Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86501) enginev3.0


enginev3.0
félisten

E11en lecseréltem a legkisebb harangra a gyárit, és eltűntek a mély hangok

Milyet érdemes venni külön hozzá amivel ez kiküszöbölhető?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#86502) s4tch válasza enginev3.0 (#86501) üzenetére


s4tch
veterán

Olyat, ami rendesen illeszkedik.

(#86503) Tulku


Tulku
veterán

No indul ámerikába a G6 (ami mellesleg 7 armatúrás, de a G7 elnevezés szerintem nem jó ómen...) van benne minden finomság, kapcsolható mini dip switch a basszusra és magasakra, elég mainstream frekimenet, a szokásos 5-6 kHz-es bukással...sajnos ezeket a tartományokat ki nem állom..

Itt látható a basszus illetve magas kapcsolók hatása a frekimenetre.

No majd meglátjuk mit szólnak hozzá..persze a G10 is készen áll, ott csak basszuskapcsoló lesz...
A hibrid is egész vállalható lett, majd a következőkben arról is beszámolok...

(#86504) enginev3.0 válasza s4tch (#86502) üzenetére


enginev3.0
félisten

Eszembe jutott hogy rateszem azt ami a xiaomin volt, remélem jó lesz hozzá, az nekem nagyon bevált, most olyan hangja van mintha csorompolnenek

Alig várom hogy hazaérjek és kipróbáljam

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#86505) -NoVa- válasza Tulku (#86503) üzenetére


-NoVa-
őstag

1DD 4BA 2EST 1 bone conductor, és némi pongyolán pixelbuzulva összehúzott skálázás alapján ez a G6 határozottan tetszik.

(#86506) darvinya válasza Tulku (#86503) üzenetére


darvinya
titán

CIEM-mel készítetted általános fülest, vagy ez csak CIEM-es lesz?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#86507) -NoVa- válasza darvinya (#86506) üzenetére


-NoVa-
őstag

Elsőre nagyon fog fájni a beillesztés, de a hangjáért megéri.

(#86508) darvinya válasza -NoVa- (#86507) üzenetére


darvinya
titán

CIEM-mel.1 bajom van.
Be oké fáj, de ki venni már nem tudom sérülés nélkül. :DDD :(((

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#86509) lapalapa válasza -NoVa- (#86500) üzenetére


lapalapa
senior tag

Akkor lehet, hogy az enyém nem koreai, eléggé lemarad a magas rész a fiiohoz képest.
Ja és a qdc is elkezdett repedni rajta, mint a kz-men.
Mindegy, ez a fh3 nagyon bejön nekem, öröm és boldogság!

[ Szerkesztve ]

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#86510) -NoVa- válasza darvinya (#86508) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nekem eleve univerzális-kompatibilis a fülem, plusz szintén sokat veszem ki, ha szólnak hozzám, úgyhogy szintén távolról csodálom csak a CIEM-eket. Ráadásul mióta home officeban ragadtam, izoláló cuccok helyett többször inkább nyitott fejhallgatót veszek fel, meg earbuds-t is rendeltem, és gyanúsan sokat nézegetem a Samsung babszem revieweket, abból még baj lesz.

(#86511) -NoVa- válasza lapalapa (#86509) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az.. De egyszerűbb a gyártás korát megállapítani, ha megmondod a sorszámát, ott van rajta. Manufaktúránál ez még könnyű, az enyém a 128.

(#86512) lapalapa válasza -NoVa- (#86511) üzenetére


lapalapa
senior tag

607, ez mit jelent?

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#86513) -NoVa- válasza lapalapa (#86512) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egy későbbi összehallgatást azt biztosan, de pár hónappal későbbi darab, lehet változtattak a gyártásfolyamaton, vagy csak a kézimunka miatt van ennyi szórás a csövezés méretezésében, most csak tippelgetni lehet. Majd a 2. hullám után a túlélők eldöntik.

