5mm kábellel jobb :)
Most már csak egy jó fejhallgató kell mellé meg ahhoz erősítő, stb...

A Legacy 3-mal sikerült megegyezni a Linsoullal, nem kell visszaküldenem, és kapok egy újat. Meggyőzte őket az itteni posta és futárszolgálatok árazása, hogy senkinek nem éri meg fizetni érte. Legalább megtudom, volt-e változtatás a későbbi darabok hangjában.

(#87337) jegenye77 válasza -NoVa- (#87336) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem! Azt már nem olvastam :O
Nem is értem miről írsz :U

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#87338) s4tch válasza -NoVa- (#87332) üzenetére


s4tch
veterán

Ránézésre biztos klassz lesz, bár azt nem tudom, hogy az Earstudio szoftvere mitől lenne bármiben rosszabb,. Na mindegy, döntött a kolléga, legalább lesz némi tapasztalat a közösbe. Jöhet majd a szaktopikba: [link]

(#87339) Greg204538 válasza Tulku (#87334) üzenetére


Greg204538
tag

Mea culpa

(#87340) laleeee


laleeee
őstag

Erről mi a véleményetek

(#87341) Tulku válasza Greg204538 (#87339) üzenetére


Tulku
veterán

Csak azért reflekáltam, hogy az utókor nehogy úgy aposztofálja...

(#87342) kamikaze7 válasza laleeee (#87340) üzenetére


kamikaze7
tag

Ez a believenek a graphja, többen fórumokon kritizálják, erre is kábel és illesztek cserét javasolnak, csak plus erősítővel szól jó , állítólag telorol, dongelrol gyatra, egy L30 ami már jól meghajtja.Nem hallottam, csak többen kritizálták, még Larry Fulton is, aki segített a tuningolásában a kbearnek, meg most amúgy is áll körülöttük a bál a dn2 miatt, meg ugye a Larkban is volt az a 4k peak, amit re tuningoltak.

[ Szerkesztve ]

(#87343) laleeee válasza kamikaze7 (#87342) üzenetére


laleeee
őstag

Milyen bál ,milyen dn2 ?

(#87344) kamikaze7


kamikaze7
tag

Jah, bocs, kicsit összekevertem, a dn2 az bgvp és nem kbear, ezt kicsit osszekvertem, csak ma kezdtek róla írogatni, hogy szét esik, meg nem beryllium bevonatos, akkor a bgvp körül áll a bál.

[ Szerkesztve ]

(#87345) laleeee válasza kamikaze7 (#87344) üzenetére


laleeee
őstag

Kár hogy a komolyabb fülesekhez rendes AMP kell. Csak azért nem veszek otthonra,mert akkor donglival utcán minden kiábrándító lenne,habár ha igazi hardcore audiofil emberke lennék,akkor minimum így mozognék:

(#87346) -NoVa- válasza laleeee (#87345) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez a komolytalanabb változat :)
P1-et szoktam így használni, BTR5 továbbtolva a THX erősítő vonalbemenetére. Ezt is túlzás hurcolni, ez inkább olyankor, ha egy véletlenszerű Dunaparti padon dolgozok pár órát jó levegőn notebookkal.

Normál esetben a BTR5 elég.

(#87347) wexford881


wexford881
csendes tag

Sziasztok
Valakinek van tapasztalata a JBL Tune 205 típusú earbud fülhallgatóval?
Ilyet szeretnék venni de nem tudom hogy mennyire éri meg. nincsenek nagy igényeim és elvárásaim de azért mégis :) .
A vezetékes verziót néztem 7400 ft-ért.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#87348) laleeee válasza -NoVa- (#87346) üzenetére


laleeee
őstag

e1da powerdac v2-őt lehet hogy vennék utcára TRI i3-al, mit szólsz hozzá ? :U

(#87349) -NoVa- válasza laleeee (#87348) üzenetére


-NoVa-
őstag

Télen tök jó, fűt. Nyáron is jó, de csak akkor, ha sarkkutató vagy. 56-60 fok környékén üzemel, ami már fájdalomküszöb környékén van. Meg a hangerőn is vissza kell fogni, mert hajlamos 3A-nál többet kérni, amikor a telefon ezt nem adja le. Akkor beesik az 5V, lefagy a DAC, és teljes hangerőn sípol a füledbe, na az jól jelzi, hogy nem akarod ezt :)

Viszont ha már, E1DA 9038S Gen3 az közel olyan erős, nem fűt annyira, visszafogottabban szívja horpadtra a telefon akkuját (PDV2 az percenként 1%-ot lehúz), szóval van hordozható értelmesebb cuccuk.
A Tri I3 meg tipikusan egy konkrét hangerőn szól jól, ha te nem azon hallgatod, akkor elcsúszik a planar és az armatúra dinamikája egymáshoz képest. Azért ritka a planar drivert tartalmazó hibrid, nagyon más erősítésigényű, mint a DD és a BA.

(#87350) laleeee válasza -NoVa- (#87349) üzenetére


laleeee
őstag

Értem, Na jó éjszakát :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.