(#86514) Tulku válasza darvinya (#86506) üzenetére


Tulku
veterán

Van belőle univerzális is, meghallgatásra, avagy ha valaki úgy szeretné....és a hiedelemmel ellentétben a ciem-et ki és betenni sokkal könnyebb mint az univerzálisat illesztgetni....nem úgy kell elképzelni, hogy kiszakítod a füledből, hanem egy csavaró mozdulattal kiszeded....mivel mindenütt sík, így semmi problémát nem jelent....maximum, ha nem jól illeszkedik a füledbbe a rosszul levett mint miatt...

Nova: Annál a mittoménminél az a 6 kHz azért nekem erős...

(#86515) -NoVa- válasza Tulku (#86514) üzenetére


-NoVa-
őstag

Arra a mittoménre (Unique Melody MEST) más is panaszkodik, hogy nem kéne rá a 6K-s rész. Én meg látatlanul is egyetértek, ha már mostanában inkább ezt a két fülesemet dícsérem itt lelkendezve:

Piros FiiO FH3, sárga Thie Audio Legacy 3.
Ennek örömére ma esős nap van, úgyhogy most az L3 a nyerő.

(#86516) darvinya válasza Tulku (#86514) üzenetére


darvinya
titán

Majd az univerzális miatt még írok PÜ-t, hogy ráhallgassak.

Sajnos több műtét miatt van egy csavarodás, emiatt csak a tökéletesen illeszkedő szigetel, és pont emiatt kivételkor tud sérülést okozni.
Igaz, hogy nagyon kicsit, de rettentően zavaró tud lenni.
Mintha mindig lenne ott valami.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#86517) enginev3.0 válasza enginev3.0 (#86504) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ó igen, a Xiaomissal nagyon jól szól, és ezt már kellően megszokta a fülem :C

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#86518) fericske válasza -NoVa- (#86500) üzenetére


fericske
addikt

Most tudnál venni Periodic BE-t $99 + $20 szállításért a Periodic oldalán.
Kiválasztod a kívánt terméket, és ott az ablakban a "new" helyett a "blemished" (szépséghibás) opciót kéred. Kosárba teszed és majd a discount kódnak beírod, hogy "BLEMBLOW".
Szeptember 7-ig minden szépséghibás cuccra 50% kedvezmény van.

Én vettem egy CArbont, £132-ben állt meg. Annyit röhögve megér. Még ha ki kell fizetnem a vámot is. Itt £400-ért árulják, és még azzal is jó ár/érték aránya van a korrekt hifi cucc gyártók között elhelyezve.
A chifi gyártók kaotikus kavalkádjából kikerülő véletlenül jól sikerült darabokat nem számítom ide természetesen.

(#86519) s4tch válasza fericske (#86518) üzenetére


s4tch
veterán

A BE piszok jó vétel annyiért.

(#86520) lapalapa válasza -Skylake- (#86491) üzenetére


lapalapa
senior tag

Egyébként meg tudod hallgatni a Rottenbiller 38-ban, amikor vételeztem az fh3-at, azt mondták hogy minden, de minden kipróbálható ott. Csak ne akkor bontsák a dobozt.

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#86521) -Skylake- válasza lapalapa (#86520) üzenetére


-Skylake-
addikt

Köszönöm, ezzel a lehetőséggel valószínűleg élni fogok. :R

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#86522) -NoVa- válasza fericske (#86518) üzenetére


-NoVa-
őstag

Erre alszok egyet legalább, nagy a kísértés. Köszi!

(#86523) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Sziasztok! A fülhallgatókban egyáltalán nem vagyok otthon, de szeretnék egy jobb minőségűt beszerezni zenét hallgatni sétautazás közben. Leginkább a basszusra szeretnék rámenni, árkategóriában pedig a 20-30ezret szeretném belőni in-ear kategóriában.. Van jelenleg ajánlott darab ilyen ár körül? :R

[ Szerkesztve ]

(#86524) kamikaze7 válasza zsolti_20 (#86523) üzenetére


kamikaze7
tag

Szia! Én nem rég szereztem be egy beyerdynamic DX160 IE. Nagyon jól szól, a basszusa kegyetlen jó, és szépség hiányos, vagy sérült dobozost 8e lehet venni. Meg ott a blon bl 03, az 10e körül van plusz tip +kábel, meg van 15ből. De majd a hozzá értők is mondanak majd valamit, én annyira nem vagyok jártas benne, csak saját vélemény.

(#86525) -NoVa- válasza -NoVa- (#86522) üzenetére


-NoVa-
őstag

Aludtam rá. Úton free shippinggel Washingtoni rokonhoz, majd idejut amikor lecseng az aktuális hullám.

(#86526) kamikaze7 válasza -NoVa- (#86525) üzenetére


kamikaze7
tag

És milyen lesz?

(#86527) -NoVa- válasza kamikaze7 (#86526) üzenetére


-NoVa-
őstag

BE, nem mentem el a gyémántig. Arra már vigyázni kéne.

(#86528) FőDudu válasza -NoVa- (#86527) üzenetére


FőDudu
addikt

Megsem eleg (jo) a P1/Ea3/Legacy/Bl03 es a tobbi?

FőDudu

(#86529) -NoVa- válasza FőDudu (#86528) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az EA3 képességeit túlhaladta a többi hamar, az inkább a technikai tapogatózás része volt, mint igazán jó füles. Majd eladom, ha épp lement a pestishullám, vagy megkapja nagylány, ha elhasználta az aktuálisát. Az, meg az elődje, a FiiO F9, C16 mind relatív olcsó, az árához képest akkor jó, bizonyos képességeikben kifejezetten sokat mutató, de azért a jobbakhoz képest hiányosságokkal rendelkező cuccok. Úgy általában mindnél írtam is, hol és mit kell EQ-ból kompenzálni, hogy jó legyen. Viszonylag olcsó módja volt annak, hogy bolti komolyabb, sok zenét hosszabb időre próbálgató hallgatási lehetőség nélkül kitapasztaljam a saját igényeimat, milyen hangzást keresek, milyen felépítéssel és forával, méretben. Pl a C16 nekem már kényelmetlenül nagy, másnak meg ott kezdődik a kényelmes.

Állandó rotációban lényegesen kevesebbet tartok. A P1 az ide tartozik, de az csöndes itthoni környezetben kényelmesen elhelyezkedős akkusztikus zenehallgatásra dedikált cucc. Megvan a kis tároló

A Blon az különleges kis gyösz, régi analóg stúdiófelvételekre, klasszikus rockra, bluesra, hasonlókra ez egy egészen meglepő élmény. Úgy szól rajta a Pink Floyd, AC DC. Queen, Guns N' Roses, ahogy kisgyerekként apám hificuccán a nappaliban megéltem a zenehallgatást. Csodálatos, mocskos, élő hangja van, nagyon el lehet vele veszni a zenében. Nem választja szét annyira a részleteket, mint a drágább cuccok, nem olyan pontos, nem olyan gyors, nem arra való technika. Örömöt tud okozni olcsón.

Az Urbanfun YBF-ISS014 pont ott tud egészíti ki a Blon-t, ahol az már nem mozog otthonosan, modernebb elektronikus zenékben, szintetizátoroknál, metálnál a beryllium DD kicsit jobban elkülöníti azokat a részleteket, amiket a Blon már egybemosna. U-bb hangú, de nem . Tipikusan ha hosszabb utazásra megyek, ezt viszem magammal, a legjobb kompromisszum a könnyű, kényelmes, univerzális stílusú, kompakt és mobil zenére.

A FiiO FH3 és a ThieAudio Legacy 3 indokolatlanul duplikált, ugyanarra a funkcióra, és lényegesen egyszerűbb lenne a dolgom, ha valamelyikről egyértelműen ki tudnám mondani, hogy jobb a másiknál. Ha külvilágot teljesen kizáró izolációt szeretnék, a P1-et szorosan közelítő, vagy elérő részletességgel, térrel és szeparáltsággal, de a DD-s cuccok ütős basszusvilágával, akkor ez a formátum a befutó. Ha külvilágot is akarom hallani, és sokszor kell ki-be rakosgatni, meg néha szólnak hozzám, akkor meg nem.

Na a Periodic leginkább az Urbanfunt fogja kiváltani, kicsit jobb hangolással és még gyorsabb, jobb minőségű, de hasonló jellegű driverrel, aztán majd kiderül, hogy mennyire tippeltem jól..

Szóval hülye mérnöki hozzáállásal mindig adott feladatra keresek egy odaillő darabot, és nem próbálom meg egyetlen átfogó valamivel lefedni az egészet. Könnyen mondanék kettőt, amit megtartva a többi nélkül ellennék (Blon + Legacy 3), de itt jön a relatív olcsó chifi forradalom szórakoztató része, az egész kupac árából egy negyed U12t jönne ki, vagy egy harmad MEST, aztán arra már lehet vigyázni, és félteni a gyerekektől, meg nem kint hagyni a cégnél az asztalon amíg főzök egy-négy-öt kávét. Az is nyilvánvaló, hogy ilyen gyorsan fejlődő piacon a jobbféle árlista alsó feléről szemezgetve pár havonta előkerül valami, ami hasonlóan nem annyira sok pénzért kimagaslóan többet mutat, úgyhogy néha dobálok bele aprót a gépezetbe, és jó esetben kiad valami csodát.

(#86530) lapalapa válasza -NoVa- (#86529) üzenetére


lapalapa
senior tag

Na, hát nekem most kiadott, egy fh3-at.
Egyre jobb!
Öröm és boldogság!

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#86531) kamikaze7


kamikaze7
tag

Sziasztok! Egy kis saját vélemény következik a fülesemiről, esetleg segítség aki jó és olcsó fulest akar. Az első a "magyar" avax 330. 6700ft vettem. Egész jó ki füles ennyi pénzért, inkább meleg karaktere van, minden tartomány szépen szól, a magasak nem túlzóak, van basszus szépen, de el marad a blon bl 03, vagy az általam favorizált beyerdynamic DX160 IE től. Nem durvul el. Ennyi pénzért ajándék, és bőven többet tud. A blonrol nem írok sokat, az úgyis ki van már vesézve. A beyerdynamic DX160 pedig nekem nagyon be jön,főleg hogy 8e vettem hiányosan , de a rendes ára sem hú de sok, 20e körül mozog. A basszusa nagyon jó, szerintem jobb mint a blon 03 - é, és az én fülemnek szebben is szól. A basszus k*jó, a közép nagyon szépen szól, szépek az ének hangok, jó a dinamika, élvezet rajta thrast metált hallgatni. Kényelmes, a kábele igaz vékony, de nem tekeredik nagyon, és könnyű. Drágább fülhallgatókhoz nem tudom viszonyítani, mert nincs, de ezzel most nagyon meg vagyok elégedve. Egyszer, ha vége a pestisnek, szívesen meghallgatnék egy jobb fulest, hogy egyáltalán hallok e különbséget és kell e nekem jobb. Ja és még mindig csak egy átlagos hallású bot fülő vagyok, szal úgy olvassátok. Üdv

(#86532) laleeee


laleeee
őstag

ISN audio type-c dac, nagyon jól megszelídítette az it00 mély hangjait és határozottan javult tőle hangszínpad és a magasak tisztasága, ettől függetlenül megmaradt sub bass monsternek ( nem a gyulafirátóti ) az ibasso.
Ahhoz kevés hogy a blont megküldje rendesen, de arra ott a Hildac atom pro. Fél év után elmondhatom hogy van két jó fülhallgatóm , úgyhogy elégedett vagyok. A Linsoul rendes volt ,az L3-ért küldött holnapra egy DHL futárt.

(#86533) lapalapa


lapalapa
senior tag

Na, mindenki örül, ez egy szép nap! :)

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#86534) zsolti_20 válasza kamikaze7 (#86524) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Szia! Köszi a tippet, megvárom még a többiek válaszát, hátha akad valami nagyon brutális max 30ezer ft-ig. :))

(#86535) kamikaze7 válasza zsolti_20 (#86534) üzenetére


kamikaze7
tag

Szia! Amúgy ha kicsit feljebb szét nézel, van pár ajánlás 30e ig. Mert nem rég én is fel tettem ezt a kérdést.

(#86536) kemcso válasza zsolti_20 (#86534) üzenetére


kemcso
Ármester

Összefoglalóban is bőven van ajánlás + az elején ott vannak a kérdések, úgy könnyebb tanácsot adni ;)

(#86537) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Akcijóóó

(#86538) lapalapa


lapalapa
senior tag

Egy kérdés az okosokhoz:
Miért jó, sok BA-t bezsúfolni egy IEM-be a DD mellé, ha egy magas meg egy közép is elég?
Kihívás?
Így jobban el lehet adni?
?
pl: Mangird Tea, 6BA+1DD
Kevesebb BA-val nem sikerült volna?
Mondjuk odáig értem hogy ha duplázunk vagy triplázunk, akkor hangosabb lesz, tehát érzékenyebb, de tuti tök egyformák az azonos BA-k?
Mert ha nem, akkor ott elvész valami a hangból, ha más nem a térélmény.
Vagy ezeket válogatják?

[ Szerkesztve ]

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#86539) Tulku válasza lapalapa (#86538) üzenetére


Tulku
veterán

Nézd a BA-k ismerete nélkül valóban kérdéses a sok BA kérdés, annál is inkább, mert ha több van valamiből és nincsenek összehangolva, akkor irgalmatlan káosz keletkezhet.
Alapvetően a válasz az - kissé tudományosabb szinten - hogy a BA-k torzítása igen magas (különösen a magas armatúráké) és párhuzamosan (de akár sorosan is) kötve ez az érték (THD, THD+N) jelentősen csökken.
A másik magyarázat, amit személyesen tapasztalok, az, hogy szofisztikáltabb hangképet kapunk az armatúrák mennyiségének növelésével.
Minő egybeesés, épp egy 6 BA + 1DD hibriden dolgozom éppen, ki merem jelenteni, hogy sokkal jobb hangja lesz, mint a 3 BA + 1 DD-s elődjének...

(#86540) lapalapa válasza Tulku (#86539) üzenetére


lapalapa
senior tag

Köszi!
Viszont akkor felmerül a kérdés, hogy hogyan lehet értékelhető hangot kihozni 2BA+1DD-ből?

[ Szerkesztve ]

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#86541) Tulku válasza lapalapa (#86540) üzenetére


Tulku
veterán

Megfelelő csövezéssel, damperekkel (stb)....tehát hangolással elérhető értékelhető hang (lásd: AKG K3003), illetve nem mindegy mi az a 2 BA....szerintem tuti twfk, dwfk...

Másik dolog, hogy én pl már megtehetem egy 6 BA-nál, hogy a DD-t lefojtsam úgy, hogy 1 kHz felett teljesen elvesszen a hangja és átvegye a teljes spektrum irányítását a BA hadsereg...ezt 2BA-nál nem tehetik meg, itt sokkal fontosabb, milyen minőségű a DD...

[ Szerkesztve ]

(#86542) lapalapa válasza Tulku (#86541) üzenetére


lapalapa
senior tag

A "twfk, dwfk..."-t nem tudom, hogy mit jelent.?
Köszi!

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#86543) -NoVa- válasza lapalapa (#86538) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azért, mert minden armatúrának van ideális, és kevésbé ideális tartománya.
Pl ez itt az FH3 közepéért felelős:
[link]
A magasakért meg egy Knowles Rad-33518.

Ha megnézed a doksi 2. lapján a gráfot, szépen jelölik rajta a lineáris tartományait. A kevésbé lineárisakat vagy simítod , vagy levágod és egy másik armatúrával illesztve oldod meg.
Aztán ugye ezt a nyers görbét még csőhosszal, szűrőkkel is változtathatod, szóval a vége az rengeteg mérés, kalibrálás, próbálkozás, stb, látom a végtelen beleölhető időt és pénzt. Szerencsés esetben ezért még fizetnek is, akkor munkahelynek hívják a dolgot, hobbinak eléggé szép rááldozást igényel.
Aztán az egy dolog, hogy van egy célgörbéd, nagyjából el is találod, de ha több armatúrával van megoldva, akkor nem befolyásolja a többi hangját az, hogy az egyik épp egy extrémebb dinamikájú hangot kell kirezegjen, könnyebben tud finom harmonikusokat vagy más hangokat leadni a másik.

A Mangridban 2 Rad-33518 mellé még 4 Sonion valószínűleg nem szar, csak a 300$ már odafigyelősebb kategória, arra már vigyázni kell.

(#86544) -NoVa- válasza Tulku (#86541) üzenetére


-NoVa-
őstag

ED-29768 mint az FH5-ben. Viszont elég jó 10mm beryllium coated DD van alatta, szóval viszonylag jól szedték össze az olcsóbb szegmens elfogadhatóan jó tulajdonságú dolgait.

Én meg DSP-vel szórakozok továbbra is, fizikai építéshez szabadidő is kell sok, csak a Koss fejhallgatómra raktam MMCX csatlakozót, hogy ne álljon a fiókban kihasználatlan kábel.

(#86545) Tulku válasza -NoVa- (#86544) üzenetére


Tulku
veterán

Én 2 db ED 29689-el csinálom (ekv: Sonoion 2389) a 6 armatúrásban és 2 db swfk lesz felelős a brilliáns magasakért...persze lesz benne csavar rendesen de ez ugye titok ;]

(#86546) vicze válasza Tulku (#86539) üzenetére


vicze
félisten

Inkább az a kérdés mi a fenének bele a DD. :) Ja igen olcsó...
Értem, hogy tök jó, hogy +légnyomást ad, de ezenkívül csak a helyet foglalja kb.

(#86547) Tulku válasza vicze (#86546) üzenetére


Tulku
veterán

Nézd, megértem azokat akik lelkesednek a DD-ért...
Más az a basszus, tény, hogy sohasem lesz annyira feszes, de bizonyos esetekben jó lehet a hosszabb lecsengés okozta "analógosabb" hangzás...most a mormogó basszusbombákat felejtsük el, én rendesen fojtom a DD-t...
Egyébként kifejezett kérése az amerikai cégvezérnek, hogy a portfólió része legyen a hibrid füles...
El akarnak indulni, mert a Westone-t megvette egy cégcsoport és az ilyen irányú vonalat (IEM, CIEM) le akarják építeni...

(#86548) lapalapa válasza -NoVa- (#86543) üzenetére


lapalapa
senior tag

Végtelen játéknak tűnik, ha tényleg jót akarnak csinálni.
A RAD-33518-ról nem találok görbét, ez a sportszerű nehezítés?

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#86549) -NoVa- válasza vicze (#86546) üzenetére


-NoVa-
őstag

Tegnap pl kimaradt az alvás, front sem volt, úgyhogy a szokásos basszusérzékenységem helyett egyszerűen jólesett a sok, durva, emelt mély elektronikus zenével. Ritka alkalom, de a Blonnal is megtekertem a Roland erősítő bass potméterét, néha ez is kell.

Ma már középállásban is sok ugyanez, és a P1 van a fülemben inkább. Szóval megértem én a mindent is, kell a DD, zsúfoljanak bele felőlem mndenből sokat is, csak ne legyen a végeredmény az FH3-nál nagyobb :)

Ezt azért puszta kiváncsiságból beleerőltetném a fülembe:

(#86550) lapalapa válasza lapalapa (#86542) üzenetére


lapalapa
senior tag

Ja megvan.

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.